Zadejte své nové heslo.

bg

Šťovíček Zdeněk
(Trenér)

Narozen: 9.6.1938
Trenér třídy 2
Rozhodčí třídy 1
Člen klubu od: 1.5.1955

Výkony (PB, SB)
Statistiky, výkonnostní růst
Závodnické úspěchy
Trenérské úspěchy - Mistrovství světa a Evropy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
Žádná data k zobrazení.
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Trenérské úspěchy - Mistrovství ČR
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 MČR Koubková Lucie
Rücklová Alena
Šolcová Lenka
Polívková Jana
Ž 4 x 400 m 2004 Stadion Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
Nakládal Tomáš
   2 MČR Husák Lukáš
Šic Libor
Fiala Vojtěch
Fischer Radek
Dci 4 x 400 m 2007 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
   2 MČR Koubková Lucie
Němečková Zuzana
Fischerová Martina
Rücklová Alena
Ž22 4 x 400 m 2003 Stadion Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
Šlajs Stanislav
   2 MČR Urban Michal
Kuptík Ondřej
Kašpar Petr
Fischer Radek
M22 4 x 400 m 2012 Stadion Šťovíček Zdeněk
Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
   3 MČR Koubková Lucie
Tučanová Zdeňka
Němečková Zuzana
Heřmanová Veronika
Ž22 4 x 400 m 2002 Stadion Šlajs Stanislav
Šťovíček Zdeněk
Nakládal Tomáš
   3 MČR Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Strejčková Tereza
Buranská Šárka
Ž22 4 x 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šťovíček Zdeněk
Habásko Petr
   3 MČR Koubková Lucie
Tučanová Zdeňka
Polívková Jana
Rücklová Alena
Ž 4 x 400 m 2005 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
   3 MČR Pecnová Aneta
Němečková Zuzana
Polívková Jana
Koubková Lucie
Ž 4 x 400 m 2005 Hala Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
Šťovíček Zdeněk
   3 MČR Buranská Šárka Ž trojskok 2011 Hala Šťovíček Zdeněk
   4 MČR Štampach Marek
Šulc Vojtěch
Jelínek Petr
Benda Ondřej
Dci 4 x 100 m 2002 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
   4 MČR Janota Tomáš
Kolařík Pavel
Spurný Filip
Macháček Karel
Jři 4 x 400 m 1994 Stadion Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   4 MČR Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Strejčková Tereza
Buranská Šárka
Jky 4 x 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šťovíček Zdeněk
Habásko Petr
   4 MČR Buranská Šárka Ž22 trojskok 2010 Stadion Šťovíček Zdeněk
   4 MČR Urban Michal
Kuptík Ondřej
Koutník Jan
Fischer Radek
M22 4 x 400 m 2011 Stadion Šťovíček Zdeněk
Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
   4 MČR Kapcová Michaela
Koubková Anežka
Vaňková Marie
Plíhalová Kateřina
Ž22 4 x 400 m 2012 Stadion Šťovíček Zdeněk
Janoušek Václav
Kučera Vladimír
Kubica Jaroslav
   4 MČR Malá Dana Ž trojskok 1991 Hala Šťovíček Zdeněk
   5 MČR Koubková Lucie Jky trojskok 1999 Stadion Šťovíček Zdeněk
   5 MČR Koutník Jan
Kuptík Ondřej
Fischer Radek
Urban Michal
M22 4 x 100 m 2011 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
   5 MČR Kapcová Michaela
Plíhalová Kateřina
Brezíková Barbora
Strejčková Tereza
Ž22 4 x 100 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   6 MČR Pavlica Filip Dci trojskok 2017 Hala Šťovíček Zdeněk
