Termínovka za rok
5.1.2020 Clarholzer-Sparkassen-Hochsprungmeeting
8.1.2020 1.VZ Olympu žactva
10.1.2020 1.Veřejné závody
11.1.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale
11.1.2020 - 12.1.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorií v hale
12.1.2020 Přebor Středočeského kraje staršího žactva v hale
13.1.2020 Akademické mistrovství ČR v hale
15.1.2020 2.VZ Olympu žactva
16.1.2020 Veřejné závody mladšího žactva (jen 2008)
17.1.2020 2.Veřejné závody
18.1.2020 - 19.1.2020 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích a chůzi v hale
18.1.2020 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva v hale
19.1.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale
21.1.2020 1.VZ Olympu
23.1.2020 Veřejné závody mladšího žactva (jen 2007)
25.1.2020 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale
25.1.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva v hale
25.1.2020 Budějovický T1 maraton
26.1.2020 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostu a staršího žactva v hale
26.1.2020 Elán míting
28.1.2020 2.VZ Olympu
31.1.2020 1.Veřejné žactva
1.2.2020 - 2.2.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a dorostu v hale
1.2.2020 - 1.2.2020 Brigády únor
- Brigáda
2.2.2020 Přebor Pardubického kraje OPEN v hale
5.2.2020 Czech Indoor Gala
5.2.2020 5.halová středa
6.2.2020 Veřejné závody staršího žactva
7.2.2020 - 9.2.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale
8.2.2020 Kids Athletics Poruba 2020
9.2.2020 Mistrovství ČR juniorů, dorostu a žactva v chůzi v hale
9.2.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen v hale
9.2.2020 Meeting Elite en salle de Metz
11.2.2020 3.VZ Olympu
13.2.2020 2.Veřejné závody žactva
15.2.2020 - 16.2.2020 Mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale
15.2.2020 Memoriál Karla Líbala - Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 m všech kategorií
16.2.2020 Přebor Libereckého kraje mladšího žactva v hale
19.2.2020 7.halová středa
20.2.2020 - 21.2.2020 Přebor Prahy staršího žactva v hale
22.2.2020 - 23.2.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale
22.2.2020 Mistrovství ČR veteránů ve vícebojích v hale
22.2.2020 - 23.2.2020 Mistrovství SR mužů a žen v hale
23.2.2020 Otevřená Severočesko-Saská halová veteraniáda
24.2.2020 - 25.2.2020 Přebor Prahy mladšího žactva v hale
24.2.2020 Oddílové závody přípravky
27.2.2020 Oddílové závody přípravky
29.2.2020 - 6.3.2020 Zimní soustředění
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
doprava: společný autobus
odjezd autobusu od Děkanky: v sobotu 29.2.2019 ve 13,30
Návrat 6.3.2019, rolba v 18,00 hod u chalupy
ubytování: chata Jawa v Krkonoších
cena : 2100,-Kč (v ceně je zahrnuta doprava, ubytování a rolba na bagáž)
Přihlášky provádějte přes svůj osobní účet na SP4 (stejně jako na brigádu)
Termín ukončení přihlášek je 10. února.
Po uzavření přihlášek Vám bude odeslán mail s údaji pro platbu.
29.2.2020 - 1.3.2020 Mistrovství ČR žactva v hale
7.3.2020 Mistrovství ČR veteránů v hale
7.3.2020 Hochsprung-Meeting mit Musik
7.3.2020 PALESTRA Kbelská 10 + Akademické mistrovství ČR v silničním běhu
8.3.2020 Meziměstské utkání Ostrava-Brno-Bratislava-Praha mladšího žactva
21.3.2020 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů (odloženo)
9.4.2020 - 12.4.2020 Jarní příměstské soustředění žactva
PRAHA Děkanka - Soustředění
Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
13.5.2020 Pronájem závody škola Compass
PRAHA Děkanka - Pronájem
čas 9-12
Jednalo by se cca o 125 dětí plus 20 učitelů.
