Zadejte své nové heslo.

bg

Benda Ondřej
(Člen výboru)

Narozen: 7.3.1985
Trenér: Kubica Jaroslav
Člen klubu od: 1.9.1997

Výkony (PB, SB)
Statistiky, výkonnostní růst
Trenérské úspěchy
Soutěž družstev
Družstvo Počet let Počet kol Počet startů Počet bodů
Muži A 18 68 176 636.69
Muži B 2 6 15 68.00
Získaná umístění - Mistrovství světa a Evropy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   4 ME Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M22 4 x 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   6 ME Benda Ondřej Jři 4 x 100 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Získaná umístění - Mistrovství ČR
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 MČR Benda Ondřej Jři 50 m 2003 Hala Nakládal Tomáš
   1 MČR Benda Ondřej
Jelínek Petr
Rejmon Vít
Šulc Vojtěch
Jři 4 x 200 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Nevečeřal Jaromír
Kubica Jaroslav
   1 MČR Kučera Robert
Šulc Vojtěch
Feher Jan
Benda Ondřej
M22 4 x 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   1 MČR Benda Ondřej M22 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   2 MČR Kučera Robert
Šulc Vojtěch
Feher Jan
Benda Ondřej
M22 4 x 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   2 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   2 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Kuptík Ondřej
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 MČR Jelínek Petr
Janoušek Václav
Šulc Rostislav
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2010 Stadion Kubica Jaroslav
Šebelka Jan
   2 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2016 Stadion Kubica Jaroslav
   3 MČR Benda Ondřej
Jelínek Petr
Libovič Tomáš
Dreiseitl Daniel
Žcs 4 x 60 m 1999 Stadion Nevečeřal Jaromír
Rejmon Jiří
   3 MČR Benda Ondřej Dci 60 m 2002 Hala Nakládal Tomáš
   3 MČR Benda Ondřej Jři 100 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   3 MČR Benda Ondřej
Kubica Tomáš
Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
M22 4 x 100 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 MČR Šulc Vojtěch
Kubica Tomáš
Šulc Rostislav
Benda Ondřej
M22 4 x 100 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   3 MČR Benda Ondřej M22 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   3 MČR Kolečko Karel
Šída Michal
Šulc Rostislav
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 MČR Kolečko Karel
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 MČR Benda Ondřej
Šída Michal
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
M 4 x 200 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   3 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   3 MČR Benda Ondřej M 60 m 2008 Hala Kubica Jaroslav
   3 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Štampach Marek
Šulc Vojtěch
Jelínek Petr
Benda Ondřej
Dci 4 x 100 m 2002 Stadion Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
   4 MČR Benda Ondřej Jři 100 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
   4 MČR Kučera Robert
Náplava Jiří
Jelínek Petr
Benda Ondřej
M22 4 x 100 m 2005 Stadion Kučera Vladimír
Nakládal Tomáš
   4 MČR Benda Ondřej M 100 m 2005 Stadion Nakládal Tomáš
   4 MČR Benda Ondřej M 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Benda Ondřej M 100 m 2016 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Benda Ondřej
Nevole Tomáš
Macháček Filip
Končický Tomáš
M 4 x 100 m 2018 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   5 MČR Benda Ondřej Žcs 60 m 2000 Hala Nevečeřal Jaromír
   5 MČR Benda Ondřej Jři 200 m 2003 Hala Nakládal Tomáš
   5 MČR Benda Ondřej M22 200 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   5 MČR Benda Ondřej M 60 m 2003 Hala Nakládal Tomáš
   5 MČR Kratina Jiří
Koutník Jan
Feher Jan
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2015 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   6 MČR Šulc Vojtěch
Jelínek Petr
Libovič Tomáš
Benda Ondřej
Žcs 4 x 60 m 2000 Stadion Nevečeřal Jaromír
   6 MČR Benda Ondřej M 60 m 2006 Hala Kubica Jaroslav
   6 MČR Benda Ondřej M 200 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   6 MČR Benda Ondřej M 60 m 2011 Hala Kubica Jaroslav
   6 MČR Benda Ondřej M 100 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   7 MČR Benda Ondřej Dci 100 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
   7 MČR Benda Ondřej
Janota Tomáš
Kubica Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 200 m 2002 Hala Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   7 MČR Benda Ondřej M 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   7 MČR Benda Ondřej M 60 m 2007 Hala Kubica Jaroslav
   7 MČR Benda Ondřej M 100 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
   7 MČR Benda Ondřej M 60 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   7 MČR Benda Ondřej M 100 m 2010 Stadion Kubica Jaroslav
   7 MČR Benda Ondřej M 100 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   8 MČR Benda Ondřej
Janoušek Václav
Koubek Jiří
Jelínek Petr
Dci 4 x 400 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Šťovíček Zdeněk
   8 MČR Benda Ondřej M 200 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   9 MČR Benda Ondřej
Jelínek Petr
Rejmon Vít
Šulc Vojtěch
Jři 4 x 2 kola hala 2003 Hala Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Šlajs Stanislav
Nevečeřal Jaromír
   9 MČR Benda Ondřej M 200 m 2005 Stadion Nakládal Tomáš
