Termínovka za rok
1.1.2018 1.PBT VAŠÍ LIGY
7.1.2018 Sparkassen-Hochsprungmeeting
8.1.2018 Akademické mistrovství ČR v hale
9.1.2018 1.Olympcup
10.1.2018 2.Olympcup - žactvo
11.1.2018 1.HVZ na Julisce - mladší žactvo
12.1.2018 1.HVZ PAS
13.1.2018 - 14.1.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale
13.1.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale
14.1.2018 Přebor Středočeského kraje staršího žactva v hale
16.1.2018 3.Olympcup
18.1.2018 2.HVZ na Julisce - starší žactvo
19.1.2018 2.HVZ PAS
20.1.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostu a staršího žactva v hale
20.1.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva v hale
23.1.2018 4.Olympcup
26.1.2018 3.HVZ PAS
27.1.2018 - 28.1.2018 Přebor Prahy staršího žactva v hale
27.1.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale
27.1.2018 2.PBT VAŠÍ LIGY
28.1.2018 Elán míting
31.1.2018 5.Olympcup - žactvo
3.2.2018 - 4.2.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a dorostu v hale
7.2.2018 6.Olympcup - žactvo
9.2.2018 - 11.2.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale
10.2.2018 Memoriál Karla Líbala
11.2.2018 Mistrovství ČR juniorů, dorostu a žactva v chůzi v hale
11.2.2018 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen v hale
14.2.2018 6.halová středa
17.2.2018 - 18.2.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale
17.2.2018 - 18.2.2018 Mistrovství SR mužů a žen v hale
21.2.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v hale
22.2.2018 4.HVZ PAS žactva
24.2.2018 - 25.2.2018 Mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale
24.2.2018 3.PBT VAŠÍ LIGY
1.3.2018 - 4.3.2018 HALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA
1.3.2018 5.HVZ PAS žactva (do 13 let)
2.3.2018 - 4.3.2018 Halové mistrovství světa INAS
3.3.2018 - 4.3.2018 Mistrovství ČR žactva v hale
3.3.2018 PALESTRA Kbelská 10 + Akademické mistrovství ČR v silničním běhu
4.3.2018 - 10.3.2018 Zimní soustředění
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
doprava: společný autobus
odjezd autobusu od Děkanky: v neděli 4.3.2018 ve 13,30
ubytování: chata Jawa v Krkonoších
cena : 1750,-Kč (v ceně je zahrnuta doprava, ubytování a rolba na bagáž)
Přihlášky provádějte přes svůj osobní účet na SP4 (stejně jako na brigádu)
Termín ukončení přihlášek je 9. února.
Po uzavření přihlášek Vám bude odeslán mail s údaji pro platbu.
10.3.2018 Mistrovství ČR veteránů v hale
10.3.2018 2.McDonald´s Springermeeting
10.3.2018 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
11.3.2018 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladšího žactva v hale
11.3.2018 Velká cena města Pardubic v hodu břemenem
13.3.2018 - 16.3.2018 Fazza International Athletics Championships
14.3.2018 Hala SABZO
18.3.2018 - 20.3.2018 Sharjah International Open Athletics Meeting
19.3.2018 - 24.3.2018 Mistrovství Evropy veteránů v hale
21.3.2018 Úvodní kolo MPD mladšího žactva - přespolní běh
22.3.2018 Halové závody pro starší přípravku (2007, 2008)
PRAHA Stromovka hala
Atletická přípravka
24.3.2018 MISTROVSTVÍ SVĚTA V PŮLMARATONU
24.3.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu, staršího žactva a mladšího žactva
27.3.2018 Výroční členská schůze Spartaku Praha 4
PRAHA Spořilov - Geofyzikální ústav (Spartak Praha 4) - Schůze
29.3.2018 - 2.4.2018 Jarní soustředění žactva
TÁBOR (Spartak Praha 4) - Soustředění
Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
30.3.2018 10 km chůze pro 1.kola ligy mužů a extraligy mužů a žen
7.4.2018 Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen
7.4.2018 Sportisimo 1/2Maraton Praha
7.4.2018 Jarní brigáda
PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda
7.4.2018 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 11:00 a 15:00
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
7.4.2018 Mítink EA v chůzi - Poděbrady Walking 2018
8.4.2018 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 16:30
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
8.4.2018 Běh lipovou alejí
13.4.2018 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:30
děti na půlku hřiště
14.4.2018 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen
14.4.2018 10 km chůze pro 2.kolo ligy mužů
14.4.2018 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
16.4.2018 Boston Marathon
17.4.2018 Školení Atletická kancelář
- Brigáda
18.4.2018 1.VZ PAS žactva
18.4.2018 Klubové závody pro žactvo
21.4.2018 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 11:00 a 15:00
