Zadejte své nové heslo.

bg

Feherová Martina
(Trenér)

Narozen: 24.10.1984
Trenér třídy 2
Člen klubu od: 1.9.1994

Výkony (PB, SB)
Statistiky, výkonnostní růst
Závodnické úspěchy
Trenérské úspěchy - Mistrovství světa a Evropy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
Žádná data k zobrazení.
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Trenérské úspěchy - Mistrovství ČR
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   2 MČR Rabiňáková Nikola
Kubicová Zuzana
Kaletová Ema
Kotková Daniela
Ž 4 x 100 m 2018 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   3 MČR Bašťovanská Lucie
Kubicová Zuzana
Plíhalová Kateřina
Vedralová Iva
Ž 4 x 200 m 2013 Hala Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   3 MČR Rajmonová Anežka
Kubicová Zuzana
Vedralová Iva
Buranská Šárka
Ž 4 x 100 m 2014 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
Kovář Milan
   4 MČR Nardelli Alexander Dci 110 m překážek 91 2014 Stadion Feherová Martina
   4 MČR Nardelli Alexander Dci 300 m překážek 84 2014 Stadion Feherová Martina
   4 MČR Buranská Šárka
Kubicová Zuzana
Vedralová Iva
Bašťovanská Lucie
Ž 4 x 100 m 2013 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   4 MČR Vedralová Iva
Plíhalová Kateřina
Bašťovanská Lucie
Buranská Šárka
Ž 4 x 400 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
   4 MČR Coufalová Kristýna
Kubicová Zuzana
Strejčková Tereza
Ondrková Hana
Ž 4 x 100 m 2017 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   4 MČR Končický Tomáš
Pasler Dominik
Pešta Bořek
Nevole Tomáš
M 4 x 400 m 2018 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   5 MČR Nardelli Alexander
Pavlát Josef
Melicher Martin
Končický Tomáš
Dci 4 x 400 m 2013 Stadion Feherová Martina
Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   5 MČR Hymplová Tereza
Kotková Daniela
Kaletová Ema
Rabiňáková Nikola
Dky 4 x 100 m 2018 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   5 MČR Kozák Miroslav
Wooller Tomáš
Pešta Bořek
Nevole Tomáš
Jři 4 x 200 m 2018 Hala Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Feherová Martina
   5 MČR Plíhalová Kateřina
Kubicová Zuzana
Rajmonová Anežka
Ondrková Hana
Ž 4 x 100 m 2015 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
   6 MČR Nardelli Alexander
Melicher Martin
Hřebíček David
Končický Tomáš
Dci 4 x 200 m 2013 Hala Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   6 MČR Rajmonová Anežka Jky 200 m 2015 Stadion Feherová Martina
   6 MČR Rajmonová Anežka Jky 200 m 2016 Stadion Feherová Martina
   6 MČR Pouchová Denisa
Rajmonová Anežka
Ondrková Hana
Brůhová Karla
Jky 4 x 100 m 2016 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   6 MČR Volfová Kristýna
Koubková Anežka
Pouchová Denisa
Strejčková Tereza
Ž 4 x 400 m 2016 Stadion Nakládal Tomáš
Feherová Martina
Janoušek Václav
   7 MČR Nardelli Alexander Dci 300 m překážek 84 2013 Stadion Feherová Martina
   7 MČR Rajmonová Anežka Dky 200 m 2014 Stadion Feherová Martina
   7 MČR Rajmonová Anežka Dky 60 m 2014 Hala Feherová Martina
   7 MČR Rabiňáková Nikola
Kotková Daniela
Šimůnková Adéla
Kaletová Ema
Dky 4 x 200 m 2018 Hala Nakládal Tomáš
Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Kubicová Ivana
   7 MČR Nardelli Alexander
Melicher Martin
Vančura Matěj
Končický Tomáš
Jři 4 x 200 m 2014 Hala Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   7 MČR Rajmonová Anežka
Pouchová Denisa
Brůhová Karla
Ondrková Hana
Jky 4 x 200 m 2016 Hala Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   7 MČR Nevole Tomáš
Michal Vojtěch
Pasler Dominik
Pešta Bořek
Jři 4 x 200 m 2017 Hala Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   8 MČR Nardelli Alexander
Vančura Matěj
Melicher Martin
