Termínovka za rok
9.1.2017 Akademické mistrovství ČR v hale
11.1.2017 1.HVZ žactva
13.1.2017 1.HVZ PAS
14.1.2017 - 15.1.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale
17.1.2017 2.HVZ PAS
20.1.2017 3.HVZ PAS
21.1.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale
21.1.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostu a staršího žactva v hale
22.1.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva v hale
24.1.2017 4.HVZ PAS
27.1.2017 2.HVZ staršího žactva
28.1.2017 Přebor Jihočeského kraje žactva v hale
28.1.2017 2.Loap PBT VAŠÍ LIGY
29.1.2017 Mezinárodní mítink Elán
29.1.2017 Vložené sprinterské závody
29.1.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen v hale
29.1.2017 Meeting Zone ALS-LOR
1.2.2017 3.HVZ žactva
1.2.2017 5.halová středa
4.2.2017 - 5.2.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a dorostu v hale
10.2.2017 - 12.2.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale
10.2.2017 5.HVZ PAS
12.2.2017 Mistrovství ČR juniorů, dorostu a žactva v chůzi v hale
15.2.2017 4.HVZ žactva
18.2.2017 - 19.2.2017 Mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale
18.2.2017 6.HVZ PAS
18.2.2017 - 19.2.2017 Mistrovství SR mužů a žen v hale
18.2.2017 3.Loap PBT VAŠÍ LIGY
19.2.2017 Přebor Prahy mladšího žactva v hale
22.2.2017 - 23.2.2017 Přebor Prahy staršího žactva v hale
25.2.2017 - 26.2.2017 Mistrovství ČR mužů a žen v hale
25.2.2017 Mistrovství ČR veteránů v hale
25.2.2017 Zimní půlmaraton VAŠÍ LIGY
26.2.2017 - 4.3.2017 Zimní soustředění
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
doprava: společný autobus
odjezd autobusu od Děkanky: 26.2.2017 v 13:30
ubytování: chata Jawa v Krkonoších
cena : 1700,-Kč (v ceně je zahrnuta doprava, ubytování a rolba na bagáž)
Přihlášky provádějte přes svůj osobní účet na SP4 (stejně jako na brigádu)
Termín ukončení přihlášek je 15. února.
Po uzavření přihlášek Vám bude odeslán mail s údaji pro platbu.
3.3.2017 - 5.3.2017 HALOVÉ MISTROVSTVÍ EVROPY
4.3.2017 - 5.3.2017 Mistrovství ČR žactva v hale
4.3.2017 PALESTRA Kbelská 10 + Akademické mistrovství ČR v silničním běhu
5.3.2017 Mistrovství SR veteránů v hale
10.3.2017 - 12.3.2017 Halové mistrovství Evropy INAS
11.3.2017 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
15.3.2017 Hala SABZO
17.3.2017 - 18.3.2017 Brigáda - velebení mládežnických šaten
PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda
18.3.2017 Meziměstské utkání Bratislava-Nitra-Ostrava-Praha-Trenčín mladšího žactva v hale
18.3.2017 Jarní Unhošťský půlmaraton
19.3.2017 - 25.3.2017 Mistrovství světa veteránů v hale
23.3.2017 Výroční členská schůze Spartaku Praha 4
PRAHA Spořilov - Geofyzikální ústav (Spartak Praha 4) - Schůze
23.3.2017 Výroční schůze - příprava
PRAHA Spořilov - Geofyzikální ústav (Spartak Praha 4) - Brigáda
25.3.2017 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů
25.3.2017 4.Loap PBT VAŠÍ LIGY
26.3.2017 MISTROVSTVÍ SVĚTA V PŘESPOLNÍM BĚHU
1.4.2017 10 km chůze pro 1.kolo ligy mužů
1.4.2017 Jarní brigáda
PRAHA Děkanka - Brigáda
Začátek: 8:00
Šéfové: Michal Řežábek a Petr Polívka
1.4.2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
