Zadejte své nové heslo.

bg

Kubicová Ivana
(Trenér)

Narozen: 24.11.1950
Trenér třídy 2
Rozhodčí třídy Ú
Člen klubu od: 1.4.1965

Výkony (PB, SB)
Statistiky, výkonnostní růst
Závodnické úspěchy
Trenérské úspěchy - Mistrovství světa a Evropy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 MEV Fanturová Helena Ž40 2000 m překážek 91 1996 Stadion Kubicová Ivana
   4 MEV Fanturová Helena Ž35 400 m překážek 91 1994 Stadion Kubicová Ivana
   4 MEV Fanturová Helena Ž40 400 m překážek 91 1988 Stadion Kubicová Ivana
   6 MEV Sedláčková Vlasta Ž45 800 m 1986 Stadion Kubicová Ivana
   8 MEV Sedláčková Vlasta Ž45 1500 m 1986 Stadion Kubicová Ivana
   8 MEV Sedláčková Vlasta Ž45 400 m 1986 Stadion Kubicová Ivana
   8 MSV Sedláčková Vlasta Ž45 800 m 1985 Stadion Kubicová Ivana
   9 MEV Fanturová Helena Ž35 800 m 1994 Stadion Kubicová Ivana
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Trenérské úspěchy - Mistrovství ČR
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 MČR Bell Julia-Anna Lily Žks 1500 m 2016 Stadion Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
   1 MČR Staněk Jan Dci 1500 m překážek 91 1983 Stadion Kubicová Ivana
   1 MČR Staněk Jan Dci 1500 m překážek 91 1984 Stadion Kubicová Ivana
   1 MČR Morkes David Dci 1500 m překážek 91 1987 Stadion Kubicová Ivana
   2 MČR Pecnová Aneta Žks 300 m 2003 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 MČR Kotková Daniela Žks halový pětiboj (0.762 m-8.20 m)-3 kg 2017 Hala Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   2 MČR Kotková Daniela Žks 100 m překážek 76-820 2017 Stadion Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   3 MČR Pecnová Aneta Žks 200 m překážek 76 2003 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 MČR Pecnová Aneta Žks 100 m překážek 84 2003 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 MČR Pecnová Aneta Žks 60 m překážek 106 2003 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 MČR Stewartová Moira Žks 1500 m 2010 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 MČR Bell Julia-Anna Lily Žks 1500 m 2016 Hala Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
   3 MČR Hymplová Tereza
Šimůnková Adéla
Kotková Daniela
Kaletová Ema
Žks 4 x 60 m 2017 Stadion Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   3 MČR Kotková Daniela Žks 200 m překážek 76 2017 Stadion Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   3 MČR Morkes David Dci 1500 m překážek 91 1988 Stadion Kubicová Ivana
   3 MČSFR Křížová Andrea Jky 10 km silnice 1991 Silnice Kubicová Ivana
   3 MČSSR Staněk Jan Dci 1500 m překážek 91 1983 Stadion Kubicová Ivana
   4 MČR Pecnová Aneta Žks sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-600 g 2003 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   4 MČR Mrkvičková Simona Žks přespolní běh 2010 Terén Kubicová Ivana
Polívka Petr
   4 MČR Kotková Daniela Žks sedmiboj (0.762 m-8.20 m)-3 kg-500 g 2016 Stadion Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
   4 MČR Kaletová Ema Žks halový pětiboj (0.762 m-8.20 m)-3 kg 2017 Hala Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   4 MČR Kotková Daniela Žks 60 m překážek 76-820 2017 Hala Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   4 MČR Šulcová Michaela Dky 1500 m 1984 Hala Kubicová Ivana
   4 MČR Kovářová Kateřina
Sobotková Simona
Lyachová Markéta
Kobosová Klára
Ž 4 x 400 m 1992 Stadion Kubicová Ivana
   5 MČR Strejčková Tereza
Brezíková Barbora
Plíhalová Kateřina
Žks 3 x 300 m 2007 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   5 MČR Strejčková Tereza
Brezíková Barbora
Plíhalová Kateřina
Žks 3 x 300 m 2007 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   5 MČR Stewartová Moira Žks přespolní běh 2010 Terén Kubicová Ivana
