bg

Termínovka za rok

Chci si prohlédnout: za období
1.1.2022 Klubové dresy SP4

(Spartak Praha 4) - Jiná akce

objednávka klubových dresů dresů Spartaku Praha 4 do poznámky vždy uveď pohlaví - velikost (např: M-L nebo W-S) , případně poznámku TOP

1.1.2022 Přístupové čipy SP4

(Spartak Praha 4) - Jiná akce

Objednávka přístupových čipů pro Spartak Praha 4

1.1.2022 Regenerace SP4 2021/2022

(Spartak Praha 4) - Jiná akce

Objednávka vstupu do regenerační místnosti (sauna/vířivka) cena 1200,-Kč platnost (jeden rok) od 1.10.2021 do 30.9.2022

1.1.2022 Brigády leden

- Brigáda

1.1.2022 Klubové mikiny - žactvo

(Spartak Praha 4) - Jiná akce

Klubové mikiny žactva Do poznámky: DRUH - STŘIH - VELIKOST (př: klokanka - pánská - M) V případě dotazů dkocanek@sp4.cz Týmové mikiny žactva v klubových barvách s originálním potiskem. Nejdeme cestou levného a nekvalitního unisex fast-fashion. Naše mikiny budou vyrobené na zakázku a ušité českými švadlenkami. Potisk sítotiskem s motivem sprintera v blocích navrhl Ondra Kuptík. Vybírejte ze dvou základních druhů – mikina KLASIK / mikina KLOKANKA (https://www.iamhank.cz/) Vybírejte velikost a střih (od unisexové dětské velikosti po pánská a dámská 2XL). Uzávěrka objednávek: neděle 15. 5. 2022

2.1.2022 Novoroční závody I (dorost, junioři, juniorky, dospělí) - OPEN

PRAHA Strahov hala (ASK Dipoli z.s.)

Hala program program výsledky

8.1.2022 Kontrolní závod ve skoku o tyči

PRAHA Strahov hala (Český atletický svaz)

Hala program program výsledky

10.1.2022 Akademické mistrovství ČR v hale

PRAHA Strahov hala (UK FTVS)

Hala program program výsledky výsledky

11.1.2022 Veřejné závody žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.) - Závody

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

12.1.2022 2.halová středa

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program výsledky

14.1.2022 Veřejné závody USK Praha I.

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha) - Závody

Hala program program výsledky

15.1.2022 - 16.1.2022 Přebor Prahy ve vícebojích v hale

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Hala program program výsledky

16.1.2022 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (Plzeňský KAS)

Hala program program výsledky

21.1.2022 Veřejné závody USK Praha II.

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha) - Závody

Hala program program výsledky

22.1.2022 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (Karlovarský KAS)

Hala program program výsledky

23.1.2022 Mistrovství Kraje Vysočina v hale

PRAHA Strahov hala (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Hala program program výsledky

23.1.2022 Zimní halové závody SC Radotín

PRAHA Strahov hala (SC Radotín Praha)

Hala program program výsledky

25.1.2022 Veřejné závody žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.) - Závody

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

26.1.2022 4.halová středa

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program výsledky

27.1.2022 Kladno INDOOR 2022 (WIT-Bronze)

KLADNO hala (A. C. TEPO Kladno)

Hala program program výsledky

27.1.2022 Championnats de France FFSU en salle

FRANCIE MIRAMAS hala

Hala program program výsledky výsledky

29.1.2022 Veřejné závody dospělých

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.) - Závody

Hala program program výsledky

29.1.2022 - 30.1.2022 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a v chůzi v hale

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program výsledky

30.1.2022 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen v hale

PRAHA Strahov hala (Ústecký KAS)

Hala program program výsledky

4.2.2022 Veřejné závody USK Praha žactva I.

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha) - Závody

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

5.2.2022 - 6.2.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.) - Závody

Hala program program výsledky

5.2.2022 Hustopečské skákání (WIT-Bronze)

HUSTOPEČE hala (TJ Agrotec Hustopeče z.s.)

