bg

Termínovka za rok

Chci si prohlédnout: za období
5.1.2020 Clarholzer-Sparkassen-Hochsprungmeeting

NĚMECKO CLARHOLZ hala

Hala program program výsledky výsledky

8.1.2020 1.VZ Olympu žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

10.1.2020 1.Veřejné závody

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Hala program program výsledky

11.1.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Strahov hala (A. C. TEPO Kladno)

Hala program program výsledky

11.1.2020 - 12.1.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorií v hale

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

12.1.2020 Přebor Středočeského kraje staršího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (TJ Sokol Kolín-atletika)

Hala program program výsledky

13.1.2020 Akademické mistrovství ČR v hale

PRAHA Strahov hala (UK FTVS)

Hala program program výsledky

15.1.2020 2.VZ Olympu žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

16.1.2020 Veřejné závody mladšího žactva (jen 2008)

PRAHA Juliska tunel (TJ Dukla Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

17.1.2020 2.Veřejné závody

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Hala program program výsledky

18.1.2020 - 19.1.2020 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích a chůzi v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program výsledky

18.1.2020 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (T. J. Sokol České Budějovice)

Hala program program výsledky

19.1.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (Plzeňský KAS)

Hala program program výsledky

21.1.2020 1.VZ Olympu

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

23.1.2020 Veřejné závody mladšího žactva (jen 2007)

PRAHA Juliska tunel (TJ Dukla Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

25.1.2020 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Strahov hala (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)

Hala program program výsledky

25.1.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (Karlovarský KAS)

Hala program program výsledky

25.1.2020 Budějovický T1 maraton

ČESKÉ BUDĚJOVICE silnice

Silnice program výsledky

26.1.2020 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostu a staršího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Hala program program výsledky

26.1.2020 Elán míting

SLOVENSKO BRATISLAVA hala (Slovenský atletický zväz)

Hala program výsledky

28.1.2020 2.VZ Olympu

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

31.1.2020 1.Veřejné žactva

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

1.2.2020 - 2.2.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

1.2.2020 - 1.2.2020 Brigády únor

- Brigáda

2.2.2020 Přebor Pardubického kraje OPEN v hale

PRAHA Strahov hala (Pardubický KAS)

Hala program program výsledky

5.2.2020 Czech Indoor Gala

OSTRAVA Vítkovice hala (Český atletický svaz)

Hala program program výsledky

5.2.2020 5.halová středa

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program výsledky

6.2.2020 Veřejné závody staršího žactva

PRAHA Juliska tunel (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

7.2.2020 - 9.2.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

8.2.2020 Kids Athletics Poruba 2020

OSTRAVA Vítkovice hala (Atletika Poruba z.s.)

Hala program program výsledky

9.2.2020 Mistrovství ČR juniorů, dorostu a žactva v chůzi v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

9.2.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen v hale

PRAHA Strahov hala (Ústecký KAS)

Hala program program výsledky

9.2.2020 Meeting Elite en salle de Metz

FRANCIE MÉTY hala

Hala program program výsledky výsledky

11.2.2020 3.VZ Olympu

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

13.2.2020 2.Veřejné závody žactva

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

15.2.2020 - 16.2.2020 Mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program výsledky

15.2.2020 Memoriál Karla Líbala - Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 m všech kategorií

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program výsledky

16.2.2020 Přebor Libereckého kraje mladšího žactva v hale

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program výsledky

19.2.2020 7.halová středa

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program výsledky

20.2.2020 - 21.2.2020 Přebor Prahy staršího žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

22.2.2020 - 23.2.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program výsledky

22.2.2020 Mistrovství ČR veteránů ve vícebojích v hale

JABLONEC NAD NISOU hala (AC Slovan Liberec, z.s.)

Hala program program výsledky

22.2.2020 - 23.2.2020 Mistrovství SR mužů a žen v hale

SLOVENSKO BRATISLAVA hala (Slovenský atletický zväz)

Hala program výsledky

23.2.2020 Otevřená Severočesko-Saská halová veteraniáda

JABLONEC NAD NISOU hala (AC Slovan Liberec, z.s.)

