bg

Muži "A"

(I. liga)

Kubica Jaroslav
(Vedoucí družstva)

Trenér třídy 2
Rozhodčí třídy Ú
Aktivní od: 1.11.1966

Mail: jkubica@sp4.cz
Telefon: 608937831

Konečný stav soutěže po 4. kole:

  • družstva na 1. a 2. místě se zúčastní baráže o účast v extralize

  • družstva na 7. a 8. místě se zúčastní baráže o účast v I. lize

1.

A. C. Sparta Praha

30

705

2.

AC Domažlice, z. s.

26

616

3.

TRIATLET Karlovy Vary z.s.

24

625

4.

Spartak Praha 4

19

568

5.

TJ Spartak Třebíč, spolek

17

479,5

6.

T. J. Sokol České Budějovice

13

444

7.

Atletika Stará Boleslav, z.s.

10

399

8.

TJ Slavoj BANES Pacov

5

353,5

Termínovka 2019

13.4.2019 10 km chůze pro 1.kola ligy mužů a žen

OLOMOUC silnice (Atletický klub Olomouc z.s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program výsledky

11.5.2019 10 km chůze pro 2.kola ligy mužů a žen

MILOVICE silnice (Sportovní chůze Praha, z. s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program výsledky

18.5.2019 1.kolo I.ligy mužů a žen

TŘEBÍČ (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program výsledky

8.6.2019 2.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program výsledky

9.6.2019 10 km chůze pro 3.kolo I.ligy mužů a žen

ZELENEČ silnice (AC Praha 1890)

Muži "A", Ženy "A"

Silnice program výsledky

23.6.2019 3.kolo I.ligy mužů a žen

STARÁ BOLESLAV (Atletika Stará Boleslav, z.s.)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program výsledky

21.7.2019 10 000 m chůze pro 4.kola ligy mužů a žen

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ (SK Nové Město nad Metují)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion program výsledky

25.8.2019 4.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program výsledky

Výsledky a bodování družstva

Výsledky družstva za rok 2019
Družstvo Soutěž Vedoucí Stadion
   4 2019 Muži A I. liga Kubica Jaroslav
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Bodování za družstvo v roce 2019
Člen Bodů Kol Startů
Koutník Jan 70.25 4 14
Rejmon Vít 46.25 4 13
Peřich Marek 42.25 4 11
Fischer Radek 41.00 3 8
Benda Ondřej 38.50 4 9
Končický Tomáš 35.00 4 16
Nevole Tomáš 33.75 3 5
Skalička Jan 28.50 4 7
Pešta Bořek 26.00 3 6
Houska Jan 25.00 3 4
Pasler Dominik 23.00 4 12
Janoušek Václav 21.00 3 4
Kostohryz Martin 20.75 4 13
Stewart Gerron 19.25 2 4
Lehocký Marek 19.25 2 6
Fiala Sebastian 18.00 2 4
Pavlát Josef 14.75 3 8
Havelka Václav Pavel 11.00 2 2
Auersvald Miloš 11.00 3 3
Michal Vojtěch 10.00 2 8
Vaněk Martin 6.00 1 1
Macháček Filip 3.00 1 2
Jelínek Petr 2.25 1 2
Řežábek Michal 2.25 2 3
Starý Adam 0.00 1 1
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.