bg

Termínovka za rok

Chci si prohlédnout: za období
23.1.2021 1.kolo Halové atletické ligy mužů a žen

PRAHA Stromovka hala (Český atletický svaz)

Hala program program výsledky

30.1.2021 2.kolo Halové atletické ligy mužů a žen

PRAHA Stromovka hala (Český atletický svaz)

Hala program program výsledky

3.2.2021 Czech Indoor Gala

OSTRAVA Vítkovice hala (Český atletický svaz)

Hala program program výsledky

5.2.2021 Hvězdy v Nehvizdech

NEHVIZDY hala (AK Sokol Nehvizdy)

Hala program program výsledky

9.2.2021 3.kolo Halové atletické ligy mužů a žen

PRAHA Stromovka hala

Hala program program výsledky

13.2.2021 - 14.2.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích v hale

PRAHA Stromovka hala

Hala program program výsledky

16.2.2021 Otrokovický halový mítink

OTROKOVICE hala (TJ Jiskra Otrokovice)

Hala program program výsledky

20.2.2021 - 21.2.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale

OSTRAVA Vítkovice hala

Hala program program výsledky

26.2.2021 4.kolo Halové atletické ligy mužů a žen

PRAHA Stromovka hala

Hala program program výsledky

4.3.2021 - 7.3.2021 HALOVÉ MISTROVSTVÍ EVROPY

POLSKO TORUŇ hala

Hala program program výsledky výsledky

6.3.2021 - 7.3.2021 Mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale

OSTRAVA Vítkovice hala

Hala program program výsledky

20.3.2021 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km

SLOVENSKO DUDINCE silnice

Silnice program program výsledky

3.4.2021 Swiss Athletics Marathon

ŠVÝCARSKO BELP silnice

Silnice program program výsledky výsledky

10.4.2021 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen

PARDUBICE silnice

Silnice program program výsledky

10.4.2021 Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen

OLOMOUC silnice (Atletický klub Olomouc z.s.)

Silnice program program výsledky

11.4.2021 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu, staršího žactva a mladšího žactva

TÁBOR (TJ VS Tábor, z. s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

program program výsledky

24.4.2021 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m

SLOVENSKO SKALICA

Stadion program program výsledky

25.4.2021 1.jarní brigáda

PRAHA Děkanka - Brigáda

příprava stadionu na závody, sraz v 10:00

Stadion

1.5.2021 - 2.5.2021 SVĚTOVÝ POHÁR VE ŠTAFETÁCH

POLSKO CHOŘOV

Stadion program program program výsledky výsledky

1.5.2021 - 2.5.2021 Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u višebojima

CHORVATSKO VARAŽDÍN

Stadion program program výsledky výsledky

17.5.2021 Veřejné závody žactva a mladšího žactva

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Stadion program program výsledky

22.5.2021 - 23.5.2021 Mistrovství SR mužů, žen, juniorů, dorostu a staršího žactva ve vícebojích

SLOVENSKO MARTIN

Stadion program program výsledky výsledky

22.5.2021 Spring open series 2 - Dipoli, Sušice, Plzeň

SUŠICE (ASK Dipoli z.s.)

Stadion program program výsledky

23.5.2021 Mítink ČAS

OSTRAVA Vítkovice (SSK Vítkovice, z.s.)

Stadion program program výsledky

25.5.2021 Klubové závody

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion program program výsledky

26.5.2021 Klubové závody žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

29.5.2021 1.Den sprintu a překážek

RUDNÁ (ATLETIK RUDNÁ)

Stadion program program výsledky

30.5.2021 Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen

PRAHA silnice (Prague International Marathon)

Silnice program program výsledky

31.5.2021 Klubové dresy SP4

- Jiná akce

objednávka klubových dresů dresů Spartaku Praha 4 do poznámky vždy uveď pohlaví - velikost (např: M-L nebo W-S) , případně poznámku TOP

1.6.2021 Klubové závody

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion program program výsledky

1.6.2021 - 30.9.2021 Regenerace SP4

- Jiná akce

Objednávka vstupu do regenerační místnosti (sauna/vířivka) cena 400,-Kč platnost do 30.9.2021

1.6.2021 Přístupové čipy SP4

(Spartak Praha 4) - Jiná akce

Objednávka přístupových čipů pro Spartak Praha 4

2.6.2021 ATLETI SPOLU

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program program výsledky

2.6.2021 Mítink ČAS

PLZEŇ (AK ŠKODA Plzeň)

Stadion program program výsledky

2.6.2021 ATLETI SPOLU - Praha - VINPR - žactvo a mladší žactvo

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Stadion program program výsledky

2.6.2021 ATLETI SPOLU - Praha - SPAPR

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Stadion program program výsledky

2.6.2021 ATLETI SPOLU - Kolín - 67. ročník Polabských závodů

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Stadion program program výsledky

2.6.2021 ATLETI SPOLU - Rumburk

RUMBURK (AC Rumburk, z.s.)

Stadion program program výsledky

3.6.2021 Klubové závody žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

3.6.2021 SPORTUNION Liese Prokop Memorial

RAKOUSKO SANKT PÖLTEN

Stadion program program výsledky výsledky

4.6.2021 - 6.6.2021 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a dorostu ve vícebojích

TŘEBÍČ (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Stadion program program výsledky

5.6.2021 10 000 m chůze pro 1.kolo I. a II.ligy mužů a žen

RUMBURK (AC Rumburk, z.s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

5.6.2021 Hájkův memoriál v hodu kladivem

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Stadion program program výsledky

7.6.2021 Memoriál Josefa Odložila (Bronzový mítink WACT)

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program výsledky

8.6.2021 1.kolo MPD mládežnických kategorií

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

9.6.2021 1.kolo MPD staršího žactva

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

11.6.2021 Mítink Nýřany (disk, koule, kladivo)

NÝŘANY (AK ŠKODA Plzeň)

Stadion program program výsledky

11.6.2021 Mid.Summer.Track.Night

NĚMECKO DRÁŽĎANY

Stadion program program výsledky výsledky

12.6.2021 1.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

12.6.2021 1.kolo II.ligy mužů a žen

PLZEŇ (AK ŠKODA Plzeň)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

13.6.2021 Ústecké sprinty 3

ÚSTÍ NAD LABEM (Athletic Club Ústí n/L. z.s.)

Stadion program program výsledky

14.6.2021 1.kolo dvojboje MPD mladšího žactva

PRAHA Juliska (Atletika Jižní Město z.s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program program výsledky

15.6.2021 Kladno hází a Kladenské memoriály (Bronzový mítink WACT)

KLADNO (A. C. TEPO Kladno)

Stadion program program výsledky

15.6.2021 Oddílové závody

PARDUBICE (Hvězda Pardubice z.s.)

Stadion program program výsledky

16.6.2021 Memoriál Davida Novotného

KARLOVY VARY (TRIATLET Karlovy Vary z.s.)

Stadion program program výsledky

17.6.2021 2.kolo MPD staršího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

18.6.2021 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program výsledky

19.6.2021 - 20.6.2021 Mistrovství ČR juniorů a dorostu

KLADNO (A. C. TEPO Kladno)

Stadion program program výsledky

19.6.2021 - 20.6.2021 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV - 1.LIGA

RUMUNSKO KLUŽ

Stadion program program výsledky výsledky

20.6.2021 1. kolo KPD mužů a žen

ČESKÝ BROD (TJ Slavoj Český Brod, z.s.)

Stadion program program výsledky

20.6.2021 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva

LIBEREC (AC Slovan Liberec, z.s.)

Stadion program program výsledky

23.6.2021 pronájem PORG

- Pronájem

Nový PORG Martin Janda 9-13

24.6.2021 2.kolo dvojboje MPD mladšího žactva

PRAHA Hostivař (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program program výsledky

26.6.2021 - 27.6.2021 Mistrovství ČR mužů a žen

ZLÍN (Atletický klub Zlín, z.s.)

Stadion program program výsledky

27.6.2021 - 29.6.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

1.7.2021 Výroční členská schůze Spartaku Praha 4

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Schůze


Pozvánka na Výroční členskou schůzi klubu

Dne 1.7.2021 od 17:30 se uskuteční na adrese Spartak Praha 4, Děkanská vinice I 987/5, 140 00 Praha 4 Výroční členská schůze klubu.
Návrhy na kandidáty vhazujte do schránky u hlavního vstupu


Program schůze

1) Zahájení členské schůze, ověřené usnášeníschopnosti.
2) Volba řídícího členské schůze.
3) Volba mandátové komise – sčitatel.
4) Volba volební komise
5) Volba návrhové komise ve funkci pořízení zápisu.
6) Volba tří ověřovatelů zápisu z jednání.
7) Zpráva předsedy o činnosti spolku v roce 2020
8) Zpráva o investiční činnosti a hospodaření klubu v roce 2020, dále o aktuální finanční situaci (první polovina roku 2021).
9) Zpráva mandátní komise o aktuálním počtu přítomných členů.
10) Volba předsedy a členů statutárního orgánu (výboru) spolku.
11) Zprávy vedoucích družstev za rok 2020.
12) Zpráva o činnosti SpS, přípravky a k přípravě mládeže v Sp4.
13) Rozprava k předneseným zprávám.
14) Zpráva mandátové komise o výsledku voleb statutárního orgánu (výboru) spolku.
15) Předložení návrhu rozpočtu na rok 2021.
16) Úprava členských povinností – výše členských příspěvků pro přípravku a žactvo.
17) Změna stanov – vypuštění přílohy I – Majetkový dekret.
18) Vyhlášení a odměnění nejlepších atletů a atletek za rok 2020 a ocenění letošních jubilantů.
19) Závěrečná diskuze, důležité informace k sezoně, soustředění apod.
20) Hlasování o přijetí usnesení VČS

3.7.2021 2.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Strahov přátelství (Univerzitní sportovní klub Praha)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

4.7.2021 2.kolo II.ligy mužů a žen

VLAŠIM (TJ Spartak Vlašim)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

7.7.2021 - 14.7.2021 Letní soustředění žactva I

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Areál Vojtův Mlýn, Čistá u Rakovníka

8.7.2021 - 11.7.2021 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET

ESTONSKO TALLINN

Stadion program program výsledky

8.7.2021 - 9.7.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program výsledky

15.7.2021 - 18.7.2021 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ

ESTONSKO TALLINN

Stadion program program výsledky

17.7.2021 - 24.7.2021 Letní soustředění žactva II

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Sportovní soustředění pro žactvo (ročníky 2006, 2007 a 2008) Termín: 17. 7. 2021–24. 7. 2021 Areál Vojtův Mlýn, Čistá u Rakovníka

18.7.2021 10 km chůze pro 2.kolo I.ligy mužů a žen, 5 km chůze pro 2.kolo II.ligy mužů a žen

MILOVICE silnice (Sportovní chůze Praha, z. s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program program výsledky

19.7.2021 pronájem natáčení

- Pronájem

stadion uzavřen celý den - 8:00-21:00 fakulta Stavební

20.7.2021 Zlatá desítka Emila Zátopka

PRAHA Děkanka - Pronájem

čas 15-20

Stadion

24.7.2021 Zlatá pětka Emila Zátopka

PRAHA Děkanka - Pronájem

čas 15-20

Stadion

30.7.2021 - 8.8.2021 OLYMPIJSKÉ HRY

JAPONSKO TOKIO

Stadion program program program výsledky

31.7.2021 - 7.8.2021 Letní soustředění

VYSOKÉ MÝTO (Spartak Praha 4) - Soustředění

počet míst: - 50-60

ubytování:

Domov mládeže Vysoké Mýto

Ubytování v pokojích po 2-3 lidech. Pokoje jsou uspořádané do dvoupokojových buněk. Každá buňka má společné WC a sprchu.

Vše čisté, prostorné a odpovídající kvalitě.

web Domu mládeže Vysoké Mýto

stravování:

plná penze (s ohledem na to, že se jedná o skupinu sportujících dospělých),

stadion:

Městský stadion ve Vysokém Mýtě nabízí 400 m dráhu (se dvěma specifickými ostrými zatáčkami!), sektory pro skok do výšky, dálky a kouli. Menší vrhačská louka pro disk hned u stadionu. Hody kladivem podle podmínek (zejména vlhkost vrhačské louky) buď na louce, přilehlém fotbalovém hřišti 3, nebo v Litomyšli (15 km). Sektor pro skok o tyči v Litomyšli po domluvě.

plavání:

ve městě je plavecký bazén (vedle ubytování),

veřejná plovárna asi 2 km od ubytování.

Mapa s klíčovými body

zde

cena:

450,- kč den/osoba = 3 150,- Kč

Stadion

7.8.2021 10 000 m chůze pro 3.kolo I. a II.ligy mužů a žen

BRNO (AC Moravská Slavia Brno, spolek)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

14.8.2021 - 15.8.2021 Mistrovství ČR staršího a mladšího žactva ve vícebojích

PLZEŇ (AK ŠKODA Plzeň)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

17.8.2021 - 22.8.2021 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

KEŇA NAIROBI

Stadion program program program výsledky

21.8.2021 3.kolo II.ligy mužů a žen

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

22.8.2021 3.kolo I.ligy mužů a žen

PACOV (TJ Slavoj BANES Pacov)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

23.8.2021 - 28.8.2021 LETNÍ SVĚTOVÁ UNIVERZIÁDA

ČÍNA CHENGDU

Stadion program program výsledky

28.8.2021 - 29.8.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let

PLZEŇ (AK ŠKODA Plzeň)

Stadion program program výsledky

5.9.2021 Mistrovství ČR družstev mužů a žen

BŘECLAV (TJ Lokomotiva Břeclav)

Stadion program program výsledky

11.9.2021 Mistrovství Čech dorosteneckých družstev

Stadion program program výsledky

11.9.2021 Mistrovství Čech juniorských družstev

Stadion program program výsledky

11.9.2021 Mistrovství Čech žákovských družstev

Stadion

15.9.2021 - 16.9.2021 Přebor Prahy mladšího žactva

PRAHA Hostivař (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program program výsledky

26.9.2021 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

BĚCHOVICE - PRAHA silnice

Silnice program program výsledky

2.10.2021 - 2.10.2021 PLES SPARTAKU PRAHA 4 k 80.tému výročí založení klubu

PRAHA Nuselská radnice (Spartak Praha 4) - Jiná akce

Stadion

2.10.2021 - 3.10.2021 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program výsledky

8.10.2021 - 9.10.2021 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

10.10.2021 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích

PRAHA

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion

23.10.2021 - 31.10.2021 Podzimní soustředění

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Již tradiční kondiční soustředění se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 23.10.2021 do 31.10.2021.

Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 4200,-Kč.

Termín Přihlášení proběhne od 27.9.-3.10. a zaplacení soustředění je do 10.října 2020, proto neváhejte a přihlašujte se.

S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal

Terénní

12.12.2021 MISTROVSTVÍ EVROPY V PŘESPOLNÍM BĚHU

ITÁLIE TURÍN

Terénní program program výsledky

31.12.2021 - 31.12.2021 Klubové mikiny

- Jiná akce