5.4.2017 Úvodní kolo MPD mladšího žactva - přespolní běh
8.4.2017 Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen
8.4.2017 Mítink EA v chůzi - Poděbrady Walking 2017
8.4.2017 Beh oslobodenia Turian
9.4.2017 Schneider Electrics Marathon de Paris
12.4.2017 Trojka na dráze
13.4.2017 - 17.4.2017 Jarní soustředění žactva
NOVÁ VČELNICE (Spartak Praha 4) - Soustředění
Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
15.4.2017 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen
19.4.2017 VZ přípravek
20.4.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS
22.4.2017 Vienna City Marathon
22.4.2017 Libeňská veteraniáda
22.4.2017 - 23.4.2017 SVĚTOVÝ POHÁR VE ŠTAFETÁCH
24.4.2017 1.VZ PAS žactva
25.4.2017 - 26.4.2017 2.VZ PAS žactva
26.4.2017 5.Loap PBT VAŠÍ LIGY
28.4.2017 1.VZ PAS a 3.VZ PAS žactva
29.4.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m
29.4.2017 Chodovská tretra
29.4.2017 Velká cena Českých Budějovic v běhu na 10 000 m
30.4.2017 Kladivo na Čarodějnice
30.4.2017 Landesoffene Bahneröffnung
1.5.2017 Polabské závody
2.5.2017 2.VZ PAS
6.5.2017 3.VZ PAS
7.5.2017 Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen
7.5.2017 Interclubs Grand Est 1er tour National
8.5.2017 YOUTH ATHLETICS - Sokol Grand Prix
9.5.2017 1.kolo Pražského poháru družstev mládeže
9.5.2017 Pronájem dráhy
PRAHA Děkanka - Pronájem
12 minutový běh 11.00-12.00
Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola 5. května
10.5.2017 Pronájem - 36.celostátní hry sluchově postižených
PRAHA Děkanka - Pronájem
běhy, koule, dálka, výška, oštěp
potřeba správce a pravděpodobně kamera
10.5.2017 1.VZ v hodu kladivem a diskem
11.5.2017 Pronájem - Okresní kolo OVOV 2017 - Praha 4
PRAHA Děkanka - Pronájem
11.5.2017 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže
13.5.2017 1.kolo I.ligy mužů a žen
13.5.2017 10 km chůze pro 2.kolo ligy mužů
14.5.2017 1.kolo II.ligy mužů a žen
16.5.2017 1.kolo MPD mužů a žen
17.5.2017 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva
17.5.2017 Přebor Prahy sportovců s mentálním postižením
PRAHA Děkanka - Pronájem
18.5.2017 1.kolo dvojboje MPD mladšího žactva
19.5.2017 - 20.5.2017 Přebor Prahy juniorů a dorostu
19.5.2017 Lange Laufnacht
20.5.2017 Veřejný závod v rámci Evropského poháru v chůzi - Poděbrady 2017
20.5.2017 - 21.5.2017 Mistrovství Slovinska družstev mužů a žen
20.5.2017 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
20.5.2017 Mistrovství ČR neslyšících
21.5.2017 Championnat de France des Clubs N1A Poule B
23.5.2017 Memoriál Ludvíka Daňka
24.5.2017 Přebor Prahy a 2.VZ v hodu kladivem
25.5.2017 32.Bönnigheimer Sportfest an Himmelfahrt
26.5.2017 - 28.5.2017 Mistrovství ČR juniorů, dorostu, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích
26.5.2017 - 27.5.2017 Přebor Prahy mužů a žen
27.5.2017 Veřejné závody
27.5.2017 Veřejné závody
27.5.2017 Jarní atletika spastiků
28.5.2017 Drenthe Loopfestijn
30.5.2017 Praga Academica
31.5.2017 2.kolo kvalifikace MPD staršího žactva
1.6.2017 2.kolo dvojboje MPD mladšího žactva
2.6.2017 Pronájem dráhy
PRAHA Děkanka - Pronájem
Sraz mezi 17:30-18:00, start 1. běhu do 18:30, předpoklad 4 běhy, do 19:30 ukončení.
