Zadejte své nové heslo.

bg

Nakládal Tomáš
(Předseda)

Narozen: 3.1.1968
Trenér třídy 2
Rozhodčí třídy 2
Člen klubu od: 2.4.1982

Výkony (PB, SB)
Statistiky, výkonnostní růst
Závodnické úspěchy
Trenérské úspěchy - Mistrovství světa a Evropy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   6 ME Benda Ondřej Jři 4 x 100 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
   9 MS Polívková Jana Jky 4 x 400 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   26 MS Polívková Jana Jky 200 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   DNF ME Batlíková Stanislava Jky 4 x 100 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Trenérské úspěchy - Mistrovství ČR
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 MČR Šebková Klára
Fischerová Martina
Polívková Jana
Němečková Zuzana
Dky 4 x 400 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
   1 MČR Pecnová Aneta Dky 400 m překážek 76 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   1 MČR Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Cílková Kristýna
Pecnová Aneta
Dky 4 x 100 m 2005 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   1 MČR Pecnová Aneta Dky 400 m překážek 76 2005 Stadion Nakládal Tomáš
   1 MČR Koutník Jan
Kuptík Ondřej
Kašpar Petr
Dolejš Radek
Dci 4 x 100 m 2008 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
   1 MČR Koutník Jan
Kuptík Ondřej
Kašpar Petr
Fischer Radek
Dci 4 x 200 m 2008 Hala Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
   1 MČR Kašpar Petr
Šic Libor
Kuptík Ondřej
Fischer Radek
Dci 4 x 400 m 2008 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
   1 MČR Batlíková Stanislava
Rücklová Alena
Priščáková Lenka
Horová Eva
Jky 4 x 200 m 2000 Hala Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
   1 MČR Polívková Jana
Horová Eva
Němečková Zuzana
Batlíková Stanislava
Jky 4 x 100 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   1 MČR Sladká Michaela
Priščáková Lenka
Horová Eva
Batlíková Stanislava
Jky 4 x 200 m 2001 Hala Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   1 MČR Horová Eva Jky 400 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
   1 MČR Horová Eva Jky 400 m 2001 Hala Nakládal Tomáš
   1 MČR Šebková Klára
Němečková Zuzana
Polívková Jana
Heřmanová Veronika
Jky 4 x 400 m 2002 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   1 MČR Benda Ondřej Jři 50 m 2003 Hala Nakládal Tomáš
   1 MČR Polívková Jana Jky 100 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   1 MČR Benda Ondřej
Jelínek Petr
Rejmon Vít
Šulc Vojtěch
Jři 4 x 200 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Nevečeřal Jaromír
Kubica Jaroslav
   1 MČR Nováková Jana
Pecnová Aneta
Šolcová Lenka
Polívková Jana
Jky 4 x 400 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   1 MČR Koutník Jan
Kuptík Ondřej
Kašpar Petr
Fischer Radek
Jři 4 x 100 m 2009 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
   1 MČR Matušková Věra
Polívková Jana
Němečková Zuzana
Šolcová Lenka
Ž22 4 x 400 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   1 MČR Polívková Jana Ž22 400 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   1 MČR Tučanová Zdeňka
Horová Eva
Polívková Jana
Batlíková Stanislava
Ž 4 x 100 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   1 MČR Němečková Zuzana
Tučanová Zdeňka
Horová Eva
Rücklová Alena
Ž 4 x 400 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Šlajs Stanislav
   1 MČR Koubková Lucie
Rücklová Alena
Šolcová Lenka
Polívková Jana
Ž 4 x 400 m 2004 Stadion Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
Nakládal Tomáš
   2 MČR Pecnová Aneta Dky 100 m překážek 76-850 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   2 MČR Pecnová Aneta Dky 60 m překážek 76-850 2004 Hala Nakládal Tomáš
   2 MČR Pecnová Aneta Dky 60 m překážek 76-850 2005 Hala Nakládal Tomáš
   2 MČR Husák Lukáš
Šic Libor
Fiala Vojtěch
Fischer Radek
Dci 4 x 400 m 2007 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
   2 MČR Kratina Jiří Dci 100 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
   2 MČR Nevole Tomáš Dci 200 m 2017 Hala Nakládal Tomáš
   2 MČR Kozák Miroslav Dci 200 m 2018 Stadion Nakládal Tomáš
   2 MČR Batlíková Stanislava Jky 200 m 2000 Stadion Nakládal Tomáš
   2 MČR Heřmanová Lucie
Horová Eva
Priščáková Lenka
Batlíková Stanislava
Jky 4 x 100 m 2000 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
   2 MČR Horová Eva Jky 400 m 2000 Hala Nakládal Tomáš
   2 MČR Batlíková Stanislava Jky 100 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
   2 MČR Batlíková Stanislava Jky 200 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
   2 MČR Polívková Jana Jky 200 m 2003 Hala Nakládal Tomáš
   2 MČR Polívková Jana Jky 50 m 2003 Hala Nakládal Tomáš
   2 MČR Polívková Jana Jky 200 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   2 MČR Polívková Jana Jky 200 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
   2 MČR Pecnová Aneta
Šolcová Lenka
Nováková Jana
Polívková Jana
Jky 4 x 200 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
   2 MČR Polívková Jana Jky 60 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
   2 MČR Větrovcová Kateřina
Janotová Hana
Strejčková Tereza
Koubková Anežka
Jky 4 x 400 m 2008 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Habásko Petr
   2 MČR Kašpar Petr
Šic Libor
Kuptík Ondřej
Fischer Radek
Jři 4 x 400 m 2009 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
   2 MČR Michal Vojtěch
Nevole Tomáš
Macháček Filip
Kozák Miroslav
Jři 4 x 100 m 2018 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   2 MČR Feher Jan
Rejmon Vít
Nešpor Jan
Šulc Vojtěch
M22 4 x 400 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
   2 MČR Urban Michal
Kuptík Ondřej
Kašpar Petr
Fischer Radek
M22 4 x 400 m 2012 Stadion Šťovíček Zdeněk
Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
   2 MČR Tučanová Zdeňka
Němečková Zuzana
Priščáková Lenka
Batlíková Stanislava
Ž 4 x 100 m 2000 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   2 MČR Pecnová Aneta
Nováková Jana
Šolcová Lenka
Polívková Jana
Ž 4 x 200 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
   2 MČR Polívková Jana Ž 200 m 2005 Hala Nakládal Tomáš
   2 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Kuptík Ondřej
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 MČR Rabiňáková Nikola
Kubicová Zuzana
Kaletová Ema
Kotková Daniela
Ž 4 x 100 m 2018 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   3 MČR Benda Ondřej Dci 60 m 2002 Hala Nakládal Tomáš
   3 MČR Nováková Jana Dky 400 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   3 MČR Pecnová Aneta Dky 100 m překážek 76-850 2005 Stadion Nakládal Tomáš
   3 MČR Cílková Kristýna
