Zadejte své nové heslo.

bg

Nevečeřal Jaromír
(Člen výboru)

Narozen: 21.3.1967
Trenér třídy 2
Člen klubu od: 1.5.1993

Výkony (PB, SB)
Statistiky, výkonnostní růst
Závodnické úspěchy
Trenérské úspěchy - Mistrovství světa a Evropy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   11 ME Rejmon Vít
Šulc Vojtěch
Jři 4 x 400 m 2005 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubica Jaroslav
   26 ME Rejmon Vít Jři 400 m 2005 Stadion Nevečeřal Jaromír
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Trenérské úspěchy - Mistrovství ČR
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 MČR Benda Ondřej
Jelínek Petr
Rejmon Vít
Šulc Vojtěch
Jři 4 x 200 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Nevečeřal Jaromír
Kubica Jaroslav
   1 MČR Rejmon Vít
Jelínek Petr
Janoušek Václav
Šulc Vojtěch
Jři 4 x 400 m 2004 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kučera Vladimír
Kubica Jaroslav
   1 MČR Vohrna Jakub
Rejmon Vít
Zícha Jan
Šulc Vojtěch
Jři 4 x 400 m 2005 Stadion Kubica Jaroslav
Šlajs Stanislav
Nevečeřal Jaromír
   2 MČR Šulc Vojtěch Žcs 200 m překážek 76 2001 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 MČR Zícha Jan
Šulc Vojtěch
Vohrna Jakub
Rejmon Vít
Jři 4 x 200 m 2005 Hala Šlajs Stanislav
Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
   2 MČR Rejmon Vít Jři 400 m 2005 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 MČR Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Cílková Kristýna
Hulvertová Kateřina
Jky 4 x 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
Habásko Petr
Beran Pavel ml.
   2 MČR Feher Jan
Rejmon Vít
Nešpor Jan
Šulc Vojtěch
M22 4 x 400 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
   3 MČR Lamač Zdeněk Žcs koule 4kg 1999 Stadion Nevečeřal Jaromír
Rejmon Jiří
   3 MČR Benda Ondřej
Jelínek Petr
Libovič Tomáš
Dreiseitl Daniel
Žcs 4 x 60 m 1999 Stadion Nevečeřal Jaromír
Rejmon Jiří
   3 MČR Cílková Kristýna
Vavřinová Tereza
Janotová Hana
Pecnová Aneta
Dky 4 x 400 m 2005 Stadion Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
   3 MČR Rejmon Vít Jři 400 m překážek 91 2005 Stadion Nevečeřal Jaromír
   3 MČR Fetter Lukáš
Rejmon Vít
Jelínek Petr
Kučera Robert
M22 4 x 100 m 2004 Stadion Kučera Vladimír
Nevečeřal Jaromír
   3 MČR Rejmon Vít
Jelínek Petr
Janoušek Václav
Šulc Vojtěch
M22 4 x 400 m 2007 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   3 MČR Řežábek Michal M22 3000 m překážek 91 2014 Stadion Nevečeřal Jaromír
   4 MČR Šulc Vojtěch Žcs 100 m překážek 84 2001 Stadion Nevečeřal Jaromír
   4 MČR Řežábek Michal Jři 3000 m překážek 91 2011 Stadion Nevečeřal Jaromír
   4 MČR Šplíchal Martin Jři 1500 m 2012 Hala Nevečeřal Jaromír
   4 MČR Rejmon Vít
Jelínek Petr
Janoušek Václav
Fetter Lukáš
M22 4 x 400 m 2004 Stadion Kučera Vladimír
Nevečeřal Jaromír
   4 MČR Řežábek Michal M22 3000 m překážek 91 2011 Stadion Nevečeřal Jaromír
   4 MČR Kašpar Petr
Auersvald Miloš
Kuptík Ondřej
Fischer Radek
M22 4 x 400 m 2013 Stadion Nakládal Tomáš
Nevečeřal Jaromír
Kučera Vladimír
   4 MČR Auersvald Miloš M pulmaratón 2018 Silnice Nevečeřal Jaromír