3.6.2017 2.kolo I.ligy mužů a žen
3.6.2017 2.kolo II.ligy mužů a žen
3.6.2017 10 km chůze pro 3.kolo II.ligy mužů
3.6.2017 Mattoni 1/2Maraton České Budějovice
4.6.2017 47.Internationale Franz Schuster Memorial
5.6.2017 Memoriál Josefa Odložila
5.6.2017 Dukla mítink
6.6.2017 2.kolo MPD mužů a žen
6.6.2017 VZ přípravek
7.6.2017 4.VZ PAS žactva - hod kladivem a diskem
7.6.2017 - 8.6.2017 Přebor Prahy mladšího žactva
9.6.2017 - 11.6.2017 Mistrovství ČR mužů a žen
10.6.2017 Mistrovství ČR veteránů
10.6.2017 Evropský pohár v běhu na 10 000 m
10.6.2017 Česká pojišťovna RunTour Plzeň
13.6.2017 2.kolo Pražského poháru družstev mládeže
14.6.2017 - 15.6.2017 Přebor Prahy staršího žactva
16.6.2017 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostu
17.6.2017 - 18.6.2017 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích
17.6.2017 Pražské memoriály
17.6.2017 Jesenická desítka
19.6.2017 4.VZ PAS
20.6.2017 3.kolo dvojboje MPD mladšího žactva
21.6.2017 3.kolo kvalifikace MPD staršího žactva
21.6.2017 České akademické hry
21.6.2017 T-Mobile Olympijský běh - Stromovka
21.6.2017 T-Mobile Olympijský běh - Ladronka
23.6.2017 - 25.6.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV - SUPERLIGA
24.6.2017 - 25.6.2017 Mistrovství ČR juniorů a dorostu
24.6.2017 - 25.6.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV - 2.LIGA
24.6.2017 Pražská veteraniáda
24.6.2017 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
25.6.2017 10 km chůze pro 3.kolo I.ligy mužů
26.6.2017 - 28.6.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže
28.6.2017 Mítink IAAF - Zlatá tretra
28.6.2017 3.VZ v hodu kladivem a diskem
28.6.2017 Pronájem stadionu
PRAHA Děkanka - Pronájem
hodiny 9-13
k dispozici správce
28.6.2017 7.Loap PBT VAŠÍ LIGY
29.6.2017 3.kolo MPD mužů a žen
1.7.2017 3.kolo II.ligy mužů a žen
1.7.2017 3.kolo I.ligy mužů a žen
1.7.2017 - 2.7.2017 Mistrovství SR mužů a žen
1.7.2017 Chůze mítink
5.7.2017 Memoriál Petra Šimka
9.7.2017 - 16.7.2017 Soustředění mládeže - I.termín
ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění
Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
12.7.2017 - 16.7.2017 MISTROVSTVÍ SVĚTA DO 17 LET
13.7.2017 - 16.7.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET
14.7.2017 - 23.7.2017 Mistrovství světa handicapovaných sportovců
15.7.2017 Kladno hází
15.7.2017 Východočeská veteraniáda
20.7.2017 - 23.7.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ
20.7.2017 Zlatá desítka Emila Zátopka
22.7.2017 - 29.7.2017 Letní soustředění
JABLONEC NAD NISOU (Spartak Praha 4) - Soustředění
Ahoj všichni sportovci. Jelikož jsme zjistili, že jste hrozně špatní, tak jsme se rozhodli, že musíte začít pořádně makat. Máte pro to ideální příležitost na LETNÍM SOUSTŘEDĚNÍ.
Tento rok pojedeme do Jablonce nad Nisou, ubytování je přímo u stadionu v Hotelu Sport. Máme předběžně rezervováno 60 míst. Opět platí pravidlo, kdo se přihlásí dřív, ten jede. Proto neváhejte s přihlašováním.
