Zadejte své nové heslo.

bg

Kubica Jaroslav
(Místopředseda)

Narozen: 14.4.1937
Trenér třídy 2
Rozhodčí třídy Ú
Člen klubu od: 1.11.1966

Výkony (PB, SB)
Statistiky, výkonnostní růst
Závodnické úspěchy
Trenérské úspěchy - Mistrovství světa a Evropy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   2 ME Šulc Vojtěch M22 200 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   4 ME Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M22 4 x 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   11 ME Rejmon Vít
Šulc Vojtěch
Jři 4 x 400 m 2005 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubica Jaroslav
   12 ME Šulc Vojtěch M 4 x 400 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   13 ME Šulc Vojtěch Jři 200 m 2005 Stadion Kubica Jaroslav
   22 ME Šulc Rostislav M 100 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   25 ME Šulc Vojtěch M 200 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   37 ME Šulc Vojtěch M 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   DNF ME Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
M 4 x 100 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   DQ ME Šulc Vojtěch M 200 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Trenérské úspěchy - Mistrovství ČR
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 MČR Vydra Lukáš Žcs 800 m 1987 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Vydra Lukáš Dci 800 m 1988 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Vydra Lukáš Dci 400 m 1989 Hala Kubica Jaroslav
   1 MČR Zavřel Lukáš Dci 400 m 1999 Hala Kubica Jaroslav
   1 MČR Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Cílková Kristýna
Pecnová Aneta
Dky 4 x 100 m 2005 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   1 MČR Šulc Vojtěch Jři 200 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Benda Ondřej
Jelínek Petr
Rejmon Vít
Šulc Vojtěch
Jři 4 x 200 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Nevečeřal Jaromír
Kubica Jaroslav
   1 MČR Rejmon Vít
Jelínek Petr
Janoušek Václav
Šulc Vojtěch
Jři 4 x 400 m 2004 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kučera Vladimír
Kubica Jaroslav
   1 MČR Šulc Vojtěch Jři 200 m 2005 Hala Kubica Jaroslav
   1 MČR Vohrna Jakub
Rejmon Vít
Zícha Jan
Šulc Vojtěch
Jři 4 x 400 m 2005 Stadion Kubica Jaroslav
Šlajs Stanislav
Nevečeřal Jaromír
   1 MČR Šulc Vojtěch Jři 400 m 2005 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Šulc Vojtěch M22 200 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Kučera Robert
Šulc Vojtěch
Feher Jan
Benda Ondřej
M22 4 x 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   1 MČR Benda Ondřej M22 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Šulc Vojtěch M22 200 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Šulc Vojtěch M22 200 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Šulc Vojtěch M 200 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Šulc Vojtěch M 200 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   1 MČR Šulc Vojtěch M 200 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČSSR Vydra Lukáš Dci 800 m 1988 Hala Kubica Jaroslav
   1 MČSSR Vydra Lukáš Dci 800 m 1988 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČSSR Vydra Lukáš Dci 400 m 1989 Hala Kubica Jaroslav
   1 MČSSR Vydra Lukáš Dci 400 m 1989 Stadion Kubica Jaroslav
   2 MČR Suchánek Alexandr Žcs 3000 m chůze dráha 1984 Stadion Kubica Jaroslav
   2 MČR Kubica Tomáš Dci 200 m 1998 Stadion Kubica Jaroslav
   2 MČR Zdobnický Martin
Kubica Tomáš
Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
Dci 4 x 100 m 1998 Stadion Kubica Jaroslav
   2 MČR Zavřel Lukáš Dci 400 m 1999 Stadion Kubica Jaroslav
   2 MČR Šulc Rostislav Jři 100 m 2000 Stadion Kubica Jaroslav
   2 MČR Zavřel Lukáš Jři 400 m 2000 Hala Kubica Jaroslav
   2 MČR Šulc Vojtěch Jři 200 m 2004 Hala Kubica Jaroslav
   2 MČR Zícha Jan
Šulc Vojtěch
Vohrna Jakub
Rejmon Vít
Jři 4 x 200 m 2005 Hala Šlajs Stanislav
Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
   2 MČR Šulc Vojtěch Jři 60 m 2005 Hala Kubica Jaroslav
   2 MČR Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Cílková Kristýna
Hulvertová Kateřina
Jky 4 x 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
Habásko Petr
Beran Pavel ml.
   2 MČR Michal Vojtěch
Nevole Tomáš
Macháček Filip
Kozák Miroslav
Jři 4 x 100 m 2018 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   2 MČR Šulc Rostislav M22 100 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
   2 MČR Kučera Robert
Šulc Vojtěch
Feher Jan
Benda Ondřej
M22 4 x 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   2 MČR Feher Jan
Rejmon Vít
Nešpor Jan
Šulc Vojtěch
M22 4 x 400 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
   2 MČR Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
Dušek Bohumil
Kolečko Karel
M 4 x 100 m 1990 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Štorchová Anděla
   2 MČR Vanko Martin
Nakládal Tomáš
Bláha Karel
Kolečko Karel
M 4 x 400 m 1992 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   2 MČR Šulc Vojtěch M 200 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   2 MČR Šulc Vojtěch M 200 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   2 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   2 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Kuptík Ondřej
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 MČR Jelínek Petr
Janoušek Václav
Šulc Rostislav
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2010 Stadion Kubica Jaroslav
Šebelka Jan
   2 MČR Rejmon Vít
Fischer Radek
Fetter Lukáš
Šulc Vojtěch
M 4 x 400 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   2 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   2 MČR Šulc Vojtěch M 200 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   2 MČR Šulc Vojtěch M 200 m 2013 Hala Kubica Jaroslav
   2 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2016 Stadion Kubica Jaroslav
   2 MČR Rabiňáková Nikola
Kubicová Zuzana
Kaletová Ema
Kotková Daniela
Ž 4 x 100 m 2018 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   3 MČR Vydra Lukáš Žcs přespolní běh 1987 Terén Kubica Jaroslav
   3 MČR Cílková Kristýna
Vavřinová Tereza
Janotová Hana
Pecnová Aneta
Dky 4 x 400 m 2005 Stadion Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
   3 MČR Končický Tomáš Dci 400 m 2013 Hala Kubica Jaroslav
   3 MČR Bláha Karel Jři 200 m 1993 Hala Kubica Jaroslav
   3 MČR Benda Ondřej
Kubica Tomáš
Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
M22 4 x 100 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 MČR Šulc Vojtěch
Kubica Tomáš
Šulc Rostislav
Benda Ondřej
M22 4 x 100 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   3 MČR Benda Ondřej M22 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   3 MČR Feher Jan
Jelínek Petr
Janoušek Václav
Šulc Vojtěch
M22 4 x 400 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   3 MČR Rejmon Vít
Jelínek Petr
Janoušek Václav
Šulc Vojtěch
M22 4 x 400 m 2007 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   3 MČR Feher Jan
Kuptík Ondřej
Šulc Vojtěch
Kuptík Jan
M22 4 x 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 MČR Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Strejčková Tereza
Buranská Šárka
Ž22 4 x 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šťovíček Zdeněk
Habásko Petr
   3 MČR Bláha Karel
Lehečka Jiří
Nakládal Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 400 m 1996 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   3 MČR Šteinerová Jana
Ťuláková Monika
Tučanová Jana
Ž silniční běh družstev 1997 Silnice Kubica Jaroslav
Šlajs Stanislav
   3 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
   3 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
   3 MČR Kolečko Karel
Šída Michal
Šulc Rostislav
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 MČR Kolečko Karel
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 MČR Benda Ondřej
Šída Michal
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
M 4 x 200 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   3 MČR Šulc Vojtěch M 200 m 2006 Hala Kubica Jaroslav
   3 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   3 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   3 MČR Benda Ondřej M 60 m 2008 Hala Kubica Jaroslav
   3 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
   3 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
   3 MČR Šulc Rostislav M 60 m 2010 Hala Kubica Jaroslav
   3 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   3 MČR Šulc Rostislav
Feher Jan
Fischer Radek
Šulc Vojtěch
M 4 x 200 m 2013 Hala Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   3 MČR Bašťovanská Lucie
Kubicová Zuzana
Plíhalová Kateřina
Vedralová Iva
Ž 4 x 200 m 2013 Hala Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   3 MČR Rajmonová Anežka
Kubicová Zuzana
Vedralová Iva
Buranská Šárka
Ž 4 x 100 m 2014 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
Kovář Milan
   3 MČSSR Staněk Jan Dci 1500 m překážek 91 1984 Stadion Kubica Jaroslav
   3 MČSSR Vanko Martin Jři 400 m překážek 91 1986 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Suchánek Alexandr Dci 1500 m překážek 91 1985 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Vydra Lukáš Dci 400 m 1988 Hala Kubica Jaroslav
   4 MČR Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
Zdobnický Martin
Kubica Tomáš
Dci 4 x 200 m 1998 Hala Kubica Jaroslav
   4 MČR Janotová Hana Dky trojskok 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Bláha Karel Jři 200 m 1994 Hala Kubica Jaroslav
   4 MČR Janota Tomáš
Kolařík Pavel
Spurný Filip
Macháček Karel
Jři 4 x 400 m 1994 Stadion Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   4 MČR Zdobnický Martin
Kubica Tomáš
Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
Jři 4 x 100 m 1999 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Kubica Tomáš Jři 200 m 2000 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Šulc Vojtěch Jři 100 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Šulc Vojtěch Jři 60 m 2004 Hala Kubica Jaroslav
   4 MČR Janotová Hana
Pecnová Aneta
Cílková Kristýna
Kubicová Zuzana
Jky 4 x 200 m 2006 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   4 MČR Vohrna Jakub
Nešpor Jan
Kuptík Jan
Zícha Jan
Jři 4 x 400 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Šlajs Stanislav
Nakládal Tomáš
   4 MČR Janotová Hana
Cílková Kristýna
Kubicová Zuzana
Štěpánková Jana
Jky 4 x 200 m 2007 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Habásko Petr
Beran Pavel ml.
