bg

Mladší žáci

(Přebor Prahy)

Kocánek David
(Vedoucí družstva)

Trenér třídy 3
Aktivní od: 29.4.2008

Mail: dkocanek@sp4.cz
Telefon: 608155565

Trenéři

DAVID KOCÁNEK (viz výše)

Věra Balážová (vbalazova@sp4.cz, 728 159 881)

Ladislava Bartošová (lbartosova@sp4.cz)

Další trenéři mladšího žactva: Michaela Kapcová, Hana Ondrková, Barbora Nešporová, Katka Kuptíková, Jan Koutník (http://sp4.cz/treneri)

Tréninky

Pondělí, 16:30–18:00
Čtvrtek, 16:30–18:00

Náhradní trénink: Středa 16:30–18:00
Nepravidelný doplňkový trénink: Pátek 15:30–17:00 (Honza Koutník, 721 435 229)
Listopadové termíny: 16. 11., 23. 11., 30. 11.

Sobotní trénink 3. 11., 9:40 Chodov

DOCHÁZKA ZDE

 

Závody

neděle 11. 11. 2018 Velká kunratická
Start 9:50

 

Soustředění

  • Pro veškeré informace ohledně soustředění mládeže pište na mladez@sp4.cz nebo kontaktujte Honzu Koutníka!
  • V žákovských kategoriích upozorňujeme, že účast na soustředění při velkém zájmu je podmíněna pravidelnou účastí na trénincích a závodech v předchozích sezonách. Díky za pochopení.

Podzimní soustředění žactva 2018

Jarní soustředění žactva 2019

  • se uskuteční v době Velikonoc
  • standardně jezdíme čtvrtek - Velikonoční pondělí

Letní soustředění mládeže SP4 2019

  • I. termín: 6. - 13. 7. 2019
  • II. termín: 20. - 27. 7. 2019
  • _______________________
  • základní informace - letní soustředění 2018 (popis soustředění, seznam věcí)
  • závazná přihláška - letní soustředění 2018 (posílejte na mladez@sp4.cz, nebo odevzdejte trenérovi)
  • pozvánka - mail

Dokumenty k soustředění:

Termínovka 2018

10.1.2018 2.Olympcup - žactvo

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

11.1.2018 1.HVZ na Julisce - mladší žactvo

PRAHA Juliska tunel (TJ Dukla Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

31.1.2018 5.Olympcup - žactvo

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

7.2.2018 6.Olympcup - žactvo

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

21.2.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

1.3.2018 5.HVZ PAS žactva (do 13 let)

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

11.3.2018 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladšího žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (Pražský atletický svaz)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

21.3.2018 Úvodní kolo MPD mladšího žactva - přespolní běh

PRAHA Obora Hvězda (Univerzitní sportovní klub Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

program program výsledky

24.3.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu, staršího žactva a mladšího žactva

DOLNÍ DOBROUČ (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program program výsledky

29.3.2018 - 2.4.2018 Jarní soustředění žactva

TÁBOR (Spartak Praha 4) - Soustředění

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion

18.4.2018 1.VZ PAS žactva

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Žáci: kladivo, disk, dálka, chůze 3000 m

Žákyně: kladivo, disk, výška, chůze 3000 m

Mladší žáci: dálka, chůze 2000 m

Mladší žákyně: výška, chůze 2000 m

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

18.4.2018 Klubové závody pro žactvo

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

23.4.2018 2.VZ PAS žactva

PRAHA Jeseniova (SK Jeseniova)

Žactvo: 60 m, 800 m, 100 m př., dálka, koule

Mladší žactvo: 60 m, 600 m, 60 m př., dálka, koule

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

25.4.2018 Pětiboj SpS

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

26.4.2018 3.VZ PAS žactva

PRAHA Stodůlky (TJ Stodůlky Praha, z.s.)