Polívka Petr
   5 MČR Kordíková Barbora Žks skok o tyči 2016 Hala Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
Fetterová Kristýna
   5 MČR Rabiňáková Nikola
Peštová Diana
Kotková Daniela
Kaletová Ema
Žks 4 x 60 m 2016 Stadion Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
   5 MČR Kotková Daniela Žks skok do výšky 2017 Hala Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   5 MČR Vrdlovcová Michaela Ž 3000 m 1992 Hala Kubicová Ivana
   5 MČSSR Šulcová Michaela Dky 1500 m 1984 Hala Kubicová Ivana
   6 MČR Stewartová Moira Žks 1500 m 2010 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   6 MČR Kordíková Barbora Žks skok o tyči 2016 Stadion Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
Fetterová Kristýna
   6 MČR Šulcová Michaela Dky pětiboj (0.762 m-7.70 m) 1983 Stadion Kubicová Ivana
   6 MČR Šulcová Michaela Dky 1500 m 1984 Stadion Kubicová Ivana
   6 MČR Lyachová Markéta
Sobotková Simona
Kovářová Kateřina
Kobosová Klára
Jky 4 x 400 m 1992 Stadion Kubicová Ivana
Kučera Vladimír
   6 MČR Křížová Jana Jky 800 m 1994 Stadion Kubicová Ivana
   6 MČSSR Morkes David Dci 1500 m překážek 91 1987 Stadion Kubicová Ivana
   7 MČR Parma Martin Žcs kladivo 4kg 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   7 MČR Strejčková Tereza Žks skok do výšky 2007 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   7 MČR Mrkvičková Simona Žks 1500 m 2010 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   7 MČR Kaletová Ema Žks 60 m 2017 Hala Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   7 MČR Kaletová Ema Žks 150 m 2017 Hala Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   7 MČR Kotková Daniela Žks sedmiboj (0.762 m-8.20 m)-3 kg-500 g 2017 Stadion Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   7 MČR Rabiňáková Nikola
Kotková Daniela
Šimůnková Adéla
Kaletová Ema
Dky 4 x 200 m 2018 Hala Nakládal Tomáš
Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Kubicová Ivana
   7 MČR Křížová Andrea Jky 3000 m 1990 Stadion Kubicová Ivana
   7 MČR Vrdlovcová Michaela Ž 3000 m 1990 Stadion Kubicová Ivana
   7 MČR Vrdlovcová Michaela Ž 3000 m 1990 Hala Kubicová Ivana
   7 MČSSR Morkes David Dci 1500 m překážek 91 1988 Stadion Kubicová Ivana
   8 MČR Zavřel Lukáš Žcs 60 m 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   8 MČR Zavřel Lukáš Žcs skok do dálky 1997 Hala Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   8 MČR Hvízdalová Tina Žks skok do výšky 2003 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   8 MČR Strejčková Tereza Žks skok do výšky 2007 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   8 MČR Jeníková Šárka Žks koule 3kg 2008 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   8 MČR Mrkvičková Simona Žks 1500 m 2010 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   8 MČR Jeníková Petra Žks 3000 m chůze dráha 2010 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   8 MČR Brůhová Karla Žks koule 3kg 2015 Stadion Kubicová Ivana
   8 MČR Kaletová Ema
Peštová Diana
Rabiňáková Nikola
Kotková Daniela
Žks 4 x 300 m 2016 Stadion Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
   8 MČR Kaletová Ema Žks sedmiboj (0.762 m-8.20 m)-3 kg-500 g 2017 Stadion Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   8 MČR Coufalová Kristýna
Rabiňáková Nikola
Šimůnková Adéla
Kotková Daniela
Dky 4 x 100 m 2017 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   8 MČR Křížová Andrea Jky 1500 m 1992 Hala Kubicová Ivana
   8 MČR Vrdlovcová Michaela Ž 3000 m 1988 Stadion Kubicová Ivana
   8 MČR Křížová Andrea Ž 3000 m 1992 Hala Kubicová Ivana
   8 MČR Vrdlovcová Michaela Ž 3000 m 1992 Stadion Kubicová Ivana