Vavřinová Tereza
Janotová Hana
Pecnová Aneta
Dky 4 x 400 m 2005 Stadion Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
   3 MČR Kuptík Ondřej Dci 200 m 2008 Stadion Nakládal Tomáš
   3 MČR Nevole Tomáš Dci 60 m 2017 Hala Nakládal Tomáš
   3 MČR Batlíková Stanislava Jky 100 m 2000 Stadion Nakládal Tomáš
   3 MČR Šebková Klára
Polívková Jana
Němečková Zuzana
Fischerová Martina
Jky 4 x 400 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
   3 MČR Benda Ondřej Jři 100 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   3 MČR Prášková Barbora
Šolcová Lenka
Nováková Jana
Polívková Jana
Jky 4 x 100 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   3 MČR Šolcová Lenka Jky 400 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   3 MČR Pecnová Aneta Jky 100 m překážek 84 2006 Stadion Nakládal Tomáš
   3 MČR Pecnová Aneta Jky 400 m 2006 Hala Nakládal Tomáš
   3 MČR Kuptík Ondřej Jři 400 m 2009 Stadion Nakládal Tomáš
   3 MČR Koutník Jan
Šic Libor
Kašpar Petr
Kuptík Ondřej
Jři 4 x 200 m 2010 Hala Nakládal Tomáš
Pernica Jan
   3 MČR Benda Ondřej
Kubica Tomáš
Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
M22 4 x 100 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 MČR Koubková Lucie
Tučanová Zdeňka
Němečková Zuzana
Heřmanová Veronika
Ž22 4 x 400 m 2002 Stadion Šlajs Stanislav
Šťovíček Zdeněk
Nakládal Tomáš
   3 MČR Šulc Vojtěch
Kubica Tomáš
Šulc Rostislav
Benda Ondřej
M22 4 x 100 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   3 MČR Feher Jan
Kuptík Ondřej
Šulc Vojtěch
Kuptík Jan
M22 4 x 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 MČR Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Strejčková Tereza
Buranská Šárka
Ž22 4 x 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šťovíček Zdeněk
Habásko Petr
   3 MČR Polívková Jana
Rücklová Alena
Batlíková Stanislava
Horová Eva
Ž 4 x 200 m 2000 Hala Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Šlajs Stanislav
   3 MČR Batlíková Stanislava Ž 200 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
   3 MČR Polívková Jana
Tučanová Zdeňka
Horová Eva
Batlíková Stanislava
Ž 4 x 200 m 2001 Hala Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   3 MČR Horová Eva Ž 400 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
   3 MČR Kolečko Karel
Šída Michal
Šulc Rostislav
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 MČR Kolečko Karel
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 MČR Benda Ondřej
Šída Michal
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
M 4 x 200 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   3 MČR Koubková Lucie
Tučanová Zdeňka
Polívková Jana
Rücklová Alena
Ž 4 x 400 m 2005 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
   3 MČR Pecnová Aneta
Němečková Zuzana
Polívková Jana
Koubková Lucie
Ž 4 x 400 m 2005 Hala Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
Šťovíček Zdeněk
   3 MČR Polívková Jana Ž 400 m 2005 Stadion Nakládal Tomáš
   4 MČR Štampach Marek
Šulc Vojtěch
Jelínek Petr
Benda Ondřej
Dci 4 x 100 m 2002 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
   4 MČR Nováková Jana Dky 400 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
   4 MČR Pecnová Aneta Dky 400 m 2005 Hala Nakládal Tomáš
   4 MČR Janotová Hana
Strejčková Tereza
Větrovcová Kateřina
Koubková Anežka
Dky 4 x 400 m 2007 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Habásko Petr
   4 MČR Stewart Gerron Dci 800 m 2015 Hala Nakládal Tomáš
   4 MČR Batlíková Stanislava Jky 200 m 2001 Hala Nakládal Tomáš
   4 MČR Batlíková Stanislava Jky 60 m 2001 Hala Nakládal Tomáš
   4 MČR Benda Ondřej Jři 100 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
   4 MČR Polívková Jana
Němečková Zuzana
Šebková Klára
Hanková Martina
Jky 4 x 2 kola hala 2003 Hala Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   4 MČR Janotová Hana
Pecnová Aneta
Cílková Kristýna
Kubicová Zuzana
Jky 4 x 200 m 2006 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   4 MČR Vohrna Jakub
Nešpor Jan
Kuptík Jan
Zícha Jan
Jři 4 x 400 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Šlajs Stanislav
Nakládal Tomáš
   4 MČR Pecnová Aneta Jky 60 m překážek 84 2006 Hala Nakládal Tomáš
   4 MČR Janotová Hana
Cílková Kristýna
Kubicová Zuzana
Štěpánková Jana
Jky 4 x 200 m 2007 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Habásko Petr
Beran Pavel ml.
   4 MČR Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Strejčková Tereza
Buranská Šárka
Jky 4 x 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šťovíček Zdeněk
Habásko Petr
   4 MČR Koutník Jan
Šic Libor
Kašpar Petr
Fiala Vojtěch
Jři 4 x 200 m 2009 Hala Nakládal Tomáš
   4 MČR Strejčková Tereza Jky skok do výšky 2011 Hala Nakládal Tomáš
   4 MČR Strejčková Tereza Jky skok do výšky 2011 Stadion Nakládal Tomáš
   4 MČR Nevole Tomáš Jři 200 m 2018 Hala Nakládal Tomáš
   4 MČR Prášková Barbora
Šolcová Lenka
Nováková Jana
Polívková Jana
Ž22 4 x 100 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   4 MČR Kučera Robert
Náplava Jiří
Jelínek Petr
Benda Ondřej
M22 4 x 100 m 2005 Stadion Kučera Vladimír
Nakládal Tomáš
   4 MČR Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Polívková Jana
Pecnová Aneta
Ž22 4 x 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   4 MČR Polívková Jana Ž22 trojskok 2006 Stadion Nakládal Tomáš
   4 MČR Urban Michal
Kuptík Ondřej
Koutník Jan
Fischer Radek
M22 4 x 400 m 2011 Stadion Šťovíček Zdeněk
Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
   4 MČR Kratina Jiří
Kuptík Ondřej
Kašpar Petr
Kuchař Michal
M22 4 x 100 m 2013 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   4 MČR Kašpar Petr
Auersvald Miloš
Kuptík Ondřej
Fischer Radek
M22 4 x 400 m 2013 Stadion Nakládal Tomáš
Nevečeřal Jaromír
Kučera Vladimír
   4 MČR Zavřel Lukáš
Kubica Tomáš
Nakládal Tomáš
Šulc Rostislav
M 4 x 100 m 2001 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   4 MČR Batlíková Stanislava
Tučanová Zdeňka
Němečková Zuzana
Horová Eva
Ž 4 x 200 m 2002 Hala Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   4 MČR Němečková Zuzana
Tučanová Zdeňka
Heřmanová Veronika
Rücklová Alena
Ž 4 x 400 m 2002 Stadion Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
Nakládal Tomáš
   4 MČR Rücklová Alena
Šolcová Lenka
Nováková Jana
Polívková Jana
Ž 4 x 100 m 2004 Stadion Kučera Vladimír
Nakládal Tomáš
   4 MČR Benda Ondřej M 100 m 2005 Stadion Nakládal Tomáš
   4 MČR Coufalová Kristýna
Kubicová Zuzana
Strejčková Tereza
Ondrková Hana
Ž 4 x 100 m 2017 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   4 MČR Benda Ondřej
Nevole Tomáš
Macháček Filip
Končický Tomáš
M 4 x 100 m 2018 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   4 MČR Končický Tomáš
