Zadejte své nové heslo.

bg

Šulc Rostislav
(Místopředseda)

Narozen: 2.2.1981
Trenér: Kubica Jaroslav
Rozhodčí třídy 3
Člen klubu od: 1.9.1996

Výkony (PB, SB)
Statistiky, výkonnostní růst
Trenérské úspěchy
Soutěž družstev
Družstvo Počet let Počet kol Počet startů Počet bodů
Muži A 20 75 219 1202.41
Muži B 2 5 12 40.95
Získaná umístění - Mistrovství světa a Evropy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   22 ME Šulc Rostislav M 100 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   DNF ME Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
M 4 x 100 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Získaná umístění - Mistrovství ČR
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   1 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   2 MČR Zdobnický Martin
Kubica Tomáš
Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
Dci 4 x 100 m 1998 Stadion Kubica Jaroslav
   2 MČR Šulc Rostislav Jři 100 m 2000 Stadion Kubica Jaroslav
   2 MČR Šulc Rostislav M22 100 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
   2 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   2 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Kuptík Ondřej
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 MČR Jelínek Petr
Janoušek Václav
Šulc Rostislav
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2010 Stadion Kubica Jaroslav
Šebelka Jan
   2 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   2 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2016 Stadion Kubica Jaroslav
   3 MČR Benda Ondřej
Kubica Tomáš
Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
M22 4 x 100 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 MČR Šulc Vojtěch
Kubica Tomáš
Šulc Rostislav
Benda Ondřej
M22 4 x 100 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Šlajs Stanislav
   3 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
   3 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
   3 MČR Kolečko Karel
Šída Michal
Šulc Rostislav
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 MČR Benda Ondřej
Šída Michal
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
M 4 x 200 m 2004 Hala Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   3 MČR Kolečko Karel
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   3 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2008 Stadion Kubica Jaroslav
   3 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
   3 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
   3 MČR Šulc Rostislav M 60 m 2010 Hala Kubica Jaroslav
   3 MČR Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   3 MČR Šulc Rostislav
Feher Jan
Fischer Radek
Šulc Vojtěch
M 4 x 200 m 2013 Hala Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   4 MČR Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
Zdobnický Martin
Kubica Tomáš
Dci 4 x 200 m 1998 Hala Kubica Jaroslav
   4 MČR Zdobnický Martin
Kubica Tomáš
Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
Jři 4 x 100 m 1999 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Šulc Rostislav M22 200 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Šulc Rostislav
Kubica Tomáš
Nakládal Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 100 m 1999 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Zavřel Lukáš
Kubica Tomáš
Nakládal Tomáš
Šulc Rostislav
M 4 x 100 m 2001 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   4 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Jelínek Petr
Janoušek Václav
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
M 4 x 400 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   4 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2010 Stadion Kubica Jaroslav
   4 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Rostislav Dci 100 m 1998 Stadion Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Rostislav Jři 200 m 2000 Stadion Kubica Jaroslav
   5 MČR Doležal Jan
Kubica Tomáš
Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
Jři 4 x 100 m 2000 Stadion Šlajs Stanislav
Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Vojtěch
Šulc Rostislav
Jelínek Petr
Zavřel Lukáš
M22 4 x 400 m 2003 Stadion Šlajs Stanislav
Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   5 MČR Šulc Rostislav
Kubica Tomáš
Nakládal Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 100 m 2000 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   5 MČR Franěk Vladimír
Kubica Tomáš
Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
M 4 x 100 m 2002 Stadion Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Rostislav M 60 m 2006 Hala Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Rostislav M 60 m 2007 Hala Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Rostislav M 60 m 2011 Hala Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   5 MČR Šulc Rostislav M 60 m 2013 Hala Kubica Jaroslav
   6 MČR Šulc Rostislav M 60 m 2003 Hala Kubica Jaroslav
   6 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2004 Hala Kubica Jaroslav
   6 MČR Šulc Rostislav M 60 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   7 MČR Zavřel Lukáš
Kubica Tomáš
Šulc Rostislav
Zdobnický Martin
Dci 4 x 100 m 1997 Stadion Kubica Jaroslav
   7 MČR Šulc Rostislav
Kubica Tomáš
Zdobnický Martin
Zavřel Lukáš
Dci 4 x 400 m 1998 Stadion Kubica Jaroslav
   7 MČR Dreiseitl Daniel
Šulc Rostislav
Zavřel Lukáš
Kubica Tomáš
Jři 4 x 200 m 2000 Hala Kubica Jaroslav
   8 MČR Šulc Rostislav
Jelínek Petr
Zavřel Lukáš
Kubica Tomáš
M22 4 x 400 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
