Termínovka za rok
1.1.2021 Regenerace SP4
PRAHA Děkanka hala - Jiná akce
23.1.2021 1.kolo Halové atletické ligy mužů a žen
30.1.2021 2.kolo Halové atletické ligy mužů a žen
3.2.2021 Czech Indoor Gala
5.2.2021 Hvězdy v Nehvizdech
9.2.2021 3.kolo Halové atletické ligy mužů a žen
13.2.2021 - 14.2.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích v hale
16.2.2021 Otrokovický halový mítink
20.2.2021 - 21.2.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale
26.2.2021 4.kolo Halové atletické ligy mužů a žen
4.3.2021 - 7.3.2021 HALOVÉ MISTROVSTVÍ EVROPY
6.3.2021 - 7.3.2021 Mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale
20.3.2021 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km
3.4.2021 Swiss Athletics Marathon
10.4.2021 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen
10.4.2021 Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen
11.4.2021 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu, staršího žactva a mladšího žactva
24.4.2021 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m
25.4.2021 1.jarní brigáda
PRAHA Děkanka - Brigáda
1.5.2021 - 2.5.2021 SVĚTOVÝ POHÁR VE ŠTAFETÁCH
1.5.2021 - 2.5.2021 Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u višebojima
16.5.2021 MISTROVSTVÍ EVROPY V CHŮZI DRUŽSTEV
17.5.2021 Veřejné závody žactva a mladšího žactva
22.5.2021 - 23.5.2021 Mistrovství SR mužů, žen, juniorů, dorostu a staršího žactva ve vícebojích
22.5.2021 Spring open series 2 - Dipoli, Sušice, Plzeň
23.5.2021 Mítink ČAS
23.5.2021 Půlmaraton Kolín - Velký Osek - Kolín
25.5.2021 Klubové závody
26.5.2021 Klubové závody žactva
26.5.2021 6.PBT VAŠÍ LIGY
27.5.2021 3.Kladenské vrhačské závody
29.5.2021 1.Den sprintu a překážek
30.5.2021 Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen
1.6.2021 Klubové závody
2.6.2021 ATLETI SPOLU
2.6.2021 Mítink ČAS
2.6.2021 ATLETI SPOLU - Praha - VINPR - žactvo a mladší žactvo
2.6.2021 ATLETI SPOLU - Praha - SPAPR
2.6.2021 ATLETI SPOLU - Kolín - 67.ročník Polabských závodů
2.6.2021 ATLETI SPOLU - Rumburk
3.6.2021 Klubové závody žactva
3.6.2021 SPORTUNION Liese Prokop Memorial
4.6.2021 - 6.6.2021 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a dorostu ve vícebojích
5.6.2021 10 000 m chůze pro 1.kolo I. a II.ligy mužů a žen
5.6.2021 Hájkův memoriál v hodu kladivem
7.6.2021 Memoriál Josefa Odložila (Bronzový mítink WACT)
8.6.2021 1.kolo MPD mládežnických kategorií
9.6.2021 1.kolo MPD staršího žactva
11.6.2021 Mítink Nýřany (disk, koule, kladivo)
11.6.2021 Mid.Summer.Track.Night
12.6.2021 1.kolo I.ligy mužů a žen
12.6.2021 1.kolo II.ligy mužů a žen
13.6.2021 Ústecké sprinty 3
14.6.2021 1.kolo dvojboje MPD mladšího žactva
15.6.2021 Kladno hází a Kladenské memoriály (Bronzový mítink WACT)
15.6.2021 Oddílové závody
16.6.2021 Memoriál Davida Novotného
17.6.2021 2.kolo MPD staršího žactva
17.6.2021 16.ročník Jarního běhu Olympu
18.6.2021 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost
19.6.2021 - 20.6.2021 Mistrovství ČR juniorů a dorostu
19.6.2021 - 20.6.2021 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV - 1.LIGA
19.6.2021 Pražská veteraniáda
20.6.2021 1.kolo KPD mužů a žen
20.6.2021 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva
23.6.2021 Pronájem PORG
PRAHA Děkanka - Pronájem
Nový PORG
Martin Janda
9-13 hod.
24.6.2021 2.kolo dvojboje MPD mladšího žactva
26.6.2021 - 27.6.2021 Mistrovství ČR mužů a žen
27.6.2021 - 29.6.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva
29.6.2021 - 30.6.2021 OPEN víceboje mladšího a staršího žactva
30.6.2021 Klubové mikiny
- Jiná akce
30.6.2021 Klubové mikiny - doplatek
- Jiná akce
1.7.2021 Výroční členská schůze Spartaku Praha 4
PRAHA Děkanka hala (Spartak Praha 4) - Schůze
Pozvánka na Výroční členskou schůzi klubu
Dne 1.7.2021 od 17:30 se uskuteční na adrese Spartak Praha 4, Děkanská vinice I 987/5, 140 00 Praha 4 Výroční členská schůze klubu.
Návrhy na kandidáty vhazujte do schránky u hlavního vstupu
Program schůze
1) Zahájení členské schůze, ověřené usnášeníschopnosti.
2) Volba řídícího členské schůze.
3) Volba mandátové komise – sčitatel.
4) Volba volební komise
5) Volba návrhové komise ve funkci pořízení zápisu.
6) Volba tří ověřovatelů zápisu z jednání.
7) Zpráva předsedy o činnosti spolku v roce 2020
8) Zpráva o investiční činnosti a hospodaření klubu v roce 2020, dále o aktuální finanční situaci (první polovina roku 2021).
9) Zpráva mandátní komise o aktuálním počtu přítomných členů.
10) Volba předsedy a členů statutárního orgánu (výboru) spolku.
11) Zprávy vedoucích družstev za rok 2020.
12) Zpráva o činnosti SpS, přípravky a k přípravě mládeže v Sp4.
13) Rozprava k předneseným zprávám.
14) Zpráva mandátové komise o výsledku voleb statutárního orgánu (výboru) spolku.
15) Předložení návrhu rozpočtu na rok 2021.
16) Úprava členských povinností – výše členských příspěvků pro přípravku a žactvo.
17) Změna stanov – vypuštění přílohy I – Majetkový dekret.
18) Vyhlášení a odměnění nejlepších atletů a atletek za rok 2020 a ocenění letošních jubilantů.
19) Závěrečná diskuze, důležité informace k sezoně, soustředění apod.
20) Hlasování o přijetí usnesení VČS
3.7.2021 2.kolo I.ligy mužů a žen
3.7.2021 Mistrovství ČR veteránů
4.7.2021 2.kolo II.ligy mužů a žen
4.7.2021 1.kolo extraligy mužů a žen
7.7.2021 - 14.7.2021 Letní soustředění žactva I.
ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění
8.7.2021 - 11.7.2021 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET
8.7.2021 - 9.7.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek
10.7.2021 Cena města Pacova v disku a BANES mítink s memoriály
11.7.2021 Youth Athletics - Sokol Grand Prix
13.7.2021 Pronájem natáčení
PRAHA Děkanka - Pronájem
stadion uzavřen celý den - 8:00-21:00
Fakulta Stavební
15.7.2021 - 18.7.2021 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ
15.7.2021 Pronájem Desetiboj
PRAHA Děkanka - Pronájem
17.7.2021 - 24.7.2021 Letní soustředění žactva II.
ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění
17.7.2021 - 18.7.2021 Cena Pacova ve vícebojích
18.7.2021 10 km chůze pro 2.kolo I.ligy mužů a žen, 5 km chůze pro 2.kolo II.ligy mužů a žen
20.7.2021 Zlatá desítka Emila Zátopka
23.7.2021 - 1.8.2021 Soustředění běžci
KRKONOŠE Dvorská bouda - Soustředění
24.7.2021 Zlatá pětka Emila Zátopka
24.7.2021 - 25.7.2021 Krajský přebor ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody
28.7.2021 8.PBT VAŠÍ LIGY
30.7.2021 - 8.8.2021 OLYMPIJSKÉ HRY
31.7.2021 - 7.8.2021 Letní soustředění
VYSOKÉ MÝTO (Spartak Praha 4) - Soustředění
počet míst: - 50-60
ubytování:
Domov mládeže Vysoké Mýto
Ubytování v pokojích po 2-3 lidech. Pokoje jsou uspořádané do dvoupokojových buněk. Každá buňka má společné WC a sprchu.
Vše čisté, prostorné a odpovídající kvalitě.
stravování:
plná penze (s ohledem na to, že se jedná o skupinu sportujících dospělých),
stadion:
Městský stadion ve Vysokém Mýtě nabízí 400 m dráhu (se dvěma specifickými ostrými zatáčkami!), sektory pro skok do výšky, dálky a kouli. Menší vrhačská louka pro disk hned u stadionu. Hody kladivem podle podmínek (zejména vlhkost vrhačské louky) buď na louce, přilehlém fotbalovém hřišti 3, nebo v Litomyšli (15 km). Sektor pro skok o tyči v Litomyšli po domluvě.
plavání:
ve městě je plavecký bazén (vedle ubytování),
veřejná plovárna asi 2 km od ubytování.
Mapa s klíčovými body
cena:
450,- kč den/osoba = 3 150,- Kč
7.8.2021 10 000 m chůze pro 3.kolo I. a II.ligy mužů a žen
7.8.2021 Velká cena ČEZ a.s.
9.8.2021 Sušické házení
14.8.2021 - 15.8.2021 Mistrovství ČR staršího a mladšího žactva ve vícebojích
14.8.2021 Bílinská půlka
14.8.2021 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
14.8.2021 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovensko dorostu
15.8.2021 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera
17.8.2021 Pražské memoriály
18.8.2021 - 22.8.2021 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ
18.8.2021 2.Atletická středa
18.8.2021 Rieter mítink
21.8.2021 3.kolo II.ligy mužů a žen
22.8.2021 3.kolo I.ligy mužů a žen
22.8.2021 2.kolo extraligy mužů a žen
23.8.2021 - 28.8.2021 Mistrovství světa neslyšících
24.8.2021 2.kolo MPD mládežnických kategorií
24.8.2021 Hradecké memoriály
24.8.2021 Malá cena AKM Viktoria Plzeň
28.8.2021 - 29.8.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let
30.8.2021 Oddílové závody staršího žactva
31.8.2021 2.Oddílové závody staršího žactva
2.9.2021 3.kolo MPD mládežnických kategorií
3.9.2021 OU Vyšehrad
- Pronájem
4.9.2021 Baráž o postup do extraligy mužů a žen
4.9.2021 Baráž o postup do I.ligy mužů a žen
5.9.2021 Mistrovství ČR družstev mužů a žen
5.9.2021 Finále A MPD staršího žactva
7.9.2021 OU Vyšehrad
PRAHA Děkanka - Pronájem
7.9.2021 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána
7.9.2021 České akademické hry
8.9.2021 Semifinále A MPD mladšího žactva
8.9.2021 Semifinále B MPD mladšího žactva
11.9.2021 Mistrovství Čech dorosteneckých družstev
11.9.2021 Mistrovství Čech juniorských družstev
11.9.2021 Mistrovství Čech žákovských družstev
11.9.2021 Velká cena v běhu na 300 m v rámci oslav 80 let založení ASB
11.9.2021 Kladenský maraton
13.9.2021 Ďáblická míle
14.9.2021 Memoriál Ludvíka Daňka
15.9.2021 - 16.9.2021 Přebor Prahy mladšího žactva
17.9.2021 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost
18.9.2021 Mistrovství ČR v atletice neslyšících
18.9.2021 - 19.9.2021 Mistrovství ČR žactva
19.9.2021 Brigáda hala úklid
- Brigáda
19.9.2021 Pardubický vinařský půlmaraton
20.9.2021 Finále D MPD mladšího žactva
23.9.2021 Finále A MPD mladšího žactva
25.9.2021 Mistrovství ČR juniorských družstev
25.9.2021 Havlíčkobrodský půlmaraton
26.9.2021 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
26.9.2021 Mistrovství ČR dorosteneckých družstev
28.9.2021 Podzimní atletický Jindřicháč a Memoriál Karla Koláře
29.9.2021 Víceboj mladší žactvo I
30.9.2021 Víceboj mladší žactvo II
1.10.2021 Mistrovství ČR sportovců s mentálním postižením
1.10.2021 - 2.10.2021 Oddílový vrhačský trojboj a pětiboj
2.10.2021 PLES SPARTAKU PRAHA 4 k 80.tému výročí založení klubu
PRAHA Nuselská radnice (Spartak Praha 4) - Jiná akce
2.10.2021 - 3.10.2021 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
2.10.2021 Mistrovství ČR žákovských družstev
2.10.2021 Libeňská běžecká veteraniáda
8.10.2021 - 9.10.2021 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích
9.10.2021 Tradiční utkání MUŽI - ŽENY (49.ročník)
9.10.2021 Sportovní utkání KLUCI - HOLKY (7.ročník)
10.10.2021 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích
15.10.2021 - 22.10.2021 Podzimní soustředění - 1.týden
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
Již tradiční soustředění Friesberg se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 16.10.2021 do 22.10.2021.
Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 4550,-Kč.
Termín zaplacení soustředění je do 15.září 2021,
S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal
16.10.2021 Čtyřboj mladšího žactva
16.10.2021 SVÁTEK CHŮZE - HODINOVKA - Velká cena SMOLA CHŮZE
16.10.2021 Klasický pětiboj a Mistrovství ČR veteránů v klasickém pětiboji
17.10.2021 Mistrovství ČR v chůzi na 35 km mužů a žen
17.10.2021 XLVI^ Roma Ostia Half Marathon
21.10.2021 - 25.10.2021 Podzimní soustředění žactva
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
22.10.2021 - 31.10.2021 Podzimní soustředění běžci - Dvorská
KRKONOŠE Dvorská bouda (Spartak Praha 4) - Soustředění
23.10.2021 - 31.10.2021 Podzimní soustředění
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
Již tradiční kondiční soustředění se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 23.10.2021 do 31.10.2021.
Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 5200,-Kč.
Termín Přihlášení proběhne od 27.9.-3.10. a zaplacení soustředění je do 14.října 2021, proto neváhejte a přihlašujte se.
S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal
23.10.2021 Praha - Brandýs
6.11.2021 1.brigáda na Velkou Kunratickou
PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda
6.11.2021 5 et 10km de Lille
6.11.2021 PALESTRA Kbelská 10 + Akademické mistrovství ČR v silničním běhu
6.11.2021 15.ročník Podzimního běhu Olympu
13.11.2021 2.brigáda na Velkou Kunratickou
PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda