bg

Ženy "B"

(II. liga)

Feherová Martina
(Vedoucí družstva)

Trenér třídy 2
Aktivní od: 1.9.1994

Mail: mfeherova@sp4.cz
Telefon: 721228521

Stav soutěže po 2. kole:

  • družstva na 1. a 2. místě se zúčastní baráže o účast v I. lize

  • družstvo na 8. místě se zúčastní baráže o účast v II. lize

1.

TJ Spartak Vlašim

15

328

2.

T. J. Sokol České Budějovice

14

313,5

3.

AK ŠKODA Plzeň "B"

11

288,5

4.

SK Čtyři Dvory Č. Budějovice

11

254

5.

TJ Baník Stříbro, spolek

9

216

6.

Spartak Praha 4 "B"

6

194

7.

Atletika Klatovy

3

156,5

8.

TJ Sušice, z.s.

3

137

Termínovka 2019

13.4.2019 10 km chůze pro 1.kola ligy mužů a žen

OLOMOUC silnice (Atletický klub Olomouc z.s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program výsledky

11.5.2019 10 km chůze pro 2.kola ligy mužů a žen

MILOVICE silnice (Sportovní chůze Praha, z. s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program výsledky

19.5.2019 1.kolo II.ligy mužů a žen

SUŠICE (TJ Sušice, z.s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

25.5.2019 10 km chůze pro 3.kolo II.ligy mužů a žen

PRAHA Opatov silnice (Sportovní chůze Praha, z. s.)

Muži "B", Ženy "B"

Silnice program výsledky

9.6.2019 2.kolo II.ligy mužů a žen

TÁBOR (TJ VS Tábor, z. s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

22.6.2019 3.kolo II.ligy mužů a žen

VLAŠIM (TJ Spartak Vlašim)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

21.7.2019 10 000 m chůze pro 4.kola ligy mužů a žen

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion

24.8.2019 4.kolo II.ligy mužů a žen

BEROUN (TJ Lokomotiva Beroun z.s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

7.9.2019 Baráž o postup do I.ligy mužů a žen

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion

29.9.2019 Baráž o postup do II.ligy mužů a žen

Muži "B", Ženy "B"

Stadion

Výsledky a bodování družstva

Výsledky družstva za rok 2019
Družstvo Soutěž Vedoucí Stadion
Žádná data k zobrazení.
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Bodování za družstvo v roce 2019
Člen Bodů Kol Startů
Coufalová Kristýna 29.75 2 8
Pážiková Pavlína 19.00 2 6
Polívková Jana 16.00 2 2
Macháčková Veronika 13.00 1 3
Koděrová Hana 11.50 2 3
Titěrová Tereza 11.25 2 5
Kučerová Amálie 10.75 1 3
Kotková Daniela 10.25 2 5
Uhlířová Miroslava 10.00 1 2
Fetterová Kristýna 9.00 1 1
Šimůnková Adéla 9.00 2 5
Hrabětová Eliška 8.00 1 1
Rabiňáková Nikola 7.50 2 5
Koubková Anežka 7.25 1 2
Hrdličková Veronika 6.75 2 5
Kodadová Kateřina 6.00 1 1
Šmigelská Diana 3.50 1 2
Kučerová Sára 1.50 1 2
Lorencová Markéta 1.50 1 2
Moravcová Zuzana 1.25 2 5
Janovská Alžběta 1.25 2 3
Bajičová Aleksandra 0.00 1 1
Pavlišenová Markéta 0.00 2 5
Noasová Sára 0.00 1 2
Šmolíková Lucie 0.00 1 2
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.