   8 MČSFR Šmídová Zuzana Ž 10 km silnice 1991 Silnice Kubicová Ivana
   9 MČR Kubica Tomáš Žcs 200 m překážek 76 1996 Stadion Kubicová Ivana
Nevečeřal Jaromír
   9 MČR Kořízek Tomáš
Zdobnický Martin
Zavřel Lukáš
Žcs 3 x 300 m 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   9 MČR Žáčková Klára Žks 1500 m 2003 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   9 MČR Rajmonová Anežka Žks 150 m 2012 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   9 MČR Kaletová Ema Žks 60 m překážek 76-820 2016 Hala Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
   9 MČR Kotková Daniela Žks 100 m překážek 76-820 2016 Stadion Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
   9 MČR Šimůnková Adéla
Kotková Daniela
Peštová Diana
Kaletová Ema
Žks 4 x 300 m 2017 Hala Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   9 MČR Šimůnková Adéla
Peštová Diana
Kotková Daniela
Kaletová Ema
Žks 4 x 300 m 2017 Stadion Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   9 MČSFR Šmídová Zuzana Ž 10 km silnice 1990 Silnice Kubicová Ivana
   9 MČSSR Šmídová Zuzana Ž 10 km silnice 1989 Silnice Kubicová Ivana
   10 MČR Kubica Tomáš Žcs skok do dálky 1996 Stadion Kubicová Ivana
Nevečeřal Jaromír
   10 MČR Zavřel Lukáš Žcs 150 m 1997 Hala Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   10 MČR Hvízdalová Tina
Pecnová Aneta
Hulvertová Kateřina
Toběrná Tereza
Žks 4 x 60 m 2003 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   10 MČR Toběrná Tereza Žks skok do výšky 2003 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   10 MČR Kerbachová Anna
Prozrová Jana
Rajmonová Anežka
Žks 3 x 300 m 2012 Hala Kučera Vladimír
Kubicová Ivana
Polívka Petr
   10 MČR Kaletová Ema Žks 60 m 2017 Stadion Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   10 MČR Šteinerová Jana Jky 3000 m 1993 Stadion Kubicová Ivana
   11 MČR Plíhalová Kateřina Žks 300 m 2008 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   11 MČR Plíhalová Kateřina Žks 300 m 2008 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   11 MČR Kotková Daniela Žks 60 m překážek 76-820 2016 Hala Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
   11 MČR Kaletová Ema Žks 150 m 2016 Stadion Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
   11 MČR Kaletová Ema Žks 150 m 2017 Stadion Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   11 MČR Šteinerová Jana Jky 1500 m 1990 Stadion Kubicová Ivana
   11 MČR Vrdlovcová Michaela Ž přespolní běh 1991 Terén Kubicová Ivana
   12 MČR Plíhalová Kateřina Žks skok do výšky 2008 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   12 MČR Kotková Daniela Žks 150 m 2016 Hala Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
   12 MČR Sobotková Simona Dky 800 m 1991 Stadion Kubicová Ivana
   12 MČSSR Šulcová Michaela Dky 1500 m 1984 Stadion Kubicová Ivana
   12 MČSSR Vrdlovcová Michaela Ž přespolní běh 1988 Terén Kubicová Ivana
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Trenérské úspěchy - Přebor Prahy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 PP Šteinerová Jana Žkm 1500 m 1988 Hala Kubicová Ivana
   1 PP Minčičová Paulína Žkm 150 m 2000 Stadion Myslík Jiří
Kubicová Ivana
   1 PP Minčičová Paulína Žkm 60 m 2000 Stadion Myslík Jiří
Kubicová Ivana
   1 PP Půtová Daniela
Pecnová Aneta
Zedníková Věra
Minčičová Paulína
Žkm 4 x 60 m 2000 Stadion Myslík Jiří
Kubicová Ivana
   1 PP Šubrtová Marcela
Jelínková Zora
Toběrná Tereza
Pecnová Aneta
Žkm 4 x 60 m 2001 Stadion Myslík Jiří
Kubicová Ivana
   1 PP Toběrná Tereza Žkm skok do výšky 2002 Stadion Myslík Jiří
Kubicová Ivana