Pasler Dominik
Pešta Bořek
Nevole Tomáš
M 4 x 400 m 2018 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   5 MČR Šebková Klára Dky 400 m 2002 Hala Nakládal Tomáš
   5 MČR Minčičová Paulína Dky 50 m 2003 Hala Nakládal Tomáš
   5 MČR Strejčková Tereza Dky skok do výšky 2008 Stadion Nakládal Tomáš
   5 MČR Nardelli Alexander
Pavlát Josef
Melicher Martin
Končický Tomáš
Dci 4 x 400 m 2013 Stadion Feherová Martina
Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   5 MČR Macháček Filip Dci 100 m 2018 Stadion Nakládal Tomáš
   5 MČR Hymplová Tereza
Kotková Daniela
Kaletová Ema
Rabiňáková Nikola
Dky 4 x 100 m 2018 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   5 MČR Heřmanová Veronika
Šebková Klára
Hurtová Petra
Němečková Zuzana
Jky 4 x 200 m 2002 Hala Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   5 MČR Benda Ondřej Jři 200 m 2003 Hala Nakládal Tomáš
   5 MČR Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Cílková Kristýna
Pecnová Aneta
Jky 4 x 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   5 MČR Kuptík Ondřej Jři 200 m 2010 Hala Nakládal Tomáš
   5 MČR Nevole Tomáš Jři 60 m 2018 Hala Nakládal Tomáš
   5 MČR Kozák Miroslav
Wooller Tomáš
Pešta Bořek
Nevole Tomáš
Jři 4 x 200 m 2018 Hala Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Feherová Martina
   5 MČR Pecnová Aneta
Šolcová Lenka
Cílková Kristýna
Polívková Jana
Ž22 4 x 100 m 2005 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   5 MČR Koutník Jan
Kuptík Ondřej
Fischer Radek
Urban Michal
M22 4 x 100 m 2011 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
   5 MČR Plíhalová Kateřina
Vaňková Marie
Brezíková Barbora
Koubková Anežka
Ž22 4 x 400 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Nakládal Tomáš
Janoušek Václav
   5 MČR Kapcová Michaela
Plíhalová Kateřina
Brezíková Barbora
Strejčková Tereza
Ž22 4 x 100 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   5 MČR Nevole Tomáš M22 200 m 2018 Stadion Nakládal Tomáš
   5 MČR Končický Tomáš
Pasler Dominik
Pešta Bořek
Nevole Tomáš
M22 4 x 400 m 2018 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   5 MČR Horová Eva Ž 400 m 2000 Hala Nakládal Tomáš
   5 MČR Šulc Rostislav
Kubica Tomáš
Nakládal Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 100 m 2000 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   5 MČR Franěk Vladimír
Kubica Tomáš
Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
M 4 x 100 m 2002 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   5 MČR Benda Ondřej M 60 m 2003 Hala Nakládal Tomáš
   5 MČR Polívková Jana Ž 200 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   5 MČR Šída Michal M desetiboj (1.067-9.14 m)-7,26 kg--2 kg-800 g 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   5 MČR Buranská Šárka
Kubicová Zuzana
Brezíková Barbora
Vedralová Iva
Ž 4 x 100 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Kovář Milan
   5 MČR Kašpar Petr
Jelínek Petr
Kuptík Ondřej
Šulc Vojtěch
M 4 x 400 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Kubica Jaroslav
   5 MČR Strejčková Tereza Ž skok do výšky 2012 Hala Nakládal Tomáš
   5 MČR Vančura Matěj
Kašpar Petr
Končický Tomáš
Kuchař Michal
M 4 x 200 m 2014 Hala Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   5 MČR Kratina Jiří
Koutník Jan
Feher Jan
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2015 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   5 MČR Koutník Jan
Rejmon Vít
Pasler Dominik
Fischer Radek
M 4 x 400 m 2016 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   6 MČR Fiala Vojtěch
Kuptík Ondřej
Dolejš Radek
Šic Libor
Dci 4 x 100 m 2007 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
   6 MČR Kuptík Ondřej Dci 100 m 2008 Stadion Nakládal Tomáš
   6 MČR Kratina Jiří Dci 200 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
   6 MČR Nardelli Alexander
Melicher Martin
Hřebíček David
Končický Tomáš
Dci 4 x 200 m 2013 Hala Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   6 MČR Kozák Miroslav Dci 200 m 2018 Hala Nakládal Tomáš
   6 MČR Kozák Miroslav Dci 100 m 2018 Stadion Nakládal Tomáš
   6 MČR Batlíková Stanislava Jky 60 m 2000 Hala Nakládal Tomáš
   6 MČR Hanková Martina
Němečková Zuzana
Heřmanová Veronika
Polívková Jana
Jky 4 x 100 m 2002 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   6 MČR Prášková Barbora
Hanková Martina
Fischerová Martina
Polívková Jana
Jky 4 x 100 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
   6 MČR Zícha Jan
Kuptík Jan
Nešpor Jan
Vohrna Jakub
Jři 4 x 100 m 2006 Stadion Šlajs Stanislav
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   6 MČR Nešpor Jan Jři 400 m překážek 91 2007 Stadion Nakládal Tomáš
   6 MČR Fiala Vojtěch Jři skok do dálky 2008 Hala Nakládal Tomáš
   6 MČR Kuptík Ondřej Jři 100 m 2010 Stadion Nakládal Tomáš
   6 MČR Kašpar Petr Jři 400 m překážek 91 2010 Stadion Nakládal Tomáš
   6 MČR Brezíková Barbora
Plíhalová Kateřina
Strejčková Tereza
Vaňková Marie
Jky 4 x 100 m 2010 Stadion Kučera Vladimír
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   6 MČR Brezíková Barbora
Plíhalová Kateřina
Strejčková Tereza
Vaňková Marie
Jky 4 x 100 m 2011 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   6 MČR Pasler Dominik Jři 800 m 2017 Stadion Nakládal Tomáš
   6 MČR Hanková Martina
Němečková Zuzana
Matušková Věra
Heřmanová Veronika
Ž22 4 x 100 m 2002 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   6 MČR Strejčková Tereza Ž22 skok do výšky 2010 Stadion Nakládal Tomáš
   6 MČR Strejčková Tereza
Kubicová Zuzana
Plíhalová Kateřina
Buranská Šárka
Ž22 4 x 100 m 2010 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   6 MČR Kratina Jiří
Kuptík Ondřej
Urban Michal
Kuchař Michal
M22 4 x 100 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
Šťovíček Zdeněk
Kubica Jaroslav
   6 MČR Kulhánek Martin
Kostohryz Martin
Pasler Dominik
Pavlát Josef
M22 4 x 100 m 2018 Stadion Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
   6 MČR Batlíková Stanislava Ž 200 m 2000 Stadion Nakládal Tomáš
   6 MČR Priščáková Lenka
Tučanová Zdeňka
Batlíková Stanislava
Němečková Zuzana
Ž 4 x 400 m 2000 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   6 MČR Batlíková Stanislava Ž 100 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
   6 MČR Horová Eva Ž 400 m 2001 Hala Nakládal Tomáš
   6 MČR Franěk Vladimír M trojskok 2002 Stadion Nakládal Tomáš
   6 MČR Šída Michal M halový sedmiboj (1.067 m-9.14 m)-7,26 kg 2004 Hala Nakládal Tomáš
   6 MČR Polívková Jana Ž 60 m 2005 Hala Nakládal Tomáš
   6 MČR Kuchař Michal
Kuptík Ondřej
Kašpar Petr
Rejmon Vít
M 4 x 100 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   6 MČR Rejmon Vít
Janoušek Václav
Nešpor Jan
Fetter Lukáš