Hala program program výsledky

8.2.2022 Veřejné závody žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.) - Závody

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

9.2.2022 6.halová středa

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program výsledky

11.2.2022 - 13.2.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

11.2.2022 Veřejné závody USK Praha žactva II.

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha) - Závody

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

12.2.2022 Veřejné halové závody

PRAHA Strahov hala (TJ Sokol Kolín-atletika)

Hala program program výsledky

13.2.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva v chůzi v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

13.2.2022 Münich Indoor

NĚMECKO MNICHOV hala

Hala program program výsledky výsledky

16.2.2022 - 17.2.2022 Přebor Prahy staršího žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

16.2.2022 7.halová středa

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program výsledky

19.2.2022 - 20.2.2022 Mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program výsledky

19.2.2022 Memoriál Karla Líbala - 34.ročník a Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 m

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program výsledky

20.2.2022 - 27.2.2022 Mistrovství Evropy veteránů v hale

PORTUGALSKO BRAGA hala

Hala program

20.2.2022 Mistrovství Plzeňského kraje staršího a mladšího žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (Plzeňský KAS)

Hala program program výsledky

20.2.2022 Otevřené halové závody žactva TJ Stodůlky Praha

PRAHA Strahov hala (TJ Stodůlky Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

20.2.2022 - 26.2.2022 Friesovky zima

KRKONOŠE Friesovy boudy - Soustředění

22.2.2022 Veřejné závody dospělých

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.) - Závody

Hala program program výsledky

26.2.2022 - 27.2.2022 Mistrovství ČR žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

26.2.2022 Mistrovství ČR veteránů ve vícebojích v hale

JABLONEC NAD NISOU hala (AC Slovan Liberec, z.s.)

Hala program program výsledky

27.2.2022 Velká cena v hodu břemenem

PARDUBICE (Hvězda Pardubice z.s.)

Stadion program program výsledky

2.3.2022 - 3.3.2022 Přebor Prahy mladšího žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Hala program program výsledky

4.3.2022 - 5.3.2022 MISTROVSTVÍ SVĚTA DRUŽSTEV V CHŮZI

OMÁN MASKAT silnice

Silnice program program program výsledky výsledky

5.3.2022 - 6.3.2022 Mistrovství ČR mužů a žen v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program výsledky

12.3.2022 Mistrovství ČR veteránů v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program výsledky výsledky

16.3.2022 Interní závod přípravky I.

PRAHA Děkanka hala (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka

Hala výsledky

17.3.2022 Interní závod přípravky II.

PRAHA Děkanka hala (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka

Hala výsledky

18.3.2022 - 20.3.2022 HALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA

SRBSKO BĚLEHRAD hala

Hala program program program výsledky výsledky

18.3.2022 Interní závod přípravky III.

PRAHA Děkanka hala (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka

Hala výsledky

21.3.2022 Ďáblická míle

PRAHA Ďáblice (SK Míle, z.s.)

Stadion program program výsledky

22.3.2022 Interní halové závody

PRAHA Děkanka hala (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci

Hala program program výsledky

24.3.2022 Natáčení

PRAHA Děkanka - Pronájem

datum natáčení by byl 24.3. cca od 7.30h -14.30h,

Stadion

25.3.2022 Veřejné závody v hodu břemenem

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion program program výsledky

26.3.2022 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu, staršího žactva a mladšího žactva

SLAVKOV U BRNA (Atletika Slavkov u Brna, z.s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program program výsledky

27.3.2022 N Kolay 17. Istanbul Yari Maratonu

TURECKO ISTANBUL silnice

Silnice program program výsledky výsledky

30.3.2022 Výroční členská schůze Spartaku Praha 4

PRAHA Děkanka hala (Spartak Praha 4) - Schůze

Začátek 17:30

2.4.2022 Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen

PODĚBRADY silnice (Český atletický svaz)

Silnice program program výsledky

9.4.2022 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen

PARDUBICE silnice

Silnice program program výsledky

13.4.2022 - 18.4.2022 Jarní soustředění Feherovi

BENEŠOV (Spartak Praha 4) - Soustředění

Stadion

13.4.2022 - 26.4.2022 Soustředění SCM

ŠPANĚLSKO CALELLA - Soustředění

Stadion

14.4.2022 - 18.4.2022 Jarní soustředění TBN

KUTNÁ HORA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Pension Bed Breakfast Kouřimská 28, Kutná Hora www.bed-breakfast.cz zasílám ceny pokojů na Velikonoce: dvojlůžkový 1590 Kč noc se snídaní a DPH třílůžkový 1790 Kč noc se snídaní a DPH navíc se platí poplatek městu pro osoby nad 18 let, tj. 21 Kč za noc.

