Termínovka za rok
1.1.2019 1.PBT VAŠÍ LIGY
5.1.2019 Hochsprungmeeting der Sportfreunde Essing e.V.
7.1.2019 Akademické mistrovství ČR v hale
9.1.2019 1.VZ Olympu žactva
9.1.2019 1.halová středa
11.1.2019 1.HVZ PAS
12.1.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale
12.1.2019 - 13.1.2019 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale
13.1.2019 Přebor Středočeského kraje staršího žactva v hale
13.1.2019 Südbayerische Meisterschaft
16.1.2019 2.VZ Olympu žactva
16.1.2019 2.halová středa
18.1.2019 2.HVZ PAS
19.1.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale
19.1.2019 - 20.1.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích v hale
20.1.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale
20.1.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostu a staršího žactva v hale
22.1.2019 3.VZ Olympu
24.1.2019 1.HVZ na Julisce - mladší žactvo
26.1.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva v hale
26.1.2019 2.PBT VAŠÍ LIGY
27.1.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN v hale
30.1.2019 2.HVZ na Julisce - starší žactvo
30.1.2019 4.halová středa
2.2.2019 - 3.2.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a dorostu v hale
8.2.2019 - 10.2.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale
9.2.2019 Mistrovství Slovinska mužů a žen v hale
10.2.2019 Mistrovství ČR juniorů, dorostu a žactva v chůzi v hale
10.2.2019 Meeting Metz Moselle Athlelor
12.2.2019 Czech Indoor Gala
13.2.2019 4.VZ Olympu žactva
16.2.2019 - 17.2.2019 Mistrovství ČR mužů a žen v hale
16.2.2019 - 17.2.2019 Mistrovství SR mužů a žen v hale
17.2.2019 Přebor Prahy staršího žactva v hale
23.2.2019 - 24.2.2019 Mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale
23.2.2019 3.PBT VAŠÍ LIGY
27.2.2019 - 28.2.2019 Přebor Prahy mladšího žactva v hale
1.3.2019 - 3.3.2019 HALOVÉ MISTROVSTVÍ EVROPY
2.3.2019 - 3.3.2019 Mistrovství ČR žactva v hale
2.3.2019 - 8.3.2019 Zimní soustředění
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
doprava: společný autobus
odjezd autobusu od Děkanky: v sobotu 2.3.2019 ve 14:00
Návrat 8.2.2019, rolba v 18,00 hod u chalupy
ubytování: chata Jawa v Krkonoších
cena : 1850,-Kč (v ceně je zahrnuta doprava, ubytování a rolba na bagáž)
Přihlášky provádějte přes svůj osobní účet na SP4 (stejně jako na brigádu)
Termín ukončení přihlášek je 8. února.
Po uzavření přihlášek Vám bude odeslán mail s údaji pro platbu.
2.3.2019 PALESTRA Kbelská 10 + Akademické mistrovství ČR v silničním běhu
3.3.2019 Tokyo marathon
9.3.2019 Mistrovství ČR veteránů v hale
9.3.2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
10.3.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva v hale
10.3.2019 Velká cena města Pardubic v hodu břemenem
13.3.2019 Hala SABZO
16.3.2019 Velikonoční hala žactva
16.3.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 15:00
21.3.2019 Halové závody přípravky
PRAHA Stromovka hala
Atletická přípravka
23.3.2019 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů
24.3.2019 - 30.3.2019 Mistrovství světa veteránů v hale
27.3.2019 Výroční členská schůze Spartaku Praha 4
PRAHA Spořilov - Geofyzikální ústav (Spartak Praha 4) - Schůze
Začátek v 17:30
Program Výroční členské schůze spolku Spartak Praha 4
Konané dne 27.3.2019 na adrese Geofyzikální ústav Akademie věd Boční II 1401, 141 31 Praha 4
1) Zahájení členské schůze, ověřené usnášeníschopnosti.
2) Volba řídícího členské schůze.