   4 MČR Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Strejčková Tereza
Buranská Šárka
Jky 4 x 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šťovíček Zdeněk
Habásko Petr
   4 MČR Šulc Rostislav M22 200 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Polívková Jana
Pecnová Aneta
Ž22 4 x 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   4 MČR Kapcová Michaela
Koubková Anežka
Vaňková Marie
Plíhalová Kateřina
Ž22 4 x 400 m 2012 Stadion Šťovíček Zdeněk
Janoušek Václav
Kučera Vladimír
Kubica Jaroslav
   4 MČR Kratina Jiří
Kuptík Ondřej
Kašpar Petr
Kuchař Michal
M22 4 x 100 m 2013 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   4 MČR Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
Dušek Bohumil
Vanko Martin
M 4 x 100 m 1989 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Štorchová Anděla
   4 MČR Šlajs Stanislav
Nakládal Tomáš
Bláha Karel
Kolečko Karel
M 4 x 100 m 1992 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   4 MČR Kolečko Karel
Lehečka Jiří
Nakládal Tomáš
Šoptenko Jiří
M 4 x 400 m 1994 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   4 MČR Dušek Bohumil
Bláha Karel
Nakládal Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 100 m 1995 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Štorchová Anděla
   4 MČR Zavřel Lukáš
Janota Tomáš
Kolařík Pavel
Kubica Tomáš
M 4 x 200 m 1999 Hala Kubica Jaroslav
   4 MČR Šulc Rostislav
Kubica Tomáš
Nakládal Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 100 m 1999 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Zavřel Lukáš
Kubica Tomáš
Nakládal Tomáš
Šulc Rostislav
M 4 x 100 m 2001 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   4 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Jelínek Petr
Janoušek Václav
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
M 4 x 400 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   4 MČR Benda Ondřej M 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2010 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Šulc Vojtěch M 60 m 2011 Hala Kubica Jaroslav
   4 MČR Vedralová Iva
Koubková Anežka
Plíhalová Kateřina
Buranská Šárka
Ž 4 x 400 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
Janoušek Václav
Kovář Milan
   4 MČR Vedralová Iva Ž trojskok 2012 Hala Kubica Jaroslav
   4 MČR Vedralová Iva Ž trojskok 2013 Hala Kubica Jaroslav
   4 MČR Brožová Jana Ž skok o tyči 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Buranská Šárka
Kubicová Zuzana
Vedralová Iva
Bašťovanská Lucie
Ž 4 x 100 m 2013 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   4 MČR Vedralová Iva
Plíhalová Kateřina
Bašťovanská Lucie
Buranská Šárka
Ž 4 x 400 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
   4 MČR Benda Ondřej M 100 m 2016 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Coufalová Kristýna
Kubicová Zuzana
Strejčková Tereza
Ondrková Hana
Ž 4 x 100 m 2017 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   4 MČR Benda Ondřej
Nevole Tomáš
Macháček Filip
Končický Tomáš
M 4 x 100 m 2018 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   4 MČR Končický Tomáš
Pasler Dominik
Pešta Bořek
Nevole Tomáš
M 4 x 400 m 2018 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   4 MČSFR Bláha Karel Dci 200 m 1992 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČSSR Vydra Lukáš Dci přespolní běh 1988 Terén Kubica Jaroslav
   5 MČR Vydra Lukáš Žcs přespolní běh 1986 Terén Kubica Jaroslav
   5 MČR Bláha Karel Dci 200 m 1992 Stadion Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Rostislav Dci 100 m 1998 Stadion Kubica Jaroslav
   5 MČR Nardelli Alexander
Pavlát Josef
Melicher Martin
Končický Tomáš
Dci 4 x 400 m 2013 Stadion Feherová Martina
Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   5 MČR Hymplová Tereza
Kotková Daniela
Kaletová Ema
Rabiňáková Nikola
Dky 4 x 100 m 2018 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   5 MČR Vanko Martin Jři 400 m překážek 91 1984 Stadion Kubica Jaroslav
   5 MČR Bláha Karel Jři desetiboj (1.067-9.14 m)-7,26 kg--2 kg-800 g 1994 Stadion Kubica Jaroslav
   5 MČR Ťuláková Monika
Kobosová Klára
Kasalová Linda
Urbanová Veronika
Jky 4 x 400 m 1994 Stadion Kubica Jaroslav
Šlajs Stanislav
   5 MČR Kubica Tomáš Jři 100 m 2000 Stadion Kubica Jaroslav
   5 MČR Doležal Jan
Kubica Tomáš
Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
Jři 4 x 100 m 2000 Stadion Šlajs Stanislav
Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Rostislav Jři 200 m 2000 Stadion Kubica Jaroslav
   5 MČR Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Cílková Kristýna
Pecnová Aneta
Jky 4 x 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   5 MČR Zícha Jan
Vitnovský Jan
Kuptík Jan
Kučera Robert
Jři 4 x 100 m 2007 Stadion Šlajs Stanislav
Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   5 MČR Peřich Marek Jři skok do výšky 2016 Stadion Kubica Jaroslav
Franěk Vladimír
   5 MČR Kozák Miroslav
Wooller Tomáš
Pešta Bořek
Nevole Tomáš
Jři 4 x 200 m 2018 Hala Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Feherová Martina
   5 MČR Šulc Vojtěch
Šulc Rostislav
Jelínek Petr
Zavřel Lukáš
M22 4 x 400 m 2003 Stadion Šlajs Stanislav
Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   5 MČR Pecnová Aneta
Šolcová Lenka
Cílková Kristýna
Polívková Jana
Ž22 4 x 100 m 2005 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   5 MČR Benda Ondřej M22 200 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   5 MČR Plíhalová Kateřina
Vaňková Marie
Brezíková Barbora
Koubková Anežka
Ž22 4 x 400 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Nakládal Tomáš
Janoušek Václav
   5 MČR Kapcová Michaela
Plíhalová Kateřina
Brezíková Barbora
Strejčková Tereza
Ž22 4 x 100 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   5 MČR Peřich Marek M22 skok do výšky 2016 Stadion Kubica Jaroslav
Franěk Vladimír
   5 MČR Končický Tomáš
Pasler Dominik
Pešta Bořek
Nevole Tomáš
M22 4 x 400 m 2018 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   5 MČR Bláha Karel
Lehečka Jiří
Nakládal Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 400 m 1995 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   5 MČR Bláha Karel M 200 m 1996 Hala Kubica Jaroslav
   5 MČR Janota Tomáš
Nakládal Tomáš
Lehečka Jiří
Kolečko Karel
M 4 x 200 m 1997 Hala Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   5 MČR Macháček Karel
Nakládal Tomáš
Kolařík Pavel
Kolečko Karel
M 4 x 200 m 1998 Hala Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Rostislav
Kubica Tomáš
Nakládal Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 100 m 2000 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   5 MČR Franěk Vladimír
Kubica Tomáš
Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
M 4 x 100 m 2002 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Rostislav M 60 m 2006 Hala Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Rostislav M 60 m 2007 Hala Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Rostislav M 60 m 2011 Hala Kubica Jaroslav
   5 MČR Buranská Šárka
Kubicová Zuzana
Brezíková Barbora
Vedralová Iva
Ž 4 x 100 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Kovář Milan
   5 MČR Kašpar Petr
Jelínek Petr
Kuptík Ondřej
Šulc Vojtěch
M 4 x 400 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Vojtěch M 60 m 2012 Hala Kubica Jaroslav
   5 MČR Vedralová Iva Ž trojskok 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Rostislav M 60 m 2013 Hala Kubica Jaroslav
   5 MČR Vedralová Iva Ž skok do dálky 2013 Hala Kubica Jaroslav
   5 MČR Vančura Matěj
Kašpar Petr
Končický Tomáš
Kuchař Michal
M 4 x 200 m 2014 Hala Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   5 MČR Vedralová Iva Ž trojskok 2014 Hala Kubica Jaroslav
   5 MČR Vedralová Iva Ž skok do dálky 2014 Hala Kubica Jaroslav
   5 MČR Kratina Jiří
Koutník Jan
Feher Jan
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2015 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   5 MČR Plíhalová Kateřina
Kubicová Zuzana
Rajmonová Anežka
Ondrková Hana
Ž 4 x 100 m 2015 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