Kubica Jaroslav
   6 MČR Janota Tomáš
Kolařík Pavel
Spurný Filip
Macháček Karel
Jři 4 x 100 m 1994 Stadion Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   6 MČR Buranská Šárka Ž22 trojskok 2008 Stadion Šťovíček Zdeněk
   6 MČR Strejčková Tereza
Kubicová Zuzana
Plíhalová Kateřina
Buranská Šárka
Ž22 4 x 100 m 2010 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   6 MČR Kratina Jiří
Kuptík Ondřej
Urban Michal
Kuchař Michal
M22 4 x 100 m 2012 Stadion Nakládal Tomáš
Šťovíček Zdeněk
Kubica Jaroslav
   6 MČR Koubková Lucie
Němečková Zuzana
Fischerová Martina
Tučanová Zdeňka
Ž 4 x 400 m 2003 Stadion Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
   7 MČR Spurný Filip
Kolařík Pavel
Menšík Jiří
Macháček Karel
Jři 4 x 100 m 1993 Stadion Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   7 MČR Macháček Karel
Kolařík Pavel
Menšík Jiří
Spurný Filip
Jři 4 x 400 m 1993 Stadion Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   7 MČR Koubková Lucie Jky trojskok 2000 Hala Šťovíček Zdeněk
   7 MČR Buranská Šárka Jky 200 m 2008 Stadion Šťovíček Zdeněk
   7 MČR Koubková Lucie Ž22 400 m 2003 Stadion Šťovíček Zdeněk
   7 MČR Koubková Lucie Ž 400 m 2004 Stadion Šťovíček Zdeněk
   7 MČR Koubková Lucie Ž 800 m 2005 Stadion Šťovíček Zdeněk
   7 MČSFR Malá Dana Ž trojskok 1991 Hala Šťovíček Zdeněk
   8 MČR Spurný Filip Dci 200 m 1994 Stadion Šťovíček Zdeněk
   8 MČR Benda Ondřej
Janoušek Václav
Koubek Jiří
Jelínek Petr
Dci 4 x 400 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
   8 MČR Cikhartová Pavla Jky 400 m 1990 Hala Šťovíček Zdeněk
   8 MČR Buranská Šárka Jky trojskok 2008 Stadion Šťovíček Zdeněk
   8 MČR Koubková Lucie Ž22 400 m 2002 Stadion Šťovíček Zdeněk
   8 MČR Pasler Dominik
Stewart Gerron
Michal Vojtěch
Kocánek David
M22 4 x 400 m 2016 Stadion Nakládal Tomáš
Feherová Martina
Šťovíček Zdeněk
   8 MČR Matušková Věra
Tučanová Zdeňka
Koubková Lucie
Rücklová Alena
Ž 4 x 400 m 2006 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
   9 MČR Macháček Karel Jři 100 m 1994 Stadion Šťovíček Zdeněk
   9 MČR Macháček Karel Jři 200 m 1994 Stadion Šťovíček Zdeněk
   9 MČR Koubková Lucie Jky trojskok 2000 Stadion Šťovíček Zdeněk
   9 MČR Malá Dana Ž trojskok 1994 Stadion Šťovíček Zdeněk
   9 MČR Koubková Lucie Ž 400 m 2003 Stadion Šťovíček Zdeněk
   10 MČR Janoušek Václav Dci 1500 m 2001 Hala Šťovíček Zdeněk
   10 MČR Buranská Šárka Ž 200 m 2011 Hala Šťovíček Zdeněk
   11 MČR Kocánek David M22 skok do dálky 2016 Stadion Šťovíček Zdeněk
   11 MČR Buranská Šárka Ž trojskok 2010 Stadion Šťovíček Zdeněk
   12 MČR Spurný Filip Dci 100 m 1994 Stadion Šťovíček Zdeněk
   12 MČR Buranská Šárka Jky skok do dálky 2008 Stadion Šťovíček Zdeněk
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Trenérské úspěchy - Přebor Prahy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 PP Štěpánek Martin Dci trojskok 1989 Hala Šťovíček Zdeněk
   1 PP Spurný Filip Dci 200 m 1994 Stadion Šťovíček Zdeněk
   1 PP Kuptík Ondřej
Husák Lukáš
Dolejš Radek
Šic Libor
Dci 4 x 100 m 2007 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
