bg

Termínovka za rok

Chci si prohlédnout: za období
23.1.2021 1.kolo Halové atletické ligy mužů a žen

PRAHA Stromovka hala (Český atletický svaz)

Hala program program výsledky

30.1.2021 2.kolo Halové atletické ligy mužů a žen

PRAHA Stromovka hala (Český atletický svaz)

Hala program program výsledky

3.2.2021 Czech Indoor Gala

OSTRAVA Vítkovice hala (Český atletický svaz)

Hala program program výsledky

5.2.2021 Hvězdy v Nehvizdech

NEHVIZDY hala (AK Sokol Nehvizdy)

Hala program program výsledky

9.2.2021 3.kolo Halové atletické ligy mužů a žen

PRAHA Stromovka hala

Hala program program výsledky

13.2.2021 - 14.2.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích v hale

PRAHA Stromovka hala

Hala program program výsledky

16.2.2021 Otrokovický halový mítink

OTROKOVICE hala (TJ Jiskra Otrokovice)

Hala program program výsledky

20.2.2021 - 21.2.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale

OSTRAVA Vítkovice hala

Hala program program výsledky

26.2.2021 4.kolo Halové atletické ligy mužů a žen

PRAHA Stromovka hala

Hala program program výsledky

4.3.2021 - 7.3.2021 HALOVÉ MISTROVSTVÍ EVROPY

POLSKO TORUŇ hala

Hala program program výsledky výsledky

6.3.2021 - 7.3.2021 Mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale

OSTRAVA Vítkovice hala

Hala program program výsledky

20.3.2021 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km

SLOVENSKO DUDINCE silnice

Silnice program program výsledky

3.4.2021 Swiss Athletics Marathon

ŠVÝCARSKO BELP silnice

Silnice program program výsledky výsledky

10.4.2021 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen

PARDUBICE silnice

Silnice program program výsledky

10.4.2021 Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen

OLOMOUC silnice (Atletický klub Olomouc z.s.)

Silnice program program výsledky

11.4.2021 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu, staršího žactva a mladšího žactva

TÁBOR

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program program výsledky

24.4.2021 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m

SLOVENSKO SKALICA

Stadion program program výsledky

25.4.2021 1. jarní brigáda

PRAHA Děkanka - Brigáda

příprava stadionu na závody, sraz v 10:00

Stadion

1.5.2021 - 2.5.2021 SVĚTOVÝ POHÁR VE ŠTAFETÁCH

POLSKO CHOŘOV

Stadion program program program výsledky výsledky

1.5.2021 - 2.5.2021 Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u višebojima

CHORVATSKO VARAŽDÍN

Stadion program program výsledky výsledky

30.5.2021 Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen

PRAHA silnice

Silnice program program výsledky

4.6.2021 - 6.6.2021 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích

TŘEBÍČ

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

5.6.2021 Evropský pohár v běhu na 10 000 m

VELKÁ BRITÁNIE BIRMINGHAM

Stadion program program výsledky

5.6.2021 10 000 m chůze pro 1.kolo I. a II.ligy mužů a žen

RUMBURK (AC Rumburk, z.s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

12.6.2021 1.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

12.6.2021 1.kolo II.ligy mužů a žen

PLZEŇ (AK ŠKODA Plzeň)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

19.6.2021 - 20.6.2021 Mistrovství ČR juniorů a dorostu

KLADNO

Stadion program program výsledky

19.6.2021 - 20.6.2021 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV - 1.LIGA

RUMUNSKO KLUŽ

Stadion program program výsledky

26.6.2021 - 27.6.2021 Mistrovství ČR mužů a žen

ZLÍN

Stadion program program výsledky

3.7.2021 2.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Strahov přátelství (Univerzitní sportovní klub Praha)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

3.7.2021 2.kolo II.ligy mužů a žen

VLAŠIM (TJ Spartak Vlašim)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

3.7.2021 - 10.7.2021 Letní soustředění žactva I

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Areál Vojtův Mlýn, Čistá u Rakovníka

