bg

Termínovka za rok

Chci si prohlédnout: za období
5.1.2020 Clarholzer-Sparkassen-Hochsprungmeeting

NĚMECKO CLARHOLZ hala

Hala program program výsledky výsledky

8.1.2020 1.VZ Olympu žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

10.1.2020 1.Veřejné závody

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Hala program program výsledky

11.1.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Strahov hala (A. C. TEPO Kladno)

Hala program program výsledky

11.1.2020 - 12.1.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorií v hale

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

12.1.2020 Přebor Středočeského kraje staršího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (TJ Sokol Kolín-atletika)

Hala program program výsledky

13.1.2020 Akademické mistrovství ČR v hale

PRAHA Strahov hala (UK FTVS)

Hala program program výsledky

15.1.2020 2.VZ Olympu žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

16.1.2020 Veřejné závody mladšího žactva (jen 2008)

PRAHA Juliska tunel (TJ Dukla Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

17.1.2020 2.Veřejné závody

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Hala program program výsledky

18.1.2020 - 19.1.2020 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích a chůzi v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program výsledky

18.1.2020 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (T. J. Sokol České Budějovice)

Hala program program výsledky

19.1.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (Plzeňský KAS)

Hala program program výsledky

21.1.2020 1.VZ Olympu

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

23.1.2020 Veřejné závody mladšího žactva (jen 2007)

PRAHA Juliska tunel (TJ Dukla Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

25.1.2020 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Strahov hala (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)

Hala program program výsledky

25.1.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (Karlovarský KAS)

Hala program program výsledky

26.1.2020 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostu a staršího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Hala program program výsledky

26.1.2020 Elán míting

SLOVENSKO BRATISLAVA hala (Slovenský atletický zväz)

Hala program výsledky

28.1.2020 2.VZ Olympu

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

31.1.2020 1.Veřejné žactva

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

1.2.2020 - 2.2.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

2.2.2020 Přebor Pardubického kraje OPEN v hale

PRAHA Strahov hala (Pardubický KAS)

Hala program program výsledky

5.2.2020 Czech Indoor Gala

OSTRAVA Vítkovice hala (Český atletický svaz)

Hala program program výsledky

5.2.2020 5. halová středa

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program výsledky

6.2.2020 Veřejné závody staršího žactva

PRAHA Juliska tunel (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

7.2.2020 - 9.2.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

8.2.2020 Kids Athletics Poruba 2020

OSTRAVA Vítkovice hala (Atletika Poruba z.s.)

Hala program program výsledky

9.2.2020 Mistrovství ČR juniorů, dorostu a žactva v chůzi v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

9.2.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen v hale

PRAHA Strahov hala (Ústecký KAS)

Hala program program výsledky

9.2.2020 Meeting Elite en salle de Metz

FRANCIE MÉTY hala

Hala program program výsledky výsledky

11.2.2020 3.VZ Olympu

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

13.2.2020 2.Veřejné závody žactva

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

15.2.2020 - 16.2.2020 Mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program výsledky

15.2.2020 Memoriál Karla Líbala - Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 m všech kategorií

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program výsledky

16.2.2020 Přebor Libereckého kraje mladšího žactva

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program výsledky

20.2.2020 - 21.2.2020 Přebor Prahy staršího žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

22.2.2020 - 23.2.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program výsledky

22.2.2020 Mistrovství ČR veteránů ve vícebojích v hale

JABLONEC NAD NISOU hala (AC Slovan Liberec, z.s.)

Hala program program výsledky

24.2.2020 - 25.2.2020 Přebor Prahy mladšího žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

29.2.2020 - 6.3.2020 Zimní soustředění

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Zimní soustředění Krkonoše - Friesovy boudy

doprava: společný autobus
odjezd autobusu od Děkanky: v sobotu 29.2.2019 ve 13,30
Návrat 6.3.2019, rolba v 18,00 hod u chalupy
ubytování: chata Jawa v Krkonoších
cena : 2100,-Kč (v ceně je zahrnuta doprava, ubytování a rolba na bagáž)

Přihlášky provádějte přes svůj osobní účet na SP4 (stejně jako na brigádu)
Termín ukončení přihlášek je 10. února.
Po uzavření přihlášek Vám bude odeslán mail s údaji pro platbu.

29.2.2020 - 1.3.2020 Mistrovství ČR žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

7.3.2020 Mistrovství ČR veteránů v hale

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program program výsledky

15.3.2020 - 21.3.2020 Mistrovství Evropy veteránů v hale

PORTUGALSKO BRAGA hala

Hala program

21.3.2020 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů

SLOVENSKO DUDINCE silnice

Silnice program program výsledky

28.3.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu, staršího žactva a mladšího žactva

TÁBOR (TJ VS Tábor, z. s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program program výsledky

29.3.2020 MISTROVSTVÍ SVĚTA V PŮLMARATONU

POLSKO GDYNĚ silnice

Silnice program

4.4.2020 Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen

PODĚBRADY silnice

Silnice program program výsledky

9.4.2020 - 13.4.2020 Jarní soustředění Kutná Hora

KUTNÁ HORA - Soustředění

Stadion

11.4.2020 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen

PARDUBICE silnice

Silnice program program výsledky

18.4.2020 10 km chůze pro 1.kola ligy mužů a žen

OLOMOUC silnice

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice

25.4.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m

SLAVKOV U BRNA (Atletika Slavkov u Brna, z.s.)

Stadion program program výsledky

2.5.2020 - 3.5.2020 MISTROVSTVÍ SVĚTA DRUŽSTEV V CHŮZI

BĚLORUSKO MINSK silnice

Silnice program

3.5.2020 Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen

PRAHA silnice

Silnice program program výsledky

8.5.2020 10 km chůze pro 2.kolo I.ligy mužů a žen a 5 km chůze pro 2.kolo II.ligy mužů a žen

MILOVICE silnice

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice

13.5.2020 Pronájem závody škola Compass

PRAHA Děkanka - Pronájem

čas 9-12

Jednalo by se cca o 125 dětí plus 20 učitelů.

Stadion

17.5.2020 1.kolo I.ligy mužů a žen

ČESKÉ BUDĚJOVICE (T. J. Sokol České Budějovice)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

17.5.2020 1.kolo II.ligy mužů a žen

BEROUN (TJ Lokomotiva Beroun z.s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

24.5.2020 10 km chůze pro 3.kola ligy mužů a žen

PRAHA silnice

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice

30.5.2020 2.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

30.5.2020 2.kolo II.ligy mužů a žen

PLZEŇ (AK ŠKODA Plzeň)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

5.6.2020 - 7.6.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

13.6.2020 3.kolo I.ligy mužů a žen

DOMAŽLICE (AC Domažlice, z. s.)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

13.6.2020 3.kolo II.ligy mužů a žen

PACOV (TJ Slavoj BANES Pacov)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

14.6.2020 - 15.6.2020 Přebor Prahy staršího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion

20.6.2020 - 21.6.2020 Mistrovství ČR juniorů a dorostu

OSTRAVA Vítkovice (SSK Vítkovice, z.s.)

Stadion program program výsledky

27.6.2020 - 28.6.2020 Mistrovství ČR mužů a žen

PLZEŇ (AK ŠKODA Plzeň)

Stadion program program výsledky

4.7.2020 - 11.7.2020 Letní soustředění mládeže I.

(Spartak Praha 4) - Soustředění

Tradiční letní soustředění mládeže SP4. Týden plný atletiky, sportu, pohybu, ale i rozvoje osobnosti. Atlet musí být především dobrý a komplexní člověk. Děláme aktivity, které mají smysl a baví nás všechny společně! Těšíme se na Vás. Podmínkou účasti je pravidelná závodní a tréninková docházka. Pro mladší a starší žactvo dle limitů SpS pro zařazení do kategorie "aktivní atlet".

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

7.7.2020 - 12.7.2020 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

KEŇA NAIROBI

Stadion program

16.7.2020 - 19.7.2020 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET

ITÁLIE RIETI

Stadion program program program výsledky

18.7.2020 - 25.7.2020 Letní soustředění mládeže II.

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Tradiční letní soustředění mládeže SP4. Týden plný atletiky, sportu, pohybu, ale i rozvoje osobnosti. Atlet musí být především dobrý a komplexní člověk. Děláme aktivity, které mají smysl a baví nás všechny společně! Těšíme se na Vás. Podmínkou účasti je pravidelná závodní a tréninková docházka. Pro mladší a starší žactvo dle limitů SpS pro zařazení do kategorie "aktivní atlet".

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

18.7.2020 10 000 m chůze pro 4.kolo I.ligy mužů a žen a 5 000 m chůze pro 4.kolo II.ligy mužů a žen

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion

25.7.2020 - 1.8.2020 Letní soustředění

KLATOVY (Spartak Praha 4) - Soustředění

Stadion

31.7.2020 - 9.8.2020 OLYMPIJSKÉ HRY

JAPONSKO TOKIO

Stadion program

22.8.2020 4.kolo II.ligy mužů a žen

VLAŠIM (TJ Spartak Vlašim)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

23.8.2020 4.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

26.8.2020 - 30.8.2020 MISTROVSTVÍ EVROPY

FRANCIE PAŘÍŽ

Stadion program

5.9.2020 - 6.9.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let

JABLONEC NAD NISOU (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Stadion program program výsledky

19.9.2020 - 20.9.2020 Mistrovství ČR žactva

TŘINEC (TJ TŽ Třinec)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

27.9.2020 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

BĚCHOVICE - PRAHA silnice (Sdružení závodů Běchovice)

Silnice program program výsledky

24.10.2020 - 1.11.2020 Podzimní soustředění

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Již tradiční kondiční soustředění se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 24.10.2020 do 1.11.2020.

Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 4200,-Kč.

Termín přihlášení a zaplacení soustředění je do 28.září 2019, proto neváhejte a přihlašujte se.

S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal

8.11.2020 87.VELKÁ KUNRATICKÁ

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

21.11.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

BĚCHOVICE (Český běžecký klub, z.s.)

Terénní program program výsledky

13.12.2020 MISTROVSTVÍ EVROPY V PŘESPOLNÍM BĚHU

IRSKO DUBLIN-FINGAL

Terénní program