23.5.2020 VOTVÍRÁK_LKAS - CHODECKÝ POHÁR | SMOLA KONSTRUKCE | CUP 2020
27.5.2020 Veřejné závody staršího a mladšího žactva
28.5.2020 Veřejné závody - Děkanka poprvé
30.5.2020 Memoriál Josefa Hájka v hodu kladivem a vložené závody v hodu diskem mužů a žen
1.6.2020 SPOLU NA STARTU
1.6.2020 SPOLU NA STARTU - Uzavřený pětiboj ASK Slavia Praha pro mladší žactvo
1.6.2020 VZ USK Praha mládeže a dospělých
1.6.2020 SPOLU NA STARTU - VZ žactva ve skocích + vrhačské závody mládeže
3.6.2020 Klubové závody staršího žactva v hodech
3.6.2020 VZ v hodu kladivem a diskem
4.6.2020 Veřejné závody - Děkanka podruhé
5.6.2020 Pronájem - Pražský krajský svaz ČSOS
PRAHA Děkanka - Pronájem
2 hodiny
18:00-20:00
6.6.2020 Libeňská veteraniáda
8.6.2020 VZ v hodu kladivem a diskem
8.6.2020 Veřejné závody žactva SK Jeseniova
10.6.2020 Mikromítink ČAS
10.6.2020 1.Skoky OPEN pro žactvo v Rudné
10.6.2020 Klubové závody mladších žákyň
10.6.2020 VZ USK Praha staršího žactva
11.6.2020 Klubové závody žactva
11.6.2020 Přebor Prahy v hodu kladivem mužů, žen, juniorů a juniorek
12.6.2020 Pronájem desetiboj
PRAHA Děkanka - Pronájem
9:00-17:00
12.6.2020 Mikromítink ČAS
13.6.2020 - 14.6.2020 Víceboje na Děkance
13.6.2020 - 14.6.2020 Veřejné závody a víceboje na Kotlářce
16.6.2020 Interní závod přípravky skupina út + čt
17.6.2020 Interní závod přípravky skupina po + st
17.6.2020 Mikromítink ČAS - 120 let kolínské atletiky
17.6.2020 Oddílové závody (+ pozvaní závodníci)
17.6.2020 Veřejné závody žactva SK Jeseniova
17.6.2020 Mladší žactvo – AC Mladá Boleslav
18.6.2020 Veřejné závody - Sprinterský trojboj
20.6.2020 10 km chůze pro 2.kolo I.ligy mužů a žen a 5 km chůze pro 2.kolo II.ligy mužů a žen
20.6.2020 - 21.6.2020 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva
23.6.2020 Klubové závody přípravky
23.6.2020 Oddílové závody (+ pozvaní závodníci)
25.6.2020 Klubový závod žactva, pětiboj SpS
26.6.2020 - 27.6.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek
27.6.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m
27.6.2020 - 28.6.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií
27.6.2020 2.Den sprintu a překážek v Rudné
2.7.2020 Výroční členská schůze Spartaku Praha 4
PRAHA Děkanka hala (Spartak Praha 4) - Schůze
Výroční členská schůze, Děkanka
- začátek v 17:30
4.7.2020 - 11.7.2020 Letní soustředění mládeže I.
ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění
Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
4.7.2020 1.kolo I.ligy mužů a žen
4.7.2020 1.kolo extraligy mužů a žen
5.7.2020 1.kolo II.ligy mužů a žen
5.7.2020 - 6.7.2020 Krajský přebor ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo)
10.7.2020 - 11.7.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva
10.7.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha
11.7.2020 10 000 m chůze pro 2.kolo I.ligy mužů a žen a 5 000 m chůze pro 2.kolo II.ligy mužů a žen
11.7.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix
12.7.2020 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen
14.7.2020 DECASPORT
PRAHA Děkanka - Pronájem
DECASPORT
natáčení 8-12
14.7.2020 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána
15.7.2020 Pronájem mateřská školka
PRAHA Děkanka - Pronájem
Mateřská školka
9-11
16.7.2020 Klubové závody Dobřichovice
18.7.2020 - 25.7.2020 Letní soustředění mládeže II.
ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění
Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
18.7.2020 2.kolo I.ligy mužů a žen
18.7.2020 2.kolo extraligy mužů a žen
19.7.2020 2.kolo II.ligy mužů a žen
19.7.2020 - 26.7.2020 Soustředění Dvorská - běžci
KRKONOŠE Dvorská bouda (Spartak Praha 4) - Soustředění
22.7.2020 Pardubický atletický mítink
24.7.2020 - 26.7.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích
24.7.2020 Zlatá pětka Emila Zátopka
25.7.2020 - 1.8.2020 Letní soustředění
KLATOVY (Spartak Praha 4) - Soustředění
Letní soustředění Klatovy 2020
Zase po roce nás čeká letní soustředění, tentokrát opět v oblíbených Klatovech. I v této těžké době věříme, že se soustředění uskuteční a užijeme si týden plný sportu a zábavy. Termín 25.7.-1.8.2020
Ubytování bude na zimním stadionu hned vedle atletického. Na jídlo se pak bude docházet cca 3 minutky od ubytování a stadionu do Restaurace Klatovský dvůr. Pokoje by měli být po 4-6 ti., se společnými sprchami a toaletami na chodbě. Celková cena ubytování a plné penze je 3850,-Kč.