   8 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   8 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2010 Hala Kubica Jaroslav
   8 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
   8 MČR Šulc Rostislav M 60 m 2012 Hala Kubica Jaroslav
   8 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2013 Hala Kubica Jaroslav
   9 MČR Šulc Rostislav M 200 m 2011 Hala Kubica Jaroslav
   10 MČR Šulc Rostislav M22 100 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
   10 MČR Šulc Rostislav M 60 m 2008 Hala Kubica Jaroslav
   11 MČR Šulc Rostislav M 60 m 2004 Hala Kubica Jaroslav
   11 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2016 Stadion Kubica Jaroslav
   12 MČR Šulc Rostislav Jři 100 m 1999 Stadion Kubica Jaroslav
   12 MČR Šulc Rostislav M 100 m 2001 Stadion Kubica Jaroslav
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Získané medaile - Přebor Prahy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 Přebor Prahy Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
Zdobnický Martin
Kubica Tomáš
M 4 x 200 m 1998 Hala Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Šulc Rostislav
Kubica Tomáš
Nakládal Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 100 m 1999 Stadion Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Janota Tomáš
Kubica Tomáš
Nakládal Tomáš
Šulc Rostislav
M 4 x 100 m 2001 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   1 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 100 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 200 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 200 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 50 m 2003 Hala Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 200 m 2003 Hala Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 100 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 200 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Kolečko Karel
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2004 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   1 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 100 m 2005 Stadion Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 200 m 2005 Stadion Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 200 m 2005 Hala Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 200 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Feher Jan
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 200 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Dreiseitl Daniel
Šulc Rostislav
Vitnovský Jan
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2007 Stadion Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 200 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Benda Ondřej
Jelínek Petr
Feher Jan
Šulc Rostislav
M 4 x 200 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 100 m 2010 Stadion Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 200 m 2010 Stadion Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Fischer Radek
Šulc Rostislav
Kuptík Jan
Šulc Vojtěch
M 4 x 200 m 2010 Hala Kučera Vladimír
Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 100 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Kratina Jiří
Benda Ondřej
Kuptík Ondřej
Šulc Rostislav
M 4 x 100 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 Přebor Prahy Šulc Rostislav Dci 100 m 1998 Stadion Kubica Jaroslav
   2 Přebor Prahy Zavřel Lukáš
Kubica Tomáš
Šulc Rostislav
Zdobnický Martin
Dci 4 x 100 m 1998 Stadion Kubica Jaroslav
   2 Přebor Prahy Kořízek Tomáš
Šulc Rostislav
Zdobnický Martin
Zavřel Lukáš
Dci 4 x 400 m 1998 Stadion Kubica Jaroslav
   2 Přebor Prahy Šulc Rostislav Jři 100 m 2000 Stadion Kubica Jaroslav
   2 Přebor Prahy Šulc Rostislav
Kubica Tomáš
Nakládal Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 100 m 2000 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 Přebor Prahy Janota Tomáš
Šulc Rostislav
Kubica Tomáš
Kolečko Karel
M 4 x 200 m 2001 Hala Kubica Jaroslav
   2 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 100 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
   2 Přebor Prahy Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
Šulc Vojtěch
Benda Ondřej
M 4 x 100 m 2003 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 Přebor Prahy Jelínek Petr
Šulc Rostislav
Rejmon Vít
Šulc Vojtěch
M 4 x 200 m 2005 Hala Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Nevečeřal Jaromír
   2 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 100 m 2006 Stadion Kubica Jaroslav
   2 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 100 m 2009 Stadion Kubica Jaroslav
   2 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 60 m 2010 Hala Kubica Jaroslav
   2 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 200 m 2010 Hala Kubica Jaroslav
   2 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 100 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
   3 Přebor Prahy Šulc Vojtěch
Kubica Tomáš
Zavřel Lukáš
Šulc Rostislav
M 4 x 100 m 2002 Stadion Kubica Jaroslav
Šlajs Stanislav
   3 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 60 m 2005 Hala Kubica Jaroslav
   3 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 60 m 2009 Hala Kubica Jaroslav
   3 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 60 m 2011 Hala Kubica Jaroslav
   3 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 200 m 2011 Hala Kubica Jaroslav
   3 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 60 m 2013 Hala Kubica Jaroslav
   3 Přebor Prahy Šulc Rostislav M 200 m 2013 Hala Kubica Jaroslav
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.