bg

Termínovka za rok

Chci si prohlédnout: za období
1.1.2019 1.PBT VAŠÍ LIGY

PRAHA Braník silnice (VAŠE LIGA, z.s.)

Silnice program výsledky

5.1.2019 Hochsprungmeeting der Sportfreunde Essing e.V.

NĚMECKO ESSING hala

Hala program program výsledky výsledky

7.1.2019 Akademické mistrovství ČR v hale

PRAHA Strahov hala (UK FTVS)

Hala program program výsledky

9.1.2019 1.VZ Olympu žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

9.1.2019 1.halová středa

JABLONEC NAD NISOU hala (ŠAK SG Jablonec n/N.)

Hala program program výsledky

11.1.2019 1.HVZ PAS

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Hala program program výsledky

12.1.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Strahov hala (TJ Sokol Kolín-atletika)

Hala program program výsledky

12.1.2019 - 13.1.2019 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

13.1.2019 Přebor Středočeského kraje staršího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (TJ Lokomotiva Beroun z.s.)

Hala program program výsledky

16.1.2019 2.VZ Olympu žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

16.1.2019 2.halová středa

JABLONEC NAD NISOU hala (ŠAK SG Jablonec n/N.)

Hala program program výsledky

18.1.2019 2.HVZ PAS

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Hala program program výsledky

19.1.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Strahov hala (T. J. Sokol České Budějovice)

Hala program program výsledky

19.1.2019 - 20.1.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program výsledky

20.1.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín)

Hala program program výsledky

20.1.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostu a staršího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Hala program program výsledky

22.1.2019 3.VZ Olympu

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

24.1.2019 1.HVZ na Julisce - mladší žactvo

PRAHA Juliska tunel (TJ Dukla Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

26.1.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (Karlovarský KAS)

Hala program program výsledky

27.1.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN v hale

PRAHA Stromovka hala (Pardubický KAS)

Hala program program výsledky

30.1.2019 2.HVZ na Julisce - starší žactvo

PRAHA Juliska tunel (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

30.1.2019 4.halová středa

JABLONEC NAD NISOU hala (ŠAK SG Jablonec n/N.)

Hala program program výsledky

2.2.2019 - 3.2.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

8.2.2019 - 10.2.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

9.2.2019 Mistrovství Slovinska mužů a žen v hale

SLOVINSKO NOVO MESTO hala (AK Krka Novo mesto)

Hala program výsledky

10.2.2019 Mistrovství ČR juniorů, dorostu a žactva v chůzi v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

10.2.2019 Meeting Metz Moselle Athlelor

FRANCIE MÉTY hala

Hala program program výsledky výsledky

12.2.2019 Czech Indoor Gala

OSTRAVA Vítkovice hala (Český atletický svaz)

Hala program program výsledky

13.2.2019 4.VZ Olympu žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

16.2.2019 - 17.2.2019 Mistrovství ČR mužů a žen v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program výsledky

16.2.2019 - 17.2.2019 Mistrovství SR mužů a žen v hale

SLOVENSKO BRATISLAVA hala (Slovenský atletický zväz)

Hala program

17.2.2019 Přebor Prahy staršího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (SK Jeseniova)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

23.2.2019 - 24.2.2019 Mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

27.2.2019 - 28.2.2019 Přebor Prahy mladšího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (SK Jeseniova)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

1.3.2019 - 3.3.2019 HALOVÉ MISTROVSTVÍ EVROPY

VELKÁ BRITÁNIE GLASGOW

Hala program program program výsledky výsledky

2.3.2019 - 3.3.2019 Mistrovství ČR žactva v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

2.3.2019 - 8.3.2019 Zimní soustředění

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Zimní soustředění Krkonoše - Friesovy boudy

doprava: společný autobus
odjezd autobusu od Děkanky: v sobotu 2.3.2019 ve 14:00
Návrat 8.2.2019, rolba v 18,00 hod u chalupy
ubytování: chata Jawa v Krkonoších
cena : 1850,-Kč (v ceně je zahrnuta doprava, ubytování a rolba na bagáž)

Přihlášky provádějte přes svůj osobní účet na SP4 (stejně jako na brigádu)
Termín ukončení přihlášek je 8. února.
Po uzavření přihlášek Vám bude odeslán mail s údaji pro platbu.

Terénní

9.3.2019 Mistrovství ČR veteránů v hale

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program program výsledky

10.3.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

10.3.2019 Velká cena města Pardubic v hodu břemenem

PARDUBICE (Hvězda Pardubice z.s.)