   5 MČR Koutník Jan
Rejmon Vít
Pasler Dominik
Fischer Radek
M 4 x 400 m 2016 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   5 MČSFR Nakládal Tomáš
Bláha Karel
Dušek Bohumil
Kolečko Karel
M 4 x 100 m 1992 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Štorchová Anděla
   5 MČSSR Mojžíš Jaroslav Žcs oštěp 600g 1979 Stadion Kubica Jaroslav
   6 MČR Mojžíš Jaroslav Žcs oštěp 600g 1979 Stadion Kubica Jaroslav
   6 MČR Vanko Martin Dci 300 m překážek 91 1982 Stadion Kubica Jaroslav
   6 MČR Ťuláková Monika
Kasalová Linda
Urbanová Veronika
Labíková Gabriela
Dky 4 x 100 m 1994 Stadion Kubica Jaroslav
Šlajs Stanislav
   6 MČR Kubica Tomáš Dci 100 m 1998 Stadion Kubica Jaroslav
   6 MČR Vohrna Jakub Dci 400 m 2005 Hala Kubica Jaroslav
   6 MČR Janotová Hana Dky trojskok 2006 Hala Kubica Jaroslav
   6 MČR Nardelli Alexander
Melicher Martin
Hřebíček David
Končický Tomáš
Dci 4 x 200 m 2013 Hala Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   6 MČR Pavlica Filip Dci trojskok 2017 Hala Šťovíček Zdeněk
Kubica Jaroslav
   6 MČR Kordíková Barbora Dky skok o tyči 2017 Stadion Fetterová Kristýna
Kubica Jaroslav
   6 MČR Vanko Martin Jři 400 m překážek 91 1985 Stadion Kubica Jaroslav
   6 MČR Janota Tomáš
Kolařík Pavel
Spurný Filip
Macháček Karel
Jři 4 x 100 m 1994 Stadion Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   6 MČR Kubica Tomáš Jři 100 m 1999 Stadion Kubica Jaroslav
   6 MČR Kubica Tomáš Jři 200 m 1999 Hala Kubica Jaroslav
   6 MČR Kubica Tomáš Jři 200 m 2000 Hala Kubica Jaroslav
   6 MČR Zícha Jan
Kuptík Jan
Nešpor Jan
Vohrna Jakub
Jři 4 x 100 m 2006 Stadion Šlajs Stanislav
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   6 MČR Brezíková Barbora
Plíhalová Kateřina
Strejčková Tereza
Vaňková Marie
Jky 4 x 100 m 2010 Stadion Kučera Vladimír
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   6 MČR Kuchař Michal Jři 100 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   6 MČR Brezíková Barbora
Plíhalová Kateřina
Strejčková Tereza
Vaňková Marie
Jky 4 x 100 m 2011 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   6 MČR Pouchová Denisa
Rajmonová Anežka
Ondrková Hana
Brůhová Karla
Jky 4 x 100 m 2016 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   6 MČR Feher Jan M22 200 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   6 MČR Jelínek Petr M22 400 m překážek 91 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   6 MČR Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Cílková Kristýna
Koubková Anežka
Ž22 4 x 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
Beran Pavel ml.
Kučera Vladimír
Habásko Petr
   6 MČR Strejčková Tereza
Kubicová Zuzana
Plíhalová Kateřina
Buranská Šárka
Ž22 4 x 100 m 2010 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   6 MČR Kratina Jiří
Kuptík Ondřej
Urban Michal
Kuchař Michal
M22 4 x 100 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
Šťovíček Zdeněk
Kubica Jaroslav
   6 MČR Nevečeřal Jaromír
Lehečka Jiří
Nakládal Tomáš
Bláha Karel
M 4 x 400 m 1993 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   6 MČR Zavřel Lukáš
Lehečka Jiří
Nakládal Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 400 m 1999 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   6 MČR Zavřel Lukáš
Kunrt Michal
Novák Petr
Kolařík Pavel
M 4 x 400 m 2001 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   6 MČR Šulc Rostislav M 60 m 2003 Hala Kubica Jaroslav
   6 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2004 Hala Kubica Jaroslav
   6 MČR Rejmon Vít
Jelínek Petr
Janoušek Václav
Dreiseitl Daniel
M 4 x 400 m 2005 Hala Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Nevečeřal Jaromír
   6 MČR Feher Jan
Jelínek Petr
Janoušek Václav
Šulc Vojtěch
M 4 x 400 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   6 MČR Benda Ondřej M 60 m 2006 Hala Kubica Jaroslav
   6 MČR Jelínek Petr M 400 m překážek 91 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   6 MČR Benda Ondřej M 200 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   6 MČR Šulc Rostislav M 60 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   6 MČR Benda Ondřej M 60 m 2011 Hala Kubica Jaroslav
   6 MČR Kuchař Michal
Kuptík Ondřej
Kašpar Petr
Rejmon Vít
M 4 x 100 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   6 MČR Rejmon Vít
Janoušek Václav
Nešpor Jan
Fetter Lukáš
M 4 x 400 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šebelka Jan
   6 MČR Benda Ondřej M 100 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   6 MČR Šulc Vojtěch M 200 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   6 MČR Vedralová Iva Ž trojskok 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   6 MČR Feher Jan M 200 m 2014 Stadion Kubica Jaroslav
   6 MČR Rejmon Vít
Fetter Lukáš
Koutník Jan
Fischer Radek
M 4 x 400 m 2015 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   6 MČR Šulc Vojtěch M 200 m 2016 Hala Kubica Jaroslav
   6 MČSFR Dušek Bohumil
Nakládal Tomáš
Bláha Karel
Kolečko Karel
M 4 x 400 m 1992 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Štorchová Anděla
   7 MČR Valenta Tomáš Žcs oštěp 600g 1984 Stadion Kubica Jaroslav
   7 MČR Vydra Lukáš Žcs 1500 m 1986 Stadion Kubica Jaroslav
   7 MČR Zavřel Lukáš
Kubica Tomáš
Šulc Rostislav
Zdobnický Martin
Dci 4 x 100 m 1997 Stadion Kubica Jaroslav
   7 MČR Šulc Rostislav
Kubica Tomáš
Zdobnický Martin
Zavřel Lukáš
Dci 4 x 400 m 1998 Stadion Kubica Jaroslav
   7 MČR Šmergl Filip
Končický Tomáš
Melicher Martin
Kratina Jiří
Dci 4 x 100 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   7 MČR Rabiňáková Nikola
Kotková Daniela
Šimůnková Adéla
Kaletová Ema
Dky 4 x 200 m 2018 Hala Nakládal Tomáš
Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Kubicová Ivana
   7 MČR Spurný Filip
Kolařík Pavel
Menšík Jiří
Macháček Karel
Jři 4 x 100 m 1993 Stadion Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   7 MČR Macháček Karel
Kolařík Pavel
Menšík Jiří
Spurný Filip
Jři 4 x 400 m 1993 Stadion Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   7 MČR Kolařík Pavel Jři 400 m 1994 Stadion Kubica Jaroslav
   7 MČR Kolařík Pavel Jři 400 m 1994 Hala Kubica Jaroslav
   7 MČR Řičica Hynek
Mikula Ivan
Janota Tomáš
Franěk Vladimír
Jři 4 x 100 m 1995 Stadion Kubica Jaroslav
Véle Adolf
   7 MČR Řičica Hynek
Kunrt Michal
Janota Tomáš
Mikula Ivan
Jři 4 x 400 m 1995 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   7 MČR Dreiseitl Daniel
Šulc Rostislav
Zavřel Lukáš
Kubica Tomáš
Jři 4 x 200 m 2000 Hala Kubica Jaroslav
   7 MČR Zavřel Lukáš Jři 400 m 2001 Stadion Kubica Jaroslav
   7 MČR Zavřel Lukáš Jři 400 m 2001 Hala Kubica Jaroslav
   7 MČR Kučera Robert
Vohrna Jakub
Kuptík Jan
Zícha Jan
Jři 4 x 200 m 2006 Hala Kubica Jaroslav
Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
   7 MČR Vitnovský Jan
Vohrna Jakub
Nešpor Jan
Kuptík Jan
Jři 4 x 200 m 2007 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   7 MČR Plíhalová Kateřina Jky 400 m 2011 Hala Kubica Jaroslav
   7 MČR Plíhalová Kateřina Jky 400 m překážek 76 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   7 MČR Kuchař Michal Jři 200 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   7 MČR Nardelli Alexander
Melicher Martin
Vančura Matěj
Končický Tomáš
Jři 4 x 200 m 2014 Hala Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   7 MČR Rajmonová Anežka
Pouchová Denisa
Brůhová Karla
Ondrková Hana
Jky 4 x 200 m 2016 Hala Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   7 MČR Plíhalová Kateřina
Koubková Anežka
Vaňková Marie
Hulvertová Kateřina
Ž22 4 x 400 m 2010 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Nevečeřal Jaromír
   7 MČR Kolařík Pavel
Lehečka Jiří
Nakládal Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 400 m 1997 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   7 MČR Kolařík Pavel
Lehečka Jiří
Kunrt Michal
Kolečko Karel
M 4 x 400 m 1998 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   7 MČR Zavřel Lukáš
Nakládal Tomáš