3) Volba mandátové komise – sčitatel.
4) Volba návrhové komise ve funkci pořízení zápisu.
5) Volba tří ověřovatelů zápisu z jednání.
6) Zpráva předsedy o činnosti spolku v roce 2018
7) Zpráva o investiční činnosti a hospodaření klubu v roce 2018, dále o aktuální finanční situaci po osamostatnění klubu od tělovýchovné jednoty.
8) Zpráva mandátní komise o aktuálním počtu přítomných členů.
9) Volba předsedy a členů statutárního orgánu (výboru) spolku.
10) Zprávy vedoucích družstev za rok 2018.
11) Zpráva o činnosti SpS, přípravky a k přípravě mládeže v Sp4.
12) Rozprava k předneseným zprávám.
13) Zpráva mandátové komise o výsledku voleb statutárního orgánu (výboru) spolku.
14) Předložení návrhu rozpočtu na rok 2019.
15) Úprava členských povinností – odměny a postihy za odpracované a neodpracované brigádnické hodiny.
16) Změna stanov – vypuštění přílohy I – Majetkový dekret.
17) Vyhlášení a odměnění nejlepších atletů a atletek za rok 2018 a ocenění letošních jubilantů.
18) Volba delegátů na valnou hromadu Pražského atletického svazu.
19) Závěrečná diskuze, důležité informace k sezoně, soustředění apod.
20) Hlasování o přijetí usnesení VČS.
30.3.2019 MISTROVSTVÍ SVĚTA V PŘESPOLNÍM BĚHU
30.3.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu, staršího žactva a mladšího žactva
30.3.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 15:30
30.3.2019 4.PBT VAŠÍ LIGY
31.3.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 15:30
1.4.2019 Brigády duben
6.4.2019 Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen
6.4.2019 Sportisimo 1/2Maraton Praha
6.4.2019 Klubové závody
6.4.2019 Mítink EA v chůzi - Poděbrady Walking 2019
7.4.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 16:30
7.4.2019 Běh lipovou alejí
10.4.2019 Úvodní kolo MPD mladšího žactva - přespolní běh
13.4.2019 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen
13.4.2019 10 km chůze pro 1.kola ligy mužů a žen
13.4.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
14.4.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasů 13:30 a 17:00
15.4.2019 1.veřejné závody přípravek pro zvané
18.4.2019 - 22.4.2019 Jarní soustředění žactva
TÁBOR (Spartak Praha 4) - Soustředění
Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
18.4.2019 - 22.4.2019 Jarní soustředění TBNteam
PARDUBICE (Spartak Praha 4) - Soustředění
19.4.2019 - 21.4.2019 Fotbalové utkání SK Nusle - velikonoční mezinárodní turnaj
PRAHA Děkanka - Fotbal
21.4.2019 Běh Rožmitál - Březnice
24.4.2019 1.VZ PAS žactva
25.4.2019 Interní závody žactva Spartaku Praha 4
27.4.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m
27.4.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
27.4.2019 Běh pro Zoo Praha
27.4.2019 Libeňská veteraniáda
28.4.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
28.4.2019 Černošice meeting I
29.4.2019 1.VZ PAS
29.4.2019 Pětiboj SpS Spartaku Praha 4
30.4.2019 Otevřený přebor města Prahy v atletice
PRAHA Děkanka - Pronájem
30.4.2019 2.veřejné závody přípravek
30.4.2019 2.VZ PAS - Kladivo na Čarodějnice
30.4.2019 Zahajovací závody
1.5.2019 2.VZ PAS žactva
1.5.2019 Brigády květen
1.5.2019 Polabské závody
3.5.2019 3.VZ PAS + 3.VZ PAS žactva
4.5.2019 - 5.5.2019 Víceboje na Děkance
5.5.2019 Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen
5.5.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
5.5.2019 Championnat de France des Clubs - 1er tour
7.5.2019 4.VZ PAS + 4.VZ PAS žactva
8.5.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix
9.5.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže
10.5.2019 5.VZ PAS žactva
11.5.2019 - 12.5.2019 SVĚTOVÝ POHÁR VE ŠTAFETÁCH
11.5.2019 10 km chůze pro 2.kola ligy mužů a žen
11.5.2019 - 12.5.2019 Přebor Prahy mužů a žen
11.5.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
12.5.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
13.5.2019 1.kolo dvojboje MPD mladšího žactva
15.5.2019 1.kolo MPD mládežnických kategorií
16.5.2019 Interní závody žactva Spartaku Praha 4
18.5.2019 1.kolo I.ligy mužů a žen
18.5.2019 Mistrovství ČR sportovců s mentálním postižením
18.5.2019 1.kolo extraligy mužů a žen
18.5.2019 Lange Laufnacht
18.5.2019 1.kolo II.ligy mužů a žen, skupina A
19.5.2019 1.kolo II.ligy mužů a žen
19.5.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
Nelze trénovat 16 - 19 hod!
19.5.2019 Championnat de France des clubs Elite 2
19.5.2019 Jarní atletické závody JAZ
21.5.2019 1.kolo MPD staršího žactva
22.5.2019 3.veřejné závody přípravek
23.5.2019 Veřejné závody PAS žactva
25.5.2019 10 km chůze pro 3.kolo II.ligy mužů a žen
25.5.2019 - 26.5.2019 Přebor Prahy juniorů a dorostu a Přebor Prahy v hodu kladivem mužů a žen
25.5.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
Nelze trénovat 16 - 19 hod!
25.5.2019 Mistrovství ČR neslyšících
26.5.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu dětí 17:00
Lze trénovat atletiku.
28.5.2019 2.kolo MPD staršího žactva
28.5.2019 Memoriál Ludvíka Daňka
29.5.2019 4.veřejné závody přípravek
29.5.2019 6.PBT VAŠÍ LIGY
30.5.2019 2.kolo dvojboje MPD mladšího žactva
30.5.2019 5.VZ PAS
30.5.2019 Otevřené závody A. C. TEPO Kladno
31.5.2019 - 2.6.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích
1.6.2019 Brigády červen
1.6.2019 Memoriál Květoslava Tichavského
1.6.2019 Mattoni 1/2Maraton České Budějovice
1.6.2019 Pražská veteraniáda
1.6.2019 TOUCH THE CLOUDS Festival
2.6.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
Nelze trénovat 16 - 19 hod!
3.6.2019 Memoriál Josefa Odložila
3.6.2019 6.VZ PAS žactva
3.6.2019 Interní závody žactva Spartaku Praha 4
3.6.2019 Dukla mítink
4.6.2019 5.veřejné závody přípravek
4.6.2019 Veřejné závody
7.6.2019 Desetiboj
PRAHA Děkanka - Pronájem
8.6.2019 2.kolo I.ligy mužů a žen
8.6.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
Nelze trénovat 16 - 19 hod!
8.6.2019 2.kolo II.ligy mužů a žen, skupina A
9.6.2019 2.kolo II.ligy mužů a žen
9.6.2019 10 km chůze pro 3.kolo I.ligy mužů a žen
9.6.2019 - 10.6.2019 Přebor Prahy mladšího žactva
11.6.2019 6.veřejné závody přípravek
11.6.2019 Praga Academica
12.6.2019 2.kolo MPD mládežnických kategorií
13.6.2019 - 14.6.2019 Přebor Prahy staršího žactva
14.6.2019 Anhalt 2019
15.6.2019 - 16.6.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let
15.6.2019 Mistrovství ČR veteránů
15.6.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
Nelze trénovat 16 - 19 hod!