Stadion program program program výsledky výsledky

16.3.2019 Velikonoční hala žactva

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program výsledky

21.3.2019 Halové závody přípravky

PRAHA Stromovka hala

Atletická přípravka

Hala

23.3.2019 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů

SLOVENSKO DUDINCE silnice

Silnice program program program výsledky výsledky

24.3.2019 - 30.3.2019 Mistrovství světa veteránů v hale

POLSKO TORUŇ hala

Hala program

27.3.2019 Výroční členská schůze Spartaku Praha 4

PRAHA Spořilov - Geofyzikální ústav (Spartak Praha 4) - Schůze

Začátek v 17:30

Program Výroční členské schůze spolku Spartak Praha 4

Konané dne 27.3.2019 na adrese Geofyzikální ústav Akademie věd Boční II 1401, 141 31 Praha 4

1) Zahájení členské schůze, ověřené usnášeníschopnosti.

2) Volba řídícího členské schůze.

3) Volba mandátové komise – sčitatel.

4) Volba návrhové komise ve funkci pořízení zápisu.

5) Volba tří ověřovatelů zápisu z jednání.

6) Zpráva předsedy o činnosti spolku v roce 2018

7) Zpráva o investiční činnosti a hospodaření klubu v roce 2018, dále o aktuální finanční situaci po osamostatnění klubu od tělovýchovné jednoty.

8) Zpráva mandátní komise o aktuálním počtu přítomných členů.

9) Volba předsedy a členů statutárního orgánu (výboru) spolku.

10) Zprávy vedoucích družstev za rok 2018.

11) Zpráva o činnosti SpS, přípravky a k přípravě mládeže v Sp4.

12) Rozprava k předneseným zprávám.

13) Zpráva mandátové komise o výsledku voleb statutárního orgánu (výboru) spolku.

14) Předložení návrhu rozpočtu na rok 2019.

15) Úprava členských povinností – odměny a postihy za odpracované a neodpracované brigádnické hodiny.

16) Změna stanov – vypuštění přílohy I – Majetkový dekret.

17) Vyhlášení a odměnění nejlepších atletů a atletek za rok 2018 a ocenění letošních jubilantů.

18) Volba delegátů na valnou hromadu Pražského atletického svazu.

19) Závěrečná diskuze, důležité informace k sezoně, soustředění apod.

20) Hlasování o přijetí usnesení VČS.

30.3.2019 MISTROVSTVÍ SVĚTA V PŘESPOLNÍM BĚHU

DÁNSKO AARHUS

Terénní program

30.3.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu, staršího žactva a mladšího žactva

MLADÁ BOLESLAV (AC Mladá Boleslav z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

6.4.2019 Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen

PODĚBRADY silnice (Český atletický svaz)

Silnice

6.4.2019 Sportisimo 1/2Maraton Praha

PRAHA silnice (Prague International Marathon)

Silnice

10.4.2019 Úvodní kolo MPD mladšího žactva - přespolní běh

PRAHA Nové Butovice (SK Aktis Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

13.4.2019 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen

PARDUBICE silnice

Silnice

13.4.2019 10 km chůze pro 1.kola ligy mužů a žen

OLOMOUC silnice (Atletický klub Olomouc z.s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice

15.4.2019 1. veřejné závody přípravek

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky

18.4.2019 - 22.4.2019 Jarní soustředění žactva

TÁBOR (Spartak Praha 4) - Soustředění

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion

27.4.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m

BŘECLAV (TJ Lokomotiva Břeclav)

Stadion

30.4.2019 Otevřený přebor města Prahy v atletice

PRAHA Děkanka - Pronájem

Stadion

30.4.2019 2. veřejné závody přípravek

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky

5.5.2019 Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen

PRAHA silnice (Prague International Marathon)

Silnice

9.5.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

11.5.2019 - 12.5.2019 SVĚTOVÝ POHÁR VE ŠTAFETÁCH

JAPONSKO JOKOHAMA

Stadion program

11.5.2019 10 km chůze pro 2.kola ligy mužů a žen

MILOVICE silnice

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice

11.5.2019 - 12.5.2019 Přebor Prahy mužů a žen

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program výsledky

13.5.2019 1.kolo dvojboje MPD mladšího žactva

PRAHA (Atletika Jižní Město z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

15.5.2019 1.kolo MPD mládežnických kategorií

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Dorostenci, Dorostenky, Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