Hala program program výsledky

24.2.2020 - 25.2.2020 Přebor Prahy mladšího žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

24.2.2020 Oddílové závody přípravky

PRAHA Sokol Podolí hala (Spartak Praha 4)

Atletická přípravka

Hala výsledky

27.2.2020 Oddílové závody přípravky

PRAHA Sokol Nusle hala (Spartak Praha 4)

Atletická přípravka

Hala výsledky

29.2.2020 - 6.3.2020 Zimní soustředění

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Zimní soustředění Krkonoše - Friesovy boudy

doprava: společný autobus
odjezd autobusu od Děkanky: v sobotu 29.2.2019 ve 13,30
Návrat 6.3.2019, rolba v 18,00 hod u chalupy
ubytování: chata Jawa v Krkonoších
cena : 2100,-Kč (v ceně je zahrnuta doprava, ubytování a rolba na bagáž)

Přihlášky provádějte přes svůj osobní účet na SP4 (stejně jako na brigádu)
Termín ukončení přihlášek je 10. února.
Po uzavření přihlášek Vám bude odeslán mail s údaji pro platbu.

Terénní

29.2.2020 - 1.3.2020 Mistrovství ČR žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

7.3.2020 Mistrovství ČR veteránů v hale

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program program výsledky

7.3.2020 Hochsprung-Meeting mit Musik

NĚMECKO HOF hala

Hala program program výsledky výsledky

7.3.2020 PALESTRA Kbelská 10 + Akademické mistrovství ČR v silničním běhu

PRAHA Kbely silnice

Silnice program výsledky

8.3.2020 Meziměstské utkání Ostrava-Brno-Bratislava-Praha mladšího žactva

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

21.3.2020 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů (odloženo)

SLOVENSKO DUDINCE silnice

Silnice program program výsledky

9.4.2020 - 12.4.2020 Jarní příměstské soustředění žactva

PRAHA Děkanka - Soustředění

V termínu čtvrtek 9. 4. až neděle 12. 4. uspořádáme pro žactvo jarní soustředění příměstskou formou (začátek v 9:00, konec 17:00/18:00). V případě zájmu většiny účastníků společné přespání na Děkance ze soboty na neděli (se zajištěním večeře a snídaně). Program: dopolední a odpolední tréninky (celkem 8 tréninků, zaměřených především na zdokonalení v technických disciplínách, doplňkově velké pohybové hry, plavání, posilování, kompenzační cvičení). Ve volném čase (polední klid) vzdělávací/společenský/kreativní/regenerační program. Pitný režim, dopolední ovocná svačina, teplý oběd v restauraci, odpolední svačina. Cena: 1.500,- Kč Kapacita: max 20 účastníků - vybírat budeme podle pravidelné docházky, účasti na závodech, obecného zájmu o atletiku, trénování a závodění. Přihlášení do pátku 13. 3., výběr účastníků do neděle 15. 3. V případě dotazů kontaktujte David Kocánek dkocanek@sp4.cz 608 155 565

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion

13.5.2020 Pronájem závody škola Compass

PRAHA Děkanka - Pronájem

čas 9-12

Jednalo by se cca o 125 dětí plus 20 učitelů.

Stadion

23.5.2020 VOTVÍRÁK_LKAS - CHODECKÝ POHÁR | SMOLA KONSTRUKCE | CUP 2020

TURNOV (AC Turnov)

Stadion program program výsledky

27.5.2020 Veřejné závody staršího a mladšího žactva

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Stadion program program výsledky

28.5.2020 Veřejné závody - Děkanka poprvé

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion program program výsledky

30.5.2020 Memoriál Josefa Hájka v hodu kladivem a vložené závody v hodu diskem mužů a žen

KOLÍN (ASK Slavia Praha)

Stadion program program výsledky

1.6.2020 SPOLU NA STARTU

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

1.6.2020 SPOLU NA STARTU - Uzavřený pětiboj ASK Slavia Praha pro mladší žactvo

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program výsledky

1.6.2020 VZ USK Praha mládeže a dospělých

PRAHA Strahov přátelství (Univerzitní sportovní klub Praha)

Stadion program program výsledky

1.6.2020 SPOLU NA STARTU - VZ žactva ve skocích + vrhačské závody mládeže

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Stadion program program výsledky