Kubica Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 200 m 2000 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   7 MČR Benda Ondřej
Janota Tomáš
Kubica Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 200 m 2002 Hala Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   7 MČR Janotová Hana
Cílková Kristýna
Šulcová Zuzana
Polívková Jana
Ž 4 x 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   7 MČR Jelínek Petr
Janoušek Václav
Zícha Jan
Šulc Vojtěch
M 4 x 400 m 2006 Hala Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Šlajs Stanislav
   7 MČR Benda Ondřej M 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   7 MČR Benda Ondřej M 60 m 2007 Hala Kubica Jaroslav
   7 MČR Benda Ondřej M 100 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
   7 MČR Benda Ondřej M 60 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   7 MČR Jelínek Petr M 400 m překážek 91 2009 Stadion Kubica Jaroslav
   7 MČR Benda Ondřej M 100 m 2010 Stadion Kubica Jaroslav
   7 MČR Benda Ondřej M 100 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   7 MČR Šulc Vojtěch M 60 m 2014 Hala Kubica Jaroslav
   8 MČR Nardelli Alexander
Vančura Matěj
Melicher Martin
Končický Tomáš
Dci 4 x 100 m 2013 Stadion Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   8 MČR Coufalová Kristýna
Rabiňáková Nikola
Šimůnková Adéla
Kotková Daniela
Dky 4 x 100 m 2017 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   8 MČR Hrdličková Veronika
Kotková Daniela
Rabiňáková Nikola
Kaletová Ema
Dky 4 x 400 m 2018 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
Nakládal Tomáš
   8 MČR Bláha Karel Jři halový sedmiboj (1.067 m-9.14 m)-7,26 kg 1994 Hala Kubica Jaroslav
   8 MČR Kubica Tomáš Jři 200 m 1999 Stadion Kubica Jaroslav
   8 MČR Cílková Kristýna Jky 200 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   8 MČR Janotová Hana
Vavřinová Tereza
Cílková Kristýna
Koubková Anežka
Jky 4 x 400 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
Kučera Vladimír
   8 MČR Kubicová Zuzana Jky 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   8 MČR Plíhalová Kateřina Jky 400 m překážek 76 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   8 MČR Šulc Rostislav
Jelínek Petr
Zavřel Lukáš
Kubica Tomáš
M22 4 x 400 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   8 MČR Kuptík Jan M22 200 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   8 MČR Vanko Martin
Karas Pavel
Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
M 4 x 400 m 1989 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   8 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   8 MČR Benda Ondřej M 200 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   8 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2010 Hala Kubica Jaroslav
   8 MČR Feher Jan M 100 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   8 MČR Vedralová Iva Ž 200 m 2012 Hala Kubica Jaroslav
   8 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   8 MČR Šulc Rostislav M 60 m 2012 Hala Kubica Jaroslav
   8 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2013 Hala Kubica Jaroslav
   8 MČR Šulc Vojtěch M 400 m 2013 Hala Kubica Jaroslav
   8 MČR Feher Jan M 100 m 2014 Stadion Kubica Jaroslav
   8 MČR Konečná Jana Ž skok o tyči 2014 Hala Kubica Jaroslav
   8 MČR Vedralová Iva Ž skok do dálky 2014 Stadion Kubica Jaroslav
   8 MČSSR Vanko Martin Jři 400 m překážek 91 1984 Stadion Kubica Jaroslav
   9 MČR Firbach Jiří Žcs skok do dálky 1977 Stadion Kubica Jaroslav
   9 MČR Vydra Lukáš Dci přespolní běh 1988 Terén Kubica Jaroslav
   9 MČR Bláha Karel Dci 100 m 1992 Stadion Kubica Jaroslav
   9 MČR Zavřel Lukáš Dci 400 m 1998 Stadion Kubica Jaroslav
   9 MČR Vohrna Jakub
Zelinka Ondřej
Rückl Jiří
Baloun Marek
Dci 4 x 200 m 2004 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   9 MČR Končický Tomáš Dci 100 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   9 MČR Kordíková Barbora Dky skok o tyči 2017 Hala Fetterová Kristýna
Kubica Jaroslav
   9 MČR Kaletová Ema Dky skok do výšky 2018 Hala Franěk Vladimír
Kubica Jaroslav
   9 MČR Kaletová Ema Dky skok do dálky 2018 Stadion Franěk Vladimír
Kubica Jaroslav
   9 MČR Zavřel Lukáš Jři 400 m 2000 Stadion Kubica Jaroslav
   9 MČR Plíhalová Kateřina Jky 60 m překážek 84 2011 Hala Kubica Jaroslav
   9 MČR Končický Tomáš Jři 400 m 2015 Stadion Kubica Jaroslav
   9 MČR Peřich Marek Jři skok do výšky 2016 Hala Kubica Jaroslav
Franěk Vladimír
   9 MČR Kordíková Barbora Jky skok o tyči 2018 Stadion Fetterová Kristýna
Kubica Jaroslav
   9 MČR Janotová Hana Ž22 trojskok 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   9 MČR Feher Jan M22 200 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   9 MČR Nakládal Tomáš
Karas Pavel
Vanko Martin
Šlajs Stanislav
M 4 x 400 m 1988 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   9 MČR Bláha Karel M 400 m 1996 Stadion Kubica Jaroslav
   9 MČR Janota Tomáš
Nakládal Tomáš
Kubica Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 200 m 2001 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   9 MČR Benda Ondřej M 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   9 MČR Feher Jan M 200 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   9 MČR Benda Ondřej M 200 m 2008 Hala Kubica Jaroslav
   9 MČR Feher Jan M 100 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
   9 MČR Feher Jan M 200 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
   9 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2011 Hala Kubica Jaroslav
   9 MČR Feher Jan M 200 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   9 MČR Benda Ondřej M 60 m 2016 Hala Kubica Jaroslav
   10 MČR Firbach Jiří Žcs koule 4kg 1977 Stadion Kubica Jaroslav
   10 MČR Kubica Tomáš Dci trojskok 1998 Hala Kubica Jaroslav
   10 MČR Končický Tomáš Dci 400 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   10 MČR Končický Tomáš Dci 400 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   10 MČR Kaletová Ema Dky 200 m 2018 Hala Kubica Jaroslav
   10 MČR Kaletová Ema Dky 200 m 2018 Stadion Kubica Jaroslav
   10 MČR Kaletová Ema Dky skok do výšky 2018 Stadion Franěk Vladimír
Kubica Jaroslav
   10 MČR Bláha Karel Jři 60 m 1993 Hala Kubica Jaroslav
   10 MČR Kubica Tomáš Jři 60 m 1999 Hala Kubica Jaroslav
   10 MČR Kubica Tomáš Jři 60 m 2000 Hala Kubica Jaroslav
   10 MČR Kuptík Jan Jři 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   10 MČR Kubicová Zuzana Jky 60 m 2008 Hala Kubica Jaroslav
   10 MČR Plíhalová Kateřina Jky 100 m překážek 84 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   10 MČR Končický Tomáš
Pasler Dominik
Kostohryz Martin
Pavlát Josef
Jři 4 x 400 m 2015 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Nevečeřal Jaromír
   10 MČR Peřich Marek Jři skok do výšky 2017 Hala Franěk Vladimír
Kubica Jaroslav
   10 MČR Zavřel Lukáš M22 400 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
   10 MČR Šulc Rostislav M22 100 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
   10 MČR Feher Jan M22 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   10 MČR Pšajdlová Lenka Ž22 400 m překážek 76 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   10 MČR Rajmonová Anežka
Veselá Barbora
Stewartová Moira
Plíhalová Kateřina
Ž22 4 x 400 m 2014 Stadion Feherová Martina
Janoušek Václav
Kubica Jaroslav
   10 MČR Plíhalová Kateřina Ž22 100 m překážek 84 2015 Stadion Kubica Jaroslav
   10 MČR Nakládal Tomáš M 200 m 1993 Hala Kubica Jaroslav
   10 MČR Šulc Vojtěch M 400 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
   10 MČR Feher Jan M 200 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   10 MČR Šulc Rostislav M 60 m 2008 Hala Kubica Jaroslav
   10 MČR Benda Ondřej M 60 m 2012 Hala Kubica Jaroslav
   10 MČR Rejmon Vít M 400 m překážek 91 2016 Stadion Kubica Jaroslav
   10 MČSSR Firbach Jiří Žcs pětiboj (0.762 m-7.70 m) 1977 Stadion Kubica Jaroslav
   11 MČR Kuptík Jan Dci 200 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   11 MČR Plíhalová Kateřina Dky skok do výšky 2010 Hala Kubica Jaroslav