   1 PP Kalista Jan Žcs přespolní běh 1997 Terén Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   1 PP Parma Martin Žcs kladivo 4kg 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   1 PP Tittelbach Jan Žcs koule 4kg 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   1 PP Zavřel Lukáš Žcs skok do dálky 1997 Hala Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   1 PP Zavřel Lukáš Žcs 60 m 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   1 PP Zavřel Lukáš Žcs 50 m 1997 Hala Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   1 PP Zavřel Lukáš Žcs 150 m 1997 Hala Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   1 PP Pecnová Aneta Žks 100 m překážek 84 2003 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   1 PP Pecnová Aneta Žks 200 m překážek 76 2003 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   1 PP Pecnová Aneta Žks 300 m 2003 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   1 PP Pecnová Aneta Žks 300 m 2003 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   1 PP Pecnová Aneta Žks 50 m překážek 106 2003 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   1 PP Žáčková Klára Žks 1500 m 2003 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   1 PP Votavová Adéla Žks skok do výšky 2005 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   1 PP Koubková Anežka Žks 1500 m 2005 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   1 PP Kohoutová Klára Žks kladivo 3kg 2005 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   1 PP Strejčková Tereza
Brezíková Barbora
Plíhalová Kateřina
Žks 3 x 300 m 2007 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   1 PP Vaňková Marie
Brezíková Barbora
Strejčková Tereza
Plíhalová Kateřina
Žks 4 x 60 m 2007 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   1 PP Strejčková Tereza Žks skok do výšky 2007 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   1 PP Plíhalová Kateřina Žks skok do výšky 2008 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   1 PP Jeníková Šárka Žks koule 3kg 2008 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   1 PP Plíhalová Kateřina Žks skok do výšky 2008 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   1 PP Jeníková Šárka Žks koule 3kg 2008 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   1 PP Stewartová Moira Žks 1500 m 2010 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   1 PP Stewartová Moira Žks 1500 m 2010 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   1 PP Mrkvičková Simona Žks 800 m 2010 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   1 PP Stewartová Moira Žks přespolní běh 2010 Terén Kubicová Ivana
Polívka Petr
   1 PP Rajmonová Anežka Žks 60 m 2011 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   1 PP Hudáková Kateřina Žks kladivo 3kg 2013 Stadion Kubicová Ivana
Kubicová Zuzana
   1 PP Brůhová Karla Žks koule 3kg 2015 Stadion Kubicová Ivana
   1 PP Kordíková Barbora Žks skok o tyči 2016 Hala Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
Fetterová Kristýna
   1 PP Rabiňáková Nikola
Peštová Diana
Kotková Daniela
Kaletová Ema
Žks 4 x 300 m 2016 Hala Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
   1 PP Kordíková Barbora Žks skok o tyči 2016 Stadion Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
Fetterová Kristýna
   1 PP Kotková Daniela Žks 100 m překážek 76-820 2016 Stadion Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
   1 PP Kotková Daniela Žks skok do výšky 2017 Hala Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   1 PP Šimůnková Adéla
Hymplová Tereza
Kotková Daniela
Kaletová Ema