8.7.2021 - 11.7.2021 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET

NORSKO BERGEN

Stadion program program výsledky

15.7.2021 - 18.7.2021 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ

ESTONSKO TALLINN

Stadion program program výsledky

17.7.2021 - 24.7.2021 Letní soustředění žactva II

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Sportovní soustředění pro žactvo (ročníky 2006, 2007 a 2008) Termín: 17. 7. 2021–24. 7. 2021 Areál Vojtův Mlýn, Čistá u Rakovníka

18.7.2021 10 km chůze pro 2.kolo I.ligy mužů a žen, 5 km chůze pro 2.kolo II.ligy mužů a žen

MILOVICE silnice (Sportovní chůze Praha, z. s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program program výsledky

20.7.2021 Zlatá desítka Emila Zátopka

PRAHA Děkanka - Pronájem

čas 15-20

Stadion

24.7.2021 Zlatá pětka Emila Zátopka

PRAHA Děkanka - Pronájem

čas 15-20

Stadion

30.7.2021 - 8.8.2021 OLYMPIJSKÉ HRY

JAPONSKO TOKIO

Stadion program program program výsledky

31.7.2021 - 7.8.2021 Letní soustředění

VYSOKÉ MÝTO (Spartak Praha 4) - Soustředění

počet míst: - 50-60

ubytování:

Domov mládeže Vysoké Mýto

Ubytování v pokojích po 2-3 lidech. Pokoje jsou uspořádané do dvoupokojových buněk. Každá buňka má společné WC a sprchu.

Vše čisté, prostorné a odpovídající kvalitě.

web Domu mládeže Vysoké Mýto

stravování:

plná penze (s ohledem na to, že se jedná o skupinu sportujících dospělých),

stadion:

Městský stadion ve Vysokém Mýtě nabízí 400 m dráhu (se dvěma specifickými ostrými zatáčkami!), sektory pro skok do výšky, dálky a kouli. Menší vrhačská louka pro disk hned u stadionu. Hody kladivem podle podmínek (zejména vlhkost vrhačské louky) buď na louce, přilehlém fotbalovém hřišti 3, nebo v Litomyšli (15 km). Sektor pro skok o tyči v Litomyšli po domluvě.

plavání:

ve městě je plavecký bazén (vedle ubytování),

veřejná plovárna asi 2 km od ubytování.

Mapa s klíčovými body

zde

cena:

450,- kč den/osoba = 3 150,- Kč

Stadion

7.8.2021 10 000 m chůze pro 3.kolo I. a II.ligy mužů a žen

BRNO (AC Moravská Slavia Brno, spolek)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

17.8.2021 - 22.8.2021 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

KEŇA NAIROBI

Stadion program program program výsledky

21.8.2021 3.kolo II.ligy mužů a žen

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

22.8.2021 3.kolo I.ligy mužů a žen

PACOV (TJ Slavoj BANES Pacov)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

23.8.2021 - 28.8.2021 LETNÍ SVĚTOVÁ UNIVERZIÁDA

ČÍNA CHENGDU

Stadion program program výsledky

28.8.2021 - 29.8.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let

PLZEŇ

Stadion program program výsledky

5.9.2021 Mistrovství ČR družstev mužů a žen

BŘECLAV

Stadion program program výsledky

11.9.2021 Mistrovství Čech dorosteneckých družstev

Stadion program program výsledky

11.9.2021 Mistrovství Čech juniorských družstev

Stadion program program výsledky

11.9.2021 Mistrovství Čech žákovských družstev

Stadion

26.9.2021 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

BĚCHOVICE - PRAHA silnice

Silnice program program výsledky

23.10.2021 - 31.10.2021 Podzimní soustředění

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Již tradiční kondiční soustředění se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 23.10.2021 do 31.10.2021.

Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 4200,-Kč.

Termín Přihlášení proběhne od 27.9.-3.10. a zaplacení soustředění je do 10.října 2020, proto neváhejte a přihlašujte se.

S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal

Terénní

12.12.2021 MISTROVSTVÍ EVROPY V PŘESPOLNÍM BĚHU

ITÁLIE TURÍN

Terénní program program výsledky

31.12.2021 - 31.12.2021 Klubové mikiny

- Jiná akce