bg

Termínovka za rok

Chci si prohlédnout: za období
1.1.2022 Klubové dresy SP4

(Spartak Praha 4) - Jiná akce

objednávka klubových dresů dresů Spartaku Praha 4 do poznámky vždy uveď pohlaví - velikost (např: M-L nebo W-S) , případně poznámku TOP

1.1.2022 Přístupové čipy SP4

(Spartak Praha 4) - Jiná akce

Objednávka přístupových čipů pro Spartak Praha 4

1.1.2022 Regenerace SP4 2021/2022

(Spartak Praha 4) - Jiná akce

Objednávka vstupu do regenerační místnosti (sauna/vířivka) cena 1200,-Kč platnost (jeden rok) od 1.10.2021 do 30.9.2022

2.1.2022 Novoroční závody I (dorost, junioři, juniorky, dospělí) - OPEN

PRAHA Strahov hala (ASK Dipoli z.s.)

Hala program program výsledky

8.1.2022 Kontrolní závod ve skoku o tyči

PRAHA Strahov hala (Český atletický svaz)

Hala program program výsledky

11.1.2022 Veřejné závody žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.) - Závody

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

12.1.2022 2.halová středa

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program výsledky

14.1.2022 Veřejné závody USK Praha I.

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha) - Závody

Hala program program výsledky

15.1.2022 - 16.1.2022 Přebor Prahy ve vícebojích v hale

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Hala program program výsledky

16.1.2022 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (Plzeňský KAS)

Hala program program výsledky

21.1.2022 Veřejné závody USK Praha II.

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha) - Závody

Hala program program výsledky

22.1.2022 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (Karlovarský KAS)

Hala program program výsledky

23.1.2022 Mistrovství Kraje Vysočina v hale

PRAHA Strahov hala (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Hala program program výsledky

23.1.2022 Zimní halové závody SC Radotín

PRAHA Strahov hala (SC Radotín Praha)

Hala program program výsledky

25.1.2022 Veřejné závody žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.) - Závody

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

5.2.2022 - 6.2.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.) - Závody

Hala program program výsledky

11.2.2022 - 13.2.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

13.2.2022 Mistrovství ČR juniorů, dorostu a žactva v chůzi v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

16.2.2022 - 17.2.2022 Přebor Prahy staršího žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

19.2.2022 - 20.2.2022 Mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program výsledky

26.2.2022 - 27.2.2022 Mistrovství ČR žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

2.3.2022 - 3.3.2022 Přebor Prahy mladšího žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Hala program program výsledky

4.3.2022 - 5.3.2022 MISTROVSTVÍ SVĚTA DRUŽSTEV V CHŮZI

OMÁN MASKAT silnice

Silnice program

5.3.2022 - 6.3.2022 Mistrovství ČR mužů a žen v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program výsledky

18.3.2022 - 20.3.2022 HALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA

SRBSKO BĚLEHRAD hala

Hala program program program výsledky

19.3.2022 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů a žen

SLOVENSKO DUDINCE silnice

Silnice program program výsledky

26.3.2022 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu, staršího žactva a mladšího žactva

SLAVKOV U BRNA (Atletika Slavkov u Brna, z.s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program program výsledky

30.3.2022 Výroční členská schůze Spartaku Praha 4

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Schůze

Začátek 17:30

2.4.2022 Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen

PODĚBRADY silnice (Český atletický svaz)

Silnice program program výsledky

9.4.2022 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen

PARDUBICE silnice

Silnice program program výsledky

15.4.2022 Chůze pro 1.kolo I. a II.ligy mužů a žen

OLOMOUC silnice (Atletický klub Olomouc z.s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program program výsledky

23.4.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m

OTROKOVICE (TJ Jiskra Otrokovice)

Stadion program program výsledky

1.5.2022 Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen

PRAHA silnice (Prague International Marathon)

Silnice program program výsledky

7.5.2022 Chůze pro 2.kolo I. a II.ligy mužů a žen

MILOVICE silnice (Sportovní chůze Praha, z. s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program program výsledky

12.5.2022 Přebor Prahy v atletice ČSMPS

PRAHA Děkanka - Pronájem

Michal Javůrek a) od 8-15 hodin nebo b) 14-19 hodin podle toho zda školy budou ochotny pustit školáky z výuky

