bg

Termínovka za rok

Chci si prohlédnout: za období
11.2.2022 - 13.2.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

13.2.2022 Mistrovství ČR juniorů, dorostu a žactva v chůzi v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

19.2.2022 - 20.2.2022 Mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program výsledky

26.2.2022 - 27.2.2022 Mistrovství ČR žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

4.3.2022 - 5.3.2022 MISTROVSTVÍ SVĚTA DRUŽSTEV V CHŮZI

OMÁN MASKAT silnice

Silnice program

5.3.2022 - 6.3.2022 Mistrovství ČR mužů a žen v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program výsledky

18.3.2022 - 20.3.2022 HALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA

SRBSKO BĚLEHRAD hala

Hala program program program výsledky

19.3.2022 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů a žen

SLOVENSKO DUDINCE silnice

Silnice program program výsledky

26.3.2022 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu, staršího žactva a mladšího žactva

SLAVKOV U BRNA (Atletika Slavkov u Brna, z.s.)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program program výsledky

2.4.2022 Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen

PODĚBRADY silnice (Český atletický svaz)

Silnice program program výsledky

9.4.2022 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen

PARDUBICE silnice

Silnice program program výsledky

23.4.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m

OTROKOVICE (TJ Jiskra Otrokovice)

Stadion program program výsledky

1.5.2022 Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen

PRAHA silnice (Prague International Marathon)

Silnice program program výsledky

3.6.2022 - 5.6.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žactvo po+st, Mladší žactvo út+čt, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

18.6.2022 - 19.6.2022 Mistrovství ČR juniorů a dorostu

OSTRAVA Vítkovice (SSK Vítkovice, z.s.)

Stadion program program výsledky

21.6.2022 - 23.6.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže

OLOMOUC

Stadion program program výsledky

25.6.2022 - 26.6.2022 Mistrovství ČR mužů a žen

HODONÍN (Atletický klub Hodonín,z.s.)

Stadion program program výsledky

4.7.2022 - 7.7.2022 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET

IZRAEL JERUZALÉM

Stadion program program program výsledky

15.7.2022 - 24.7.2022 MISTROVSTVÍ SVĚTA

USA EUGENE

Stadion program program program výsledky

20.7.2022 Zlatá desítka Emila Zátopka

- Pronájem

Vlastimil Šroubek www.marathonplzen.cz www.zlaty-tyden.cz

24.7.2022 Zlatá pětka Emila Zátopka

- Pronájem

Vlastimil Šroubek www.marathonplzen.cz www.zlaty-tyden.cz

2.8.2022 - 7.8.2022 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

KOLUMBIE CALI

Stadion program program program výsledky

15.8.2022 - 21.8.2022 MISTROVSTVÍ EVROPY

NĚMECKO MNICHOV

Stadion program program program výsledky

27.8.2022 - 28.8.2022 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let

BRNO (VSK Univerzita Brno)

Stadion program program výsledky

4.9.2022 Mistrovství ČR družstev mužů a žen

CHEB (SKP Union Cheb z.s.)

Stadion program program výsledky

17.9.2022 - 18.9.2022 Mistrovství ČR žactva

JABLONEC NAD NISOU (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Stadion program program výsledky

25.9.2022 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

BĚCHOVICE - PRAHA silnice (Sdružení závodů Běchovice)

Silnice program program výsledky

22.10.2022 - 30.10.2022 Podzimní soustředění

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Již tradiční kondiční soustředění se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 22.10.2022 do 30.10.2022.

Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 5200,-Kč.

Termín Přihlášení proběhne od 26.9.-2.10. a zaplacení soustředění je do 10.října 2022, proto neváhejte a přihlašujte se.

S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal

Terénní

13.11.2022 MISTROVSTVÍ SVĚTA V PŮLMARATONU

ČÍNA YANGZHOU silnice

Silnice program program program výsledky

26.11.2022 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

RUMBURK (AC Rumburk, z.s.)

Terénní program program výsledky

11.12.2022 MISTROVSTVÍ EVROPY V PŘESPOLNÍM BĚHU

ITÁLIE TURÍN

Terénní program program výsledky