   5 MČR Benda Ondřej Žcs 60 m 2000 Hala Nevečeřal Jaromír
   5 MČR Zelinka Aleš Žcs 60 m překážek 106 2000 Hala Nevečeřal Jaromír
   5 MČR Nardelli Alexander
Pavlát Josef
Melicher Martin
Končický Tomáš
Dci 4 x 400 m 2013 Stadion Feherová Martina
Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   5 MČR Rejmon Vít Jři 400 m 2005 Hala Nevečeřal Jaromír
   5 MČR Řežábek Michal Jři 3000 m překážek 91 2012 Stadion Nevečeřal Jaromír
   5 MČR Pavlát Josef Jři 1500 m 2015 Stadion Nevečeřal Jaromír
   5 MČR Řežábek Michal M22 3000 m překážek 91 2012 Stadion Nevečeřal Jaromír
   6 MČR Šulc Vojtěch
Jelínek Petr
Libovič Tomáš
Benda Ondřej
Žcs 4 x 60 m 2000 Stadion Nevečeřal Jaromír
   6 MČR Jelínek Petr
Zelinka Aleš
Libovič Tomáš
Žcs 3 x 300 m 2000 Hala Nevečeřal Jaromír
   6 MČR Rejmon Vít
Janoušek Václav
Šulc Vojtěch
Jelínek Petr
Dci 4 x 400 m 2002 Stadion Kučera Vladimír
Nevečeřal Jaromír
Šlajs Stanislav
   6 MČR Miznerová Kateřina Dky 1500 m 2008 Stadion Nevečeřal Jaromír
   6 MČR Pavlát Josef Dci 800 m 2013 Stadion Nevečeřal Jaromír
   6 MČR Vodka Štěpán Jři 3000 m překážek 91 1999 Stadion Nevečeřal Jaromír
   6 MČR Hulvertová Kateřina Jky 400 m 2007 Stadion Nevečeřal Jaromír
   6 MČR Miznerová Kateřina Jky přespolní běh 2009 Terén Nevečeřal Jaromír
   6 MČR Šplíchal Martin Jři 1500 m 2012 Stadion Nevečeřal Jaromír
   6 MČR Šplíchal Josef Jři 1500 m 2012 Hala Nevečeřal Jaromír
   6 MČR Hulvertová Kateřina Ž22 400 m 2010 Stadion Nevečeřal Jaromír
   6 MČR Řežábek Michal M22 3000 m překážek 91 2013 Stadion Nevečeřal Jaromír
   6 MČR Kostohryz Martin M22 3000 m překážek 91 2016 Stadion Nevečeřal Jaromír
   6 MČR Kostohryz Martin M22 3000 m překážek 91 2017 Stadion Nevečeřal Jaromír
   6 MČR Kulhánek Martin
Kostohryz Martin
Pasler Dominik
Pavlát Josef
M22 4 x 100 m 2018 Stadion Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
   6 MČR Rejmon Vít
Jelínek Petr
Janoušek Václav
Dreiseitl Daniel
M 4 x 400 m 2005 Hala Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Nevečeřal Jaromír
   7 MČR Parma Martin Žcs kladivo 4kg 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   7 MČR Lukeš Martin
Rejmon Vít
Šulc Vojtěch
Žcs 3 x 300 m 2001 Stadion Nevečeřal Jaromír
   7 MČR Miznerová Kateřina Jky 3000 m 2009 Stadion Nevečeřal Jaromír
   7 MČR Doubek Jaroslav Jři 5000 m 2011 Stadion Nevečeřal Jaromír
   7 MČR Řežábek Michal Jři 3000 m 2012 Hala Nevečeřal Jaromír
   7 MČR Kostohryz Martin Jři 3000 m překážek 91 2015 Stadion Nevečeřal Jaromír
   7 MČR Plíhalová Kateřina
Koubková Anežka
Vaňková Marie
Hulvertová Kateřina
Ž22 4 x 400 m 2010 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Nevečeřal Jaromír
   7 MČR Žáčková Klára Ž22 5000 m 2010 Stadion Nevečeřal Jaromír
   7 MČR Auersvald Miloš M 5000 m 2016 Stadion Nevečeřal Jaromír
   8 MČR Zavřel Lukáš Žcs 60 m 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   8 MČR Zavřel Lukáš Žcs skok do dálky 1997 Hala Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   8 MČR Zaoralová Barbora Dky 3000 m 2004 Stadion Nevečeřal Jaromír
   8 MČR Janotová Hana
Vavřinová Tereza
Cílková Kristýna
Koubková Anežka