Opět platí pravidlo, kdo se přihlásí, ten jede. Podmínkou účasti na soustředění je účast a to závodní, na obou ligových kolech.
Pronájem stadionu je pro aktivní závodníky v soutěži družstev hrazen oddílem. Případní nezávodící zájemci si pronájem stadionu hradí ze svého (+300 Kč).
Termín přihlášení je do neděle 30.5.2020.
Informace o platbách Vám budou rozeslány a řád soustředění bude doplněn.
Budu se těšit na všechny zájemce.
Vedoucí soustředění Martina Feherová
25.7.2020 G-Town Jumps
26.7.2020 Hvězdné házení na Chodsku a memoriál Jana Mazance
31.7.2020 Pražské memoriály
31.7.2020 Ústecké sprinty II
1.8.2020 10 km chůze pro 3.kola ligy mužů a žen
8.8.2020 - 9.8.2020 Mistrovství ČR mužů a žen
8.8.2020 Krajský přebor LKAS v chůzi na dráze | chodecký mítink SVÁTEK CHŮZE
14.8.2020 - 16.8.2020 Masters Europa Lovosice 2020
14.8.2020 G-Town Jumps 2
15.8.2020 Mítink Zlín 2020
16.8.2020 Pronájem videoklip
PRAHA Děkanka - Pronájem
pronájem stadionu - natáčení videoklipu skupiny
od 8:00-do 20:00
16.8.2020 Chodská patnáctistovka, VC na 100 m
18.8.2020 1.kolo MPD mládežnických kategorií
18.8.2020 Hradecké Memoriály
21.8.2020 - 22.8.2020 Czech Open 2020
22.8.2020 3.kolo I.ligy mužů a žen
22.8.2020 Mistrovství ČR družstev mužů a žen
22.8.2020 3.kolo II.ligy mužů a žen, skupina A
23.8.2020 3.kolo II.ligy mužů a žen
24.8.2020 MORENDA MÍTINK 2020 žactvo
25.8.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR
25.8.2020 Malá cena AKM Viktoria Plzeň
26.8.2020 Kladivo pro 2.kolo MPD mládežnických kategorií
27.8.2020 2.kolo MPD mládežnických kategorií
27.8.2020 2.Kolínský vrhačský čtvrtek
29.8.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže
29.8.2020 Mistrovství ČR veteránů
29.8.2020 3.Den sprintu a překážek pro žactvo v Rudné
29.8.2020 Rieter mítink
30.8.2020 Zahajovací závody - Slavnostní otevření nově zrekonstruované dráhy
31.8.2020 Škola volá
1.9.2020 1.kolo MPD staršího žactva
2.9.2020 1.Atletická středa
2.9.2020 Veřejné závody mladší žactvo
2.9.2020 Atletické závody při příležitosti otevření Atletického stadiónu v Martine
4.9.2020 Pronájem OU Vyšehrad
PRAHA Děkanka - Pronájem
OU Vyšehrad
9-12
5.9.2020 - 6.9.2020 Mistrovství ČR juniorů a dorostu
6.9.2020 Mistrovství SR mužů a žen v půlmaratonu
8.9.2020 Anhalt-Meeting
8.9.2020 2.kolo MPD staršího žactva
8.9.2020 Pronájem OU Vyšehrad
PRAHA Děkanka - Pronájem
OU Vyšehrad
9-12
8.9.2020 Zlatá tretra Ostrava - World Athletics Continental Tour
9.9.2020 2.Atletická středa
10.9.2020 Semifinále D MPD mladšího žactva
10.9.2020 Podzimní závody ve skoku dalekém
PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)
12.9.2020 Finále A MPD staršího žactva
12.9.2020 Kladenský maraton
13.9.2020 Velká cena měst Litvínova a Meziboří
13.9.2020 3.kolo krajského přeboru juniorských a dorosteneckých kategorií
15.9.2020 Interní závody Spartaku Praha 4
16.9.2020 Kladno hází a Kladenské memoriály
16.9.2020 3.Atletická středa
19.9.2020 - 20.9.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let
19.9.2020 - 20.9.2020 Mistrovství ČR žactva
20.9.2020 Mezistátní utkání ČR-Polsko juniorů
20.9.2020 Pražská veteraniáda
21.9.2020 Finále A MPD mladšího žactva
22.9.2020 Vrhačský trojboj
23.9.2020 Přebor Prahy v atletice ČMPS
PRAHA Děkanka - Pronájem
23.9.2020 Finále C MPD mladšího žactva
23.9.2020 4.Atletická středa
24.9.2020 Podzimní závody ve vrhu koulí