   1 PP Šebo Viktor Dci skok do dálky 2012 Stadion Šťovíček Zdeněk
   1 PP Kocánek David Dci skok do dálky 2013 Stadion Šťovíček Zdeněk
   1 PP Kocánek David Dci trojskok 2013 Stadion Šťovíček Zdeněk
   1 PP Pavlica Filip Dci trojskok 2017 Hala Šťovíček Zdeněk
Kubica Jaroslav
   1 PP Koubková Lucie Jky trojskok 2000 Hala Šťovíček Zdeněk
   1 PP Buranská Šárka Jky skok do dálky 2008 Stadion Šťovíček Zdeněk
   1 PP Malá Dana Ž sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-600 g 1990 Stadion Šťovíček Zdeněk
   1 PP Malá Dana Ž trojskok 1995 Hala Šťovíček Zdeněk
   1 PP Malá Dana Ž trojskok 1996 Hala Šťovíček Zdeněk
   1 PP Kolařík Pavel
Nakládal Tomáš
Spurný Filip
Kolečko Karel
M 4 x 200 m 2000 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šťovíček Zdeněk
   1 PP Koubková Lucie Ž 800 m 2006 Stadion Šťovíček Zdeněk
   1 PP Buranská Šárka Ž trojskok 2011 Hala Šťovíček Zdeněk
   2 PP Spurný Filip Dci 50 m 1994 Hala Šťovíček Zdeněk
   2 PP Stránský Lukáš
Řičica Hynek
Spurný Filip
Loukota Tomáš
Dci 4 x 100 m 1994 Stadion Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   2 PP Miláček Ivo Dci trojskok 1995 Stadion Šťovíček Zdeněk
   2 PP Janoušek Václav Dci 800 m 2001 Stadion Šťovíček Zdeněk
   2 PP Janoušek Václav Dci 1500 m 2001 Stadion Šťovíček Zdeněk
   2 PP Mildner Jakub
Janoušek Václav
Koubek Jiří
Jelínek Petr
Dci 4 x 400 m 2001 Stadion Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
   2 PP Kapcová Michaela Dky 400 m 2011 Stadion Šťovíček Zdeněk
   2 PP Pavlica Filip Dci trojskok 2017 Stadion Šťovíček Zdeněk
Kubica Jaroslav
   2 PP Rožková Lucie Jky disk 1kg 1987 Stadion Šťovíček Zdeněk
   2 PP Cikhartová Pavla Jky 200 m 1990 Hala Šťovíček Zdeněk
   2 PP Spurný Filip
Menšík Jiří
Bláha Karel
Macháček Karel
Jři 4 x 100 m 1993 Stadion Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   2 PP Spurný Filip
Macháček Karel
Kolařík Pavel
Bláha Karel
Jři 4 x 400 m 1994 Stadion Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   2 PP Issa Michal Jři skok do dálky 1995 Stadion Šťovíček Zdeněk
   2 PP Koubková Lucie Jky skok do dálky 1999 Hala Šťovíček Zdeněk
   2 PP Koubková Lucie Jky skok do dálky 2000 Hala Šťovíček Zdeněk
   2 PP Buranská Šárka
Janotová Hana
Kučerová Markéta
Vavřinová Tereza
Jky 4 x 400 m 2007 Stadion Šťovíček Zdeněk
Habásko Petr
Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
   2 PP Krásný Libor
Vohrna Jakub
Husák Lukáš
Kuptík Jan
Jři 4 x 400 m 2008 Stadion Nevečeřal Jaromír
Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   2 PP Buranská Šárka Jky trojskok 2008 Stadion Šťovíček Zdeněk
   2 PP Janotová Hana
Kubicová Zuzana
Strejčková Tereza
Buranská Šárka
Jky 4 x 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šťovíček Zdeněk
Habásko Petr
   2 PP Kapcová Michaela Jky skok do dálky 2011 Stadion Šťovíček Zdeněk
   2 PP Kapcová Michaela Jky trojskok 2012 Hala Šťovíček Zdeněk
   2 PP Malá Dana Ž sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-600 g 1993 Stadion Šťovíček Zdeněk
   2 PP Malá Dana Ž sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-600 g 1994 Stadion Šťovíček Zdeněk