   11 MČR Janota Tomáš Jři 400 m 1996 Stadion Kubica Jaroslav
   11 MČR Kuptík Jan Jři 200 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   11 MČR Kuptík Jan Jři 200 m 2007 Hala Kubica Jaroslav
   11 MČR Kuptík Jan Jři 60 m 2007 Hala Kubica Jaroslav
   11 MČR Končický Tomáš Jři 400 m 2014 Hala Kubica Jaroslav
   11 MČR Končický Tomáš Jři 400 m 2015 Hala Kubica Jaroslav
   11 MČR Peřich Marek
Pasler Dominik
Stewart Gerron
Nevole Tomáš
Jři 4 x 200 m 2016 Hala Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   11 MČR Benda Ondřej M22 200 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   11 MČR Feher Jan M22 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   11 MČR Pšajdlová Lenka Ž22 400 m překážek 76 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   11 MČR Plíhalová Kateřina Ž22 100 m překážek 84 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   11 MČR Nakládal Tomáš M 200 m 1996 Stadion Kubica Jaroslav
   11 MČR Šulc Vojtěch M 200 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
   11 MČR Šulc Rostislav M 60 m 2004 Hala Kubica Jaroslav
   11 MČR Benda Ondřej M 200 m 2012 Hala Kubica Jaroslav
   11 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2016 Stadion Kubica Jaroslav
   12 MČR Vohrna Jakub Dci 400 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   12 MČR Vohrna Jakub Dci 400 m 2006 Hala Kubica Jaroslav
   12 MČR Plíhalová Kateřina Dky skok do výšky 2010 Stadion Kubica Jaroslav
   12 MČR Končický Tomáš Dci 400 m 2012 Hala Kubica Jaroslav
   12 MČR Bláha Karel Jři 60 m 1994 Hala Kubica Jaroslav
   12 MČR Kasalová Linda Jky 100 m překážek 84 1994 Stadion Kubica Jaroslav
   12 MČR Šulc Rostislav Jři 100 m 1999 Stadion Kubica Jaroslav
   12 MČR Vitnovský Jan Jři 200 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   12 MČR Kuchař Michal Jři 60 m 2011 Hala Kubica Jaroslav
   12 MČR Plíhalová Kateřina Jky 400 m 2012 Hala Kubica Jaroslav
   12 MČR Kuptík Ondřej M22 200 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   12 MČR Peřich Marek M22 skok do výšky 2017 Stadion Franěk Vladimír
Kubica Jaroslav
   12 MČR Bláha Karel M 200 m 1995 Hala Kubica Jaroslav
   12 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2001 Stadion Kubica Jaroslav
   12 MČR Pšajdlová Lenka Ž 400 m překážek 76 2009 Stadion Kubica Jaroslav
   12 MČR Feher Jan M 200 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   12 MČR Kuchař Michal M 100 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   12 MČR Plíhalová Kateřina Ž 400 m překážek 76 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   12 MČR Vedralová Iva Ž trojskok 2014 Stadion Kubica Jaroslav
   12 MČR Plíhalová Kateřina Ž 400 m překážek 76 2014 Stadion Kubica Jaroslav
   12 MČR Feher Jan M 100 m 2015 Stadion Kubica Jaroslav
   12 MČR Končický Tomáš M 400 m 2018 Stadion Kubica Jaroslav
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Trenérské úspěchy - Přebor Prahy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 PP Trnka Zbyněk Žcm koule 3kg 1977 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Kos Vladimír Žcs 3000 m chůze dráha 1979 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Mojžíš Jaroslav Žcs 300 m 1979 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Mojžíš Jaroslav Žcs 300 m 1979 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Cílek Petr
Mojžíš Jaroslav
Sába Stanislav
Němeček Jan
Žcs 4 x 60 m 1979 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Mojžíš Jaroslav Žcs skok do dálky 1979 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Valenta Tomáš Žcs oštěp 600g 1984 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Vydra Lukáš Žcs přespolní běh 1986 Terén Kubica Jaroslav
   1 PP Vydra Lukáš Žcs 300 m 1987 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Vydra Lukáš Žcs 300 m 1987 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Vydra Lukáš Žcs přespolní běh 1987 Terén Kubica Jaroslav
   1 PP Bičík Tomáš Dci 5000 m chůze dráha 1983 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Dušek Daniel Dci trojskok 1984 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Staněk Jan Dci 1500 m překážek 91 1984 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Vydra Lukáš Dci 400 m 1988 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Vydra Lukáš Dci přespolní běh 1988 Terén Kubica Jaroslav
   1 PP Vydra Lukáš Dci 400 m 1989 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Kubica Tomáš Dci trojskok 1997 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Zavřel Lukáš Dci 400 m 1998 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Zdobnický Martin Dci 60 m 1999 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Zavřel Lukáš Dci 200 m 1999 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Zavřel Lukáš Dci 200 m 1999 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Zavřel Lukáš Dci 60 m 1999 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Frösslová Markéta
Cílková Kristýna
Nováková Jana
Zedníková Věra
Dky 4 x 100 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   1 PP Janotová Hana Dky trojskok 2006 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Janotová Hana Dky trojskok 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Zima Ondřej
Kuptík Jan
Vohrna Jakub
Dostál Matěj
Dci 4 x 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Šlajs Stanislav
   1 PP Plíhalová Kateřina Dky skok do výšky 2009 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Šmergl Filip
Končický Tomáš
Melicher Martin
Kratina Jiří
Dci 4 x 100 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   1 PP Končický Tomáš Dci 200 m 2013 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Končický Tomáš Dci 400 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Končický Tomáš Dci 400 m 2013 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Melicher Martin
Pavlát Josef
Kostohryz Martin
Končický Tomáš
Dci 4 x 400 m 2013 Stadion Nakládal Tomáš
Nevečeřal Jaromír
Kubica Jaroslav
   1 PP Pavlica Filip Dci trojskok 2017 Hala Šťovíček Zdeněk
Kubica Jaroslav
   1 PP Kordíková Barbora Dky skok o tyči 2017 Stadion Fetterová Kristýna
Kubica Jaroslav
   1 PP Kaletová Ema Dky skok do výšky 2018 Hala Franěk Vladimír
Kubica Jaroslav
   1 PP Kaletová Ema Dky skok do dálky 2018 Stadion Franěk Vladimír
Kubica Jaroslav
   1 PP Kaletová Ema Dky skok do výšky 2018 Stadion Franěk Vladimír
Kubica Jaroslav
   1 PP Bláha Karel Jři 100 m 1993 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Bláha Karel Jři 200 m 1993 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Bláha Karel Jři 200 m 1994 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Kubica Tomáš Jři 60 m 2000 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Jelínek Petr
Dreiseitl Daniel
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
Jři 4 x 100 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   1 PP Dreiseitl Daniel
Koubek Jiří
Jelínek Petr
Šulc Vojtěch
Jři 4 x 400 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Šlajs Stanislav
   1 PP Šulc Vojtěch Jři 200 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Rejmon Vít
Jelínek Petr
Janoušek Václav
Šulc Vojtěch
Jři 4 x 400 m 2004 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kučera Vladimír
Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Vojtěch Jři 60 m 2005 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Vojtěch Jři 200 m 2005 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Šolcová Lenka
Kubicová Zuzana
Cílková Kristýna
Pecnová Aneta
Jky 4 x 100 m 2005 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   1 PP Dostál Matěj
Kuptík Jan
Nešpor Jan
Kučera Robert
Jři 4 x 100 m 2006 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Šlajs Stanislav
   1 PP Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Cílková Kristýna
Pecnová Aneta
Jky 4 x 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   1 PP Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Cílková Kristýna
Hulvertová Kateřina
Jky 4 x 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
Beran Pavel ml.
