bg

Ženy "A"

(I. liga)

Nevečeřal Jaromír
(Vedoucí družstva)

Trenér třídy 2
Aktivní od: 1.5.1993

Mail: jneveceral@sp4.cz
Telefon: 608736967

Konečný stav soutěže po 4. kole:

  • družstva na 1. a 2. místě se zúčastní baráže o účast v extralize

  • družstva na 7. a 8. místě se zúčastní baráže o účast v I. lize

1.

ASK Slavia Praha

32

848

2.

TJ Lokomotiva Beroun z.s.

24

565,5

3.

A. C. Sparta Praha

19

505

4.

Atletika Stará Boleslav, z.s.

18

469

5.

TJ Slavoj BANES Pacov

17

514,5

6.

Spartak Praha 4

16

464,5

7.

TJ Sokol SG Plzeň-Petřín

14

446,5

8.

TJ VS Tábor, z. s.

4

300

Termínovka 2019

13.4.2019 10 km chůze pro 1.kola ligy mužů a žen

OLOMOUC silnice (Atletický klub Olomouc z.s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program výsledky

11.5.2019 10 km chůze pro 2.kola ligy mužů a žen

MILOVICE silnice (Sportovní chůze Praha, z. s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program výsledky

18.5.2019 1.kolo I.ligy mužů a žen

TŘEBÍČ (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program výsledky

8.6.2019 2.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program výsledky

9.6.2019 10 km chůze pro 3.kolo I.ligy mužů a žen

ZELENEČ silnice (AC Praha 1890)

Muži "A", Ženy "A"

Silnice program výsledky

23.6.2019 3.kolo I.ligy mužů a žen

STARÁ BOLESLAV (Atletika Stará Boleslav, z.s.)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program výsledky

21.7.2019 10 000 m chůze pro 4.kola ligy mužů a žen

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ (SK Nové Město nad Metují)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion program výsledky

25.8.2019 4.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program výsledky

Výsledky a bodování družstva

Výsledky družstva za rok 2019
Družstvo Soutěž Vedoucí Stadion
Žádná data k zobrazení.
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Bodování za družstvo v roce 2019
Člen Bodů Kol Startů
Beľová Katarína 74.50 4 13
Brůhová Karla 59.00 4 10
Noasová Jindřiška 50.50 4 12
Kaletová Ema 44.00 4 11
Jeníková Petra 40.00 4 4
Fraňková Tereza 25.00 2 8
Jeníková Karolína 24.00 3 3
Writzl Jerneja 22.50 4 4
Kučerová Zdislava 17.25 4 6
Procházková Regina 16.75 2 3
Rajmonová Anežka 15.00 4 17
Kordíková Barbora 15.00 4 4
Novotná Markéta 13.00 1 2
Janoušková Klára 10.00 2 2
Auersvaldová Eliška 9.00 4 4
Macháčková Veronika 8.00 2 8
Volfová Kristýna 7.50 3 6
Gaigrová Sofie 5.00 2 5
Uhlířová Miroslava 4.75 2 3
Hymplová Tereza 3.00 3 7
Severová Denisa 0.75 1 2
Ondrková Hana 0.00 1 1
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.