17.5.2019 - 18.5.2019 MČR ČSMPS v atletice

PRAHA Děkanka - Pronájem

Stadion

18.5.2019 1.kolo I.ligy mužů a žen

TŘEBÍČ (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

19.5.2019 1.kolo II.ligy mužů a žen

SUŠICE (TJ Sušice)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

21.5.2019 1.kolo MPD staršího žactva

PRAHA Strahov přátelství (Univerzitní sportovní klub Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

22.5.2019 3. veřejné závody přípravek

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky

25.5.2019 10 km chůze pro 3.kolo II.ligy mužů a žen

PRAHA silnice

Muži "B", Ženy "B"

Silnice

25.5.2019 - 26.5.2019 Přebor Prahy v hodu kladivem mužů a žen

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion

25.5.2019 - 26.5.2019 Přebor Prahy juniorů a dorostu

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program výsledky

28.5.2019 2.kolo MPD staršího žactva

PRAHA (Atletika Jižní Město z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

29.5.2019 Závody Gymnázium VP

PRAHA Děkanka - Pronájem

Gymnázium na Vítězné plání - závody

čas 9-12 (8-13)

Stadion

29.5.2019 4. veřejné závody přípravek

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky

30.5.2019 2.kolo dvojboje MPD mladšího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

31.5.2019 - 2.6.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích

ZLÍN (Atletický klub Zlín, z.s.)

Stadion

3.6.2019 Memoriál Josefa Odložila

PRAHA Juliska

Stadion

4.6.2019 5. veřejné závody přípravek

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky

7.6.2019 Desetiboj

PRAHA Děkanka - Pronájem

Jan Kratochvíl - Desetiboj celý den

Stadion

8.6.2019 2.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

9.6.2019 2.kolo II.ligy mužů a žen

TÁBOR (TJ VS Tábor, z. s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

9.6.2019 10 km chůze pro 3.kolo I.ligy mužů a žen

ZELENEČ silnice

Muži "A", Ženy "A"

Silnice

9.6.2019 - 10.6.2019 Přebor Prahy mladšího žactva

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

12.6.2019 2.kolo MPD mládežnických kategorií

PRAHA Stromovka (PSK Olymp Praha, z.s.)

Dorostenci, Dorostenky, Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

12.6.2019 6. veřejné závody přípravek

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky

13.6.2019 - 14.6.2019 Přebor Prahy staršího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

15.6.2019 - 16.6.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program výsledky

15.6.2019 Mistrovství ČR veteránů

SVITAVY

Stadion

18.6.2019 3.kolo dvojboje MPD mladšího žactva

PRAHA Stodůlky (TJ Stodůlky Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

19.6.2019 3.kolo MPD staršího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

20.6.2019 Mítink IAAF - Zlatá tretra Ostrava

OSTRAVA Vítkovice

Stadion

22.6.2019 3.kolo I.ligy mužů a žen

STARÁ BOLESLAV (Atletika Stará Boleslav, z.s.)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

22.6.2019 3.kolo II.ligy mužů a žen

VLAŠIM (TJ Spartak Vlašim)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

23.6.2019 - 28.6.2019 EVROPSKÉ HRY

BĚLORUSKO MINSK

Stadion program

24.6.2019 - 26.6.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže

JABLONEC NAD NISOU

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program

25.6.2019 Závody Gymnázium Nový PORG

PRAHA Děkanka - Pronájem

Nový PORG

úterý 25. 6. 2019 v čase 9 – 13 hod

Stadion

28.6.2019 - 30.6.2019 Mistrovství ČR juniorů a dorostu

OLOMOUC (Atletický klub Olomouc z.s.)

Stadion program program výsledky

6.7.2019 - 13.7.2019 Letní soustředění mládeže I.

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

8.7.2019 - 13.7.2019 LETNÍ SVĚTOVÁ UNIVERZIÁDA

ITÁLIE NEAPOL

Stadion

11.7.2019 - 14.7.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET

ŠVÉDSKO GÄVLE

Stadion program

18.7.2019 - 21.7.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ

ŠVÉDSKO BORÅS

Stadion program

20.7.2019 - 27.7.2019 Letní soustředění mládeže II.

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

21.7.2019 10 000 m chůze pro 4.kola ligy mužů a žen

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion

26.7.2019 - 27.7.2019 Mistrovství ČR mužů a žen

BRNO (AC Moravská Slavia Brno, spolek)

Stadion program program výsledky

3.8.2019 - 10.8.2019 Letní soustředění

LIBEREC (Spartak Praha 4) - Soustředění

Ahoj všem. Letos máme snad příjemnou změnu, pojedeme na soustředění na krásný stadion do Liberce. Termín od 3.8. do 10.8.2019.