3.6.2020 Klubové závody staršího žactva v hodech

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

3.6.2020 VZ v hodu kladivem a diskem

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Stadion program program výsledky

4.6.2020 Veřejné závody - Děkanka podruhé

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion program program výsledky

5.6.2020 Pronájem - Pražský krajský svaz ČSOS

PRAHA Děkanka - Pronájem

2 hodiny

18:00-20:00

Stadion

6.6.2020 Libeňská veteraniáda

PRAHA Eden

Stadion výsledky

8.6.2020 VZ v hodu kladivem a diskem

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Stadion program program výsledky

8.6.2020 Veřejné závody žactva SK Jeseniova

PRAHA Jeseniova (SK Jeseniova)

Stadion program program výsledky

10.6.2020 Mikromítink ČAS

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program výsledky

10.6.2020 1.Skoky OPEN pro žactvo v Rudné

RUDNÁ (ATLETIK RUDNÁ)

Stadion program program výsledky

10.6.2020 Klubové závody mladších žákyň

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

10.6.2020 VZ USK Praha staršího žactva

PRAHA Strahov přátelství (Univerzitní sportovní klub Praha)

Stadion program program výsledky

11.6.2020 Klubové závody žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

11.6.2020 Přebory Prahy v hodu kladivem mužů, žen, juniorů a juniorek

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Stadion program program výsledky

12.6.2020 Pronájem desetiboj

PRAHA Děkanka - Pronájem

pronájem Jan Kratochvíl - desetiboj

9:00-17:00

Stadion

12.6.2020 Mikromítink ČAS

PRAHA Strahov ER (Univerzitní sportovní klub Praha)

Stadion program program výsledky

13.6.2020 - 14.6.2020 Víceboje na Děkance

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

13.6.2020 - 14.6.2020 Veřejné závody a víceboje na Kotlářce

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Stadion program program výsledky

16.6.2020 Interní závod přípravky skupina út + čt

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky výsledky

17.6.2020 Interní závod přípravky skupina po + st

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky výsledky

17.6.2020 Mikromítink ČAS - 120 let kolínské atletiky

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Stadion program program výsledky

17.6.2020 Oddílové závody (+ pozvaní závodníci)

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program výsledky

17.6.2020 Veřejné závody žactva SK Jeseniova

PRAHA Jeseniova (SK Jeseniova)

Stadion program program výsledky

17.6.2020 Mladší žactvo – AC Mladá Boleslav

MLADÁ BOLESLAV (AC Mladá Boleslav z.s.)

Stadion program program výsledky

18.6.2020 Veřejné závody - Sprinterský trojboj

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion program program výsledky

20.6.2020 10 km chůze pro 2.kolo I.ligy mužů a žen a 5 km chůze pro 2.kolo II.ligy mužů a žen

MILOVICE silnice

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program program výsledky

20.6.2020 - 21.6.2020 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

23.6.2020 Klubové závody přípravky

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky

23.6.2020 Oddílové závody (+ pozvaní závodníci)

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program výsledky

25.6.2020 Klubový závod žactva, pětiboj SpS

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Klubový pětiboj pro mladší žactvo a vložené disciplíny staršího žactva.

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

26.6.2020 - 27.6.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program výsledky

27.6.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m

SLAVKOV U BRNA (Atletika Slavkov u Brna, z.s.)

Stadion program program výsledky

27.6.2020 - 28.6.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií

TŘINEC (TJ TŽ Třinec)

Stadion program program výsledky

27.6.2020 2.Den sprintu a překážek v Rudné

RUDNÁ (ATLETIK RUDNÁ)

Stadion program program výsledky

2.7.2020 Výroční členská schůze Spartaku Praha 4

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Schůze

Výroční členská schůze, Děkanka

- začátek v 17:30

Stadion

4.7.2020 - 11.7.2020 Letní soustředění mládeže I.

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Tradiční letní soustředění mládeže SP4. Týden plný atletiky, sportu, pohybu, ale i rozvoje osobnosti. Atlet musí být především dobrý a komplexní člověk. Děláme aktivity, které mají smysl a baví nás všechny společně! Těšíme se na Vás. Podmínkou účasti je pravidelná závodní a tréninková docházka. Pro mladší a starší žactvo dle limitů SpS pro zařazení do kategorie "aktivní atlet".

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

4.7.2020 1.kolo I.ligy mužů a žen

ČESKÉ BUDĚJOVICE (T. J. Sokol České Budějovice)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

4.7.2020 1.kolo extraligy mužů a žen

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program výsledky

5.7.2020 1.kolo II.ligy mužů a žen

PACOV (TJ Slavoj BANES Pacov)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

5.7.2020 - 6.7.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo)

NOVÁ VČELNICE (TJ Nová Včelnice)

Stadion program program výsledky

10.7.2020 - 11.7.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva

LIBEREC (AC Slovan Liberec, z.s.)

Stadion program program výsledky

10.7.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program výsledky

11.7.2020 10 000 m chůze pro 2.kolo I.ligy mužů a žen a 5 000 m chůze pro 2.kolo II.ligy mužů a žen

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ (SK Nové Město nad Metují)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

11.7.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Stadion program program výsledky

12.7.2020 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen

KOSTĚNICE silnice

Silnice program program výsledky

14.7.2020 DECASPORT

PRAHA Děkanka - Pronájem

DECASPORT

natáčení 8-12

Stadion

14.7.2020 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána

TÁBOR (TJ VS Tábor, z. s.)

Stadion program program výsledky

15.7.2020 Pronájem mateřská školka

PRAHA Děkanka - Pronájem

Mateřská školka

9-11

Stadion

16.7.2020 Klubové závody Dobřichovice

DOBŘICHOVICE (ASK Dipoli z.s.)

Stadion program program výsledky

18.7.2020 - 25.7.2020 Letní soustředění mládeže II.

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Tradiční letní soustředění mládeže SP4. Týden plný atletiky, sportu, pohybu, ale i rozvoje osobnosti. Atlet musí být především dobrý a komplexní člověk. Děláme aktivity, které mají smysl a baví nás všechny společně! Těšíme se na Vás. Podmínkou účasti je pravidelná závodní a tréninková docházka. Pro mladší a starší žactvo dle limitů SpS pro zařazení do kategorie "aktivní atlet".

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

18.7.2020 2.kolo I.ligy mužů a žen

DOMAŽLICE (AC Domažlice, z. s.)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

18.7.2020 2.kolo extraligy mužů a žen

KLADNO (A. C. TEPO Kladno)

Stadion program program výsledky

19.7.2020 2.kolo II.ligy mužů a žen

PLZEŇ (AK ŠKODA Plzeň)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

19.7.2020 - 26.7.2020 Soustředění Dvorská - běžci

(Spartak Praha 4) - Soustředění

Terénní

22.7.2020 Pardubický atletický mítink

PARDUBICE (Hvězda Pardubice z.s.)

Stadion program program výsledky

24.7.2020 - 26.7.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

24.7.2020 Zlatá pětka Emila Zátopka

PRAHA Děkanka - Pronájem

15:00-20:00

Stadion

25.7.2020 - 1.8.2020 Letní soustředění

KLATOVY (Spartak Praha 4) - Soustředění

Letní soustředění Klatovy 2020

Zase po roce nás čeká letní soustředění, tentokrát opět v oblíbených Klatovech. I v této těžké době věříme, že se soustředění uskuteční a užijeme si týden plný sportu a zábavy. Termín 25.7.-1.8.2020

Ubytování bude na zimním stadionu hned vedle atletického. Na jídlo se pak bude docházet cca 3 minutky od ubytování a stadionu do Restaurace Klatovský dvůr. Pokoje by měli být po 4-6 ti., se společnými sprchami a toaletami na chodbě. Celková cena ubytování a plné penze je 3850,-Kč.

Opět platí pravidlo, kdo se přihlásí, ten jede. Podmínkou účasti na soustředění je účast a to závodní, na obou ligových kolech.

Pronájem stadionu je pro aktivní závodníky v soutěži družstev hrazen oddílem. Případní nezávodící zájemci si pronájem stadionu hradí ze svého (+300 Kč).

Termín přihlášení je do neděle 30.5.2020.

Informace o platbách Vám budou rozeslány a řád soustředění bude doplněn.

Budu se těšit na všechny zájemce.

Vedoucí soustředění Martina Feherová

Stadion

26.7.2020 Hvězdné házení na Chodsku a memoriál Jana Mazance

DOMAŽLICE (MÍLAŘI Domažlice)

Stadion program program výsledky

31.7.2020 Pražské memoriály

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program výsledky

31.7.2020 Ústecké sprinty II

ÚSTÍ NAD LABEM (Athletic Club Ústí n/L. z.s.)

Stadion program program výsledky

1.8.2020 10 km chůze pro 3.kola ligy mužů a žen

OLOMOUC silnice (Atletický klub Olomouc z.s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program program výsledky

8.8.2020 - 9.8.2020 Mistrovství ČR mužů a žen

PLZEŇ (AK ŠKODA Plzeň)

Stadion program program výsledky

8.8.2020 KP LKAS v chůzi na dráze | chodecký mítink SVÁTEK CHŮZE

RUMBURK (AC Rumburk)

Stadion program program výsledky

14.8.2020 - 16.8.2020 Masters Europa Lovosice 2020

LOVOSICE (ASK Lovosice)

Stadion program program výsledky výsledky

15.8.2020 Mítink Zlín 2020

ZLÍN (Atletický klub Zlín, z.s.)

Stadion program program výsledky

16.8.2020 Pronájem videoklip

- Pronájem

pronájem stadionu - natáčení videoklipu skupiny

od 8:00-do 20:00

Stadion

16.8.2020 Chodská patnáctistovka, VC na 100 m

DOMAŽLICE (AC Domažlice, z. s.)

Stadion program program výsledky

18.8.2020 1.kolo MPD mládežnických kategorií

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

18.8.2020 Hradecké Memoriály

HRADEC KRÁLOVÉ (TJ Sokol Hradec Králové)

Stadion program program výsledky

21.8.2020 - 22.8.2020 Czech Open 2020

OLOMOUC (Atletický klub Olomouc z.s.)

Stadion program program výsledky výsledky

22.8.2020 3.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

22.8.2020 Mistrovství ČR družstev mužů a žen

OSTRAVA Vítkovice (SSK Vítkovice, z.s.)

Stadion program program výsledky

22.8.2020 3.kolo II.ligy mužů a žen, skupina A

TURNOV (AC Turnov, z. s.)

Stadion program program výsledky

23.8.2020 3.kolo II.ligy mužů a žen

VLAŠIM (TJ Spartak Vlašim)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

24.8.2020 MORENDA MÍTINK 2020 žactvo

BRNO (AC Moravská Slavia Brno, spolek)

Stadion program program výsledky

25.8.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR

BRNO (AK Olymp Brno)

Stadion program program výsledky

25.8.2020 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2020

NÝŘANY (AKM Viktoria Plzeň)

Stadion program program výsledky

26.8.2020 Kladivo pro 2.kolo MPD mládežnických kategorií

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

27.8.2020 2.kolo MPD mládežnických kategorií

PRAHA Strahov přátelství (Univerzitní sportovní klub Praha)

Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

27.8.2020 2.Kolínský vrhačský čtvrtek

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Stadion program program výsledky

29.8.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Stadion program program výsledky

29.8.2020 Mistrovství ČR veteránů

PACOV (TJ Slavoj BANES Pacov)

Stadion program program výsledky

29.8.2020 3.Den sprintu a překážek pro žactvo v Rudné

RUDNÁ (ATLETIK RUDNÁ)

Stadion program program výsledky

29.8.2020 Rieter mítink

ÚSTÍ NAD ORLICÍ (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.)

Stadion program program výsledky

30.8.2020 Zahajovací závody - Slavnostní otevření nově zrekonstruované dráhy

STARÁ BOLESLAV (Atletika Stará Boleslav, z.s.)

Stadion program program výsledky

31.8.2020 Škola volá

ČELÁKOVICE (AK Sokol Nehvizdy)

Stadion program program výsledky

1.9.2020 1.kolo MPD staršího žactva

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

2.9.2020 1.Atletická středa

STARÁ BOLESLAV (Atletika Stará Boleslav, z.s.)

Stadion program program výsledky

2.9.2020 Veřejné závody mladší žactvo

PRAHA Jeseniova (SK Jeseniova)

Stadion program program výsledky

2.9.2020 Atletické závody při příležitosti otevření Atletického stadiónu v Martine

SLOVENSKO MARTIN

Stadion program výsledky

4.9.2020 Pronájem OU Vyšehrad

PRAHA Děkanka - Pronájem

OU Vyšehrad

9-12

Stadion

5.9.2020 - 6.9.2020 Mistrovství ČR juniorů a dorostu

OSTRAVA Vítkovice (SSK Vítkovice, z.s.)

Stadion program program výsledky

6.9.2020 Mistrovství SR mužů a žen v půlmaratonu

SLOVENSKO BRATISLAVA silnice

Silnice program program program výsledky výsledky

8.9.2020 Anhalt-Meeting

NĚMECKO DESSAU

Stadion program program výsledky výsledky

8.9.2020 2.kolo MPD staršího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

8.9.2020 Pronájem OU Vyšehrad

PRAHA Děkanka - Pronájem

OU Vyšehrad

9-12

Stadion

8.9.2020 Zlatá tretra Ostrava - World Athletics Continental Tour

OSTRAVA Vítkovice

Stadion program program výsledky

9.9.2020 2.Atletická středa

STARÁ BOLESLAV (Atletika Stará Boleslav, z.s.)

Stadion program program výsledky

10.9.2020 Semifinále D MPD mladšího žactva

PRAHA Juliska (Atletika Jižní Město z.s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program program výsledky

10.9.2020 Podzimní závody ve skoku dalekém

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)

Stadion

12.9.2020 Finále A MPD staršího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

13.9.2020 Velká cena měst Litvínova a Meziboří

MEZIBOŘÍ (Atletika Litvínov, z.s.)

Stadion program program výsledky

13.9.2020 3.kolo krajského přeboru juniorských a dorosteneckých kategorií

TURNOV (AC Turnov, z. s.)

Stadion program program výsledky

15.9.2020 Interní závody Spartaku Praha 4

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion program program výsledky

16.9.2020 Kladno hází a Kladenské memoriály

KLADNO (A. C. TEPO Kladno)

Stadion program program výsledky

16.9.2020 3.Atletická středa

STARÁ BOLESLAV (Atletika Stará Boleslav, z.s.)

Stadion program program výsledky

19.9.2020 - 20.9.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let

JABLONEC NAD NISOU (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Stadion program program výsledky

19.9.2020 - 20.9.2020 Mistrovství ČR žactva

TŘINEC (TJ TŽ Třinec)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

20.9.2020 Mezistátní utkání ČR-Polsko juniorů

POLSKO KARPACZ

Stadion program program výsledky výsledky

20.9.2020 Pražská veteraniáda

PRAHA Eden (TJ Bohemians Praha)

Stadion výsledky

21.9.2020 Finále A MPD mladšího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program program výsledky

22.9.2020 Vrhačský trojboj

PRAHA Juliska (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Stadion program program výsledky

23.9.2020 Přebor Prahy v atletice ČMPS

PRAHA Děkanka - Pronájem

od 8 – 15,00 hodin

Stadion

23.9.2020 Finále C MPD mladšího žactva

PRAHA Pekařka (AC Praha 1890)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program program výsledky

23.9.2020 4.Atletická středa

STARÁ BOLESLAV (Atletika Stará Boleslav, z.s.)

Stadion program program výsledky

24.9.2020 Podzimní závody ve vrhu koulí

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)

Stadion program program výsledky

27.9.2020 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

BĚCHOVICE - PRAHA silnice (Sdružení závodů Běchovice)

Silnice program program výsledky

29.9.2020 - 30.9.2020 Přebor Prahy mladšího žactva

PRAHA Hostivař (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program program výsledky

29.9.2020 MČR v atletice ČSMPS

PRAHA Děkanka - Pronájem

od 8 – 16,00 hodin

Stadion

29.9.2020 Podzimní závody v hodu kladivem

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)

Stadion program program výsledky

3.10.2020 Tradiční utkání MUŽI - ŽENY (48.ročník)

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Jiná akce

Stadion program program výsledky

3.10.2020 Sportovní utkání KLUCI - HOLKY (6.ročník)

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

5.10.2020 Podzimní závody ve skoku vysokém

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)

