bg

Muži "B"

(II. liga)

Urban Michal
(Vedoucí družstva)

Aktivní od: 1.10.1999

Mail: Mmichal.Urban@gmail.com
Telefon: 732169747

 

Stav soutěže po 2. kole:

  • družstva na 1. a 2. místě se zúčastní baráže o účast v I. lize

  • družstvo na 8. místě se zúčastní baráže o účast v II. lize

1.

TJ Stodůlky Praha, z.s.

16

393

2.

TJ VS Tábor, z. s.

13

332,5

3.

AK ŠKODA Plzeň "B"

12

298,5

4.

PSK Olymp Praha, z.s. "B"

9

251

5.

TJ Spartak Vlašim

8

243

6.

TJ Lokomotiva Beroun z.s.

8

237,5

7.

Atletika Klatovy

4

133

8.

Spartak Praha 4 "B"

2

91,5

Termínovka 2019

13.4.2019 10 km chůze pro 1.kola ligy mužů a žen

OLOMOUC silnice (Atletický klub Olomouc z.s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program výsledky

11.5.2019 10 km chůze pro 2.kola ligy mužů a žen

MILOVICE silnice (Sportovní chůze Praha, z. s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program výsledky

19.5.2019 1.kolo II.ligy mužů a žen

SUŠICE (TJ Sušice, z.s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

25.5.2019 10 km chůze pro 3.kolo II.ligy mužů a žen

PRAHA Opatov silnice (Sportovní chůze Praha, z. s.)

Muži "B", Ženy "B"

Silnice program výsledky

9.6.2019 2.kolo II.ligy mužů a žen

TÁBOR (TJ VS Tábor, z. s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

22.6.2019 3.kolo II.ligy mužů a žen

VLAŠIM (TJ Spartak Vlašim)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

21.7.2019 10 000 m chůze pro 4.kola ligy mužů a žen

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion

24.8.2019 4.kolo II.ligy mužů a žen

BEROUN (TJ Lokomotiva Beroun z.s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

7.9.2019 Baráž o postup do I.ligy mužů a žen

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion

29.9.2019 Baráž o postup do II.ligy mužů a žen

Muži "B", Ženy "B"

Stadion

Výsledky a bodování družstva

Výsledky družstva za rok 2019
Družstvo Soutěž Vedoucí Stadion
Žádná data k zobrazení.
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Bodování za družstvo v roce 2019
Člen Bodů Kol Startů
Vacek Jan 16.00 2 2
Kulhánek Martin 14.75 2 6
Brůha Václav 10.00 2 4
Čížek Erik 9.00 2 4
Bohman Šimon 6.75 2 6
Fetter Lukáš 6.75 1 3
Češka Jiří Pavel 6.50 2 4
Jára Michal 5.75 1 2
Žák Adam 4.50 1 3
Hrdina Tomáš 2.00 2 3
Pavlica Marek 2.00 1 2
Kašpar Petr 2.00 1 2
Nosalskyj Aristarch 1.50 2 6
Jaroš Adam 1.50 1 3
Fröhlich Vít 1.25 1 3
Polena Vojtěch 0.75 1 2
Dallal Mike 0.25 1 1
Hyna Martin 0.25 1 2
Feher Jan 0.00 1 1
Urban Michal 0.00 1 1
Mareš Jan 0.00 1 2
Pirk Adam 0.00 2 2
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.