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
21.4.2018 Libeňská veteraniáda
21.4.2018 Běh pro Zoo Praha
22.4.2018 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
22.4.2018 Nymburský půlmaraton
23.4.2018 2.VZ PAS žactva
23.4.2018 VZ přípravek
25.4.2018 Pětiboj SpS
26.4.2018 1.VZ PAS
26.4.2018 2.VZ PAS
26.4.2018 3.VZ PAS žactva
27.4.2018 4.VZ PAS žactva
27.4.2018 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:30
děti na půlku hřiště
28.4.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m
28.4.2018 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
30.4.2018 3.VZ PAS - Kladivo na Čarodějnice
30.4.2018 VZ přípravek
PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)
Chlapci: 60 m, 150 m, 600 m,
Dívky: 60 m, 150 m, 600 m, 800 m
Atletická přípravka
1.5.2018 4.VZ PAS
1.5.2018 Polabské závody
2.5.2018 5.VZ PAS žactva
2.5.2018 - 3.5.2018 6.VZ PAS žactva
PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda
Žáci: devítiboj (omezený počet startujících na 18) a navíc 2. 5. ještě 150 m, 4x60 m, 3.5. ještě 60 m a 800 m
Žákyně: sedmiboj (omezený počet startujících na 18) a navíc 2. 5. ještě 150 m a 4x60 m, 3.5. ještě 60 m a 800 m
Mladší žáci a žákyně: 2. 5. - 150 m, 4x60 m, 3.5. - 60 m, 800 m
Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
4.5.2018 5.VZ PAS
4.5.2018 7.VZ PAS žactva
5.5.2018 - 6.5.2018 MISTROVSTVÍ SVĚTA V CHŮZI DRUŽSTEV
5.5.2018 6.VZ PAS
6.5.2018 Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen
6.5.2018 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
8.5.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody
8.5.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix
8.5.2018 Mistrovství ČR veteránů v běhu na 10 km
9.5.2018 1.kolo Pražského poháru družstev mládeže
10.5.2018 Přebor Prahy sportovců s mentálním postižením
PRAHA Děkanka - Pronájem
10.5.2018 Brigáda pronájem
- Brigáda
11.5.2018 Přebor Prahy v hodu kladivem všech kategorií
11.5.2018 8.VZ PAS žactva
12.5.2018 - 13.5.2018 Přebor Prahy mužů a žen
12.5.2018 7.VZ PAS
12.5.2018 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
12.5.2018 - 13.5.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích
13.5.2018 Internationales Läufermeeting
15.5.2018 1.kolo dvojboje MPD mladšího žactva
16.5.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva
18.5.2018 9.VZ PAS žactva
18.5.2018 VZ přípravek
18.5.2018 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:30
děti na půlku hřiště
19.5.2018 1.kolo I.ligy mužů a žen
19.5.2018 1.kolo extraligy mužů a žen
19.5.2018 8.VZ PAS
19.5.2018 Evropský pohár v běhu na 10 000 m
19.5.2018 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
20.5.2018 1.kolo II.ligy mužů a žen
20.5.2018 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
22.5.2018 2.kolo Pražského poháru družstev mládeže
23.5.2018 Klubové závody pro žactvo
24.5.2018 10.VZ PAS žactva
25.5.2018 - 26.5.2018 Přebor Prahy juniorů a dorostu
26.5.2018 10 km chůze pro 3.kolo II.ligy mužů
26.5.2018 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
26.5.2018 Česká pojišťovna RunTour Ústí nad Labem
27.5.2018 Školení Trenér atletické přípravky (TAP)
PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Závody
27.5.2018 Jarní atletika spastiků
29.5.2018 2.kolo kvalifikace MPD staršího žactva
29.5.2018 Atletické závody - 50 let Gymnázium Vítězná pláň
PRAHA Děkanka - Pronájem
doba pronájmu: 9-13
disciplíny: sprint,koule, dálka, 800 m, štafeta
29.5.2018 Memoriál Ludvíka Daňka
30.5.2018 3.Aschheimer Hochsprungmeeting mit Musik
30.5.2018 6.PBT VAŠÍ LIGY
31.5.2018 2.kolo dvojboje MPD mladšího žactva
31.5.2018 9.VZ PAS
1.6.2018 - 3.6.2018 Mistrovství ČR juniorů, dorostu, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích
1.6.2018 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:30
děti na půlku hřiště
2.6.2018 Mistrovství ČR neslyšících
2.6.2018 Mattoni 1/2Maraton České Budějovice
3.6.2018 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
4.6.2018 Memoriál Josefa Odložila
4.6.2018 Dukla mítink
PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)
5.6.2018 - 6.6.2018 Přebor Prahy mladšího žactva
6.6.2018 2.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže
7.6.2018 Praga Academica
8.6.2018 Pronájem desetiboj
PRAHA Děkanka - Pronájem
je třeba správce
4 lidi na pořádání + kamera
9.6.2018 2.kolo II.ligy mužů a žen
9.6.2018 2.kolo I.ligy mužů a žen
9.6.2018 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!