M 4 x 400 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šebelka Jan
   6 MČR Rejmon Vít
Fetter Lukáš
Koutník Jan
Fischer Radek
M 4 x 400 m 2015 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   6 MČR Volfová Kristýna
Koubková Anežka
Pouchová Denisa
Strejčková Tereza
Ž 4 x 400 m 2016 Stadion Nakládal Tomáš
Feherová Martina
Janoušek Václav
   7 MČR Benda Ondřej Dci 100 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
   7 MČR Pecnová Aneta Dky 200 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
   7 MČR Kašpar Petr Dci 300 m překážek 84 2008 Stadion Nakládal Tomáš
   7 MČR Strejčková Tereza Dky skok do výšky 2008 Hala Nakládal Tomáš
   7 MČR Kuptík Ondřej Dci 60 m 2008 Hala Nakládal Tomáš
   7 MČR Šmergl Filip
Končický Tomáš
Melicher Martin
Kratina Jiří
Dci 4 x 100 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   7 MČR Stewart Gerron Dci 800 m 2015 Stadion Nakládal Tomáš
   7 MČR Rabiňáková Nikola
Kotková Daniela
Šimůnková Adéla
Kaletová Ema
Dky 4 x 200 m 2018 Hala Nakládal Tomáš
Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Kubicová Ivana
   7 MČR Šulcová Zuzana Jky skok o tyči 2000 Stadion Nakládal Tomáš
   7 MČR Buzková Jana Jky skok o tyči 2001 Hala Nakládal Tomáš
   7 MČR Šolcová Lenka Jky 200 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
   7 MČR Vitnovský Jan
Vohrna Jakub
Nešpor Jan
Kuptík Jan
Jři 4 x 200 m 2007 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   7 MČR Strejčková Tereza Jky skok do výšky 2010 Stadion Nakládal Tomáš
   7 MČR Strejčková Tereza Jky skok do výšky 2010 Hala Nakládal Tomáš
   7 MČR Nardelli Alexander
Melicher Martin
Vančura Matěj
Končický Tomáš
Jři 4 x 200 m 2014 Hala Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   7 MČR Stewart Gerron Jři 800 m 2016 Hala Nakládal Tomáš
   7 MČR Nevole Tomáš
Michal Vojtěch
Pasler Dominik
Pešta Bořek
Jři 4 x 200 m 2017 Hala Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   7 MČR Strejčková Tereza Ž22 skok do výšky 2011 Stadion Nakládal Tomáš
   7 MČR Brezíková Barbora
Kubicová Zuzana
Strejčková Tereza
Plíhalová Kateřina
Ž22 4 x 100 m 2011 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Tomáš
   7 MČR Nevole Tomáš M22 100 m 2018 Stadion Nakládal Tomáš
   7 MČR Zavřel Lukáš
Nakládal Tomáš
Kubica Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 200 m 2000 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   7 MČR Benda Ondřej
Janota Tomáš
Kubica Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 200 m 2002 Hala Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   7 MČR Šída Michal M desetiboj (1.067-9.14 m)-7,26 kg--2 kg-800 g 2003 Stadion Nakládal Tomáš
   7 MČR Šída Michal M skok o tyči 2003 Stadion Nakládal Tomáš
   7 MČR Janotová Hana
Cílková Kristýna
Šulcová Zuzana
Polívková Jana
Ž 4 x 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   8 MČR Benda Ondřej
Janoušek Václav
Koubek Jiří
Jelínek Petr
Dci 4 x 400 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
   8 MČR Kašpar Petr Dci 400 m 2008 Hala Nakládal Tomáš
   8 MČR Nardelli Alexander
Vančura Matěj
Melicher Martin
Končický Tomáš
Dci 4 x 100 m 2013 Stadion Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   8 MČR Coufalová Kristýna
Rabiňáková Nikola
Šimůnková Adéla
Kotková Daniela
Dky 4 x 100 m 2017 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Kubicová Ivana
Fetter Lukáš
   8 MČR Hrdličková Veronika
Kotková Daniela
Rabiňáková Nikola
Kaletová Ema
Dky 4 x 400 m 2018 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
Nakládal Tomáš
   8 MČR Šulcová Zuzana Jky skok o tyči 2001 Stadion Nakládal Tomáš
   8 MČR Šulcová Zuzana Jky skok o tyči 2001 Hala Nakládal Tomáš
   8 MČR Šolcová Lenka Jky 200 m 2005 Hala Nakládal Tomáš
   8 MČR Nešpor Jan Jři 400 m překážek 91 2006 Stadion Nakládal Tomáš
   8 MČR Fiala Vojtěch Jři skok do dálky 2008 Stadion Nakládal Tomáš
   8 MČR Pasler Dominik Jři 800 m 2017 Hala Nakládal Tomáš
   8 MČR Matušková Věra Ž22 400 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
   8 MČR Koutník Jan
Kašpar Petr
Nešpor Jan
Šic Libor
M22 4 x 100 m 2008 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
   8 MČR Pasler Dominik
Stewart Gerron
Michal Vojtěch
Kocánek David
M22 4 x 400 m 2016 Stadion Nakládal Tomáš
Feherová Martina
Šťovíček Zdeněk
   8 MČR Batlíková Stanislava Ž 100 m 2000 Stadion Nakládal Tomáš
   8 MČR Franěk Vladimír M skok do dálky 2003 Hala Nakládal Tomáš
   8 MČR Šída Michal M desetiboj (1.067-9.14 m)-7,26 kg--2 kg-800 g 2005 Stadion Nakládal Tomáš
   8 MČR Matušková Věra
Tučanová Zdeňka
Koubková Lucie
Rücklová Alena
Ž 4 x 400 m 2006 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
   9 MČR Vohrna Jakub
Zelinka Ondřej
Rückl Jiří
Baloun Marek
Dci 4 x 200 m 2004 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   9 MČR Fiala Vojtěch Dci trojskok 2007 Stadion Nakládal Tomáš
   9 MČR Nevole Tomáš Dci 200 m 2016 Hala Nakládal Tomáš
   9 MČR Nevole Tomáš Dci 100 m 2017 Stadion Nakládal Tomáš
   9 MČR Benda Ondřej
Jelínek Petr
Rejmon Vít
Šulc Vojtěch
Jři 4 x 2 kola hala 2003 Hala Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Šlajs Stanislav
Nevečeřal Jaromír
   9 MČR Fiala Vojtěch Jři trojskok 2008 Hala Nakládal Tomáš
   9 MČR Kuptík Ondřej Jři 60 m 2010 Hala Nakládal Tomáš
   9 MČR Kratina Jiří Jři 100 m 2013 Stadion Nakládal Tomáš
   9 MČR Kratina Jiří Jři 200 m 2013 Stadion Nakládal Tomáš
   9 MČR Vaněk Martin Jři skok do výšky 2017 Hala Franěk Vladimír
Nakládal Tomáš
   9 MČR Šolcová Lenka Ž22 200 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   9 MČR Matušková Věra Ž22 400 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   9 MČR Kratina Jiří M22 100 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
   9 MČR Strejčková Tereza Ž22 skok do výšky 2012 Stadion Nakládal Tomáš
   9 MČR Janota Tomáš
Nakládal Tomáš
Kubica Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 200 m 2001 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   9 MČR Franěk Vladimír M skok do dálky 2002 Stadion Nakládal Tomáš
   9 MČR Polívková Jana Ž 200 m 2003 Hala Nakládal Tomáš
   9 MČR Franěk Vladimír M trojskok 2003 Hala Nakládal Tomáš
   9 MČR Benda Ondřej M 200 m 2005 Stadion Nakládal Tomáš
   9 MČR Franěk Vladimír M skok do dálky 2006 Hala Nakládal Tomáš
   9 MČR Polívková Jana Ž trojskok 2008 Hala Nakládal Tomáš
   9 MČR Strejčková Tereza Ž skok do výšky 2012 Stadion Nakládal Tomáš
   10 MČR Kuptík Ondřej Dci 200 m 2008 Hala Nakládal Tomáš
   10 MČR Strejčková Tereza Dky skok do výšky 2009 Stadion Nakládal Tomáš
   10 MČR Prozr Aldo
Pasler Dominik
Vaněk Martin
Stewart Gerron
Dci 4 x 200 m 2015 Hala Nakládal Tomáš
   10 MČR Benda Ondřej Jři 200 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