Cena ubytování včetně plné penze je 560 Kč za noc (3920 Kč). Pronájem stadionu je pro aktivní závodníky v soutěži družstev hrazen oddílem. V případě špatného počasí je k dispozici i hala. Případní nezávodící zájemci si pronájem stadionu hradí ze svého (+300 Kč).
Termín přihlášení je do neděle 11.6.2017!
Do poznámky pište případné upřesňující informace o délce pobytu. V případě velkého zájmu budou upřednostňováni zájemci o celý pobyt. Informace o způsobu platby Vám posléze přijde na Váš mail.
Pozorně si přečtěte i následující Řád dospělých soustředění SP4.
V Jablonci se na Vás těší vedoucí soustředění Jan Feher.
22.7.2017 - 29.7.2017 Soustředění mládeže - II.termín
ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění
Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
22.7.2017 - 23.7.2017 Mistrovství Slovinska mužů a žen
24.7.2017 Zlatá pětka Emila Zátopka
27.7.2017 - 6.8.2017 Mistrovství Evropy veteránů
27.7.2017 Zlatý maraton Emila Zátopka
29.7.2017 Velká cena Nového Města nad Metují
29.7.2017 Miřejovický půlmaraton
30.7.2017 10 000 m chůze pro 4.kolo I.ligy mužů
30.7.2017 Meeting International du C.A.Schifflange
2.8.2017 8.Loap PBT VAŠÍ LIGY
4.8.2017 - 13.8.2017 MISTROVSTVÍ SVĚTA
5.8.2017 10 km chůze pro 4.kolo II.ligy mužů
12.8.2017 Libeňská skokanská veteraniáda
19.8.2017 Bílinská půlka
19.8.2017 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance
19.8.2017 Česká pojišťovna RunTour Liberec
20.8.2017 Cena města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály
22.8.2017 1.kolo MPD mládežnických kategorií
23.8.2017 - 28.8.2017 LETNÍ SVĚTOVÁ UNIVERZIÁDA
24.8.2017 Brigáda
- Brigáda
25.8.2017 - 26.8.2017 Czech Open 2017
26.8.2017 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Rakousko-Slovinsko-Švýcarsko veteránů
27.8.2017 4.kolo II.ligy mužů a žen
27.8.2017 4.kolo I.ligy mužů a žen
27.8.2017 Okolo Máchova jezírka + Mistrovství ČR veteránů v chůzi na 10 km
28.8.2017 4.VZ v hodu kladivem a diskem
29.8.2017 2.kolo MPD mládežnických kategorií
30.8.2017 1.kolo A finále MPD staršího žactva
2.9.2017 - 3.9.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let
3.9.2017 Pronájem dráhy
PRAHA Děkanka - Pronájem
Český svaz orientačních sportů
čas: 10:00-15:00 hod
pronájem dráhy + klubovny / altánu
k dispozici správce
5.9.2017 4.kolo MPD mužů a žen
6.9.2017 Hradecké memoriály
6.9.2017 3.atletická středa v Houštce
6.9.2017 2.kolo A finále MPD staršího žactva
7.9.2017 5.VZ PAS žactva
7.9.2017 Pronájem stadionu
PRAHA Děkanka - Pronájem
PWC pronájem stadionu 14:00 - 21:00.
Nutno nechat volný celý stadion - možnost využít pouze posilovnu.