Žks 4 x 60 m 2017 Stadion Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   1 PP Kaletová Ema Žks skok do výšky 2017 Stadion Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   1 PP Kotková Daniela Žks skok do dálky 2017 Stadion Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   1 PP Kodadová Kateřina Žks kladivo 3kg 2018 Stadion Kubicová Ivana
Vacek Jan
   1 PP Morkes David Dci 1500 m překážek 91 1988 Stadion Kubicová Ivana
   1 PP Morkes David Dci 3000 m 1988 Hala Kubicová Ivana
   1 PP Sobotková Simona Dky 800 m 1991 Hala Kubicová Ivana
   1 PP Staněk Jan Jři 2000 m překážek 91 1985 Stadion Kubicová Ivana
   1 PP Staněk Jan Jři 2000 m překážek 91 1986 Stadion Kubicová Ivana
   1 PP Benešová Michaela Jky 400 m 1987 Stadion Kubicová Ivana
   1 PP Šteinerová Jana Jky přespolní běh 1990 Terén Kubicová Ivana
   1 PP Lyachová Markéta
Sobotková Simona
Kobosová Klára
Cikhartová Pavla
Jky 4 x 400 m 1992 Stadion Kubicová Ivana
   1 PP Vetešníková Martina
Žáčková Irena
Fanturová Helena
Benešová Michaela
Ž 4 x 400 m 1986 Stadion Kubicová Ivana
Štorchová Anděla
   1 PP Vrdlovcová Michaela Ž 3000 m 1988 Stadion Kubicová Ivana
   1 PP Vrdlovcová Michaela Ž 3000 m 1989 Stadion Kubicová Ivana
   1 PP Šmídová Zuzana Ž 10 000 m 1989 Stadion Kubicová Ivana
   1 PP Vrdlovcová Michaela Ž 3000 m 1990 Stadion Kubicová Ivana
   1 PP Lyachová Markéta
Šteinerová Jana
Kobosová Klára
Sobotková Simona
Ž 4 x 400 m 1992 Stadion Kučera Vladimír
Kubicová Ivana
   1 PP Tučanová Jana Ž 1500 m 1995 Hala Kubicová Ivana
   2 PP Minčičová Paulína Žkm 60 m 1999 Stadion Myslík Jiří
Kubicová Ivana
   2 PP Pecnová Aneta Žkm 150 m 2001 Stadion Myslík Jiří
Kubicová Ivana
   2 PP Pecnová Aneta Žkm 60 m překážek 106 2001 Stadion Myslík Jiří
Kubicová Ivana
   2 PP Toběrná Tereza Žkm skok do výšky 2001 Stadion Myslík Jiří
Kubicová Ivana
   2 PP Trnková Veronika Žkm koule 3kg 2008 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Trnková Veronika Žkm kriketový míček 2008 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Bednář Hynek Žcs 1500 m 1996 Hala Kubicová Ivana
Nevečeřal Jaromír
   2 PP Kalista Jan Žcs 1500 m překážek 91 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   2 PP Tittelbach Jan Žcs kladivo 4kg 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   2 PP Kořízek Tomáš
Tittelbach Jan
Zdobnický Martin
Zavřel Lukáš
Žcs 4 x 60 m 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   2 PP Zdobnický Martin Žcs 150 m 1997 Hala Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   2 PP Zdobnický Martin Žcs skok do výšky 1997 Hala Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   2 PP Tittelbach Jan Žcs koule 4kg 1997 Hala Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   2 PP Hvízdalová Tina Žks skok do výšky 2003 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Toběrná Tereza Žks 150 m 2003 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Janotová Hana Žks 300 m 2004 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Kubicová Zuzana Žks koule 3kg 2004 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Kropáčová Eliška Žks kladivo 3kg 2004 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Koubková Anežka
Votavová Adéla
Janotová Hana
Štěpánková Jana
Žks 4 x 60 m 2005 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Štěpánková Jana
Koubková Anežka
Janotová Hana
Žks 3 x 300 m 2005 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Štěpánková Jana Žks 60 m 2006 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Strejčková Tereza Žks 100 m překážek 76-820 2007 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Plíhalová Kateřina Žks skok do výšky 2008 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Cílková Anna
Vaňková Marie
Kapcová Michaela
Plíhalová Kateřina
Žks 4 x 60 m 2008 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
Beran Pavel ml.