   10 MČR Kašpar Petr Jři 400 m 2010 Hala Nakládal Tomáš
   10 MČR Nardelli Alexander
Pavlát Josef
Stewart Gerron
Kostohryz Martin
Jři 4 x 400 m 2014 Stadion Feherová Martina
Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
   10 MČR Končický Tomáš
Pasler Dominik
Kostohryz Martin
Pavlát Josef
Jři 4 x 400 m 2015 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Nevečeřal Jaromír
   10 MČR Vaněk Martin Jři trojskok 2017 Hala Franěk Vladimír
Nakládal Tomáš
   10 MČR Vaněk Martin Jři skok do výšky 2017 Stadion Franěk Vladimír
Nakládal Tomáš
   10 MČR Nešpor Jan M22 400 m překážek 91 2008 Stadion Nakládal Tomáš
   10 MČR Nešpor Jan M22 400 m překážek 91 2009 Stadion Nakládal Tomáš
   10 MČR Šída Michal M trojskok 2003 Stadion Nakládal Tomáš
   10 MČR Polívková Jana Ž 200 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
   10 MČR Šída Michal M skok o tyči 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   10 MČR Polívková Jana Ž 100 m 2005 Stadion Nakládal Tomáš
   10 MČR Franěk Vladimír M skok do dálky 2006 Stadion Nakládal Tomáš
   10 MČR Kuptík Ondřej M 100 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
   10 MČR Kuptík Ondřej M 200 m 2013 Stadion Nakládal Tomáš
   10 MČR Koutník Jan M 400 m překážek 91 2015 Stadion Nakládal Tomáš
   11 MČR Benda Ondřej Dci 100 m 2002 Stadion Nakládal Tomáš
   11 MČR Štěpánková Jana Dky 200 m 2007 Hala Nakládal Tomáš
   11 MČR Štěpánková Jana Dky 60 m 2007 Hala Nakládal Tomáš
   11 MČR Nevole Tomáš Dci 60 m 2016 Hala Nakládal Tomáš
   11 MČR Peřich Marek
Pasler Dominik
Stewart Gerron
Nevole Tomáš
Jři 4 x 200 m 2016 Hala Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   11 MČR Macháček Filip Jři 60 m 2018 Hala Nakládal Tomáš
   11 MČR Nováková Jana Ž22 400 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   11 MČR Strejčková Tereza Ž22 skok do výšky 2008 Stadion Nakládal Tomáš
   11 MČR Kuptík Ondřej M22 200 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
   11 MČR Franěk Vladimír M trojskok 2003 Stadion Nakládal Tomáš
   11 MČR Franěk Vladimír M skok do dálky 2005 Stadion Nakládal Tomáš
   11 MČR Nevole Tomáš M 60 m 2017 Hala Nakládal Tomáš
   12 MČR Zelinka Aleš
Jelínek Petr
Benda Ondřej
Mildner Jakub
Dci 4 x 200 m 2001 Hala Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Šlajs Stanislav
   12 MČR Šebková Klára Dky 400 m 2002 Stadion Nakládal Tomáš
   12 MČR Koutník Jan Dci 100 m 2008 Stadion Nakládal Tomáš
   12 MČR Koutník Jan Dci 200 m 2008 Hala Nakládal Tomáš
   12 MČR Stewart Gerron Dci 2000 m překážek 91 2014 Stadion Nakládal Tomáš
   12 MČR Pasler Dominik Dci 800 m 2014 Stadion Nakládal Tomáš
   12 MČR Pasler Dominik Dci 800 m 2015 Hala Nakládal Tomáš
   12 MČR Pasler Dominik Dci 800 m 2015 Stadion Nakládal Tomáš
   12 MČR Koutník Jan Jři 200 m 2009 Hala Nakládal Tomáš
   12 MČR Brezíková Barbora Jky disk 1kg 2011 Stadion Nakládal Tomáš
   12 MČR Strejčková Tereza Jky trojskok 2011 Stadion Nakládal Tomáš
   12 MČR Macháčková Veronika Jky 400 m překážek 76 2017 Stadion Nakládal Tomáš
   12 MČR Macháčková Veronika Jky 400 m překážek 76 2018 Stadion Nakládal Tomáš
   12 MČR Matušková Věra Ž22 400 m 2002 Stadion Nakládal Tomáš
   12 MČR Batlíková Stanislava Ž 200 m 2000 Hala Nakládal Tomáš
   12 MČR Polívková Jana Ž 60 m 2003 Hala Nakládal Tomáš
   12 MČR Polívková Jana Ž 100 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   12 MČR Pecnová Aneta Ž 400 m překážek 76 2006 Stadion Nakládal Tomáš
   12 MČR Koutník Jan M 110 m překážek 106 2016 Stadion Nakládal Tomáš
   12 MČR Strejčková Tereza Ž 400 m 2017 Stadion Nakládal Tomáš
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Trenérské úspěchy - Přebor Prahy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 PP Benda Ondřej Dci 200 m 2002 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Benda Ondřej Dci 60 m 2002 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Minčičová Paulína Dky 50 m 2003 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Pecnová Aneta Dky 100 m překážek 76-850 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Pecnová Aneta Dky 200 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Pecnová Aneta Dky 400 m překážek 76 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Pecnová Aneta Dky 60 m překážek 76-850 2004 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Frösslová Markéta
Cílková Kristýna
Nováková Jana
Zedníková Věra
Dky 4 x 100 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   1 PP Pecnová Aneta Dky 60 m překážek 76-850 2005 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Pecnová Aneta Dky 100 m překážek 76-850 2005 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Pecnová Aneta Dky 200 m 2005 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Kuptík Ondřej
Husák Lukáš
Dolejš Radek
Šic Libor
Dci 4 x 100 m 2007 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
   1 PP Koutník Jan
Kuptík Ondřej
Kašpar Petr
Dolejš Radek
Dci 4 x 100 m 2008 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
   1 PP Kašpar Petr Dci 400 m 2008 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Kratina Jiří Dci 100 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Šmergl Filip
Končický Tomáš
Melicher Martin
Kratina Jiří
Dci 4 x 100 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   1 PP Šmergl Filip Dci 60 m 2012 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Melicher Martin
Pavlát Josef
Kostohryz Martin
Končický Tomáš
Dci 4 x 400 m 2013 Stadion Nakládal Tomáš
Nevečeřal Jaromír
Kubica Jaroslav
   1 PP Stewart Gerron Dci 800 m 2015 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Stewart Gerron Dci 800 m 2015 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Michal Vojtěch
Pasler Dominik
Prozr Aldo
Stewart Gerron
Dci 4 x 400 m 2015 Stadion Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   1 PP Nevole Tomáš Dci 60 m 2017 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Nevole Tomáš Dci 100 m 2017 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Nevole Tomáš Dci 200 m 2017 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Macháček Filip Dci 100 m 2018 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Kozák Miroslav Dci 200 m 2018 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Batlíková Stanislava Jky 100 m 2000 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Batlíková Stanislava Jky 200 m 2000 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Batlíková Stanislava Jky skok do dálky 2000 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Buzková Jana Jky skok o tyči 2000 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Batlíková Stanislava Jky 100 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Batlíková Stanislava Jky 200 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Horová Eva Jky 400 m 2001 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Šulcová Zuzana Jky skok o tyči 2001 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Šulcová Zuzana Jky skok o tyči 2001 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Buzková Jana Jky trojskok 2001 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Benda Ondřej Jři 100 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Benda Ondřej Jři 50 m 2003 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Jelínek Petr