Končický Tomáš
Dci 4 x 100 m 2013 Stadion Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   8 MČR Rajmonová Anežka Dky 100 m 2014 Stadion Feherová Martina
   8 MČR Kotková Daniela Dky 60 m překážek 76-850 2018 Hala Feherová Martina
Feher Jan
   8 MČR Hrdličková Veronika
Kotková Daniela
Rabiňáková Nikola
Kaletová Ema
Dky 4 x 400 m 2018 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
Nakládal Tomáš
   8 MČR Pasler Dominik
Stewart Gerron
Michal Vojtěch
Kocánek David
M22 4 x 400 m 2016 Stadion Nakládal Tomáš
Feherová Martina
Šťovíček Zdeněk
   9 MČR Pešta Bořek Dci 300 m překážek 84 2017 Stadion Feherová Martina
   9 MČR Rajmonová Anežka Jky 100 m 2015 Stadion Feherová Martina
   9 MČR Rajmonová Anežka Jky 200 m 2016 Hala Feherová Martina
   9 MČR Rajmonová Anežka Jky 100 m 2016 Stadion Feherová Martina
   9 MČR Pešta Bořek Jři 60 m překážek 99 2018 Hala Feherová Martina
   9 MČR Pešta Bořek Jři 400 m překážek 91 2018 Stadion Feherová Martina
   9 MČR Nardelli Alexander M22 400 m překážek 91 2014 Stadion Feherová Martina
   9 MČR Kotková Daniela Ž 100 m překážek 84 2018 Stadion Feherová Martina
Feher Jan
   10 MČR Kotková Daniela Dky 100 m překážek 76-850 2018 Stadion Feherová Martina
Feher Jan
   10 MČR Nardelli Alexander
Pavlát Josef
Stewart Gerron
Kostohryz Martin
Jři 4 x 400 m 2014 Stadion Feherová Martina
Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
   10 MČR Rajmonová Anežka
Stewartová Moira
Prozrová Jana
Veselá Barbora
Jky 4 x 400 m 2014 Stadion Janoušek Václav
Feherová Martina
   10 MČR Rajmonová Anežka
Veselá Barbora
Stewartová Moira
Plíhalová Kateřina
Ž22 4 x 400 m 2014 Stadion Feherová Martina
Janoušek Václav
Kubica Jaroslav
   11 MČR Pešta Bořek Jři 110 m překážek 99 2018 Stadion Feherová Martina
   11 MČR Pešta Bořek M 110 m překážek 106 2018 Stadion Feherová Martina
   11 MČR Pešta Bořek M 400 m překážek 91 2018 Stadion Feherová Martina
   12 MČR Rajmonová Anežka Dky 200 m 2014 Hala Feherová Martina
   12 MČR Nardelli Alexander Dci 400 m 2014 Hala Feherová Martina
   12 MČR Pešta Bořek Dci 110 m překážek 91 2017 Stadion Feherová Martina
   12 MČR Kotková Daniela Dky skok do dálky 2018 Hala Feherová Martina
Feher Jan
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Trenérské úspěchy - Přebor Prahy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 PP Rajmonová Anežka Dky 200 m 2014 Stadion Feherová Martina
   1 PP Rajmonová Anežka
Čadová Adéla
Boučková Alice
Ondrková Hana
Dky 4 x 100 m 2014 Stadion Feherová Martina
Kučera Vladimír
   1 PP Michal Vojtěch
Pasler Dominik
Prozr Aldo
Stewart Gerron
Dci 4 x 400 m 2015 Stadion Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   1 PP Coufalová Kristýna
Pouchová Denisa
Rajmonová Anežka
Ondrková Hana
Jky 4 x 100 m 2016 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   1 PP Michal Vojtěch
Pasler Dominik
Nevole Tomáš
Stewart Gerron
Jři 4 x 400 m 2016 Stadion Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   1 PP Michal Vojtěch
Pešta Bořek
Nevole Tomáš
Pavlica Filip
Jři 4 x 100 m 2017 Stadion Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   1 PP Michal Vojtěch
Pasler Dominik
Pešta Bořek
Nevole Tomáš
Jři 4 x 400 m 2017 Stadion Feherová Martina
Nakládal Tomáš
   1 PP Michal Vojtěch
Kulhánek Martin
Brůha Václav
Pešta Bořek
Jři 4 x 400 m 2018 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
   1 PP Rajmonová Anežka
Kubicová Zuzana
Vedralová Iva
Plíhalová Kateřina
Ž 4 x 100 m 2013 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   1 PP Rajmonová Anežka
Kubicová Zuzana
Čadová Adéla
Buranská Šárka
Ž 4 x 200 m 2015 Hala Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   1 PP Feher Jan
Benda Ondřej