   2 PP Vaňková Marie Žks 1500 m 2008 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Zábranská Dominika Žks skok do výšky 2008 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Zábranská Dominika Žks skok do výšky 2009 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Mrkvičková Simona Žks 1500 m 2010 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Mrkvičková Simona Žks přespolní běh 2010 Terén Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Havelková Petra Žks kladivo 3kg 2011 Stadion Kubicová Ivana
   2 PP Rajmonová Anežka
Mrkvičková Simona
Veselá Barbora
Žks 3 x 300 m 2011 Stadion Janoušek Václav
Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Rajmonová Anežka Žks 60 m 2011 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Rajmonová Anežka Žks 300 m 2011 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Rajmonová Anežka Žks 60 m 2012 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Rajmonová Anežka Žks 150 m 2012 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Rajmonová Anežka Žks 150 m 2012 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Hudáková Kateřina Žks koule 3kg 2013 Stadion Kubicová Ivana
   2 PP Brůhová Karla Žks oštěp 500g 2015 Stadion Kubicová Ivana
   2 PP Brůhová Karla Žks koule 3kg 2015 Hala Kubicová Ivana
   2 PP Bell Julia-Anna Lily Žks 1500 m 2016 Hala Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
   2 PP Kaletová Ema Žks 60 m 2016 Stadion Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
   2 PP Bell Julia-Anna Lily Žks 1500 m 2016 Stadion Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
   2 PP Kotková Daniela Žks sedmiboj (0.762 m-8.20 m)-3 kg-500 g 2016 Stadion Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
   2 PP Kaletová Ema Žks 60 m 2017 Hala Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   2 PP Kotková Daniela Žks 60 m překážek 76-820 2017 Hala Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   2 PP Kaletová Ema Žks 150 m 2017 Hala Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   2 PP Kaletová Ema Žks skok do výšky 2017 Hala Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   2 PP Kotková Daniela Žks skok do dálky 2017 Hala Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   2 PP Kaletová Ema Žks 60 m 2017 Stadion Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   2 PP Kotková Daniela Žks 200 m překážek 76 2017 Stadion Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   2 PP Hymplová Tereza
Kotková Daniela
Hrdličková Veronika
Kaletová Ema
Žks 4 x 300 m 2017 Stadion Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   2 PP Šulcová Michaela Dky 1500 m 1984 Hala Kubicová Ivana
   2 PP Morkes David Dci 1500 m překážek 91 1987 Stadion Kubicová Ivana
   2 PP Kovářová Kateřina Dky 800 m 1990 Hala Kubicová Ivana
   2 PP Křížová Andrea Dky 3000 m 1991 Stadion Kubicová Ivana
   2 PP Křížová Andrea Dky přespolní běh 1991 Terén Kubicová Ivana
   2 PP Kobosová Klára Dky skok do výšky 1992 Stadion Kubicová Ivana
   2 PP Kovářová Kateřina Dky 400 m 1993 Hala Kubicová Ivana
   2 PP Tučanová Jana Dky 1500 m 1995 Stadion Kubicová Ivana
   2 PP Tučanová Jana Dky 1500 m 1995 Hala Kubicová Ivana
   2 PP Tučanová Jana Dky přespolní běh 1995 Terén Kubicová Ivana
   2 PP Malý Martin
Staněk Jan
Steiger Michal
Nakládal Tomáš
Jři 4 x 400 m 1985 Stadion Kubica Jaroslav
Kubicová Ivana
   2 PP Hanousek Martin
Dušek Daniel
Staněk Jan
Nakládal Tomáš
Jři 4 x 100 m 1986 Stadion Kubica Jaroslav
Kubicová Ivana
   2 PP Benešová Michaela Jky 800 m 1988 Hala Kubicová Ivana
   2 PP Křížová Andrea Jky 3000 m 1990 Stadion Kubicová Ivana