Dreiseitl Daniel
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
Jři 4 x 100 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   1 PP Nováková Jana
Fischerová Martina
Šebková Klára
Hanková Martina
Jky 4 x 400 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
   1 PP Prášková Barbora
Němečková Zuzana
Polívková Jana
Hanková Martina
Jky 4 x 100 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   1 PP Polívková Jana Jky 400 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Polívková Jana Jky 50 m 2003 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Benda Ondřej Jři 100 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Polívková Jana Jky 100 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Polívková Jana Jky 200 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Polívková Jana Jky 60 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Pecnová Aneta
Šolcová Lenka
Nováková Jana
Polívková Jana
Jky 4 x 100 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Šolcová Lenka
Kubicová Zuzana
Cílková Kristýna
Pecnová Aneta
Jky 4 x 100 m 2005 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   1 PP Pecnová Aneta Jky 100 m překážek 84 2006 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Pecnová Aneta Jky 60 m překážek 84 2006 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Nešpor Jan Jři 400 m 2006 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Dostál Matěj
Kuptík Jan
Nešpor Jan
Kučera Robert
Jři 4 x 100 m 2006 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Šlajs Stanislav
   1 PP Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Cílková Kristýna
Pecnová Aneta
Jky 4 x 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   1 PP Vitnovský Jan
Nešpor Jan
Krásný Libor
Zícha Jan
Jři 4 x 400 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Nevečeřal Jaromír
Šlajs Stanislav
   1 PP Fiala Vojtěch Jři skok do dálky 2008 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Fiala Vojtěch Jři trojskok 2008 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Kašpar Petr Jři skok do výšky 2009 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Koutník Jan Jři 60 m 2009 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Kuptík Ondřej Jři 100 m 2009 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Kašpar Petr Jři skok do výšky 2010 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Strejčková Tereza Jky skok do výšky 2010 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Brezíková Barbora Jky koule 4kg 2011 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Kratina Jiří Jři 200 m 2013 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Pasler Dominik Jři 800 m 2016 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Michal Vojtěch
Pasler Dominik
Nevole Tomáš
Stewart Gerron
Jři 4 x 400 m 2016 Stadion Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   1 PP Coufalová Kristýna
Macháčková Veronika
Rabiňáková Nikola
Kordíková Barbora
Jky 4 x 100 m 2017 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   1 PP Michal Vojtěch
Pešta Bořek
Nevole Tomáš
Pavlica Filip
Jři 4 x 100 m 2017 Stadion Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   1 PP Michal Vojtěch
Pasler Dominik
Pešta Bořek
Nevole Tomáš
Jři 4 x 400 m 2017 Stadion Feherová Martina
Nakládal Tomáš
   1 PP Heřmanová Lucie
Priščáková Lenka
Batlíková Stanislava
Horová Eva
Ž 4 x 200 m 2000 Hala Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
   1 PP Kolařík Pavel
Nakládal Tomáš
Spurný Filip
Kolečko Karel
M 4 x 200 m 2000 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šťovíček Zdeněk
   1 PP Batlíková Stanislava Ž 100 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Polívková Jana
Horová Eva
Němečková Zuzana
Batlíková Stanislava
Ž 4 x 100 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   1 PP Polívková Jana
Tučanová Zdeňka
Horová Eva
Batlíková Stanislava
Ž 4 x 200 m 2001 Hala Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   1 PP Janota Tomáš
Kubica Tomáš
Nakládal Tomáš
Šulc Rostislav
M 4 x 100 m 2001 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   1 PP Franěk Vladimír M skok do dálky 2003 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Franěk Vladimír M trojskok 2003 Hala Nakládal Tomáš
   1 PP Polívková Jana Ž 400 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Polívková Jana Ž 100 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Polívková Jana Ž 200 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Kolečko Karel
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   1 PP Kuchař Michal
Kuptík Ondřej
Feher Jan
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   1 PP Kratina Jiří
Benda Ondřej
Kuptík Ondřej
Šulc Rostislav
M 4 x 100 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   1 PP Nevole Tomáš M 100 m 2018 Stadion Nakládal Tomáš
   1 PP Macháček Filip
Kozák Miroslav
Nevole Tomáš
Koutník Jan
M 4 x 100 m 2018 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Legátová Gabriela
Přistoupilová Anna
Šebková Klára
Fischerová Martina
Dky 4 x 400 m 2001 Stadion Kučera Vladimír
Šlajs Stanislav
Nakládal Tomáš
   2 PP Šebková Klára Dky 400 m 2002 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Frösslová Markéta
Minčičová Paulína
Zedníková Věra
Nováková Jana
Dky 4 x 100 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
   2 PP Frösslová Markéta Dky 100 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Nováková Jana Dky 400 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Nováková Jana Dky 60 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
   2 PP Nováková Jana Dky 200 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
   2 PP Pecnová Aneta Dky 60 m 2005 Hala Nakládal Tomáš
   2 PP Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Cílková Kristýna
Pecnová Aneta
Dky 4 x 100 m 2005 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Štěpánková Jana
Kučerová Markéta
Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Dky 4 x 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Kuptík Ondřej Dci 60 m 2008 Hala Nakládal Tomáš