10.6.2018 10 km chůze pro 3.kolo I.ligy mužů
10.6.2018 - 11.6.2018 Přebor Prahy staršího žactva
13.6.2018 Mítink IAAF - Zlatá tretra Ostrava
14.6.2018 1.kolo MPD mládežnických kategorií
16.6.2018 - 17.6.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích
16.6.2018 Meeting National 2 de Carquefou
16.6.2018 Pražská veteraniáda
17.6.2018 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva
18.6.2018 11.VZ PAS
18.6.2018 - 19.6.2018 České akademické hry
19.6.2018 3.kolo kvalifikace MPD staršího žactva
19.6.2018 Veřejné závody
20.6.2018 3.kolo dvojboje MPD mladšího žactva
20.6.2018 T-Mobile Olympijský běh - Ladronka
23.6.2018 - 24.6.2018 Mistrovství ČR juniorů a dorostu
23.6.2018 Mistrovství ČR veteránů
23.6.2018 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
25.6.2018 VZ žactva
26.6.2018 VZ přípravek
26.6.2018 Pardubický atletický mítink
27.6.2018 11.VZ PAS žactva
27.6.2018 12.VZ PAS
29.6.2018 - 1.7.2018 Mistrovství Evropy juniorů neslyšících
30.6.2018 3.kolo I.ligy mužů a žen
30.6.2018 3.kolo II.ligy mužů a žen
30.6.2018 - 1.7.2018 Berlin Open Grand Prix Athletics
1.7.2018 2.kolo extraligy mužů a žen
3.7.2018 10.VZ PAS
3.7.2018 - 5.7.2018 Světové hry mládeže IWAS
5.7.2018 - 8.7.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET
7.7.2018 - 14.7.2018 Letní soustředění mládeže I.
ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění
Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
7.7.2018 - 8.7.2018 Mistrovství SR mužů a žen
7.7.2018 Východočeská veteraniáda
9.7.2018 Atletické pondělí
10.7.2018 - 15.7.2018 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ
11.7.2018 - 13.7.2018 Lajnování dráhy
PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)
14.7.2018 10 000 m chůze pro 4.kolo ligy mužů
14.7.2018 Kladno hází a Kladenské memoriály
14.7.2018 - 15.7.2018 Cena Pacova ve vícebojích
14.7.2018 - 15.7.2018 Mistrovství Slovinska mužů a žen
18.7.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána
19.7.2018 5.vrhačský čtvrtek
20.7.2018 Zlatá desítka Emila Zátopka
21.7.2018 - 28.7.2018 Letní soustředění mládeže II.
ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění
Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
21.7.2018 Velká cena Nového Města nad Metují
24.7.2018 Zlatá pětka Emila Zátopka
26.7.2018 Pronájem dráhy
PRAHA Děkanka - Pronájem
Messer Technogas s.r.o.
štafeta
čas:14:00-15:00
cca 10 lidí
27.7.2018 Zlatý maraton Emila Zátopka
27.7.2018 - 29.7.2018 Masters Europa Lovosice 2018
28.7.2018 - 29.7.2018 Mistrovství ČR mužů a žen
28.7.2018 - 4.8.2018 Letní soustředění
JABLONEC NAD NISOU (Spartak Praha 4) - Soustředění
1.8.2018 8.PBT VAŠÍ LIGY
3.8.2018 Neustädter Läufermeeting
6.8.2018 - 12.8.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY
18.8.2018 Bílinská půlka
18.8.2018 Mladá Evropa 2018
18.8.2018 Cena města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály
18.8.2018 Mítink Zlín 2018
18.8.2018 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance
20.8.2018 - 26.8.2018 Mistrovství Evropy handicapovaných sportovců
21.8.2018 Pražské memoriály
21.8.2018 Kladenské kontrolní házení
22.8.2018 Atletická středa
25.8.2018 - 26.8.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen
25.8.2018 4.kolo II.ligy mužů a žen
25.8.2018 4.kolo I.ligy mužů a žen
25.8.2018 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Rakousko-Slovinsko-Švýcarsko veteránů
26.8.2018 Okolo Máchova jezírka
28.8.2018 2.kolo MPD mládežnických kategorií
29.8.2018 Atletická středa
29.8.2018 9.PBT VAŠÍ LIGY
30.8.2018 1.kolo finále MPD staršího žactva
1.9.2018 - 2.9.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let
1.9.2018 Vlašimské memoriály a víceboje
3.9.2018 12.VZ PAS žactva
3.9.2018 Klubové vrhačské víceboje
4.9.2018 - 16.9.2018 Mistrovství světa veteránů
5.9.2018 2.kolo finále MPD staršího žactva
5.9.2018 Hradecké memoriály
5.9.2018 Atletická středa
6.9.2018 3.kolo MPD mládežnických kategorií
7.9.2018 Pronájem dráhy
PRAHA Děkanka - Pronájem
Odborné učiliště Vyšehrad
9 - 12 hod (3 hod)
100 m, 800 m, vrh koulí, skok do dálky, skok do výšky
8.9.2018 - 9.9.2018 KONTINENTÁLNÍ POHÁR
8.9.2018 Birell Grand Prix Praha
9.9.2018 TtC-Saisonabschlussspringen
10.9.2018 13.VZ PAS
11.9.2018 Semifinále A MPD mladšího žactva
11.9.2018 Pronájem dráhy
PRAHA Děkanka - Pronájem
Odborné učiliště Vyšehrad
9 - 12 hod (3 hod)
100 m, 800 m, vrh koulí, skok do dálky, skok do výšky
11.9.2018 Semifinále D MPD mladšího žactva
12.9.2018 13.VZ PAS žactva
13.9.2018 Mistrovství ČR sportovců s mentálním postižením
13.9.2018 Mimořádná členská schůze Spartaku Praha 4
PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Schůze
14.9.2018 Hvězdné házení na Chodsku a memoriál Jana Mazance
15.9.2018 Mistrovství Čech juniorských družstev
15.9.2018 Mistrovství Čech dorosteneckých družstev
15.9.2018 Mistrovství Čech žákovských družstev
15.9.2018 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
15.9.2018 Kladenský maraton + Mistrovství ČR veteránů v maratonu
16.9.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen
18.9.2018 Finále MPD mladšího žactva
18.9.2018 15.VZ PAS
18.9.2018 Veřejné závody
19.9.2018 Velká Kunratická speciální brigády
- Brigáda
22.9.2018 - 23.9.2018 Mistrovství ČR žactva
25.9.2018 14.VZ PAS žactva
25.9.2018 VZ přípravek
PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)
Chlapci: 60 m, 150 m, 600 m
Dívky: 60 m, 150 m, 600 m
Atletická přípravka
26.9.2018 10.PBT VAŠÍ LIGY
28.9.2018 Mistrovství ČR juniorských družstev
28.9.2018 Mistrovství ČR dorosteneckých družstev
28.9.2018 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích
29.9.2018 - 30.9.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a chůzi mládežnických kategorií
29.9.2018 Brigáda - tyč
- Brigáda
29.9.2018 Národní závody v para atletice
30.9.2018 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
1.10.2018 - 30.9.2019 Regenerace 2018/2019
PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Jiná akce
2.10.2018 VZ přípravek
PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)
Chlapci: dálka, kriket
Dívky: dálka, kriket
Atletická přípravka
3.10.2018 16.VZ PAS
5.10.2018 Středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha 1-5
5.10.2018 Středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha 6-10
6.10.2018 Mistrovství ČR žákovských družstev
6.10.2018 - 7.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, dorostu ve vícebojích
6.10.2018 Tradiční utkání MUŽI - ŽENY (46.ročník)
PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda
Ahoj přátelé, rok se s rokem sešel a je opět čas na utkání Muži-Ženy, které bude – letos již ve svém 46. ročníku – tradičně uzavírat závodní sezónu a na které Vás tímto srdečně zveme.
Utkání a navazující odpoledněvečerněnoční sportovně-společenská garden party show se tento rok uskuteční v sobotu 6. října, předcházet jí bude v dopoledních hodinách 4. ročník utkání Kluci-Holky, které je určeno pro kategorie žactva.
Časový harmonogram je oproti loňskému roku o hodinu předsunut a to kvůli odpolednímu fotbalovému zápasu:
- 13:00 – startovní výstřel prvního překážkového běhu
- 15:45 – závěrečný nástup závodníků, rozhodčích, fanoušků a všech ostatních
- 17:00 – oficiální zahájení společenské části dne
- 20:00 – začátek tradiční tomboly
Vstupné na letošní ročník je 100 Kč. Fanoušci večerní tomboly nechť nezapomenou přinést jednu nezabalenou věc.
Těšíme se na Vás!
Časový pořad závodní části:
- 13:00 110/100 m překážek
- 13:10 Sprint (100 y/80 m)
- 13:20 600 m (s handicapem 15s pro muže)
- 13:30 Skok vysoký, Vrh koulí
- 14:20 200 m překážek/200 m
- 14:30 Hod diskem, Skok daleký
- 15:30 Štafetový běh
- 15:45 Závěrečný nástup závodníků, rozhodčích, diváků
6.10.2018 Sportovní utkání KLUCI - HOLKY (4.ročník)
6.10.2018 Mistrovství ČR veteránů v chůzi na 10 km
7.10.2018 SPAR Budapest Marathon
7.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka
7.10.2018 Medzinárodný maratón mieru
9.10.2018 Podzimní závody v hodu diskem
12.10.2018 Podzimní závody ve skoku vysokém
13.10.2018 17.VZ PAS
14.10.2018 18.VZ PAS
15.10.2018 Hasiči - fyzické testy
PRAHA Děkanka - Pronájem
16.10.2018 Podzimní závody v trojskoku
18.10.2018 - 23.10.2018 Podzimní soustředění - rodiny
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
Již tradiční soustředění pro rodiny atletů s dětmi se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 18.10.2018 do 23.10.2018.
Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 2200Kč.
Děti nad 3 roky platí plnou cenu .
Při jakékoli změně se peníze nevrací.
Termín přihlášení a zaplacení soustředění je do 28.září 2018, .
S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal
19.10.2018 - 26.10.2018 Podzimní soustředění žactva
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
Podzimní soustředění žactva. Přihlášky přijímáme od srpna 2018 předběžně. Závazné přihlášky společně s platbou začátkem září. Přednost mají tradičně pravidelně závodící a trénující atleti od staršího po mladší žactvo (vč. přestupujících z přípravky, letos ročníky 2007).
Vedoucí soustředění: Honza Koutník (jkoutnik@sp4.cz; 721 435 229).
Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
19.10.2018 Hasiči - fyzické testy
PRAHA Děkanka - Pronájem
19.10.2018 Podzimní závody v hodu kladivem
20.10.2018 Pražská chodecká hodinovka
20.10.2018 11.PBT VAŠÍ LIGY
22.10.2018 Podzimní závody ve vrhu koulí
23.10.2018 - 30.10.2018 Podzimní soustředění
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
Již tradiční kondiční soustředění se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 23.10.2018 do 30.10.2018.
Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 3080Kč.
Termín přihlášení a zaplacení soustředění je do 28.září 2018, proto neváhejte a přihlašujte se.
S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal
26.10.2018 - 4.11.2018 Soustředění Dvorská - běžci
KRKONOŠE Dvorská bouda (Spartak Praha 4) - Soustředění
27.10.2018 Vinařský maraton + půlmaraton
28.10.2018 Podzimní půlmaraton VAŠÍ LIGY
3.11.2018 1.brigáda před Velkou Kunratickou
PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda
Sraz: 9:30
Úklid lesa a příprava prostoru závodu. Je potřeba maximálně 15 lidí.
Každý se při příchodu na brigádu nahlásí a zapíše do výplatnice čas příchodu.
Konec brigády nahlásí každý před svým odchodem a zapíše do výplatnice.
7.11.2018 Vítkovská 10
10.11.2018 Přebor Prahy v přespolním běhu
10.11.2018 2.brigáda před Velkou Kunratickou
PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda
11.11.2018 85.VELKÁ KUNRATICKÁ
11.11.2018 Athens Classic Marathon
17.11.2018 Mistrovství SR v přespolním běhu
17.11.2018 Marathon de Beaujolais Nouveau
24.11.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
24.11.2018 12.PBT VAŠÍ LIGY
1.12.2018 Mikulášská hala žactva
1.12.2018 Mikulášský vodácký půlmaraton
4.12.2018 Brigáda
- Brigáda