   2 PP Šteinerová Jana Jky přespolní běh 1992 Terén Kubicová Ivana
   2 PP Šteinerová Jana Jky 3000 m 1993 Stadion Kubicová Ivana
   2 PP Kobosová Klára Jky skok do výšky 1993 Stadion Kubicová Ivana
   2 PP Kobosová Klára Jky 400 m 1993 Hala Kubicová Ivana
   2 PP Fanturová Helena
Benešová Michaela
Žáčková Irena
Vetešníková Martina
Ž 4 x 100 m 1986 Stadion Kubicová Ivana
Štorchová Anděla
   2 PP Fanturová Helena Ž 400 m překážek 91 1986 Stadion Kubicová Ivana
   2 PP Vrdlovcová Michaela Ž 3000 m 1987 Stadion Kubicová Ivana
   2 PP Šmídová Zuzana Ž 3000 m 1989 Stadion Kubicová Ivana
   2 PP Lyachová Markéta
Panáčková Vladislava
Sobotková Simona
Fanturová Helena
Ž 4 x 400 m 1989 Stadion Kubicová Ivana
   2 PP Vrdlovcová Michaela Ž 3000 m 1992 Stadion Kubicová Ivana
   2 PP Šteinerová Jana Ž 1500 m 1994 Hala Kubicová Ivana
   3 PP Minčičová Paulína Žkm 60 m překážek 106 1999 Stadion Myslík Jiří
Kubicová Ivana
   3 PP Pecnová Aneta Žkm 60 m 2000 Stadion Myslík Jiří
Kubicová Ivana
   3 PP Minčičová Paulína Žkm 60 m překážek 106 2000 Stadion Myslík Jiří
Kubicová Ivana
   3 PP Pecnová Aneta Žkm 60 m 2001 Stadion Myslík Jiří
Kubicová Ivana
   3 PP Jelínková Zora Žkm 1500 m 2001 Stadion Myslík Jiří
Kubicová Ivana
   3 PP Votavová Adéla Žkm 800 m 2002 Stadion Myslík Jiří
Kubicová Ivana
   3 PP Hotovcová Anna
Kubíčková Lucie
Sobotková Tereza
Toběrná Tereza
Žkm 4 x 60 m 2002 Stadion Myslík Jiří
Kubicová Ivana
   3 PP Kolář Ladislav Žcs disk 1kg 1982 Stadion Kubicová Ivana
   3 PP Staněk Jan Žcs přespolní běh 1982 Terén Kubicová Ivana
   3 PP Morkes David Žcs skok do dálky 1986 Hala Kubicová Ivana
   3 PP Bednář Hynek Žcs 1500 m 1996 Stadion Kubicová Ivana
Nevečeřal Jaromír
   3 PP Kalista Jan Žcs 1500 m překážek 91 1996 Stadion Kubicová Ivana
Nevečeřal Jaromír
   3 PP Urban David Žcs kladivo 4kg 1996 Stadion Kubicová Ivana
Nevečeřal Jaromír
   3 PP Zdobnický Martin Žcs 60 m 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   3 PP Zavřel Lukáš Žcs skok do dálky 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   3 PP Libovič Miloslav Žcs kladivo 4kg 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   3 PP Kalista Jan Žcs přespolní běh 1997 Terén Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   3 PP Kalista Jan Žcs 1500 m 1997 Hala Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   3 PP Fetter Lukáš Žcs skok do dálky 1997 Hala Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   3 PP Žáčková Klára Žks 1500 m 2003 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Toběrná Tereza Žks skok do výšky 2003 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Peterková Karolína Žks kladivo 3kg 2003 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Toběrná Tereza
Vavřinová Tereza
Pecnová Aneta
Žks 3 x 300 m 2003 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Toběrná Tereza Žks skok do výšky 2003 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Hejsková Martina Žks kladivo 3kg 2004 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Janotová Hana Žks 300 m 2005 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Votavová Adéla Žks 100 m překážek 76-820 2005 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Janotová Hana Žks 300 m 2005 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Koubková Anežka Žks 1500 m 2005 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Štěpánková Jana Žks 150 m 2006 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Strejčková Tereza Žks skok do výšky 2006 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Jeníková Šárka Žks koule 3kg 2007 