Stadion

15.4.2022 Chůze pro 1.kolo I. a II.ligy mužů a žen

OLOMOUC silnice (Atletický klub Olomouc z.s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program program výsledky

15.4.2022 - 15.4.2022 Brigáda duben

- Brigáda

16.4.2022 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:00

Stadion

18.4.2022 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

23.4.2022 Mistrovství ČR v chůzi na 35 km mužů a žen

SLOVENSKO DUDINCE silnice

Silnice program program výsledky

23.4.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m

OTROKOVICE (TJ Jiskra Otrokovice)

Stadion program program výsledky

23.4.2022 Jarní brigáda SP4

- Brigáda

Jarní brigáda Sp4. Práce se bude rozdělovat na místě. Sraz 8:30

23.4.2022 - 1.5.2022 Soustředění Melago

ITÁLIE MELAGO - Soustředění

Stadion

23.4.2022 Libeňská veteraniáda

PRAHA Pekařka (AC Praha 1890)

Stadion výsledky

24.4.2022 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

25.4.2022 Veřejné závody na Děkance

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Veřejné závody pro dorost až dospělé. V bězích může být přihlášeno i starší žactvo pořádajícího klubu.

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

27.4.2022 1.kolo MPD mladšího žactva

PRAHA Nové Butovice (SK Aktis Praha z.s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Terénní program program výsledky

27.4.2022 Interní uzavřené závody přípravky

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Závody pro přípravku, začátek 15:15.

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky výsledky

28.4.2022 Interní uzavřené závody přípravky

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Závody pro přípravku, začátek 15:15.

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky výsledky

30.4.2022 Kladivo na čarodějnice

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Stadion program program výsledky

1.5.2022 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

1.5.2022 Polabské závody

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Stadion program program výsledky

2.5.2022 Nominační závod pro Olympiádu dětí a mládeže

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Sraz pro pořadatele ve 14:30

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

2.5.2022 Veřejné závody PAS (pouze běhy)

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program výsledky

4.5.2022 VZ mladšího a staršího žactva

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

5.5.2022 Veřejné závody staršího a mladšího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program program výsledky

6.5.2022 Veřejné závody PAS (pouze běhy)

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program výsledky

7.5.2022 Chůze pro 2.kolo I. a II.ligy mužů a žen

MILOVICE silnice (Sportovní chůze Praha, z. s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program program výsledky

7.5.2022 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:00

Stadion

7.5.2022 - 8.5.2022 Víceboje na Děkance

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

8.5.2022 Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen

PRAHA silnice (Prague International Marathon)

Silnice program program výsledky

8.5.2022 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

8.5.2022 Championnat de France des clubs - 1er tour

FRANCIE SAINT-ÉTIENNE

Stadion program program výsledky výsledky

9.5.2022 Ďáblická míle

PRAHA Ďáblice (SK Míle, z.s.)

Stadion program program výsledky

9.5.2022 Veřejné závody PAS staršího a mladšího žactva

PRAHA Stodůlky (SK Aktis Praha z.s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program program výsledky

10.5.2022 1.kolo MPD juniorů a dorostu

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

12.5.2022 Přebor Prahy v atletice ČSMPS

PRAHA Děkanka - Pronájem

Michal Javůrek

a) od 8-15 hodin nebo b) 14-19 hodin podle toho zda školy budou ochotny pustit školáky z výuky

Stadion

12.5.2022 1.kolo MPD staršího žactva

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

14.5.2022 1.kolo I.ligy mužů a žen

TŘEBÍČ (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

14.5.2022 Mid Summer Track Night 2022

RAKOUSKO VÍDEŇ

Stadion program program výsledky výsledky

15.5.2022 1.kolo II.ligy mužů a žen

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

15.5.2022 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

16.5.2022 2.kolo MPD mladšího žactva

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program program výsledky

18.5.2022 Přebory Prahy v hodu kladivem mužů, žen, juniorů a juniorek

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Stadion program program výsledky

20.5.2022 - 21.5.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program výsledky

21.5.2022 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:00

Stadion

22.5.2022 Chůze pro 3.kolo I. a II.ligy mužů a žen

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ (SK Nové Město nad Metují)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

22.5.2022 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

25.5.2022 2.kolo MPD staršího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

26.5.2022 Přebory gymnázia Na Vítězné pláni

PRAHA Děkanka - Pronájem

Gymnázium Na Vítězné pláni, P4 tel.: 727972196 Jana Věšínová vesinova@gvp.cz čas 9-13:30

Stadion

28.5.2022 2.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

28.5.2022 Evropský pohár v běhu na 10 000 m

FRANCIE PACÉ

Stadion program program program výsledky

29.5.2022 2.kolo II.ligy mužů a žen

PACOV (TJ Slavoj BANES Pacov)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

29.5.2022 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

31.5.2022 2.kolo MPD juniorů a dorostu

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

2.6.2022 Mistrovství ČR ČSMPS v atletice

PRAHA Děkanka - Pronájem

kontakt: Michal Javůrek

čas: 8-15

Stadion

3.6.2022 - 5.6.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

4.6.2022 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:00

Stadion

4.6.2022 - 5.6.2022 Mistrovství ČR veteránů

RUMBURK

Stadion

5.6.2022 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

5.6.2022 - 7.6.2022 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

9.6.2022 3.kolo MPD mladšího žactva

PRAHA Vokovice FTVS (SK Aktis Praha z.s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program program výsledky

11.6.2022 3.kolo I.ligy mužů a žen

DOMAŽLICE (AC Domažlice, z. s.)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

12.6.2022 3.kolo II.ligy mužů a žen

VLAŠIM (Atletika Vlašim, z.s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

14.6.2022 - 15.6.2022 Přebor Prahy mladšího žactva

PRAHA Hostivař (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program program výsledky

16.6.2022 České akademické hry

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Stadion program program výsledky

16.6.2022 Závod KPMG

PRAHA Děkanka - Pronájem

Pronájem 17-21 celý stadion

Stadion

18.6.2022 - 19.6.2022 Mistrovství ČR juniorů a dorostu

OSTRAVA Vítkovice (SSK Vítkovice, z.s.)

Stadion program program výsledky

18.6.2022 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:00

Stadion

20.6.2022 Oficiální závody přípravky

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka

Stadion

21.6.2022 3.kolo MPD staršího žactva

PRAHA Vokovice FTVS (SC Radotín Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

22.6.2022 4.kolo MPD mladšího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program program výsledky

24.6.2022 - 25.6.2022 Mistrovství ČR mužů a žen

HODONÍN (Atletický klub Hodonín,z.s.)

Stadion program program výsledky

28.6.2022 3.kolo MPD juniorů a dorostu

PRAHA Stromovka (PSK Olymp Praha, z.s.)

Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

28.6.2022 - 30.6.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže

OLOMOUC (KAS Olomouc)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

28.6.2022 Školní závody Nový PORG

PRAHA Děkanka - Pronájem

Martin Janda

cca. 9-13 hodin

Gymnázium Nový PORG

Stadion

29.6.2022 - 10.7.2022 Mistrovství světa veteránů

FINSKO TAMPERE

Stadion program

4.7.2022 - 7.7.2022 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET

IZRAEL JERUZALÉM

Stadion program program program výsledky

9.7.2022 - 16.7.2022 Letní soustředění mládeže I.

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Areál Vojtův Mlýn, Čistá u Rakovníka

Atletická přípravka, Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

15.7.2022 - 24.7.2022 MISTROVSTVÍ SVĚTA

USA EUGENE

Stadion program program program výsledky

16.7.2022 - 23.7.2022 Letní soustředění mládeže II.

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Areál Vojtův Mlýn, Čistá u Rakovníka

Atletická přípravka, Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

20.7.2022 Zlatá desítka Emila Zátopka

PRAHA Děkanka - Pronájem

Vlastimil Šroubek 1) ZLATÁ DESÍTKA EMILA ZÁTOPKA 20.7.2022 ( 16.00 až 21.00 hod.)

www.marathonplzen.cz

www.zlaty-tyden.cz

Stadion

23.7.2022 - 30.7.2022 Letní soustředění

VYSOKÉ MÝTO (Spartak Praha 4) - Soustředění

Letní soustředění Vysoké Mýto

Soustředění dorostu, juniorů a dospělých se uskuteční znovu ve Vysokém Mýtě. Vedoucí soustředění bude určen. Podmínkou pro účast na soustředění pro atlety je aktivní soutěžní činnost zejména v letní sezoně (družstva mužů a žen, juniorů, Mistrovství ČR a Přebory Prahy).

Ubytování: Domov mládeže Vysoké Mýto web DMVM

Stravování: plná penze + druhá večeře

Stadion a sportovní zázemí: k dispozici 400 m atletický stadion (vše s výjimkou sektorů tyč a kladivo), dále po domluvě sportovní hala v areálu ubytování. Využít lze také městský stadion v Litomyšli (cca 15 min autem) opět po domluvě se správci.