Jky 4 x 400 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
Kučera Vladimír
   8 MČR Miznerová Kateřina Jky 1500 m 2009 Hala Nevečeřal Jaromír
   8 MČR Šplíchal Martin Jři 1500 m 2011 Stadion Nevečeřal Jaromír
   8 MČR Doubek Jaroslav Jři 5000 m 2012 Stadion Nevečeřal Jaromír
   8 MČR Pavlát Josef Jři 800 m 2014 Stadion Nevečeřal Jaromír
   8 MČR Řežábek Michal M 3000 m překážek 91 2014 Stadion Nevečeřal Jaromír
   8 MČR Auersvald Miloš M 3000 m 2016 Hala Nevečeřal Jaromír
   9 MČR Kubica Tomáš Žcs 200 m překážek 76 1996 Stadion Kubicová Ivana
Nevečeřal Jaromír
   9 MČR Kořízek Tomáš
Zdobnický Martin
Zavřel Lukáš
Žcs 3 x 300 m 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   9 MČR Jelínek Petr Žcs 800 m 2000 Hala Nevečeřal Jaromír
   9 MČR Kostohryz Martin Dci přespolní běh 2013 Terén Nevečeřal Jaromír
   9 MČR Vodka Štěpán Jři 10 km silnice 2001 Silnice Nevečeřal Jaromír
   9 MČR Rejmon Vít
Janoušek Václav
Jelínek Petr
Koubek Jiří
Jři 4 x 400 m 2003 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kučera Vladimír
   9 MČR Benda Ondřej
Jelínek Petr
Rejmon Vít
Šulc Vojtěch
Jři 4 x 2 kola hala 2003 Hala Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Šlajs Stanislav
Nevečeřal Jaromír
   9 MČR Šplíchal Josef Jři 1500 m 2011 Stadion Nevečeřal Jaromír
   9 MČR Kostohryz Martin M22 3000 m překážek 91 2018 Stadion Nevečeřal Jaromír
   9 MČR Kulhánek Martin
Pavlát Josef
Kostohryz Martin
Houska Jan
M22 4 x 400 m 2018 Stadion Nevečeřal Jaromír
Vacek Jan
   9 MČR Auersvald Miloš M pulmaratón 2017 Silnice Nevečeřal Jaromír
   10 MČR Kubica Tomáš Žcs skok do dálky 1996 Stadion Kubicová Ivana
Nevečeřal Jaromír
   10 MČR Zavřel Lukáš Žcs 150 m 1997 Hala Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   10 MČR Kostohryz Martin Dci 2000 m překážek 91 2013 Stadion Nevečeřal Jaromír
   10 MČR Vodka Štěpán Jři 3000 m překážek 91 2001 Stadion Nevečeřal Jaromír
   10 MČR Rejmon Vít Jři 400 m 2004 Stadion Nevečeřal Jaromír
   10 MČR Kostohryz Martin Jři 3000 m překážek 91 2014 Stadion Nevečeřal Jaromír
   10 MČR Nardelli Alexander
Pavlát Josef
Stewart Gerron
Kostohryz Martin
Jři 4 x 400 m 2014 Stadion Feherová Martina
Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
   10 MČR Končický Tomáš
Pasler Dominik
Kostohryz Martin
Pavlát Josef
Jři 4 x 400 m 2015 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Nevečeřal Jaromír
   10 MČR Rejmon Vít M22 400 m překážek 91 2007 Stadion Nevečeřal Jaromír
   10 MČR Auersvald Miloš M22 1500 m 2013 Stadion Nevečeřal Jaromír
   10 MČR Auersvald Miloš M22 1500 m 2014 Stadion Nevečeřal Jaromír
   10 MČR Kostohryz Martin M22 3000 m překážek 91 2015 Stadion Nevečeřal Jaromír
   10 MČR Rejmon Vít M 400 m 2005 Stadion Nevečeřal Jaromír
   10 MČR Rejmon Vít M 400 m překážek 91 2008 Stadion Nevečeřal Jaromír
   10 MČR Žáčková Klára Ž přespolní běh 2011 Terén Nevečeřal Jaromír
   10 MČR Koubek Jiří M maratón 2015 Silnice Nevečeřal Jaromír
   11 MČR Benda Ondřej Žcs 60 m 2000 Stadion Nevečeřal Jaromír
   11 MČR Mildner Jakub
Libovič Tomáš
Jelínek Petr
Žcs 3 x 300 m 2000 Stadion Nevečeřal Jaromír