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Kapcová Michaela Žks oštěp 600g 2008 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Tůmová Tereza Žks 1500 m 2008 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Zábranská Dominika Žks skok do výšky 2009 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Tůmová Tereza Žks 1500 m 2009 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Tůmová Tereza Žks koule 3kg 2009 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Mrkvičková Simona Žks 1500 m 2010 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Rajmonová Anežka Žks 150 m 2011 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Rajmonová Anežka Žks 300 m 2011 Stadion Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Rajmonová Anežka Žks 150 m 2011 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Rajmonová Anežka Žks 60 m 2012 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Rajmonová Anežka Žks 300 m 2012 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Prozrová Jana Žks 1500 m 2012 Hala Kubicová Ivana
Polívka Petr
   3 PP Hudáková Kateřina Žks koule 3kg 2013 Hala Kubicová Ivana
   3 PP Kordíková Barbora Žks skok o tyči 2015 Stadion Kubicová Ivana
Fetterová Kristýna
   3 PP Kotková Daniela Žks 60 m překážek 76-820 2016 Hala Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
   3 PP Kotková Daniela Žks 60 m 2016 Stadion Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
   3 PP Kaletová Ema Žks 100 m překážek 76-820 2016 Stadion Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
   3 PP Peštová Diana Žks skok do dálky 2016 Stadion Kubicová Ivana
Nešporová Barbora
   3 PP Kaletová Ema Žks skok do dálky 2017 Stadion Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   3 PP Mikundová Agáta Žks koule 3kg 2017 Stadion Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   3 PP Mikundová Agáta Žks disk 0,75kg 2017 Stadion Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   3 PP Kolář Ondřej Žcs kladivo 4kg 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kubicová Ivana
   3 PP Švarcová Magdaléna
Kučerová Sára
Gaigrová Sofie
Šimůnková Adéla
Žks 4 x 60 m 2018 Stadion Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
Kubicová Zuzana
   3 PP Kodadová Kateřina Žks koule 3kg 2018 Stadion Kubicová Ivana
Vacek Jan
   3 PP Šimůnková Adéla Žks sedmiboj (0.762 m-8.20 m)-3 kg-500 g 2018 Stadion Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
Kubicová Zuzana
   3 PP Sobotková Simona Dky 1500 m 1991 Stadion Kubicová Ivana
   3 PP Tučanová Jana Dky přespolní běh 1994 Terén Kubicová Ivana
   3 PP Malý Martin
Barták Zdeněk
Staněk Jan
Nakládal Tomáš
Jři 4 x 100 m 1985 Stadion Kubica Jaroslav
Kubicová Ivana
   3 PP Šulcová Michaela Jky 800 m 1986 Stadion Kubicová Ivana
   3 PP Šteinerová Jana Jky 3000 m 1990 Stadion Kubicová Ivana
   3 PP Šteinerová Jana Jky 1500 m 1990 Hala Kubicová Ivana
   3 PP Šteinerová Jana Jky 800 m 1992 Hala Kubicová Ivana
   3 PP Křížová Andrea Jky 3000 m 1993 Stadion Kubicová Ivana
   3 PP Kobosová Klára Jky skok do dálky 1994 Stadion Kubicová Ivana
   3 PP Fanturová Helena Ž 400 m překážek 91 1987 Stadion Kubicová Ivana
   3 PP Vrdlovcová Michaela Ž 3000 m 1989 Hala Kubicová Ivana
   3 PP Stará Markéta
Makarjevová Petra
Šteinerová Jana
Benešová Michaela
Ž 4 x 400 m 1989 Stadion Kubicová Ivana
   3 PP Fanturová Helena Ž sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-600 g 1991 Stadion Kubicová Ivana
   3 PP Vápenková Hana Ž 3000 m 1994 Stadion Kubicová Ivana
   3 PP Fanturová Helena Ž 400 m překážek 91 1994 Stadion Kubicová Ivana
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.