Nevečeřal Jaromír
Habásko Petr
   1 PP Kuptík Jan Jři 60 m 2007 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Krásný Libor
Nešpor Jan
Vohrna Jakub
Kuptík Jan
Jři 4 x 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
   1 PP Vitnovský Jan
Nešpor Jan
Krásný Libor
Zícha Jan
Jři 4 x 400 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Nevečeřal Jaromír
Šlajs Stanislav
   1 PP Kuptík Jan Jři 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Kuptík Jan Jři 200 m 2008 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Kuptík Jan Jři 60 m 2008 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Kuchař Michal Jři 100 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Kuchař Michal Jři 100 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Končický Tomáš Jři 400 m 2015 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Coufalová Kristýna
Pouchová Denisa
Rajmonová Anežka
Ondrková Hana
Jky 4 x 100 m 2016 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   1 PP Peřich Marek Jři skok do výšky 2017 Hala Franěk Vladimír
Kubica Jaroslav
   1 PP Coufalová Kristýna
Macháčková Veronika
Rabiňáková Nikola
Kordíková Barbora
Jky 4 x 100 m 2017 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   1 PP Michal Vojtěch
Pešta Bořek
Nevole Tomáš
Pavlica Filip
Jři 4 x 100 m 2017 Stadion Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   1 PP Michal Vojtěch
Kulhánek Martin
Brůha Václav
Pešta Bořek
Jři 4 x 400 m 2018 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
   1 PP Vydra Lukáš
Nakládal Tomáš
Dušek Bohumil
Kolečko Karel
M 4 x 100 m 1989 Stadion Kubica Jaroslav
Štorchová Anděla
   1 PP Vanko Martin
Kos Vladimír
Šlajs Stanislav
Nakládal Tomáš
M 4 x 400 m 1992 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   1 PP Nakládal Tomáš
Bláha Karel
Dušek Bohumil
Kolečko Karel
M 4 x 100 m 1994 Stadion Kubica Jaroslav
Štorchová Anděla
   1 PP Nakládal Tomáš
Lehečka Jiří
Bláha Karel
Kolečko Karel
M 4 x 400 m 1994 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   1 PP Bláha Karel M desetiboj (1.067-9.14 m)-7,26 kg--2 kg-800 g 1995 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Macháček Karel
Spurný Filip
Nakládal Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 100 m 1997 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Janota Tomáš
Macháček Karel
Kolařík Pavel
Kolečko Karel
M 4 x 100 m 1998 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
Zdobnický Martin
Kubica Tomáš
M 4 x 200 m 1998 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Rostislav
Kubica Tomáš
Nakládal Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 100 m 1999 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Kolařík Pavel
Nakládal Tomáš
Spurný Filip
Kolečko Karel
M 4 x 200 m 2000 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šťovíček Zdeněk
   1 PP Janota Tomáš
Kubica Tomáš
Nakládal Tomáš
Šulc Rostislav
M 4 x 100 m 2001 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   1 PP Janota Tomáš
Novák Petr
Tučan Jindřich
Kunrt Michal
M 4 x 400 m 2001 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   1 PP Šulc Rostislav M 100 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Rostislav M 200 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Rostislav M 200 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Rostislav M 200 m 2003 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Rostislav M 50 m 2003 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Rostislav M 100 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Rostislav M 200 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Kolečko Karel
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   1 PP Šulc Rostislav M 100 m 2005 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Rostislav M 200 m 2005 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Rostislav M 200 m 2005 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Vojtěch M 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Rostislav M 200 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Vojtěch M 200 m 2006 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Feher Jan
Jelínek Petr
Fetter Lukáš
Šulc Vojtěch
M 4 x 400 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Dreiseitl Daniel
Šulc Rostislav
Vitnovský Jan
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Rostislav M 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Rostislav M 200 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Vitnovský Jan
Kuptík Jan
Feher Jan
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Feher Jan
Jelínek Petr
Benda Ondřej
Rejmon Vít
M 4 x 200 m 2008 Hala Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
   1 PP Šulc Vojtěch M 400 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Benda Ondřej
Jelínek Petr
Feher Jan
Šulc Rostislav
M 4 x 200 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Plíhalová Kateřina
Kubicová Zuzana
Šulcová Zuzana
Polívková Jana
Ž 4 x 100 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Pšajdlová Lenka Ž 400 m překážek 76 2009 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Vojtěch M 200 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Rostislav M 200 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Rostislav M 100 m 2010 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Vojtěch M 200 m 2010 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Rostislav M 200 m 2010 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Fischer Radek
Šulc Rostislav
Kuptík Jan
Šulc Vojtěch
M 4 x 200 m 2010 Hala Kučera Vladimír
Kubica Jaroslav
   1 PP Kuchař Michal
Kuptík Ondřej
Feher Jan
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   1 PP Feher Jan
Šulc Vojtěch
Jelínek Petr
Rejmon Vít
M 4 x 200 m 2011 Hala Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   1 PP Plíhalová Kateřina
Kubicová Zuzana
Šulcová Zuzana
Vedralová Iva
Ž 4 x 100 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Vojtěch M 200 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Rostislav M 100 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Vojtěch M 200 m 2011 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Rejmon Vít M 400 m 2011 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Šulc Vojtěch M 200 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Buranská Šárka
Plíhalová Kateřina
Kubicová Zuzana
Vedralová Iva
Ž 4 x 200 m 2012 Hala Kubica Jaroslav
Kovář Milan
   1 PP Vedralová Iva Ž skok do dálky 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Vedralová Iva Ž skok do dálky 2013 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Vedralová Iva Ž trojskok 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   1 PP Vedralová Iva Ž trojskok 2013 Hala Kubica Jaroslav
   1 PP Kratina Jiří
Benda Ondřej
Kuptík Ondřej
Šulc Rostislav
M 4 x 100 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   1 PP Rajmonová Anežka
Kubicová Zuzana
Vedralová Iva
Plíhalová Kateřina
Ž 4 x 100 m 2013 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   1 PP Rajmonová Anežka
Kubicová Zuzana
Čadová Adéla
Buranská Šárka
Ž 4 x 200 m 2015 Hala Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   1 PP Feher Jan
Benda Ondřej
Nardelli Alexander
Končický Tomáš
M 4 x 100 m 2015 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
   1 PP Benda Ondřej M 100 m 2016 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Král Dalibor Žcm 50 m překážek 106 1979 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Mach Pavel Žcs 300 m 1977 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Firbach Jiří Žcs 50 m 1977 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Kubica Jan Žcs 3000 m chůze dráha 1979 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Sába Stanislav Žcs skok do dálky 1979 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Miřatský Josef Žcs koule 4kg 1979 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Němeček Jan Žcs disk 1kg 1979 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Soukup Jaromír Žcs 60 m překážek 106 1983 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Soukup Jaromír Žcs skok do výšky 1983 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Vanko Martin Dci 400 m 1983 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Vanko Martin Dci 300 m překážek 91 1983 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Staněk Jan
Nakládal Tomáš
Janouš Martin
Barták Zdeněk
Dci 4 x 100 m 1984 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Dušek Daniel Dci trojskok 1984 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Vydra Lukáš Dci 200 m 1988 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Bláha Karel Dci 200 m 1992 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Stránský Lukáš
Řičica Hynek
Spurný Filip
Loukota Tomáš
Dci 4 x 100 m 1994 Stadion Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   2 PP Mikula Ivan Dci 50 m 1996 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Šulc Rostislav Dci 100 m 1998 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Kubica Tomáš Dci 200 m 1998 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Kubica Tomáš Dci skok do dálky 1998 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Zavřel Lukáš
Kubica Tomáš
Šulc Rostislav
Zdobnický Martin
Dci 4 x 100 m 1998 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Kořízek Tomáš
Šulc Rostislav
Zdobnický Martin
Zavřel Lukáš
Dci 4 x 400 m 1998 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Kubica Tomáš Dci trojskok 1998 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Drápal Ondřej