   2 PP Kuptík Ondřej Dci 200 m 2008 Hala Nakládal Tomáš
   2 PP Strejčková Tereza Dky skok do výšky 2008 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Větrovcová Kateřina Dky 200 m 2008 Hala Nakládal Tomáš
   2 PP Strejčková Tereza Dky skok do výšky 2008 Hala Nakládal Tomáš
   2 PP Kratina Jiří Dci 200 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Peřich Marek
Stewart Gerron
Pasler Dominik
Prozr Aldo
Dci 4 x 100 m 2015 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   2 PP Choděrová Lucie Dky skok o tyči 2015 Stadion Fetterová Kristýna
Nakládal Tomáš
   2 PP Nevole Tomáš Dci 100 m 2016 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Nevole Tomáš Dci 200 m 2016 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Nevole Tomáš Dci 200 m 2017 Hala Nakládal Tomáš
   2 PP Hymplová Tereza
Kaletová Ema
Kotková Daniela
Rabiňáková Nikola
Dky 4 x 100 m 2018 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Buzková Jana Jky trojskok 2000 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Šulcová Zuzana Jky skok o tyči 2000 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Batlíková Stanislava Jky 60 m 2000 Hala Nakládal Tomáš
   2 PP Horová Eva Jky 400 m 2000 Hala Nakládal Tomáš
   2 PP Šebková Klára Jky 400 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Sladká Michaela
Přistoupilová Anna
Fischerová Martina
Dolejšová Zuzana
Jky 4 x 400 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Šlajs Stanislav
   2 PP Buzková Jana Jky skok o tyči 2001 Hala Nakládal Tomáš
   2 PP Bartas Jan
Šulc Vojtěch
Jelínek Petr
Šmídl Václav
Jři 4 x 100 m 2002 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
Kubica Jaroslav
   2 PP Šebková Klára Jky 400 m 2002 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Prášková Barbora Jky skok do dálky 2002 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Polívková Jana Jky 200 m 2003 Hala Nakládal Tomáš
   2 PP Polívková Jana Jky 200 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
   2 PP Nešpor Jan
Vohrna Jakub
Kučera Robert
Zícha Jan
Jři 4 x 400 m 2006 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Šlajs Stanislav
   2 PP Nešpor Jan Jři 800 m 2007 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Fiala Vojtěch Jři trojskok 2007 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Fiala Vojtěch Jři trojskok 2007 Hala Nakládal Tomáš
   2 PP Fiala Vojtěch Jři trojskok 2008 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Koutník Jan
Kuptík Jan
Vohrna Jakub
Vitnovský Jan
Jři 4 x 100 m 2008 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   2 PP Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Strejčková Tereza
Buranská Šárka
Jky 4 x 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šťovíček Zdeněk
Habásko Petr
   2 PP Kuptík Ondřej Jři 200 m 2009 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Koutník Jan Jři 200 m 2009 Hala Nakládal Tomáš
   2 PP Kašpar Petr Jři 400 m 2010 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Derka Viktor
Kašpar Petr
Koutník Jan
Šic Libor
Jři 4 x 100 m 2010 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Pernica Jan
   2 PP Strejčková Tereza Jky 60 m 2010 Hala Nakládal Tomáš
   2 PP Stewart Gerron Jři 800 m 2015 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Pasler Dominik Jři 800 m 2017 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Macháčková Veronika Jky 400 m překážek 76 2017 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Macháčková Veronika Jky 400 m překážek 76 2018 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Uhlíková Petra
Macháčková Veronika
Janovská Alžběta
Coufalová Kristýna
Jky 4 x 100 m 2018 Stadion Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   2 PP Macháčková Veronika
Rabiňáková Nikola
Coufalová Kristýna
Pážiková Pavlína
Jky 4 x 400 m 2018 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   2 PP Vanko Martin
Nakládal Tomáš
Karas Pavel
Šlajs Stanislav
M 4 x 400 m 1989 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
   2 PP Šulc Rostislav
Kubica Tomáš
Nakládal Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 100 m 2000 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Batlíková Stanislava Ž 100 m 2000 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Batlíková Stanislava Ž 200 m 2000 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Buzková Jana Ž skok o tyči 2000 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Batlíková Stanislava Ž 200 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Šída Michal M desetiboj (1.067-9.14 m)-7,26 kg--2 kg-800 g 2002 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Šebková Klára Ž 400 m 2002 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Prášková Barbora
Němečková Zuzana
Tučanová Zdeňka
Heřmanová Veronika
Ž 4 x 100 m 2002 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   2 PP Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Šída Michal M trojskok 2003 Hala Nakládal Tomáš
   2 PP Prášková Barbora
Hanková Martina
Heřmanová Veronika
Polívková Jana
Ž 4 x 100 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Šída Michal M skok o tyči 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Šulc Vojtěch
Novák Petr
Rejmon Vít
Šída Michal
M 4 x 200 m 2004 Hala Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
   2 PP Pecnová Aneta
Šolcová Lenka
Nováková Jana
Polívková Jana
Ž 4 x 100 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Pecnová Aneta
Nováková Jana
Šolcová Lenka
Polívková Jana
Ž 4 x 200 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
   2 PP Šída Michal M desetiboj (1.067-9.14 m)-7,26 kg--2 kg-800 g 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Franěk Vladimír M trojskok 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Benda Ondřej M 100 m 2005 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Šída Michal M skok o tyči 2005 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Polívková Jana Ž 100 m 2005 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Polívková Jana Ž 200 m 2005 Hala Nakládal Tomáš
   2 PP Náplava Jiří
Feher Jan
Benda Ondřej
Šulc Vojtěch
M 4 x 200 m 2006 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Pecnová Aneta Ž 100 m překážek 84 2006 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Cílková Kristýna
Pecnová Aneta
Ž 4 x 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Cílková Kristýna
Tučanová Zdeňka
Hanková Martina
Šulcová Zuzana
Ž 4 x 200 m 2006 Hala Kubica Jaroslav
Šlajs Stanislav
Nakládal Tomáš
   2 PP Franěk Vladimír M skok do dálky 2007 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Cílková Kristýna
Štěpánková Jana
Ž 4 x 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Beran Pavel ml.