Ubytování i strava bude zajištěna v hotelu a ubytovně Hotel Arena. Máme předběžně rezervováno 60 míst. Opět platí pravidlo, kdo se přihlásí dřív, ten jede. Proto neváhejte s přihlašováním. Cena ubytování včetně plné penze je 690 Kč za noc (4830 Kč). Pronájem stadionu je pro aktivní závodníky v soutěži družstev hrazen oddílem, stejně tak máme naplánováno i jednu návštěvu welness. Případní nezávodící zájemci si pronájem stadionu hradí ze svého (+300 Kč).

Termín přihlášení je do čtvrtka 28.2.2019. Platbu je pak potřeba provést do konce března (při odhlášení do konce června se vám případně peníze vrátí). V případě velkého zájmu budou upřednostňováni zájemci o celý pobyt.

Informace o platbách Vám budou rozeslány a řád soustředění bude doplněn.

Stadion

9.8.2019 - 11.8.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV - SUPERLIGA

POLSKO BYDHOŠŤ

Stadion program

24.8.2019 4.kolo II.ligy mužů a žen

BEROUN (TJ Lokomotiva Beroun z.s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

25.8.2019 4.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

29.8.2019 3.kolo MPD mládežnických kategorií

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Dorostenci, Dorostenky, Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

3.9.2019 4.kolo MPD mládežnických kategorií

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Dorostenci, Dorostenky, Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

5.9.2019 - 15.9.2019 Mistrovství Evropy veteránů

ITÁLIE JESOLO

Stadion

7.9.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

7.9.2019 Finále MPD staršího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion

8.9.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen

HODONÍN (Atletický klub Hodonín,z.s.)

Stadion

10.9.2019 - 11.9.2019 Semifinále MPD mladšího žactva

PRAHA

Semifinále A a B 10.9.2019

Semifinále C a D 11.9.2019

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion

11.9.2019 Sprinterský trojboj

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Stadion program program výsledky

14.9.2019 Mistrovství Čech dorosteneckých družstev

PRAHA

Dorostenci, Dorostenky

Stadion

14.9.2019 Mistrovství Čech žákovských družstev

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion

15.9.2019 Mistrovství Čech juniorských družstev

KOLÍN

Junioři, Juniorky

Stadion

17.9.2019 - 18.9.2019 Finále MPD mladšího žactva

PRAHA

Finále A - 17.9.2019

Finále B a C 18.9.2019

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion

17.9.2019 Vrhačský trojboj

PRAHA Juliska (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Stadion program program výsledky

19.9.2019 7. veřejné závody přípravek

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky

20.9.2019 - 22.9.2019 Mistrovství ČR žactva

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Stadion program program výsledky

22.9.2019 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

27.9.2019 - 6.10.2019 MISTROVSTVÍ SVĚTA

KATAR DAUHÁ

Stadion program

28.9.2019 Mistrovství ČR juniorských družstev

PLZEŇ (AK ŠKODA Plzeň)

Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

28.9.2019 Mistrovství ČR dorosteneckých družstev

OSTRAVA Vítkovice (SSK Vítkovice, z.s.)

Dorostenci, Dorostenky

Stadion program program výsledky

29.9.2019 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

BĚCHOVICE - PRAHA silnice (Sdružení závodů Běchovice)

Silnice program program výsledky

5.10.2019 Mistrovství ČR žákovských družstev

PRAHA

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

7.10.2019 8. veřejné závody přípravek

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky

9.10.2019 Kotlářská míle a desítka

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Stadion program program výsledky

12.10.2019 - 13.10.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, dorostu a staršího žactva ve vícebojích a chůzi

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

12.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Stadion program program výsledky

13.10.2019 Víceboj rodič a dítě

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Stadion program program výsledky

13.10.2019 Víceboj smíšených dvojic

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Stadion program program výsledky

27.10.2019 - 3.11.2019 Podzimní soustředění

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Terénní

10.11.2019 86.VELKÁ KUNRATICKÁ

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

17.11.2019 Přebor Prahy v přespolním běhu

PRAHA Chodov (Atletika Jižní Město z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

program program výsledky

23.11.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

DŘÍTEČ

program program výsledky

8.12.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY V PŘESPOLNÍM BĚHU

PORTUGALSKO LISABON

Terénní