Zdobnický Martin
Zavřel Lukáš
Doležal Jan
Dci 4 x 100 m 1999 Stadion Kubica Jaroslav
Šlajs Stanislav
   2 PP Zima Ondřej
Kuptík Jan
Vohrna Jakub
Zícha Jan
Dci 4 x 100 m 2005 Stadion Kubica Jaroslav
Šlajs Stanislav
   2 PP Klenka Martin
Vohrna Jakub
Kuptík Jan
Zícha Jan
Dci 4 x 400 m 2005 Stadion Kubica Jaroslav
Šlajs Stanislav
   2 PP Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Cílková Kristýna
Pecnová Aneta
Dky 4 x 100 m 2005 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Vohrna Jakub Dci 400 m 2006 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Janotová Hana Dky 200 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Janotová Hana Dky skok do dálky 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Štěpánková Jana
Kučerová Markéta
Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Dky 4 x 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Kuchař Michal Dci 200 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Plíhalová Kateřina Dky 200 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Plíhalová Kateřina Dky 200 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Plíhalová Kateřina Dky skok do výšky 2010 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Plíhalová Kateřina Dky skok do výšky 2010 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Končický Tomáš Dci 200 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Končický Tomáš Dci 400 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Peřich Marek
Stewart Gerron
Pasler Dominik
Prozr Aldo
Dci 4 x 100 m 2015 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   2 PP Kordíková Barbora Dky skok o tyči 2017 Hala Fetterová Kristýna
Kubica Jaroslav
   2 PP Pavlica Filip Dci trojskok 2017 Stadion Šťovíček Zdeněk
Kubica Jaroslav
   2 PP Hymplová Tereza
Kaletová Ema
Kotková Daniela
Rabiňáková Nikola
Dky 4 x 100 m 2018 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Vanko Martin Jři 400 m překážek 91 1984 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Malý Martin
Staněk Jan
Steiger Michal
Nakládal Tomáš
Jři 4 x 400 m 1985 Stadion Kubica Jaroslav
Kubicová Ivana
   2 PP Hanousek Martin
Dušek Daniel
Staněk Jan
Nakládal Tomáš
Jři 4 x 100 m 1986 Stadion Kubica Jaroslav
Kubicová Ivana
   2 PP Voda Jan Jři 400 m překážek 91 1990 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Voda Jan Jři 50 m překážek 106 1991 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Bláha Karel Jři 200 m 1993 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Spurný Filip
Menšík Jiří
Bláha Karel
Macháček Karel
Jři 4 x 100 m 1993 Stadion Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   2 PP Spurný Filip
Macháček Karel
Kolařík Pavel
Bláha Karel
Jři 4 x 400 m 1994 Stadion Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   2 PP Šamalová Markéta
Kasalová Linda
Kobosová Klára
Valinová Zuzana
Jky 4 x 100 m 1994 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Bláha Karel Jři 50 m překážek 106 1994 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Janota Tomáš Jři 400 m 1996 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Kubica Tomáš Jři 100 m 1999 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Balážová Kateřina Jky 400 m překážek 91 1999 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Šulc Rostislav Jři 100 m 2000 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Kubica Tomáš Jři 200 m 2000 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Bartas Jan
Šulc Vojtěch
Jelínek Petr
Šmídl Václav
Jři 4 x 100 m 2002 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
Kubica Jaroslav
   2 PP Šulc Vojtěch Jři 100 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Šulc Vojtěch Jři 60 m 2004 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Šulc Vojtěch Jři 200 m 2004 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Janotová Hana
Hrabětová Michaela
Kučerová Markéta
Koubková Anežka
Jky 4 x 400 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
Kučera Vladimír
   2 PP Nešpor Jan
Vohrna Jakub
Kučera Robert
Zícha Jan
Jři 4 x 400 m 2006 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Šlajs Stanislav
   2 PP Vitnovský Jan Jři 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Kuptík Jan Jři 150 m 2007 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Buranská Šárka
Janotová Hana
Kučerová Markéta
Vavřinová Tereza
Jky 4 x 400 m 2007 Stadion Šťovíček Zdeněk
Habásko Petr
Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
   2 PP Koutník Jan
Kuptík Jan
Vohrna Jakub
Vitnovský Jan
Jři 4 x 100 m 2008 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   2 PP Krásný Libor
Vohrna Jakub
Husák Lukáš
Kuptík Jan
Jři 4 x 400 m 2008 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   2 PP Vitnovský Jan Jři 200 m 2008 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Strejčková Tereza
Buranská Šárka
Jky 4 x 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šťovíček Zdeněk
Habásko Petr
   2 PP Derka Viktor
Kašpar Petr
Koutník Jan
Šic Libor
Jři 4 x 100 m 2010 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Pernica Jan
   2 PP Kuchař Michal Jři 200 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Plíhalová Kateřina Jky 200 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Plíhalová Kateřina Jky 60 m překážek 84 2011 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Plíhalová Kateřina Jky 400 m překážek 76 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Plíhalová Kateřina Jky 200 m 2012 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Končický Tomáš Jři 200 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Peřich Marek Jři skok do výšky 2015 Stadion Kubica Jaroslav
Franěk Vladimír
   2 PP Peřich Marek Jři skok do výšky 2016 Stadion Kubica Jaroslav
Franěk Vladimír
   2 PP Michal Vojtěch
Hrdina Tomáš
Brůha Václav
Pavlica Filip
Jři 4 x 100 m 2018 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
   2 PP Uhlíková Petra
Macháčková Veronika
Janovská Alžběta
Coufalová Kristýna
Jky 4 x 100 m 2018 Stadion Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   2 PP Macháčková Veronika
Rabiňáková Nikola
Coufalová Kristýna
Pážiková Pavlína
Jky 4 x 400 m 2018 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   2 PP Hanousek Martin
Vanko Martin
Nakládal Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 100 m 1992 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   2 PP Šlajs Stanislav
Lehečka Jiří
Nakládal Tomáš
Bláha Karel
M 4 x 400 m 1993 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   2 PP Hanousek Martin
Nevečeřal Jaromír
Kolařík Pavel
Voda Jan
M 4 x 100 m 1994 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Kobosová Klára Ž sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-600 g 1995 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Křížová Jana Ž 1500 m 1995 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Janota Tomáš
Bláha Karel
Nakládal Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 100 m 1996 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Bláha Karel
Lehečka Jiří
Nakládal Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 400 m 1996 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   2 PP Kobosová Klára Ž trojskok 1996 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Janota Tomáš
Kunrt Michal
Kolařík Pavel
Zavřel Lukáš
M 4 x 400 m 1999 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   2 PP Janota Tomáš
Kolařík Pavel
Zavřel Lukáš
Vašek David
M 4 x 100 m 1999 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Spurný Filip
Kunrt Michal
Kolařík Pavel
Kolečko Karel
M 4 x 200 m 1999 Hala Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
Kučera Vladimír
   2 PP Šulc Rostislav
Kubica Tomáš
Nakládal Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 100 m 2000 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Janota Tomáš
Šulc Rostislav
Kubica Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 200 m 2001 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Šulc Rostislav M 100 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Rejmon Vít
Kunrt Michal
Jelínek Petr
Zavřel Lukáš
M 4 x 400 m 2003 Stadion Kučera Vladimír
Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
   2 PP Šulc Vojtěch M 200 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Šulc Vojtěch
Novák Petr
Rejmon Vít
Šída Michal
M 4 x 200 m 2004 Hala Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
   2 PP Jelínek Petr
Šulc Rostislav
Rejmon Vít
Šulc Vojtěch
M 4 x 200 m 2005 Hala Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Nevečeřal Jaromír
   2 PP Šulc Rostislav M 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Náplava Jiří
Feher Jan
Benda Ondřej
Šulc Vojtěch
M 4 x 200 m 2006 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Cílková Kristýna
Pecnová Aneta
Ž 4 x 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Cílková Kristýna
Tučanová Zdeňka
Hanková Martina
Šulcová Zuzana
Ž 4 x 200 m 2006 Hala Kubica Jaroslav
Šlajs Stanislav
Nakládal Tomáš
   2 PP Benda Ondřej M 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Benda Ondřej M 200 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Benda Ondřej M 60 m 2007 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Šulcová Zuzana Ž sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-600 g 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Cílková Kristýna
Štěpánková Jana
Ž 4 x 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Beran Pavel ml.