Stadion

14.5.2022 1.kolo I.ligy mužů a žen

TŘEBÍČ (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

15.5.2022 1.kolo II.ligy mužů a žen

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

22.5.2022 Chůze pro 3.kolo I. a II.ligy mužů a žen

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ (SK Nové Město nad Metují)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

28.5.2022 2.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

29.5.2022 2.kolo II.ligy mužů a žen

PACOV (TJ Slavoj BANES Pacov)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

2.6.2022 MČR ČSMPS v atletice

PRAHA Děkanka - Pronájem

kontakt: Michal Javůrek čas: 8-15

Stadion

3.6.2022 - 5.6.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

11.6.2022 3.kolo I.ligy mužů a žen

DOMAŽLICE (AC Domažlice, z. s.)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

12.6.2022 3.kolo II.ligy mužů a žen

VLAŠIM (Atletika Vlašim, z.s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

18.6.2022 - 19.6.2022 Mistrovství ČR juniorů a dorostu

OSTRAVA Vítkovice (SSK Vítkovice, z.s.)

Stadion program program výsledky

21.6.2022 - 23.6.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže

OLOMOUC

Stadion program program výsledky

24.6.2022 - 25.6.2022 Mistrovství ČR mužů a žen

HODONÍN (Atletický klub Hodonín,z.s.)

Stadion program program výsledky

4.7.2022 - 7.7.2022 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET

IZRAEL JERUZALÉM

Stadion program program program výsledky

15.7.2022 - 24.7.2022 MISTROVSTVÍ SVĚTA

USA EUGENE

Stadion program program program výsledky

20.7.2022 Zlatá desítka Emila Zátopka

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.) - Pronájem

Vlastimil Šroubek www.marathonplzen.cz www.zlaty-tyden.cz

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

23.7.2022 - 30.7.2022 Letní soustředění

VYSOKÉ MÝTO (Spartak Praha 4) - Soustředění

Stadion

24.7.2022 Zlatá pětka Emila Zátopka

- Pronájem

Vlastimil Šroubek www.marathonplzen.cz www.zlaty-tyden.cz

2.8.2022 - 7.8.2022 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

KOLUMBIE CALI

Stadion program program program výsledky

6.8.2022 Chůze pro 4.kolo I. a II.ligy mužů a žen

BRNO (AC Moravská Slavia Brno, spolek)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

15.8.2022 - 21.8.2022 MISTROVSTVÍ EVROPY

NĚMECKO MNICHOV

Stadion program program program výsledky

20.8.2022 4.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Strahov ER (Univerzitní sportovní klub Praha)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

20.8.2022 4.kolo II.ligy mužů a žen

TÁBOR (TJ VS Tábor, z. s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

27.8.2022 - 28.8.2022 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let

BRNO (VSK Univerzita Brno)

Stadion program program výsledky

3.9.2022 Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

3.9.2022 Baráž o postup do I.ligy mužů a žen

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

4.9.2022 Mistrovství ČR družstev mužů a žen

CHEB (SKP Union Cheb z.s.)

Stadion program program výsledky

17.9.2022 - 18.9.2022 Mistrovství ČR žactva

JABLONEC NAD NISOU (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Stadion program program výsledky

25.9.2022 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

BĚCHOVICE - PRAHA silnice (Sdružení závodů Běchovice)

Silnice program program výsledky

22.10.2022 - 30.10.2022 Podzimní soustředění

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Již tradiční kondiční soustředění se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 22.10.2022 do 30.10.2022.

Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 5200,-Kč.

Termín Přihlášení proběhne od 26.9.-2.10. a zaplacení soustředění je do 10.října 2022, proto neváhejte a přihlašujte se.

S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal

Terénní

13.11.2022 MISTROVSTVÍ SVĚTA V PŮLMARATONU

ČÍNA YANGZHOU silnice

Silnice program program program výsledky

13.11.2022 89.VELKÁ KUNRATICKÁ

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka, Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

26.11.2022 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

RUMBURK (AC Rumburk, z.s.)

Terénní program program výsledky

10.12.2022 Akademické mistrovství ČR v hale

PRAHA Strahov hala (UK FTVS)

Hala program program výsledky

11.12.2022 MISTROVSTVÍ EVROPY V PŘESPOLNÍM BĚHU

ITÁLIE TURÍN

Terénní program program výsledky