   9 MČR Benda Ondřej M 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   9 MČR Benda Ondřej M 200 m 2008 Hala Kubica Jaroslav
   9 MČR Benda Ondřej M 60 m 2016 Hala Kubica Jaroslav
   10 MČR Benda Ondřej Jři 200 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
   10 MČR Benda Ondřej M 60 m 2012 Hala Kubica Jaroslav
   11 MČR Benda Ondřej Žcs 60 m 2000 Stadion Nevečeřal Jaromír
   11 MČR Benda Ondřej Dci 100 m 2002 Stadion Nakládal Tomáš
   11 MČR Benda Ondřej M22 200 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   11 MČR Benda Ondřej M 200 m 2012 Hala Kubica Jaroslav
   12 MČR Zelinka Aleš
Jelínek Petr
Benda Ondřej
Mildner Jakub
Dci 4 x 200 m 2001 Hala Nakládal Tomáš
Kučera Vladimír
Šlajs Stanislav
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Získané medaile - Přebor Prahy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 Přebor Prahy Zelinka Aleš
Šulc Vojtěch
Hudák Jan
Benda Ondřej
Žcm 4 x 60 m 1998 Stadion Balážová Věra
   1 Přebor Prahy Benda Ondřej Žcs 50 m 2000 Hala Nevečeřal Jaromír
   1 Přebor Prahy Benda Ondřej Dci 60 m 2002 Hala Nakládal Tomáš
   1 Přebor Prahy Benda Ondřej Dci 200 m 2002 Hala Nakládal Tomáš
   1 Přebor Prahy Benda Ondřej Jři 50 m 2003 Hala Nakládal Tomáš
   1 Přebor Prahy Benda Ondřej Jři 100 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
   1 Přebor Prahy Jelínek Petr
Dreiseitl Daniel
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
Jři 4 x 100 m 2003 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   1 Přebor Prahy Benda Ondřej Jři 100 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   1 Přebor Prahy Kolečko Karel
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   1 Přebor Prahy Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Dreiseitl Daniel
Šulc Rostislav
Vitnovský Jan
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Vitnovský Jan
Kuptík Jan
Feher Jan
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Feher Jan
Jelínek Petr
Benda Ondřej
Rejmon Vít
M 4 x 200 m 2008 Hala Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
   1 Přebor Prahy Benda Ondřej
Jelínek Petr
Feher Jan
Šulc Rostislav
M 4 x 200 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Kuchař Michal
Kuptík Ondřej
Feher Jan
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   1 Přebor Prahy Kratina Jiří
Benda Ondřej
Kuptík Ondřej
Šulc Rostislav
M 4 x 100 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   1 Přebor Prahy Feher Jan
Benda Ondřej
Nardelli Alexander
Končický Tomáš
M 4 x 100 m 2015 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
   1 Přebor Prahy Benda Ondřej M 100 m 2016 Stadion Kubica Jaroslav
   2 Přebor Prahy Benda Ondřej
Jelínek Petr
Libovič Tomáš
Dreiseitl Daniel
Žcs 4 x 60 m 1999 Stadion Nevečeřal Jaromír
Rejmon Jiří
   2 Přebor Prahy Benda Ondřej Žcs 60 m 2000 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 Přebor Prahy Benda Ondřej Žcs 150 m 2000 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 Přebor Prahy Benda Ondřej Žcs 150 m 2000 Hala Nevečeřal Jaromír
   2 Přebor Prahy Zelinka Aleš
Jelínek Petr
Libovič Tomáš
Benda Ondřej
Žcs 4 x 60 m 2000 Stadion Nevečeřal Jaromír
   2 Přebor Prahy Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 Přebor Prahy Benda Ondřej M 100 m 2005 Stadion Nakládal Tomáš
   2 Přebor Prahy Náplava Jiří
Feher Jan
Benda Ondřej
Šulc Vojtěch
M 4 x 200 m 2006 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 Přebor Prahy Benda Ondřej M 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   2 Přebor Prahy Benda Ondřej M 200 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   2 Přebor Prahy Benda Ondřej M 60 m 2007 Hala Kubica Jaroslav
   2 Přebor Prahy Benda Ondřej M 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   2 Přebor Prahy Benda Ondřej M 60 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   2 Přebor Prahy Benda Ondřej M 200 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   2 Přebor Prahy Benda Ondřej M 100 m 2010 Stadion Kubica Jaroslav
   2 Přebor Prahy Benda Ondřej
Kašpar Petr
Kuptík Ondřej
Šulc Vojtěch
M 4 x 200 m 2012 Hala Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 Přebor Prahy Benda Ondřej Žcm 60 m 1998 Stadion Balážová Věra
   3 Přebor Prahy Benda Ondřej Dci 100 m 2001 Stadion Nakládal Tomáš
   3 Přebor Prahy Benda Ondřej Dci 60 m 2001 Hala Nakládal Tomáš
   3 Přebor Prahy Ostrý Jan
Mildner Jakub
Dreiseitl Daniel
Benda Ondřej
Dci 4 x 100 m 2001 Stadion Šlajs Stanislav
Kučera Vladimír
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 Přebor Prahy Benda Ondřej Jři 200 m 2003 Hala Nakládal Tomáš
   3 Přebor Prahy Benda Ondřej Jři 200 m 2004 Stadion Nakládal Tomáš
   3 Přebor Prahy Benda Ondřej Jři 60 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
   3 Přebor Prahy Benda Ondřej M 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   3 Přebor Prahy Benda Ondřej M 60 m 2008 Hala Kubica Jaroslav
   3 Přebor Prahy Benda Ondřej M 200 m 2008 Hala Kubica Jaroslav
   3 Přebor Prahy Benda Ondřej M 100 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
   3 Přebor Prahy Benda Ondřej M 100 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   3 Přebor Prahy Benda Ondřej M 60 m 2016 Hala Kubica Jaroslav
   3 Přebor Prahy Benda Ondřej M 200 m 2016 Stadion Kubica Jaroslav
   3 Přebor Prahy Benda Ondřej M 100 m 2017 Stadion Kubica Jaroslav
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.