15.6.2019 - 16.6.2019 Slovinský pohár mužů a žen
18.6.2019 3.kolo dvojboje MPD mladšího žactva
18.6.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno
19.6.2019 3.kolo MPD staršího žactva
20.6.2019 Mítink IAAF - Zlatá tretra Ostrava
21.6.2019 Meeting National de Carquefou
22.6.2019 3.kolo II.ligy mužů a žen
22.6.2019 3.kolo II.ligy mužů a žen, skupina A
23.6.2019 3.kolo I.ligy mužů a žen
23.6.2019 - 28.6.2019 EVROPSKÉ HRY
24.6.2019 - 26.6.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže
24.6.2019 6.VZ PAS
25.6.2019 Závody Gymnázium Nový PORG
PRAHA Děkanka - Pronájem
Nový PORG
úterý 25. 6. 2019 v čase 9 – 13 hod
25.6.2019 - 26.6.2019 České akademické hry
25.6.2019 Pardubický atletický mítink
26.6.2019 Závody Gymnázium VP
PRAHA Děkanka - Pronájem
Gymnázium na Vítězné plání - závody
čas 9-12 (8-13)
27.6.2019 7.VZ PAS žactva
28.6.2019 - 30.6.2019 Mistrovství ČR juniorů a dorostu
1.7.2019 Brigády červenec
3.7.2019 Vlašimské memoriály a víceboje
5.7.2019 Pražské memoriály
6.7.2019 - 13.7.2019 Letní soustředění mládeže I.
ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění
Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
6.7.2019 Evropský pohár v běhu na 10 000 m
7.7.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů
8.7.2019 - 13.7.2019 LETNÍ SVĚTOVÁ UNIVERZIÁDA
11.7.2019 - 14.7.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET
13.7.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály
13.7.2019 - 14.7.2019 Cena Pacova ve vícebojích
13.7.2019 - 14.7.2019 Bayerische Meisterschaften
17.7.2019 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána
18.7.2019 - 21.7.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ
19.7.2019 - 21.7.2019 Otevřené mistrovství Polska v para atletice
19.7.2019 33.Karlsfelder Läufercup V
20.7.2019 - 27.7.2019 Letní soustředění mládeže II.
ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění
Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
20.7.2019 Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cena
20.7.2019 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Rakousko-Slovinsko-Švýcarsko veteránů
21.7.2019 10 000 m chůze pro 4.kola ligy mužů a žen
22.7.2019 2.prázdninový mítink
22.7.2019 - 27.7.2019 Mistrovství Evropy neslyšících
24.7.2019 Zlatá pětka Emila Zátopka
26.7.2019 - 27.7.2019 Mistrovství ČR mužů a žen
26.7.2019 - 4.8.2019 Evropské veteránské hry
27.7.2019 - 28.7.2019 Mistrovství Slovinska mužů a žen
27.7.2019 Zlatý maratón Emila Zátopka
1.8.2019 Brigády srpen
3.8.2019 - 10.8.2019 Letní soustředění
LIBEREC (Spartak Praha 4) - Soustředění
Ahoj všem. Letos máme snad příjemnou změnu, pojedeme na soustředění na krásný stadion do Liberce. Termín od 3.8. do 10.8.2019.
Ubytování i strava bude zajištěna v hotelu a ubytovně Hotel Arena. Máme předběžně rezervováno 60 míst. Opět platí pravidlo, kdo se přihlásí dřív, ten jede. Proto neváhejte s přihlašováním. Cena ubytování včetně plné penze je 690 Kč za noc (4830 Kč). Pronájem stadionu je pro aktivní závodníky v soutěži družstev hrazen oddílem, stejně tak máme naplánováno i jednu návštěvu welness. Případní nezávodící zájemci si pronájem stadionu hradí ze svého (+300 Kč).
Termín přihlášení je do čtvrtka 28.2.2019. Platbu je pak potřeba provést do konce března (při odhlášení do konce června se vám případně peníze vrátí). V případě velkého zájmu budou upřednostňováni zájemci o celý pobyt.
Informace o platbách Vám budou rozeslány a řád soustředění bude doplněn.
9.8.2019 - 11.8.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV - SUPERLIGA
9.8.2019 - 11.8.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV - 1.LIGA
10.8.2019 Velká cena ČEZ a.s.
16.8.2019 - 17.8.2019 Czech Open 2019
17.8.2019 Bílinská půlka
17.8.2019 Libeňská skokanská veteraniáda
18.8.2019 CAS Meeting International
20.8.2019 7.VZ PAS
21.8.2019 Velká cena Kolína
24.8.2019 4.kolo II.ligy mužů a žen
24.8.2019 2.kolo extraligy mužů a žen
24.8.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 10:30
Nelze trénovat 9:30 - 12:30 hod!
24.8.2019 4.kolo II.ligy mužů a žen, skupina A
25.8.2019 4.kolo I.ligy mužů a žen
28.8.2019 2.Atletická středa v Houštce
29.8.2019 3.kolo MPD mládežnických kategorií
31.8.2019 Cena města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály
1.9.2019 Brigády září
1.9.2019 Hvězdné házení na Chodsku a memoriál Jana Mazance
3.9.2019 4.kolo MPD mládežnických kategorií
3.9.2019 Hradecké memoriály
4.9.2019 8.VZ PAS žactva
4.9.2019 3.Atletická středa v Houštce
5.9.2019 - 15.9.2019 Mistrovství Evropy veteránů
6.9.2019 Závody OU Vyšehrad
PRAHA Děkanka - Pronájem
Pronájem
čas: 9-12 hodin
7.9.2019 - 8.9.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen
7.9.2019 Finále A MPD staršího žactva
7.9.2019 Baráž o postup do I.ligy mužů a žen
8.9.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen
8.9.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
Nelze trénovat 16:00 - 19:00 hod!
8.9.2019 5.kolo KPD mužů a žen Libereckého kraje
10.9.2019 Semifinále A MPD mladšího žactva
10.9.2019 8.VZ PAS
10.9.2019 Závody OU Vyšehrad
PRAHA Děkanka - Pronájem
Pronájem
čas: 9-12
11.9.2019 Sprinterský trojboj
14.9.2019 Mistrovství Čech dorosteneckých družstev
14.9.2019 Mistrovství Čech žákovských družstev
14.9.2019 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří
15.9.2019 Mistrovství Čech juniorských družstev
15.9.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 16:30
17.9.2019 Finále A MPD mladšího žactva
17.9.2019 Vrhačský trojboj
17.9.2019 9.VZ PAS
18.9.2019 Finále B MPD mladšího žactva
18.9.2019 Finále C MPD mladšího žactva
19.9.2019 7.veřejné závody přípravek
19.9.2019 Interní závody žactva Spartaku Praha 4
19.9.2019 Hanácká laťka
20.9.2019 - 22.9.2019 Mistrovství ČR žactva
21.9.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátky zápasů 9:00 a 10:30
22.9.2019 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích
22.9.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 16:30
Nelze trénovat 15:30 - 18:30 hod!
23.9.2019 10.VZ PAS
26.9.2019 Podzimní závody ve vrhu koulí
27.9.2019 - 6.10.2019 MISTROVSTVÍ SVĚTA
28.9.2019 Mistrovství ČR juniorských družstev
28.9.2019 Mistrovství ČR dorosteneckých družstev
28.9.2019 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žactva
28.9.2019 Podzimní Atletický Jindřicháč a Memoriál Karla Koláře
29.9.2019 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
29.9.2019 Baráž o postup do II.ligy mužů a žen
29.9.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátky zápasů 13:00 a 16:00
Nelze trénovat 15:00 - 18:00 hod!
29.9.2019 BMW Berlin Marathon
29.9.2019 Mezikrajová utkání družstev mladšího žactva
30.9.2019 Podzimní závody ve skoku dalekém
1.10.2019 Brigády říjen
1.10.2019 - 30.9.2020 Regenerace 2019/2020
(Spartak Praha 4) - Jiná akce
2.10.2019 Středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha
3.10.2019 Přebor školy Gymnázium VP
PRAHA Děkanka - Pronájem
Program: běhy, skoky, vrh koulí
9.00 - 13.00 hod.