26.9.2020 Mistrovství Čech dorosteneckých družstev
26.9.2020 Mistrovství Čech juniorských družstev
26.9.2020 Mistrovství Čech žákovských družstev
26.9.2020 Černošice indoor meeting
27.9.2020 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
29.9.2020 - 30.9.2020 Přebor Prahy mladšího žactva
29.9.2020 Mistrovství ČR v atletice ČSMPS
PRAHA Děkanka - Pronájem
od 8 – 16,00 hodin
29.9.2020 Podzimní závody v hodu kladivem
3.10.2020 Tradiční utkání MUŽI - ŽENY (48.ročník)
3.10.2020 Sportovní utkání KLUCI - HOLKY (6.ročník)
3.10.2020 Mistrovství ČR juniorských družstev
3.10.2020 Mistrovství ČR dorosteneckých družstev
4.10.2020 Mistrovství ČR žákovských družstev
5.10.2020 Podzimní závody ve skoku vysokém
9.10.2020 Podzimní závody v hodu oštěpem
10.10.2020 Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen
11.10.2020 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích
16.10.2020 - 23.10.2020 Podzimní soustředění - rodiny !!!!!ZRUŠENO!!!!!
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
17.10.2020 MISTROVSTVÍ SVĚTA V PŮLMARATONU
21.10.2020 - 27.10.2020 Podzimní soustředění žactva !!!!ZRUŠENO!!!!
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
Termín: Středa 21. 10. (odjezd v odpoledních hodinách z Děkanky autobusem) až úterý 27. 10. (odjezd dopoledne nebo po obědě, autobusem s příjezdem na Děkanku),
Cena soustředění: 4.000,- Kč (ubytování v chalupě Jawa, stravování – snídaně, oběd, večeře, druhá večeře v sousedním penzionu Andula, doprava autobusem, program a trenéři).
Vzhledem k tomu, že soustředění je mimo podzimní prázdniny, nabízím i zkrácenou formu soustředění (středa–neděle nebo pátek–úterý) - v takovém případě by byla doprava individuální a cena upravena minimálně o cenu ubytování.
Přednost dostanou zájemci o soustředění v plném rozsahu.
Náplň soustředění: kondiční příprava, atletické tréninky, výlety, posilování, různá kompenzační cvičení, velké pohybové hry. Dále tradičně kulturní a společenské aktivity, prostor bude jistě i na učení.
Přihlašování: do 18. 9. 2020 ONLINE PŘIHLÁŠKA ZDE.
Kritéria přijetí: přednost dostávají zájemci o soustředění v plném rozsahu (středa–úterý); kategorie staršího žactva; aktivní závodníci.
Pro více informací:
- David Kocánek
- Vedoucí soustředění
- dkocanek@sp4.cz
- 608 155 565
- nebo osobně každý den na Děkance v odpoledních hodinách
Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně
23.10.2020 - 1.11.2020 Podzimní soustředění - běžci !!!!ZRUŠENO!!!!
KRKONOŠE Dvorská bouda (Spartak Praha 4) - Soustředění
24.10.2020 - 1.11.2020 Podzimní soustředění - !!!!ZRUŠENO!!!!!
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
Již tradiční kondiční soustředění se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 24.10.2020 do 1.11.2020.
Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 4200,-Kč.
Termín Přihlášení proběhne od 28.9.-2.10. a zaplacení soustředění je do 10.října 2020, proto neváhejte a přihlašujte se.
S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal
1.12.2020 Brigáda stěhování
PRAHA Děkanka - Brigáda
5.12.2020 Mistrovství ČR v chůzi na 50 000 m mužů
5.12.2020 1.brigáda na Velkou Kunratickou
PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda
12.12.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů vytrvalců, žen, juniorů a juniorek
12.12.2020 2.brigáda na Velkou Kunratickou
PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda