bg

Mladší žactvo út+čt

(Přebor Prahy)

Macháčková Veronika
(Vedoucí družstva)

Trenér třídy 3
Aktivní od: 1.5.2015

Mail: vmachackova@sp4.cz
Telefon: 605370785


TRÉNINKY ZÁŘÍ – PRO SOUČASNÉ ČLENY (2009, 2010)

ÚTERÝ A ČTVRTEK: 16:30 - 18:00

Sraz před halou (na startu 200m)

Ročník 2008 přechází 11.10. do staršího žactva

 

 

Termínovka 2022

11.1.2022 Veřejné závody žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.) - Závody

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program výsledky

25.1.2022 Veřejné závody žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.) - Závody

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program výsledky

8.2.2022 Veřejné závody žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.) - Závody

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program výsledky

2.3.2022 - 3.3.2022 Přebor Prahy mladšího žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Hala program výsledky

26.3.2022 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu, staršího žactva a mladšího žactva

SLAVKOV U BRNA (Atletika Slavkov u Brna, z.s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program výsledky

27.4.2022 1.kolo MPD mladšího žactva

PRAHA Nové Butovice (SK Aktis Praha z.s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Terénní program výsledky

2.5.2022 Nominační závod pro Olympiádu dětí a mládeže

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Sraz pro pořadatele ve 14:30

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

4.5.2022 VZ mladšího a staršího žactva

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

5.5.2022 Veřejné závody staršího a mladšího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program výsledky

9.5.2022 Veřejné závody PAS staršího a mladšího žactva

PRAHA Stodůlky (SK Aktis Praha z.s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program výsledky

16.5.2022 2.kolo MPD mladšího žactva

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program výsledky

30.5.2022 Veřejné závody staršího a mladšího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

3.6.2022 - 5.6.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

9.6.2022 3.kolo MPD mladšího žactva

PRAHA Vokovice FTVS (SK Aktis Praha z.s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program výsledky

14.6.2022 - 15.6.2022 Přebor Prahy mladšího žactva

PRAHA Hostivař (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program výsledky

22.6.2022 4.kolo MPD mladšího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program výsledky

28.6.2022 - 30.6.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže

OLOMOUC (KAS Olomouc)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

9.7.2022 - 16.7.2022 Letní soustředění mládeže I.

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Areál Vojtův Mlýn, Čistá u Rakovníka

Atletická přípravka, Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

16.7.2022 - 23.7.2022 Letní soustředění mládeže II.

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Areál Vojtův Mlýn, Čistá u Rakovníka

Atletická přípravka, Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

6.9.2022 - 7.9.2022 Semifinále A až D MPD mladšího žactva

PRAHA

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion

19.9.2022 Finále A MPD mladšího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program výsledky

20.9.2022 - 22.9.2022 Finále B až D MPD mladšího žactva

PRAHA

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion

25.9.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích

PRAHA Vokovice FTVS (SC Radotín Praha)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program výsledky

8.10.2022 Sportovní utkání KLUCI - HOLKY (8.ročník)

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion

13.11.2022 89.VELKÁ KUNRATICKÁ

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka, Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

20.11.2022 Přebor Prahy v přespolním běhu

PRAHA Velká Chuchle (SC Radotín Praha)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program výsledky

Výsledky a bodování družstva

Výsledky družstva za rok 2022
Družstvo Soutěž Vedoucí Stadion
Žádná data k zobrazení.
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Bodování za družstvo v roce 2022
Člen Kat. Bodů Kol Startů
Žádná data k zobrazení.
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.