3.10.2019 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva II. – SPS
5.10.2019 Mistrovství ČR žákovských družstev
5.10.2019 Tradiční utkání MUŽI - ŽENY (47.ročník)
5.10.2019 Sportovní utkání KLUCI - HOLKY (5.ročník)
5.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD
6.10.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátky zápasů 9:00 a 10:30
6.10.2019 Medzinárodný maratón mieru
7.10.2019 Podzimní závody ve skoku vysokém
9.10.2019 Kotlářská míle a desítka
10.10.2019 8.veřejné závody přípravek
10.10.2019 Podzimní závody v hodu oštěpem
11.10.2019 Podzimní závody v trojskoku
12.10.2019 - 13.10.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, dorostu a staršího žactva ve vícebojích a chůzi
12.10.2019 - 19.10.2019 INAS Global Games
12.10.2019 Testy ČVK
PRAHA Děkanka - Pronájem
12.10.2019 Pražský maraton - Memoriál Iva Domanského
13.10.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátky zápasů 13:00 a 15:30
Nelze trénovat 14:30 - 17:30 hod!
15.10.2019 Podzimní závody v hodu kladivem
18.10.2019 - 25.10.2019 Podzimní soustředění žactva
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
18.10.2019 - 25.10.2019 Podzimní soustředění - rodiny
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
Již tradiční soustředění pro rodiny atletů s dětmi se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 18.10.2019 do 25.10.2019.
Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 3430,-Kč.
Děti nad 3 roky platí plnou cenu .
Při jakékoli změně se peníze nevrací.
Termín přihlášení do 30.srpna a zaplacení soustředění do 20.září 2019.
S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal
18.10.2019 Podzimní závody v hodu diskem
19.10.2019 Klasický pětiboj a Mistrovství ČR veteránů v klasickém pětiboji
19.10.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátky zápasů 9:00 a 10:30
19.10.2019 Pražská chodecká hodinovka
20.10.2019 Víceboj rodič a dítě
20.10.2019 Víceboj smíšených dvojic
25.10.2019 - 3.11.2019 Soustředění Dvorská - běžci
KRKONOŠE Dvorská bouda (Spartak Praha 4) - Soustředění
26.10.2019 - 3.11.2019 Podzimní soustředění
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
Již tradiční kondiční soustředění se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 26.10.2019 do 3.11.2019.
Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 3920,-Kč.
Termín přihlášení a zaplacení soustředění je do 27.září 2019, proto neváhejte a přihlašujte se.
S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal
27.10.2019 Medio Maratón Valencia Trinidad Alfonso EDP
28.10.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 14:30
Nelze trénovat 13:30 - 16:30 hod!
28.10.2019 Podzimní půlmaraton VAŠÍ LIGY
1.11.2019 Brigády listopad
2.11.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátky zápasů 9:00 a 10:30
2.11.2019 1.brigáda před Velkou Kunratickou
PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda
Sraz: 9:30
Úklid lesa a příprava prostoru závodu. Je potřeba maximálně 15 lidí.
Každý se při příchodu na brigádu nahlásí a zapíše do výplatnice čas příchodu.
Konec brigády nahlásí každý před svým odchodem a zapíše do výplatnice.
3.11.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 14:30
7.11.2019 - 15.11.2019 Mistrovství světa handicapovaných sportovců
9.11.2019 2.brigáda před Velkou Kunratickou
PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda
Každý se při příchodu na brigádu nahlásí a zapíše do výplatnice čas příchodu.
Následně bude přiřazen k jednotlivým pracovním skupinám.
Konec brigády nahlásí každý před svým odchodem a zapíše do výplatnice.
10.11.2019 86.VELKÁ KUNRATICKÁ
16.11.2019 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 10:00