Habásko Petr
   2 PP Benda Ondřej M 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Janotová Hana
Strejčková Tereza
Kubicová Zuzana
Větrovcová Kateřina
Ž 4 x 200 m 2008 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Habásko Petr
   2 PP Šulc Rostislav M 100 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Kuchař Michal
Kuptík Jan
Vitnovský Jan
Husák Lukáš
M 4 x 100 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   2 PP Benda Ondřej M 60 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Benda Ondřej M 200 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Benda Ondřej M 100 m 2010 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Šulc Rostislav M 60 m 2010 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Šulc Rostislav M 200 m 2010 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Fetter Lukáš
Jelínek Petr
Pešek Michal
Rejmon Vít
M 4 x 200 m 2010 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Šulc Vojtěch M 60 m 2011 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Feher Jan M 100 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Benda Ondřej
Kašpar Petr
Kuptík Ondřej
Šulc Vojtěch
M 4 x 200 m 2012 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Vedralová Iva Ž trojskok 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Vedralová Iva Ž trojskok 2012 Hala Kubica Jaroslav
   2 PP Šulc Rostislav M 100 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Kubicová Zuzana Ž 100 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Brožová Jana Ž skok o tyči 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Zelenda Čeněk
Nardelli Alexander
Končický Tomáš
Vančura Matěj
M 4 x 100 m 2014 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
Nakládal Tomáš
   2 PP Rajmonová Anežka
Choděrová Lucie
Plíhalová Kateřina
Ondrková Hana
Ž 4 x 100 m 2015 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Rejmon Vít M 400 m překážek 91 2017 Stadion Kubica Jaroslav
   2 PP Coufalová Kristýna
Kubicová Zuzana
Strejčková Tereza
Ondrková Hana
Ž 4 x 100 m 2017 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
Nakládal Tomáš
   3 PP Němeček Jan Žcm 600 m 1977 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Firbach Jiří Žcs koule 4kg 1977 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Němeček Jan Žcs 1000 m 1979 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Miřatský Josef Žcs oštěp 600g 1979 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Němeček Jan Žcs přespolní běh 1979 Terén Kubica Jaroslav
   3 PP Soukup Jaromír Žcs skok do výšky 1983 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Suchánek Alexandr Žcs oštěp 600g 1984 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Suchánek Alexandr Žcs 3000 m chůze dráha 1984 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Jauernig Jan Žcs 800 m 1987 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Vydra Lukáš Žcs skok do dálky 1987 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Staněk Jan Dci 300 m překážek 91 1984 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Suchánek Alexandr Dci 1500 m překážek 91 1985 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Voda Jan Dci 100 m překážek 84 1987 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Štěpánek Martin Dci 50 m 1989 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Menšík Jiří
Jírový Jakub
Kopecký Aleš
Bláha Karel
Dci 4 x 400 m 1991 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Balážová Kateřina Dky 60 m překážek 106 1997 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Kubica Tomáš Dci skok do dálky 1997 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Zdobnický Martin Dci 200 m 1999 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Dreiseitl Daniel Dci 200 m 2000 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Ostrý Jan
Mildner Jakub
Dreiseitl Daniel
Benda Ondřej
Dci 4 x 100 m 2001 Stadion Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 PP Vohrna Jakub Dci 800 m 2005 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Vohrna Jakub Dci 200 m 2005 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Kuptík Jan Dci 200 m 2006 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Janotová Hana Dky skok do dálky 2006 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Končický Tomáš Dci 400 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Končický Tomáš Dci 200 m 2012 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Končický Tomáš Dci 400 m 2012 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Nardelli Alexander
Hřebíček David
Vančura Matěj
Končický Tomáš
Dci 4 x 100 m 2013 Stadion Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   3 PP Peřich Marek Dci skok do výšky 2015 Hala Kubica Jaroslav
Franěk Vladimír
   3 PP Kaletová Ema Dky 200 m 2018 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Žák Adam II
Polena Vojtěch
Macháček Filip
Kozák Miroslav
Dci 4 x 100 m 2018 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
Nakládal Tomáš
   3 PP Vanko Martin Jři 400 m 1984 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Vanko Martin Jři 400 m 1984 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Malý Martin
Barták Zdeněk
Staněk Jan
Nakládal Tomáš
Jři 4 x 100 m 1985 Stadion Kubica Jaroslav
Kubicová Ivana
   3 PP Nakládal Tomáš Jři 100 m 1986 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Hanousek Martin Jři desetiboj (1.067-9.14 m)-7,26 kg--2 kg-800 g 1986 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Voda Jan Jři 110 m překážek 106 1990 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Voda Jan Jři 50 m překážek 106 1990 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Bláha Karel Jři desetiboj (1.067-9.14 m)-7,26 kg--2 kg-800 g 1993 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Macháček Karel
Kolařík Pavel
Menšík Jiří
Bláha Karel
Jři 4 x 400 m 1993 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Kasalová Linda Jky 100 m překážek 84 1993 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Kasalová Linda Jky sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-600 g 1993 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Kasalová Linda Jky 50 m překážek 106 1993 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Menšík Jiří Jři 400 m překážek 91 1993 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Bláha Karel Jři 100 m 1994 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Kasalová Linda Jky 50 m 1994 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Balážová Kateřina Jky 400 m překážek 91 1998 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Kubica Tomáš Jři 200 m 1999 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Balážová Kateřina Jky 60 m překážek 106 1999 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Kubica Tomáš Jři 100 m 2000 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Kubica Tomáš Jři 200 m 2000 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Zavřel Lukáš Jři 400 m 2000 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Šmídl Václav Jři 100 m 2001 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Moravec Martin
Doležal Jan
Zavřel Lukáš
Kořízek Tomáš
Jři 4 x 100 m 2001 Stadion Kubica Jaroslav
Šlajs Stanislav
   3 PP Vitnovský Jan Jři 200 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Kubicová Zuzana Jky 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Plíhalová Kateřina Jky 100 m překážek 84 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Plíhalová Kateřina Jky skok do výšky 2011 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Plíhalová Kateřina Jky 60 m překážek 84 2012 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Končický Tomáš Jři 400 m 2014 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Končický Tomáš Jři kladivo 6kg 2014 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Končický Tomáš Jři 400 m 2015 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Prozr Aldo
Kulhánek Martin
Pešta Bořek
Pavlica Filip
Jři 4 x 400 m 2016 Stadion Nakládal Tomáš
Nevečeřal Jaromír
Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   3 PP Coufalová Kristýna
Kordíková Barbora
Janovská Alžběta
Macháčková Veronika
Jky 4 x 400 m 2017 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 PP Peřich Marek Jři 100 m 2017 Stadion Kubica Jaroslav
Franěk Vladimír
   3 PP Pavlica Filip Jři trojskok 2018 Stadion Šťovíček Zdeněk
Kubica Jaroslav
   3 PP Vanko Martin M 400 m překážek 91 1992 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Menšík Jiří
Bláha Karel
Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
M 4 x 100 m 1993 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Voda Jan
Nevečeřal Jaromír
Kolařík Pavel
Menšík Jiří
M 4 x 400 m 1993 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Voda Jan M desetiboj (1.067-9.14 m)-7,26 kg--2 kg-800 g 1994 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Hanousek Martin
Kolařík Pavel
Nevečeřal Jaromír
Šlajs Stanislav
M 4 x 400 m 1994 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Voda Jan M 110 m překážek 106 1995 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Nakládal Tomáš M desetiboj (1.067-9.14 m)-7,26 kg--2 kg-800 g 1995 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Voda Jan
Nevečeřal Jaromír
Kolařík Pavel
Franěk Vladimír
M 4 x 100 m 1996 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Nevečeřal Jaromír
Kolařík Pavel
Janota Tomáš
Šlajs Stanislav
M 4 x 400 m 1996 Stadion Kubica Jaroslav
Šlajs Stanislav
   3 PP Kolařík Pavel M 400 m 1997 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Fetter Lukáš
Danda Michal
Dufek Pavel
Tučan Jindřich
M 4 x 400 m 1999 Stadion Kubica Jaroslav
Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
   3 PP Doležal Jan
Fetter Lukáš
Voda Jan
Dufek Pavel
M 4 x 200 m 1999 Hala Kubica Jaroslav
Šlajs Stanislav
   3 PP Bartas Jan
Kolařík Pavel
Janota Tomáš
Zavřel Lukáš
M 4 x 400 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 PP Šulc Vojtěch
Kubica Tomáš
Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
M 4 x 100 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
Šlajs Stanislav
   3 PP Šulcová Zuzana Ž 50 m překážek 106 2003 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Štampach Marek
Mikula Ivan
Bartas Jan
Šmídl Václav
M 4 x 100 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šťovíček Zdeněk
   3 PP Šulc Rostislav M 60 m 2005 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Benda Ondřej M 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Šulc Vojtěch M 60 m 2006 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Koubková Lucie
Tučanová Zdeňka
Šulcová Zuzana
Hanková Martina
Ž 4 x 100 m 2006 Stadion Šťovíček Zdeněk
Šlajs Stanislav
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 PP Benda Ondřej M 60 m 2008 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Benda Ondřej M 200 m 2008 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Jelínek Petr M 400 m 2008 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Koutník Jan
Fiala Vojtěch
Vitnovský Jan
Kuptík Jan
M 4 x 200 m 2008 Hala Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   3 PP Benda Ondřej M 100 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Šulc Rostislav M 60 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Feher Jan M 200 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Kubicová Zuzana Ž 60 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Šulc Rostislav M 60 m 2011 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Šulc Rostislav M 200 m 2011 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Šulcová Zuzana Ž 100 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Šulcová Zuzana Ž skok o tyči 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Vaňková Marie
Kubicová Zuzana
Plíhalová Kateřina
Buranská Šárka
Ž 4 x 200 m 2011 Hala Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
   3 PP Benda Ondřej M 100 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Koutník Jan
Kašpar Petr
Derka Viktor
Kuchař Michal
M 4 x 100 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 PP Šulc Vojtěch M 60 m 2012 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Šulc Vojtěch M 200 m 2012 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Kuptík Jan M trojskok 2012 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Šulc Vojtěch M 200 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Vančura Matěj
Hřebíček David
Melicher Martin
Končický Tomáš
M 4 x 100 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 PP Šulc Rostislav M 60 m 2013 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Šulc Rostislav M 200 m 2013 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Plíhalová Kateřina Ž 100 m překážek 84 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Kubicová Zuzana Ž 60 m 2013 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Bašťovanská Lucie
Kubicová Zuzana
Rajmonová Anežka
Vedralová Iva
Ž 4 x 200 m 2013 Hala Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   3 PP Rajmonová Anežka
Konečná Jana
Kubicová Zuzana
Bašťovanská Lucie
Ž 4 x 200 m 2014 Hala Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   3 PP Konečná Jana Ž skok o tyči 2014 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Vedralová Iva Ž skok do dálky 2014 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Plíhalová Kateřina Ž 400 m překážek 76 2014 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Kubicová Zuzana Ž 100 m 2014 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Feher Jan M 100 m 2015 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Plíhalová Kateřina Ž 100 m překážek 84 2015 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Benda Ondřej M 60 m 2016 Hala Kubica Jaroslav
   3 PP Feher Jan M 100 m 2016 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Benda Ondřej M 200 m 2016 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Benda Ondřej M 100 m 2017 Stadion Kubica Jaroslav
   3 PP Zelenda Čeněk
Kostohryz Martin
Pasler Dominik
Brůha Václav
M 4 x 100 m 2017 Stadion Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.