   2 PP Malá Dana Ž trojskok 1995 Stadion Šťovíček Zdeněk
   2 PP Malá Dana Ž trojskok 1996 Stadion Šťovíček Zdeněk
   2 PP Malá Dana Ž trojskok 1997 Stadion Šťovíček Zdeněk
   2 PP Malá Dana Ž trojskok 1997 Hala Šťovíček Zdeněk
   2 PP Spurný Filip
Kunrt Michal
Kolařík Pavel
Kolečko Karel
M 4 x 200 m 1999 Hala Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
Kučera Vladimír
   2 PP Koubková Lucie Ž trojskok 1999 Stadion Šťovíček Zdeněk
   2 PP Koubková Lucie Ž 400 m 2004 Stadion Šťovíček Zdeněk
   2 PP Kuchař Michal
Kuptík Jan
Vitnovský Jan
Husák Lukáš
M 4 x 100 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
Šťovíček Zdeněk
   2 PP Buranská Šárka Ž sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-600 g 2010 Stadion Šťovíček Zdeněk
   2 PP Buranská Šárka Ž skok do dálky 2010 Hala Šťovíček Zdeněk
   3 PP Kuviková Iva Žks 60 m překážek 106 1981 Stadion Šťovíček Zdeněk
   3 PP Štěpánek Martin Dci trojskok 1988 Hala Šťovíček Zdeněk
   3 PP Spurný Filip Dci 200 m 1993 Stadion Šťovíček Zdeněk
   3 PP Smrčková Eva Dky trojskok 2001 Stadion Šťovíček Zdeněk
   3 PP Štampach Marek
Šulc Vojtěch
Jelínek Petr
Ostrý Jan
Dci 4 x 100 m 2002 Stadion Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
   3 PP Kohoutová Tereza Dky kladivo 3kg 2010 Stadion Šťovíček Zdeněk
   3 PP Šebo Viktor Dci skok do dálky 2011 Stadion Šťovíček Zdeněk
   3 PP Cikhartová Pavla Jky 200 m 1990 Stadion Šťovíček Zdeněk
   3 PP Řehořová Jana Jky sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-600 g 1990 Stadion Šťovíček Zdeněk
   3 PP Eichlerová Šárka Jky 200 m 1994 Hala Šťovíček Zdeněk
   3 PP Buranská Šárka Jky trojskok 2008 Hala Šťovíček Zdeněk
   3 PP Šebo Viktor Jři skok do dálky 2013 Stadion Šťovíček Zdeněk
   3 PP Kocánek David Jři skok do dálky 2014 Hala Šťovíček Zdeněk
   3 PP Pavlica Filip Jři trojskok 2018 Stadion Šťovíček Zdeněk
Kubica Jaroslav
   3 PP Malá Dana Ž trojskok 1994 Stadion Šťovíček Zdeněk
   3 PP Neufussová Kristýna
Macháčková Michaela
Pelikánová Eva
Malá Dana
Ž 4 x 100 m 1996 Stadion Šlajs Stanislav
Šťovíček Zdeněk
Véle Adolf
   3 PP Koubková Lucie Ž 800 m 2002 Stadion Šťovíček Zdeněk
   3 PP Koubková Lucie Ž trojskok 2002 Stadion Šťovíček Zdeněk
   3 PP Koubková Lucie Ž sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-600 g 2002 Stadion Šťovíček Zdeněk
   3 PP Štampach Marek
Mikula Ivan
Bartas Jan
Šmídl Václav
M 4 x 100 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šťovíček Zdeněk
   3 PP Koubková Lucie Ž 800 m 2004 Hala Šťovíček Zdeněk
   3 PP Koubková Lucie
Tučanová Zdeňka
Šulcová Zuzana
Hanková Martina
Ž 4 x 100 m 2006 Stadion Šťovíček Zdeněk
Šlajs Stanislav
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 PP Buranská Šárka Ž trojskok 2008 Stadion Šťovíček Zdeněk
   3 PP Buranská Šárka Ž trojskok 2010 Stadion Šťovíček Zdeněk
   3 PP Buranská Šárka Ž trojskok 2010 Hala Šťovíček Zdeněk
   3 PP Kapcová Michaela Ž trojskok 2011 Hala Šťovíček Zdeněk
   3 PP Vaňková Marie
Kubicová Zuzana
Plíhalová Kateřina
Buranská Šárka
Ž 4 x 200 m 2011 Hala Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.