Nardelli Alexander
Končický Tomáš
M 4 x 100 m 2015 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
   2 PP Rajmonová Anežka Dky 60 m 2014 Hala Feherová Martina
   2 PP Nardelli Alexander Dci 300 m překážek 84 2014 Stadion Feherová Martina
   2 PP Nardelli Alexander Dci 110 m překážek 91 2014 Stadion Feherová Martina
   2 PP Pešta Bořek Dci 300 m překážek 84 2017 Stadion Feherová Martina
   2 PP Hymplová Tereza
Kaletová Ema
Kotková Daniela
Rabiňáková Nikola
Dky 4 x 100 m 2018 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Rajmonová Anežka Jky 200 m 2014 Stadion Feherová Martina
   2 PP Rajmonová Anežka Jky 100 m 2014 Stadion Feherová Martina
   2 PP Nardelli Alexander Jři 400 m překážek 91 2015 Stadion Feherová Martina
   2 PP Rajmonová Anežka Jky 100 m 2015 Stadion Feherová Martina
   2 PP Rajmonová Anežka Jky 200 m 2015 Stadion Feherová Martina
   2 PP Rajmonová Anežka Jky 100 m 2016 Stadion Feherová Martina
   2 PP Michal Vojtěch
Hrdina Tomáš
Brůha Václav
Pavlica Filip
Jři 4 x 100 m 2018 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
   2 PP Uhlíková Petra
Macháčková Veronika
Janovská Alžběta
Coufalová Kristýna
Jky 4 x 100 m 2018 Stadion Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   2 PP Zelenda Čeněk
Nardelli Alexander
Končický Tomáš
Vančura Matěj
M 4 x 100 m 2014 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
Nakládal Tomáš
   2 PP Rajmonová Anežka
Choděrová Lucie
Plíhalová Kateřina
Ondrková Hana
Ž 4 x 100 m 2015 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Coufalová Kristýna
Kubicová Zuzana
Strejčková Tereza
Ondrková Hana
Ž 4 x 100 m 2017 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
Nakládal Tomáš
   3 PP Nardelli Alexander Dci 110 m překážek 91 2013 Stadion Feherová Martina
   3 PP Nardelli Alexander
Hřebíček David
Vančura Matěj
Končický Tomáš
Dci 4 x 100 m 2013 Stadion Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   3 PP Rajmonová Anežka Dky 100 m 2013 Stadion Feherová Martina
   3 PP Rajmonová Anežka Dky 60 m 2013 Hala Feherová Martina
   3 PP Prozrová Jana
Čadová Adéla
Ondrková Hana
Boučková Alice
Dky 4 x 400 m 2014 Stadion Janoušek Václav
Feherová Martina
Kučera Vladimír
   3 PP Rajmonová Anežka Dky 100 m 2014 Stadion Feherová Martina
   3 PP Nardelli Alexander Dci 60 m překážek 91 2014 Hala Feherová Martina
   3 PP Kotková Daniela Dky 60 m překážek 76-850 2018 Hala Feherová Martina
Feher Jan
   3 PP Kotková Daniela Dky koule 3kg 2018 Hala Feherová Martina
Feher Jan
   3 PP Žák Adam II
Polena Vojtěch
Macháček Filip
Kozák Miroslav
Dci 4 x 100 m 2018 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
Nakládal Tomáš
   3 PP Rajmonová Anežka Jky 200 m 2013 Stadion Feherová Martina
   3 PP Nardelli Alexander Jři 110 m překážek 99 2015 Stadion Feherová Martina
   3 PP Pouchová Denisa Jky 400 m 2016 Stadion Feherová Martina
   3 PP Ondrková Hana Jky 100 m překážek 84 2016 Stadion Feherová Martina
   3 PP Rajmonová Anežka Jky 200 m 2016 Stadion Feherová Martina
   3 PP Prozr Aldo
Kulhánek Martin
Pešta Bořek
Pavlica Filip
Jři 4 x 400 m 2016 Stadion Nakládal Tomáš
Nevečeřal Jaromír
Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   3 PP Pešta Bořek Jři 60 m překážek 99 2018 Hala Feherová Martina
   3 PP Bašťovanská Lucie
Kubicová Zuzana
Rajmonová Anežka
Vedralová Iva
Ž 4 x 200 m 2013 Hala Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   3 PP Rajmonová Anežka
Konečná Jana
Kubicová Zuzana
Bašťovanská Lucie
Ž 4 x 200 m 2014 Hala Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   3 PP Nevole Tomáš
Michal Vojtěch
Pasler Dominik
Pešta Bořek
M 4 x 200 m 2017 Hala Nakládal Tomáš
Feherová Martina
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.