8.9.2017 Pronájem dráhy
PRAHA Děkanka - Pronájem
Odborné učiliště Vyšehrad závody
9:00-12:30 (3,5h)
k dispozici správce
9.9.2017 Baráž o postup do extraligy mužů a žen
9.9.2017 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
9.9.2017 Birell Grand Prix Praha
10.9.2017 Mistrovství ČR družstev mužů a žen
12.9.2017 5.VZ PAS - Vrhačský trojboj
12.9.2017 Pronájem dráhy
PRAHA Děkanka - Pronájem
Odborné učiliště Vyšehrad závody
9:00-12:30 (3,5h)
k dispozici správce
13.9.2017 6.VZ PAS žactva - hod kladivem a diskem
13.9.2017 4.atletická středa v Houštce
13.9.2017 HESU meeting Zuzany Hejnové
14.9.2017 6.VZ PAS - Sprinterský trojboj
14.9.2017 Semifinále MPD mladšího žactva
15.9.2017 Hvězdné házení na Chodsku a memoriál Jana Mazance
16.9.2017 Mistrovství Čech žákovských družstev
16.9.2017 Mistrovství Čech juniorských družstev
16.9.2017 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 13:00
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
16.9.2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
17.9.2017 Mistrovství Čech dorosteneckých družstev
19.9.2017 Klubové vrhačské víceboje
19.9.2017 7.VZ PAS žactva - vrhačský trojboj
21.9.2017 Finále A MPD mladšího žactva
21.9.2017 Finále C MPD mladšího žactva
22.9.2017 Středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha
23.9.2017 - 24.9.2017 Mistrovství ČR žactva
23.9.2017 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 16:30
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
24.9.2017 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
28.9.2017 Mistrovství ČR dorosteneckých družstev
28.9.2017 Mistrovství ČR juniorských družstev
28.9.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích
28.9.2017 Desetiboj o Zlatého Fénixe
30.9.2017 - 1.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, dorostu a staršího žactva ve vícebojích
30.9.2017 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 13:00
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
30.9.2017 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žactva
30.9.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva
30.9.2017 Česká pojišťovna RunTour Praha
1.10.2017 Medzinárodný maratón mieru
4.10.2017 8.VZ PAS - Kotlářská míle a 10 km
6.10.2017 Pronájem dráhy
PRAHA Děkanka - Pronájem
Desetibojařský závod
8:30-17:00 (9,5h)
7.10.2017 Mistrovství ČR žákovských družstev
7.10.2017 7.VZ PAS + Mistrovství ČR veteránů v klasickém pětiboji
7.10.2017 Tradiční utkání MUŽI - ŽENY (45.ročník)
PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda
Ahoj přátelé, rok se s rokem sešel a je opět čas na utkání Muži-Ženy, které bude – letos již ve svém 45. ročníku – tradičně uzavírat závodní sezónu a na které Vás tímto srdečně zveme.
Utkání a navazující odpoledněvečerněnoční sportovně-společenská garden party show se tento rok uskuteční v sobotu 7. října, předcházet jí bude v dopoledních hodinách 3. ročník utkání Kluci-Holky, které je určeno pro kategorie žactva (start v 11:00).
Časový harmonogram zůstává oproti loňskému roku nezměněn:
- 14:00 – startovní výstřel prvního překážkového běhu
- 16:45 – závěrečný nástup závodníků, rozhodčích, fanoušků a všech ostatních
- 17:30 – oficiální zahájení společenské části dne
- 20:00 – začátek tradiční tomboly
Vstupné bude stejně jako minulý rok 150 Kč a těšit se můžete na dostatečnou zásobu pití a jídla. Fanoušci večerní tomboly nechť nezapomenou přinést jednu nezabalenou věc.
Těšíme se na Vás!
Časový pořad závodní části:
- 14.00 110/100 m překážek
- 14.10 Sprint (100 y/80 m)
- 14.20 600 m (s handicapem 15s pro muže)
- 14.30 Skok vysoký, Vrh koulí
- 15.20 200 m překážek/200 m
- 15.30 Hod diskem, Skok daleký
- 16.30 Štafetový běh
- 16.45 Závěrečný nástup závodníků, rozhodčích, diváků
7.10.2017 Sportovní utkání KLUCI - HOLKY (3.ročník)
PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda
Datum: sobota 7. 10. 2017, 10:30-17:00
Soutěží:
- starší žáci vs. starší žákyně
- mladší žáci vs. mladší žákyně
Každý závodník smí jít 2 disciplíny a štafetu.