   11 MČR Šulc Vojtěch Žcs 200 m překážek 76 2000 Stadion Nevečeřal Jaromír
   11 MČR Řežábek Michal Jři přespolní běh 2012 Terén Nevečeřal Jaromír
   11 MČR Doubek Jaroslav Jři 10 km silnice 2012 Silnice Nevečeřal Jaromír
   11 MČR Kostohryz Martin Jři 10 km silnice 2014 Silnice Nevečeřal Jaromír
   11 MČR Doubek Jaroslav M22 5000 m 2012 Stadion Nevečeřal Jaromír
   11 MČR Rejmon Vít M 400 m překážek 91 2009 Stadion Nevečeřal Jaromír
   11 MČR Auersvald Miloš M 1500 m 2014 Stadion Nevečeřal Jaromír
   11 MČR Auersvald Miloš M 1500 m 2014 Hala Nevečeřal Jaromír
   12 MČR Lamač Zdeněk Žcs disk 1kg 1999 Stadion Nevečeřal Jaromír
Rejmon Jiří
   12 MČR Dreiseitl Daniel Žcs 60 m 1999 Stadion Nevečeřal Jaromír
Rejmon Jiří
   12 MČR Kostohryz Martin Jři přespolní běh 2015 Terén Nevečeřal Jaromír
   12 MČR Rejmon Vít M22 400 m 2004 Stadion Nevečeřal Jaromír
   12 MČR Auersvald Miloš M 1500 m 2013 Stadion Nevečeřal Jaromír
   12 MČR Auersvald Miloš M 5000 m 2018 Stadion Nevečeřal Jaromír
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Trenérské úspěchy - Přebor Prahy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 PP Kalista Jan Žcs přespolní běh 1997 Terén Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   1 PP Parma Martin Žcs kladivo 4kg 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   1 PP Tittelbach Jan Žcs koule 4kg 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   1 PP Zavřel Lukáš Žcs skok do dálky 1997 Hala Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   1 PP Zavřel Lukáš Žcs 60 m 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   1 PP Zavřel Lukáš Žcs 50 m 1997 Hala Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   1 PP Zavřel Lukáš Žcs 150 m 1997 Hala Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   1 PP Lamač Zdeněk Žcs disk 1kg 1999 Stadion Nevečeřal Jaromír
Rejmon Jiří
   1 PP Dreiseitl Daniel Žcs 50 m 1999 Hala Nevečeřal Jaromír
Rejmon Jiří
   1 PP Benda Ondřej Žcs 50 m 2000 Hala Nevečeřal Jaromír
   1 PP Mildner Jakub
Libovič Tomáš
Jelínek Petr
Žcs 3 x 300 m 2000 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Lukeš Martin
Rejmon Vít
Šulc Vojtěch
Žcs 3 x 300 m 2001 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Šulc Vojtěch Žcs 100 m překážek 84 2001 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Šulc Vojtěch Žcs 200 m překážek 76 2001 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Šulc Vojtěch Žcs 50 m překážek 106 2001 Hala Nevečeřal Jaromír
   1 PP Rejmon Vít Dci 800 m 2003 Hala Nevečeřal Jaromír
   1 PP Zaoralová Barbora Dky 3000 m 2004 Hala Nevečeřal Jaromír
   1 PP Miznerová Kateřina Dky 1500 m 2008 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Řežábek Michal Dci přespolní běh 2010 Terén Nevečeřal Jaromír
   1 PP Pavlát Josef Dci 800 m 2013 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Melicher Martin
Pavlát Josef
Kostohryz Martin
Končický Tomáš
Dci 4 x 400 m 2013 Stadion Nakládal Tomáš
Nevečeřal Jaromír
Kubica Jaroslav
   1 PP Vodka Štěpán Jři skok o tyči 2001 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Rejmon Vít
Jelínek Petr
Janoušek Václav
Šulc Vojtěch