Cena: 3850,- (za den 550 Kč)

Účastníci soustředění jsou povinni se řídit řádem soustředění.

Stadion

24.7.2022 Zlatá pětka Emila Zátopka

PRAHA Děkanka - Pronájem

Vlastimil Šroubek 2) ZLATÁ PĚTKA EMILA ZÁTOPKA 24.7.2022 ( 16.00 až 20.00 hod.)

www.marathonplzen.cz

www.zlaty-tyden.cz

Stadion

2.8.2022 - 7.8.2022 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

KOLUMBIE CALI

Stadion program program program výsledky

6.8.2022 Chůze pro 4.kolo I. a II.ligy mužů a žen

BRNO (AC Moravská Slavia Brno, spolek)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

15.8.2022 - 21.8.2022 MISTROVSTVÍ EVROPY

NĚMECKO MNICHOV

Stadion program program program výsledky

20.8.2022 4.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Strahov ER (Univerzitní sportovní klub Praha)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

21.8.2022 4.kolo II.ligy mužů a žen

BEROUN (TJ Lokomotiva Beroun z.s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

27.8.2022 - 28.8.2022 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let

BRNO (VSK Univerzita Brno)

Stadion program program výsledky

30.8.2022 4.kolo MPD juniorů a dorostu

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

3.9.2022 Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

3.9.2022 Baráž o postup do I.ligy mužů a žen

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

4.9.2022 Mistrovství ČR družstev mužů a žen

CHEB (SKP Union Cheb z.s.)

Stadion program program výsledky

4.9.2022 Finále A MPD staršího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

5.9.2022 Finále B MPD staršího žactva

PRAHA Kotlářka

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion

6.9.2022 - 7.9.2022 Semifinále A až D MPD mladšího žactva

PRAHA

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion

10.9.2022 Mistrovství Čech juniorských družstev

Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

10.9.2022 Mistrovství Čech dorosteneckých družstev

Stadion program program výsledky

10.9.2022 Mistrovství Čech žákovských družstev

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

17.9.2022 - 18.9.2022 Mistrovství ČR žactva

JABLONEC NAD NISOU (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Stadion program program výsledky

19.9.2022 Finále A MPD mladšího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program program výsledky

20.9.2022 - 22.9.2022 Finále B až D MPD mladšího žactva

PRAHA

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion

24.9.2022 Mistrovství ČR juniorských družstev

MLADÁ BOLESLAV (AC Mladá Boleslav z.s.)

Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

25.9.2022 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

BĚCHOVICE - PRAHA silnice (Sdružení závodů Běchovice)

Silnice program program výsledky

25.9.2022 Mistrovství ČR dorosteneckých družstev

PLZEŇ (AK ŠKODA Plzeň)

Stadion program program výsledky

25.9.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích

PRAHA Vokovice FTVS (SC Radotín Praha)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program program výsledky

1.10.2022 Mistrovství ČR žákovských družstev

TŘINEC (TJ TŽ Třinec)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

1.10.2022 - 2.10.2022 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program výsledky

8.10.2022 Tradiční utkání MUŽI - ŽENY (50.ročník)

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Jiná akce

Stadion

8.10.2022 Sportovní utkání KLUCI - HOLKY (8.ročník)

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion

8.10.2022 - 9.10.2022 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích

PRAHA

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion

22.10.2022 - 30.10.2022 Podzimní soustředění

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Již tradiční kondiční soustředění se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 22.10.2022 do 30.10.2022.

Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 5200,-Kč.

Termín Přihlášení proběhne od 26.9.-2.10. a zaplacení soustředění je do 10.října 2022, proto neváhejte a přihlašujte se.

S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal

Terénní

13.11.2022 MISTROVSTVÍ SVĚTA V PŮLMARATONU

ČÍNA YANGZHOU silnice

Silnice program program program výsledky

13.11.2022 89.VELKÁ KUNRATICKÁ

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka, Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

20.11.2022 Přebor Prahy v přespolním běhu

PRAHA Velká Chuchle (SC Radotín Praha)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program program výsledky

26.11.2022 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

RUMBURK (AC Rumburk, z.s.)

Terénní program program výsledky

11.12.2022 MISTROVSTVÍ EVROPY V PŘESPOLNÍM BĚHU

ITÁLIE TURÍN

Terénní program program výsledky