Bodování:
- Bodují tři kluci a tři holky z každé disciplíny
- Body 7-5-4-3-2-1
Štafety bodují dvě z družstva
- Body 7-5-4-3
Startovat mohou všichni žáci SP4
Účastníci se hlásí vedoucímu družstva
Disciplína (handicap):
- 11:45 60 m. př. ML (bez handicapu)
- 11:50 Skok daleký ML (30 cm)
- 11:55 Vrh koulí ST (2 m)
- 12:00 60 m. př. ST (5 m - kluci 65 m. př.)
- 12:30 Skok daleký ST (80 cm)
- 12:30 300 m ML (10 m - holky 290 m)
- 12:40 Vrh koulí ML 1 m
- 12:50 300 m ST (30 m - holky 270 m)
- 13:10 4x60 m ML (bez handicapu)
- 13:20 4x60 m ST (20 m kluci 260 m - 80-60-60-60)
- 13:40 Vyhlášení (nástup, předání cen, foto)
14:00 MUŽI-ŽENY
16:45 Závěrečný nástup závodníků, rozhodčích a diváků
17:00 Oficiální konec akce
Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
8.10.2017 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 16:00
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
8.10.2017 OlfinCar Hradecký půlmaraton
14.10.2017 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 13:00
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
14.10.2017 - 21.10.2017 Podzimní soustředění - rodiny
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
Již tradiční týden před soustředěním se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 14.10.2017 do 21.10.2017.
Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 3100 Kč.
Děti do 3 let jsou zdarma.
Termín přihlášení je do 10.září 2017
S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal
18.10.2017 - 25.10.2017 Podzimní soustředění žactva
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
21.10.2017 Pražská chodecká hodinovka
21.10.2017 - 29.10.2017 Podzimní soustředění
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
Již tradiční kondiční soustředění se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 21.10.2017 do 29.10.2017.
Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 3520 Kč.
Termín přihlášení je do 14.září 2017, proto neváhejte a přihlašujte se.
S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal
21.10.2017 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 15:30
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
21.10.2017 Silniční běh Hronov - Náchod
28.10.2017 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 13:00
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
28.10.2017 Vinařský maraton + půlmaraton
29.10.2017 Mainova Frankfurt Marathon
1.11.2017 Pronájem dráhy
PRAHA Děkanka - Pronájem
Hasičský záchranný sbor Kongresové centrum Praha
8:30-10:30
4.11.2017 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 14 :00
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
4.11.2017 1.brigáda před Velkou Kunratickou
PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda
Sraz: 9:30
Úklid lesa a příprava prostoru závodu. Je potřeba maximálně 14 lidí.
Každý se při příchodu na brigádu nahlásí a zapíše do výplatnice čas příchodu.
Konec brigády nahlásí každý před svým odchodem a zapíše do výplatnice.
11.11.2017 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 13:00
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
11.11.2017 2.brigáda před Velkou Kunratickou
PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda
Sraz 9:30
Každý se při příchodu na brigádu nahlásí a zapíše do výplatnice čas příchodu. Následně bude přiřazen k jednotlivým pracovním skupinám.
Konec brigády nahlásí každý před svým odchodem a zapíše se do výplatnice.
12.11.2017 84.VELKÁ KUNRATICKÁ
18.11.2017 Přebor Prahy v přespolním běhu
19.11.2017 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 13:30
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
19.11.2017 Trinidad Alfonso EDP Valencia Marathon
25.11.2017 Mistrovství ČR v přespolním běhu
25.11.2017 12.Loap PBT VAŠÍ LIGY
2.12.2017 Mikulášská hala žactva
2.12.2017 Mikulášský vodácký půlmaraton
3.12.2017 - 5.12.2017 Světové hry IWAS
PORTUGALSKO VILA REAL DE SANTO ANTÓNIO