Jři 4 x 400 m 2004 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kučera Vladimír
Kubica Jaroslav
   1 PP Rejmon Vít Jři 800 m 2005 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Rejmon Vít Jři 800 m 2005 Hala Nevečeřal Jaromír
   1 PP Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Cílková Kristýna
Hulvertová Kateřina
Jky 4 x 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
Beran Pavel ml.
Nevečeřal Jaromír
Habásko Petr
   1 PP Krásný Libor
Nešpor Jan
Vohrna Jakub
Kuptík Jan
Jři 4 x 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
   1 PP Vitnovský Jan
Nešpor Jan
Krásný Libor
Zícha Jan
Jři 4 x 400 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Nevečeřal Jaromír
Šlajs Stanislav
   1 PP Miznerová Kateřina Jky 1500 m 2009 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Doubek Jaroslav Jři 3000 m 2011 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Řežábek Michal Jři 3000 m překážek 91 2011 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Šplíchal Martin Jři 1500 m 2011 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Tomášek Marek Jři 3000 m 2011 Hala Nevečeřal Jaromír
   1 PP Šplíchal Josef Jři 1500 m 2012 Hala Nevečeřal Jaromír
   1 PP Šplíchal Martin Jři 1500 m 2012 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Pavlát Josef Jři 800 m 2014 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Pavlát Josef Jři 1500 m 2015 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Hrdina Tomáš Jři 3000 m 2017 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Michal Vojtěch
Kulhánek Martin
Brůha Václav
Pešta Bořek
Jři 4 x 400 m 2018 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
   1 PP Feher Jan
Jelínek Petr
Benda Ondřej
Rejmon Vít
M 4 x 200 m 2008 Hala Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
   1 PP Rejmon Vít M 800 m 2008 Hala Nevečeřal Jaromír
   1 PP Miznerová Kateřina Ž 1500 m 2009 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Řežábek Michal M 3000 m překážek 91 2011 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Šplíchal Martin M 1500 m 2012 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Řežábek Michal M 1500 m 2014 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Řežábek Michal M 3000 m překážek 91 2014 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Pavlát Josef M 1500 m 2015 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Beľová Katarína Ž 1500 m 2015 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Beľová Katarína Ž 1500 m 2016 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Kostohryz Martin M 3000 m překážek 91 2016 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Kostohryz Martin M 3000 m překážek 91 2017 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Řežábek Michal M 3000 m překážek 91 2018 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Pavlát Josef M 1500 m 2018 Stadion Nevečeřal Jaromír
   1 PP Auersvald Miloš M přespolní běh 2018 Terén Nevečeřal Jaromír
   2 PP Bednář Hynek Žcs 1500 m 1996 Hala Kubicová Ivana
Nevečeřal Jaromír
   2 PP Kalista Jan Žcs 1500 m překážek 91 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   2 PP Tittelbach Jan Žcs kladivo 4kg 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   2 PP Kořízek Tomáš
Tittelbach Jan
Zdobnický Martin
Zavřel Lukáš
Žcs 4 x 60 m 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   2 PP Zdobnický Martin Žcs 150 m 1997 Hala Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   2 PP Zdobnický Martin Žcs skok do výšky 1997 Hala Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   2 PP Tittelbach Jan Žcs koule 4kg 1997 Hala Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   2 PP Dreiseitl Daniel Žcs 60 m 1999 Stadion Nevečeřal Jaromír
Rejmon Jiří
   2 PP Dreiseitl Daniel Žcs skok do dálky 1999 Stadion Nevečeřal Jaromír
Rejmon Jiří
   2 PP Dreiseitl Daniel Žcs skok do dálky 1999 Hala Nevečeřal Jaromír
Rejmon Jiří
   2 PP Kučera Vladimír ml. Žcs skok o tyči 1999 Stadion Nevečeřal Jaromír
Rejmon Jiří
   2 PP Benda Ondřej
Jelínek Petr
Libovič Tomáš
Dreiseitl Daniel
Žcs 4 x 60 m 1999 Stadion Nevečeřal Jaromír
Rejmon Jiří
   2 PP Benda Ondřej Žcs 60 m 2000 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Benda Ondřej Žcs 150 m 2000 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Zelinka Aleš Žcs 100 m překážek 84 2000 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Zelinka Aleš Žcs 200 m překážek 76 2000 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Zelinka Aleš
Jelínek Petr
Libovič Tomáš
Benda Ondřej
Žcs 4 x 60 m 2000 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Benda Ondřej Žcs 150 m 2000 Hala Nevečeřal Jaromír
   2 PP Hudák Jan Žcs skok do výšky 2000 Hala Nevečeřal Jaromír
   2 PP Jelínek Petr Žcs 800 m 2000 Hala Nevečeřal Jaromír
   2 PP Šulc Vojtěch Žcs 60 m 2001 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Lukeš Martin Žcs 800 m 2001 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Šulc Vojtěch Žcs devítiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-1 kg-600 g 2001 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Šulc Vojtěch Žcs 50 m 2001 Hala Nevečeřal Jaromír
   2 PP Šulc Vojtěch Žcs 150 m 2001 Hala Nevečeřal Jaromír
   2 PP Lukeš Martin Žcs 800 m 2001 Hala Nevečeřal Jaromír
   2 PP Vodka Štěpán Dci 2000 m překážek 91 1999 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Vodka Štěpán Dci skok o tyči 1999 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Žáčková Klára Dky 1500 m 2004 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Žáčková Klára Dky 1500 m 2005 Hala Nevečeřal Jaromír
   2 PP Žáčková Klára Dky 1500 m překážek 76 2005 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Miznerová Kateřina Dky přespolní běh 2008 Terén Nevečeřal Jaromír
   2 PP Doubek Jaroslav Dci 3000 m 2010 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Kostohryz Martin Dci 2000 m překážek 91 2013 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Vodka Štěpán Jři 5000 m 1999 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Vodka Štěpán Jři 5000 m 2001 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Vodka Štěpán Jři 3000 m 2001 Hala Nevečeřal Jaromír
   2 PP Zaoralová Barbora Jky 3000 m 2005 Hala Nevečeřal Jaromír
   2 PP Janotová Hana
Hrabětová Michaela
Kučerová Markéta
Koubková Anežka
Jky 4 x 400 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
Kučera Vladimír
   2 PP Buranská Šárka
Janotová Hana
Kučerová Markéta
Vavřinová Tereza
Jky 4 x 400 m 2007 Stadion Šťovíček Zdeněk
Habásko Petr
Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
   2 PP Krásný Libor
Vohrna Jakub
Husák Lukáš
Kuptík Jan
Jři 4 x 400 m 2008 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   2 PP Miznerová Kateřina Jky 1500 m 2009 Hala Nevečeřal Jaromír
   2 PP Šplíchal Josef Jři 1500 m 2011 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Šplíchal Martin Jři 1500 m 2011 Hala Nevečeřal Jaromír
   2 PP Řežábek Michal Jři 1500 m 2012 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Řežábek Michal Jři přespolní běh 2012 Terén Nevečeřal Jaromír
   2 PP Svobodová Tereza Jky 1500 m 2015 Hala Nevečeřal Jaromír
   2 PP Michal Vojtěch
Hrdina Tomáš
Brůha Václav
Pavlica Filip
Jři 4 x 100 m 2018 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
   2 PP Rejmon Vít
Kunrt Michal
Jelínek Petr
Zavřel Lukáš
M 4 x 400 m 2003 Stadion Kučera Vladimír
Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
   2 PP Šulc Vojtěch
Novák Petr
Rejmon Vít
Šída Michal
M 4 x 200 m 2004 Hala Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
   2 PP Jelínek Petr
Šulc Rostislav
Rejmon Vít
Šulc Vojtěch
M 4 x 200 m 2005 Hala Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Nevečeřal Jaromír
   2 PP Rejmon Vít M 400 m překážek 91 2009 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Žáčková Klára Ž přespolní běh 2010 Terén Nevečeřal Jaromír
   2 PP Žáčková Klára Ž přespolní běh 2011 Terén Nevečeřal Jaromír
   2 PP Řežábek Michal M 1500 m 2012 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Řežábek Michal M 3000 m 2013 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Šplíchal Josef M 1500 m 2013 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Koubková Anežka
Prozrová Jana
Beľová Katarína
Veselá Barbora
Ž 4 x 400 m 2013 Stadion Janoušek Václav
Nevečeřal Jaromír
   2 PP Auersvald Miloš M 1500 m 2014 Hala Nevečeřal Jaromír
   2 PP Kostohryz Martin M 3000 m překážek 91 2014 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 PP Auersvald Miloš M přespolní běh 2016 Terén Nevečeřal Jaromír
   2 PP Řežábek Michal M přespolní běh 2017 Terén Nevečeřal Jaromír
   2 PP Kostohryz Martin M 3000 m překážek 91 2018 Stadion Nevečeřal Jaromír
   3 PP Bednář Hynek Žcs 1500 m 1996 Stadion Kubicová Ivana
Nevečeřal Jaromír
   3 PP Kalista Jan Žcs 1500 m překážek 91 1996 Stadion Kubicová Ivana
Nevečeřal Jaromír
   3 PP Urban David Žcs kladivo 4kg 1996 Stadion Kubicová Ivana
Nevečeřal Jaromír
   3 PP Zdobnický Martin Žcs 60 m 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   3 PP Zavřel Lukáš Žcs skok do dálky 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   3 PP Libovič Miloslav Žcs kladivo 4kg 1997 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   3 PP Kalista Jan Žcs přespolní běh 1997 Terén Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   3 PP Kalista Jan Žcs 1500 m 1997 Hala Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   3 PP Fetter Lukáš Žcs skok do dálky 1997 Hala Nevečeřal Jaromír
Kubicová Ivana
   3 PP Lamač Zdeněk Žcs koule 4kg 1999 Stadion Nevečeřal Jaromír
Rejmon Jiří
   3 PP Jelínek Petr Žcs 800 m 2000 Stadion Nevečeřal Jaromír
   3 PP Libovič Tomáš Žcs skok do dálky 2000 Stadion Nevečeřal Jaromír
   3 PP Zelinka Aleš Žcs 50 m překážek 106 2000 Hala Nevečeřal Jaromír
   3 PP Prouza Petr Žcs 1500 m 2001 Stadion Nevečeřal Jaromír
   3 PP Kostohryz Martin Žcs přespolní běh 2011 Terén Nevečeřal Jaromír
   3 PP Vodka Štěpán Dci 3000 m 1999 Hala Nevečeřal Jaromír
   3 PP Mildner Jakub
Janoušek Václav
Rejmon Vít
Jelínek Petr
Dci 4 x 400 m 2002 Stadion Kučera Vladimír
Nevečeřal Jaromír
   3 PP Rejmon Vít Dci 800 m 2003 Stadion Nevečeřal Jaromír
   3 PP Žáčková Klára Dky 1500 m 2005 Stadion Nevečeřal Jaromír
   3 PP Vavřinová Tereza Dky 400 m překážek 76 2005 Stadion Nevečeřal Jaromír
   3 PP Hrabětová Michaela Dky 800 m 2006 Stadion Nevečeřal Jaromír
   3 PP Tomášek Marek Dci 800 m 2010 Hala Nevečeřal Jaromír
   3 PP Doubek Jaroslav Dci přespolní běh 2010 Terén Nevečeřal Jaromír
   3 PP Kostohryz Martin Dci 3000 m 2012 Stadion Nevečeřal Jaromír
   3 PP Pavlát Josef Dci 800 m 2013 Hala Nevečeřal Jaromír
   3 PP Svobodová Tereza Dky 1500 m 2015 Stadion Nevečeřal Jaromír
   3 PP Rejmon Vít Jři 800 m 2004 Hala Nevečeřal Jaromír
   3 PP Zaoralová Barbora Jky 3000 m 2005 Stadion Nevečeřal Jaromír
   3 PP Hulvertová Kateřina Jky 400 m 2007 Stadion Nevečeřal Jaromír
   3 PP Šplíchal Josef Jři 1500 m 2011 Hala Nevečeřal Jaromír
   3 PP Tomášek Marek Jři přespolní běh 2011 Terén Nevečeřal Jaromír
   3 PP Doubek Jaroslav Jři 1500 m 2012 Stadion Nevečeřal Jaromír
   3 PP Šplíchal Martin Jři 1500 m 2012 Hala Nevečeřal Jaromír
   3 PP Kostohryz Martin Jři 3000 m 2015 Hala Nevečeřal Jaromír
   3 PP Prozr Aldo
Kulhánek Martin
Pešta Bořek
Pavlica Filip
Jři 4 x 400 m 2016 Stadion Nakládal Tomáš
Nevečeřal Jaromír
Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   3 PP Kulhánek Martin Jři 800 m 2018 Stadion Nevečeřal Jaromír
   3 PP Zaoralová Barbora Ž 3000 m 2004 Hala Nevečeřal Jaromír
   3 PP Fetter Lukáš M skok do dálky 2006 Stadion Nevečeřal Jaromír
   3 PP Koubek Jiří M přespolní běh 2008 Terén Nevečeřal Jaromír
   3 PP Fetter Lukáš M skok do dálky 2008 Hala Nevečeřal Jaromír
   3 PP Koubek Jiří M 800 m 2009 Stadion Nevečeřal Jaromír
   3 PP Rejmon Vít M 800 m 2009 Hala Nevečeřal Jaromír
   3 PP Šplíchal Martin M 1500 m 2013 Stadion Nevečeřal Jaromír
   3 PP Šplíchal Martin M 3000 m 2013 Hala Nevečeřal Jaromír
   3 PP Beľová Katarína Ž přespolní běh 2013 Terén Nevečeřal Jaromír
   3 PP Svobodová Tereza Ž 1500 m 2015 Hala Nevečeřal Jaromír
   3 PP Auersvald Miloš M 5000 m 2016 Stadion Nevečeřal Jaromír
   3 PP Zelenda Čeněk
Kostohryz Martin
Pasler Dominik
Brůha Václav
M 4 x 100 m 2017 Stadion Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
   3 PP Pavlát Josef M přespolní běh 2017 Terén Nevečeřal Jaromír
   3 PP Kučerová Zdislava Ž 1500 m 2018 Hala Nevečeřal Jaromír
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.