Žactvo: 60 m, 150 m, výška, dálka

Mladší žactvo: 60 m, 150 m, výška, dálka

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

27.4.2018 4.VZ PAS žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žactvo: pětiboj SpS

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

2.5.2018 5.VZ PAS žactva

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Žáci: výška, disk, kladivo, chůze 3000 m

Žákyně: dálka, disk, kladivo, chůze 3000 m

Mladší žáci: výška, chůze 2000 m

Mladší žákyně: dálka, chůze 2000 m

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

2.5.2018 - 3.5.2018 6.VZ PAS žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Žáci: devítiboj (omezený počet startujících na 18) a navíc 2. 5. ještě 150 m, 4x60 m, 3.5. ještě 60 m a 800 m

Žákyně: sedmiboj (omezený počet startujících na 18) a navíc 2. 5. ještě 150 m a 4x60 m, 3.5. ještě 60 m a 800 m

Mladší žáci a žákyně: 2. 5. - 150 m, 4x60 m, 3.5. - 60 m, 800 m

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

4.5.2018 7.VZ PAS žactva

PRAHA Stodůlky (TJ Stodůlky Praha, z.s.)

Žactvo: 60 m, 150 m, výška, dálka,

Mladší žactvo: 60 m, 150 m, výška, dálka

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

11.5.2018 8.VZ PAS žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žactvo: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 60 m. př.

Starší žactvo: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 100 m př.

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

12.5.2018 7.VZ PAS

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Hod oštěpem juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, ml. žáků a ml. žákyň

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

15.5.2018 1.kolo dvojboje MPD mladšího žactva

PRAHA Vokovice FTVS (VSK FTVS Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

18.5.2018 9.VZ PAS žactva

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Žáci: výška, dálka, disk, kladivo, chůze 3000 m

Žákyně: výška, dálka, disk, kladivo, chůze 3000 m

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

19.5.2018 8.VZ PAS

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Hod oštěpem dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, ml. žáků a ml. žákyň

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

23.5.2018 Klubové závody pro žactvo

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

24.5.2018 10.VZ PAS žactva

PRAHA Újezd nad Lesy (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha)

Mladší žáci: 150 m, 800 m

Mladší žákyně : 800 m, dálka

Žáci: 150 m, 800 m

Žákyně: 800 m, dálka

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

31.5.2018 2.kolo dvojboje MPD mladšího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

1.6.2018 - 3.6.2018 Mistrovství ČR juniorů, dorostu, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

5.6.2018 - 6.6.2018 Přebor Prahy mladšího žactva

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

20.6.2018 3.kolo dvojboje MPD mladšího žactva

PRAHA Radotín (SC Radotín Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

25.6.2018 VZ žactva

PRAHA Mazurská (Atletický školní klub Mazurská, z. s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

27.6.2018 11.VZ PAS žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žactvo: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 60 m. př.

Starší žactvo: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 100 m př.

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

7.7.2018 - 14.7.2018 Letní soustředění mládeže I.

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

21.7.2018 - 28.7.2018 Letní soustředění mládeže II.

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

3.9.2018 12.VZ PAS žactva

PRAHA Jeseniova (SK Jeseniova)

Mladší žactvo: 60 m, 150 m, 600 m, 60 m př., výška, dálka, koule, oštěp

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

11.9.2018 Semifinále A MPD mladšího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

11.9.2018 Semifinále D MPD mladšího žactva

PRAHA Jeseniova (SK Jeseniova)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

12.9.2018 13.VZ PAS žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žactvo: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 60 m př., výška, dálka

Starší žactvo: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 100 m př., výška, dálka

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

18.9.2018 Finále MPD mladšího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

28.9.2018 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

6.10.2018 Sportovní utkání KLUCI - HOLKY (4.ročník)

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

19.10.2018 - 26.10.2018 Podzimní soustředění žactva

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Podzimní soustředění žactva. Přihlášky přijímáme od srpna 2018 předběžně. Závazné přihlášky společně s platbou začátkem září. Přednost mají tradičně pravidelně závodící a trénující atleti od staršího po mladší žactvo (vč. přestupujících z přípravky, letos ročníky 2007).

Vedoucí soustředění: Honza Koutník (jkoutnik@sp4.cz; 721 435 229).

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

10.11.2018 Přebor Prahy v přespolním běhu

PRAHA Stromovka (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program program výsledky

11.11.2018 85.VELKÁ KUNRATICKÁ

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

Pro brigádu: Nezapomeňte napsat do poznámky velikost trička, které chcete!!! Například dámské M napíšete: "W-M", pánské L napíšete: "M-L" atd.

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program

Výsledky a bodování družstva

Výsledky družstva za rok 2018
Družstvo Soutěž Vedoucí Stadion
Žádná data k zobrazení.
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Bodování za družstvo v roce 2018
Člen Bodů Kol Startů
Žádná data k zobrazení.
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.