Habásko Petr
   2 PP Franěk Vladimír M skok do výšky 2008 Hala Nakládal Tomáš
   2 PP Polívková Jana Ž 100 m 2008 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Janotová Hana
Strejčková Tereza
Kubicová Zuzana
Větrovcová Kateřina
Ž 4 x 200 m 2008 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Habásko Petr
   2 PP Franěk Vladimír M skok do dálky 2008 Hala Nakládal Tomáš
   2 PP Benda Ondřej
Kašpar Petr
Kuptík Ondřej
Šulc Vojtěch
M 4 x 200 m 2012 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Zelenda Čeněk
Nardelli Alexander
Končický Tomáš
Vančura Matěj
M 4 x 100 m 2014 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
Nakládal Tomáš
   2 PP Rajmonová Anežka
Choděrová Lucie
Plíhalová Kateřina
Ondrková Hana
Ž 4 x 100 m 2015 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Nevole Tomáš M 100 m 2017 Stadion Nakládal Tomáš
   2 PP Coufalová Kristýna
Kubicová Zuzana
Strejčková Tereza
Ondrková Hana
Ž 4 x 100 m 2017 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
Nakládal Tomáš
   3 PP Zemanová Vlaďka
Němečková Zuzana
Beňová Zuzana
Hanková Martina
Dky 4 x 100 m 2000 Stadion Šlajs Stanislav
Nakládal Tomáš
   3 PP Benda Ondřej Dci 100 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Ostrý Jan
Mildner Jakub
Dreiseitl Daniel
Benda Ondřej
Dci 4 x 100 m 2001 Stadion Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 PP Benda Ondřej Dci 60 m 2001 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Šebková Klára Dky 400 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Šebková Klára Dky 400 m 2002 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Minčičová Paulína Dky 100 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Minčičová Paulína Dky 200 m 2003 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Nováková Jana Dky 200 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Introvič Lukáš Dci 60 m 2007 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Kašpar Petr Dci 400 m 2007 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Koutník Jan Dci 100 m 2008 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Koutník Jan Dci 200 m 2008 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Kuptík Ondřej Dci disk 1,5kg 2008 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Koutník Jan Dci 200 m 2008 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Strejčková Tereza Dky 200 m 2008 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Větrovcová Kateřina Dky 400 m 2008 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Kašpar Petr Dci 400 m 2008 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Nardelli Alexander
Hřebíček David
Vančura Matěj
Končický Tomáš
Dci 4 x 100 m 2013 Stadion Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   3 PP Stewart Gerron Dci 400 m 2015 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Pasler Dominik Dci 800 m 2015 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Pasler Dominik Dci 800 m 2015 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Nevole Tomáš Dci 60 m 2016 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Nevole Tomáš Dci 200 m 2016 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Vaněk Martin Dci skok do výšky 2016 Stadion Nakládal Tomáš
Franěk Vladimír
   3 PP Žák Adam II
Polena Vojtěch
Macháček Filip
Kozák Miroslav
Dci 4 x 100 m 2018 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
Nakládal Tomáš
   3 PP Horová Eva Jky 100 m 2000 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Horová Eva Jky 200 m 2000 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Sladká Michaela Jky 400 m 2000 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Horová Eva Jky 60 m 2000 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Batlíková Stanislava Jky 200 m 2000 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Sladká Michaela Jky 400 m 2000 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Horová Eva Jky skok do dálky 2000 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Buzková Jana Jky trojskok 2000 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Sladká Michaela Jky 400 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Batlíková Stanislava Jky 60 m 2001 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Batlíková Stanislava Jky 200 m 2001 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Sladká Michaela Jky 400 m 2001 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Heřmanová Veronika Jky 200 m 2002 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Kochová Jitka Jky skok do dálky 2002 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Hanková Martina Jky sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-600 g 2002 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Benda Ondřej Jři 200 m 2003 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Prášková Barbora Jky 100 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Prášková Barbora Jky 50 m 2003 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Benda Ondřej Jři 200 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Benda Ondřej Jři 60 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Nováková Jana Jky 100 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Šebková Klára Jky 400 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Šolcová Lenka Jky 200 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Nešpor Jan Jři 400 m 2007 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Fiala Vojtěch Jři skok do dálky 2008 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Kašpar Petr Jři 200 m 2010 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Koutník Jan Jři 60 m 2010 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Kratina Jiří Jři 100 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Kratina Jiří Jři 100 m 2013 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Kratina Jiří Jři 60 m 2013 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Choděrová Lucie Jky skok o tyči 2015 Stadion Fetterová Kristýna
Nakládal Tomáš
   3 PP Stewart Gerron Jři 800 m 2016 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Prozr Aldo
Kulhánek Martin
Pešta Bořek
Pavlica Filip
Jři 4 x 400 m 2016 Stadion Nakládal Tomáš
Nevečeřal Jaromír
Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   3 PP Vaněk Martin Jři skok do výšky 2017 Hala Franěk Vladimír
Nakládal Tomáš
   3 PP Vaněk Martin Jři trojskok 2017 Hala Franěk Vladimír
Nakládal Tomáš
   3 PP Coufalová Kristýna
Kordíková Barbora
Janovská Alžběta
Macháčková Veronika
Jky 4 x 400 m 2017 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 PP Šulcová Zuzana Ž skok o tyči 2000 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Buzková Jana Ž trojskok 2000 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Šebková Klára Ž 400 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Matušková Věra
Tučanová Zdeňka
Šulcová Zuzana
Hurtová Petra
Ž 4 x 100 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   3 PP Buzková Jana Ž trojskok 2001 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Bartas Jan
Kolařík Pavel
Janota Tomáš
Zavřel Lukáš
M 4 x 400 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 PP Šída Michal M skok o tyči 2003 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Frösslová Markéta
Šolcová Lenka
Fischerová Martina
Nováková Jana
Ž 4 x 100 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
   3 PP Štampach Marek
Mikula Ivan
Bartas Jan
Šmídl Václav
M 4 x 100 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šťovíček Zdeněk
   3 PP Frösslová Markéta
Matušková Věra
Šebková Klára
Prášková Barbora
Ž 4 x 100 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Franěk Vladimír M skok do dálky 2005 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Franěk Vladimír M trojskok 2005 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Náplava Jiří M 200 m 2006 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Koubková Lucie
Tučanová Zdeňka
Šulcová Zuzana
Hanková Martina
Ž 4 x 100 m 2006 Stadion Šťovíček Zdeněk
Šlajs Stanislav
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 PP Matušková Věra Ž 400 m 2007 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Koutník Jan
Fiala Vojtěch
Vitnovský Jan
Kuptík Jan
M 4 x 200 m 2008 Hala Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   3 PP Polívková Jana Ž trojskok 2008 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Nešpor Jan M 800 m 2010 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Strejčková Tereza Ž skok do výšky 2010 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Koutník Jan
Kašpar Petr
Derka Viktor
Kuchař Michal
M 4 x 100 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 PP Strejčková Tereza Ž skok do výšky 2012 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Vančura Matěj
Hřebíček David
Melicher Martin
Končický Tomáš
M 4 x 100 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 PP Nevole Tomáš
Michal Vojtěch
Pasler Dominik
Pešta Bořek
M 4 x 200 m 2017 Hala Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   3 PP Zelenda Čeněk
Kostohryz Martin
Pasler Dominik
Brůha Václav
M 4 x 100 m 2017 Stadion Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
   3 PP Pasler Dominik M 800 m 2018 Hala Nakládal Tomáš
   3 PP Macháček Filip M 100 m 2018 Stadion Nakládal Tomáš
   3 PP Pasler Dominik M 800 m 2018 Stadion Nakládal Tomáš
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.