Stadion program program výsledky

9.10.2020 Podzimní závody v hodu oštěpem

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)

Stadion program program výsledky

10.10.2020 Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen

PODĚBRADY silnice

Silnice program program výsledky

10.10.2020 - 11.10.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a dorostu ve vícebojích - zrušeno

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program výsledky

11.10.2020 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích

PRAHA Jeseniova (SK Jeseniova)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt

Stadion program program výsledky

16.10.2020 - 23.10.2020 Podzimní soustředění - rodiny !!!!!ZRUŠENO!!!!!

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

17.10.2020 MISTROVSTVÍ SVĚTA V PŮLMARATONU

POLSKO GDYNĚ silnice

Silnice program program program výsledky výsledky

21.10.2020 - 27.10.2020 Podzimní soustředění žactva !!!!ZRUŠENO!!!!

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Termín: Středa 21. 10. (odjezd v odpoledních hodinách z Děkanky autobusem) až úterý 27. 10. (odjezd dopoledne nebo po obědě, autobusem s příjezdem na Děkanku),

Cena soustředění: 4.000,- Kč (ubytování v chalupě Jawa, stravování – snídaně, oběd, večeře, druhá večeře v sousedním penzionu Andula, doprava autobusem, program a trenéři).

Vzhledem k tomu, že soustředění je mimo podzimní prázdniny, nabízím i zkrácenou formu soustředění (středa–neděle nebo pátek–úterý) - v takovém případě by byla doprava individuální a cena upravena minimálně o cenu ubytování.

Přednost dostanou zájemci o soustředění v plném rozsahu.

Náplň soustředění: kondiční příprava, atletické tréninky, výlety, posilování, různá kompenzační cvičení, velké pohybové hry. Dále tradičně kulturní a společenské aktivity, prostor bude jistě i na učení.

Přihlašování: do 18. 9. 2020 ONLINE PŘIHLÁŠKA ZDE.

Kritéria přijetí: přednost dostávají zájemci o soustředění v plném rozsahu (středa–úterý); kategorie staršího žactva; aktivní závodníci.

Pro více informací:

    David Kocánek

    Vedoucí soustředění

    dkocanek@sp4.cz

    608 155 565

    nebo osobně každý den na Děkance v odpoledních hodinách

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

23.10.2020 - 1.11.2020 Podzimní soustředění - běžci !!!!ZRUŠENO!!!!

KRKONOŠE Dvorská bouda (Spartak Praha 4) - Soustředění

Dvorská bouda – PODZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ běžci Od 23.10. (pátek, zahájeno večeří) Do 1.11. (neděle, konec oběd) Ubytování a strava (plná penze, 3x denně) za 495,- / den. CELKEM tedy za 9 dnů 4 455,- Kč. Přihlásit se musíte přes stránky SP4.cz a vlastní účet v termínovce, kde je založeno soustředění Dvorská bouda – běžci. (bude založeno nejpozději v úterý 29.9.) Pro zaplacení ti přijde e-mail s platebními údaji a řádem soustředění. Doprava na místo bude po vlastní ose, jako vždy předpokládám, že se domluvíme na dopravě auty. Informace o boudě zde: www.dvorska-bouda.cz V případě dotazů či upřesnění jsem k dispozici.

Terénní

24.10.2020 - 1.11.2020 Podzimní soustředění - !!!!ZRUŠENO!!!!!

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Již tradiční kondiční soustředění se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 24.10.2020 do 1.11.2020.

Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 4200,-Kč.

Termín Přihlášení proběhne od 28.9.-2.10. a zaplacení soustředění je do 10.října 2020, proto neváhejte a přihlašujte se.

S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal

Terénní

8.11.2020 87.VELKÁ KUNRATICKÁ

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka, Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

15.11.2020 Přebor Prahy v přespolním běhu - zrušeno

PRAHA Velká Chuchle (SC Radotín Praha)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program program výsledky

21.11.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu

PRAHA Běchovice (Český běžecký klub, z.s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program program výsledky

21.11.2020 Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen

TŘEBOŇ silnice

Silnice program program výsledky