bg

Termínovka za rok

Chci si prohlédnout: za období
1.1.2019 1.PBT VAŠÍ LIGY

PRAHA Braník silnice (VAŠE LIGA, z.s.)

Silnice program výsledky

5.1.2019 Hochsprungmeeting der Sportfreunde Essing e.V.

NĚMECKO ESSING hala

Hala program program výsledky výsledky

7.1.2019 Akademické mistrovství ČR v hale

PRAHA Strahov hala (UK FTVS)

Hala program program výsledky

9.1.2019 1.VZ Olympu žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

9.1.2019 1.halová středa

JABLONEC NAD NISOU hala (ŠAK SG Jablonec n/N.)

Hala program program výsledky

11.1.2019 1.HVZ PAS

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Hala program program výsledky

12.1.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Strahov hala (TJ Sokol Kolín-atletika)

Hala program program výsledky

12.1.2019 - 13.1.2019 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

13.1.2019 Přebor Středočeského kraje staršího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (TJ Lokomotiva Beroun z.s.)

Hala program program výsledky

16.1.2019 2.VZ Olympu žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

16.1.2019 2.halová středa

JABLONEC NAD NISOU hala (ŠAK SG Jablonec n/N.)

Hala program program výsledky

18.1.2019 2.HVZ PAS

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Hala program program výsledky

19.1.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Strahov hala (T. J. Sokol České Budějovice)

Hala program program výsledky

19.1.2019 - 20.1.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program výsledky

20.1.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín)

Hala program program výsledky

20.1.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostu a staršího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Hala program program výsledky

22.1.2019 3.VZ Olympu

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

24.1.2019 1.HVZ na Julisce - mladší žactvo

PRAHA Juliska tunel (TJ Dukla Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

26.1.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (Karlovarský KAS)

Hala program program výsledky

26.1.2019 2.PBT VAŠÍ LIGY

PRAHA Braník silnice (VAŠE LIGA, z.s.)

Silnice program výsledky

27.1.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN v hale

PRAHA Stromovka hala (Pardubický KAS)

Hala program program výsledky

30.1.2019 2.HVZ na Julisce - starší žactvo

PRAHA Juliska tunel (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

30.1.2019 4.halová středa

JABLONEC NAD NISOU hala (ŠAK SG Jablonec n/N.)

Hala program program výsledky

2.2.2019 - 3.2.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

8.2.2019 - 10.2.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

9.2.2019 Mistrovství Slovinska mužů a žen v hale

SLOVINSKO NOVO MESTO hala (AK Krka Novo mesto)

Hala program výsledky

10.2.2019 Mistrovství ČR juniorů, dorostu a žactva v chůzi v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

10.2.2019 Meeting Metz Moselle Athlelor

FRANCIE MÉTY hala

Hala program program výsledky výsledky

12.2.2019 Czech Indoor Gala

OSTRAVA Vítkovice hala (Český atletický svaz)

Hala program program výsledky

13.2.2019 4.VZ Olympu žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

16.2.2019 - 17.2.2019 Mistrovství ČR mužů a žen v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program výsledky

16.2.2019 - 17.2.2019 Mistrovství SR mužů a žen v hale

SLOVENSKO BRATISLAVA hala (Slovenský atletický zväz)

Hala program

17.2.2019 Přebor Prahy staršího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (SK Jeseniova)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

23.2.2019 - 24.2.2019 Mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

23.2.2019 3.PBT VAŠÍ LIGY

PRAHA Braník silnice (VAŠE LIGA, z.s.)

Silnice program výsledky

27.2.2019 - 28.2.2019 Přebor Prahy mladšího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (SK Jeseniova)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

1.3.2019 - 3.3.2019 HALOVÉ MISTROVSTVÍ EVROPY

VELKÁ BRITÁNIE GLASGOW

Hala program program program výsledky výsledky

2.3.2019 - 3.3.2019 Mistrovství ČR žactva v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

2.3.2019 - 8.3.2019 Zimní soustředění

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Zimní soustředění Krkonoše - Friesovy boudy

doprava: společný autobus
odjezd autobusu od Děkanky: v sobotu 2.3.2019 ve 14:00
Návrat 8.2.2019, rolba v 18,00 hod u chalupy
ubytování: chata Jawa v Krkonoších
cena : 1850,-Kč (v ceně je zahrnuta doprava, ubytování a rolba na bagáž)

Přihlášky provádějte přes svůj osobní účet na SP4 (stejně jako na brigádu)
Termín ukončení přihlášek je 8. února.
Po uzavření přihlášek Vám bude odeslán mail s údaji pro platbu.

Terénní

2.3.2019 PALESTRA Kbelská 10 + Akademické mistrovství ČR v silničním běhu

PRAHA Kbely silnice

Silnice program výsledky

3.3.2019 Tokyo marathon

JAPONSKO TOKIO silnice

Silnice program výsledky

9.3.2019 Mistrovství ČR veteránů v hale

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program program výsledky

9.3.2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka

PEČKY silnice

Silnice program výsledky

10.3.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

10.3.2019 Velká cena města Pardubic v hodu břemenem

PARDUBICE (Hvězda Pardubice z.s.)

Stadion program program program výsledky výsledky

16.3.2019 Velikonoční hala žactva

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program výsledky

16.3.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 15:00

Stadion

21.3.2019 Halové závody přípravky

PRAHA Stromovka hala

Atletická přípravka

Hala

23.3.2019 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů

SLOVENSKO DUDINCE silnice

Silnice program program program výsledky výsledky

24.3.2019 - 30.3.2019 Mistrovství světa veteránů v hale

POLSKO TORUŇ hala

Hala program program program výsledky výsledky

27.3.2019 Výroční členská schůze Spartaku Praha 4

PRAHA Spořilov - Geofyzikální ústav (Spartak Praha 4) - Schůze

Začátek v 17:30

Program Výroční členské schůze spolku Spartak Praha 4

Konané dne 27.3.2019 na adrese Geofyzikální ústav Akademie věd Boční II 1401, 141 31 Praha 4

1) Zahájení členské schůze, ověřené usnášeníschopnosti.

2) Volba řídícího členské schůze.

3) Volba mandátové komise – sčitatel.

4) Volba návrhové komise ve funkci pořízení zápisu.

5) Volba tří ověřovatelů zápisu z jednání.

6) Zpráva předsedy o činnosti spolku v roce 2018

7) Zpráva o investiční činnosti a hospodaření klubu v roce 2018, dále o aktuální finanční situaci po osamostatnění klubu od tělovýchovné jednoty.

8) Zpráva mandátní komise o aktuálním počtu přítomných členů.

9) Volba předsedy a členů statutárního orgánu (výboru) spolku.

10) Zprávy vedoucích družstev za rok 2018.

11) Zpráva o činnosti SpS, přípravky a k přípravě mládeže v Sp4.

12) Rozprava k předneseným zprávám.

13) Zpráva mandátové komise o výsledku voleb statutárního orgánu (výboru) spolku.

14) Předložení návrhu rozpočtu na rok 2019.

15) Úprava členských povinností – odměny a postihy za odpracované a neodpracované brigádnické hodiny.

16) Změna stanov – vypuštění přílohy I – Majetkový dekret.

17) Vyhlášení a odměnění nejlepších atletů a atletek za rok 2018 a ocenění letošních jubilantů.

18) Volba delegátů na valnou hromadu Pražského atletického svazu.

19) Závěrečná diskuze, důležité informace k sezoně, soustředění apod.

20) Hlasování o přijetí usnesení VČS.

30.3.2019 MISTROVSTVÍ SVĚTA V PŘESPOLNÍM BĚHU

DÁNSKO AARHUS

Terénní program výsledky

30.3.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu, staršího žactva a mladšího žactva

MLADÁ BOLESLAV (AC Mladá Boleslav z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program program výsledky

30.3.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 15:30

Stadion

30.3.2019 4.PBT VAŠÍ LIGY

PRAHA Braník silnice (VAŠE LIGA, z.s.)

Silnice program výsledky

31.3.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 15:30

Stadion

1.4.2019 Brigády duben
6.4.2019 Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen

PODĚBRADY silnice (Český atletický svaz)

Silnice program program výsledky výsledky

6.4.2019 Sportisimo 1/2Maraton Praha

PRAHA silnice (Prague International Marathon)

Silnice program výsledky

6.4.2019 Klubové závody

ČERNOŠICE (ASK Dipoli Černošice Dobřichovice z.s.)

Stadion program program výsledky

6.4.2019 Mítink EA v chůzi - Poděbrady Walking 2019

PODĚBRADY silnice (Český atletický svaz)

Silnice program program výsledky výsledky

7.4.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 16:30

Stadion

7.4.2019 Běh lipovou alejí

NYMBURK silnice (SKP Nymburk, z.s.)

Silnice program výsledky

10.4.2019 Úvodní kolo MPD mladšího žactva - přespolní běh

PRAHA Nové Butovice (SK Aktis Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Terénní program program výsledky

13.4.2019 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen

PARDUBICE silnice

Silnice program program výsledky

13.4.2019 10 km chůze pro 1.kola ligy mužů a žen

OLOMOUC silnice (Atletický klub Olomouc z.s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program program výsledky

13.4.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

14.4.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasů 13:30 a 17:00

Stadion

15.4.2019 1.veřejné závody přípravek pro zvané

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky

18.4.2019 - 22.4.2019 Jarní soustředění žactva

TÁBOR (Spartak Praha 4) - Soustředění

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion

18.4.2019 - 22.4.2019 Jarní soustředění TBNteam

PARDUBICE (Spartak Praha 4) - Soustředění

Stadion

19.4.2019 - 21.4.2019 Fotbalové utkání SK Nusle - velikonoční mezinárodní turnaj

PRAHA Děkanka - Fotbal

Stadion

21.4.2019 Běh Rožmitál - Březnice

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM - BŘEZNICE silnice (TJ Spartak Rožmitál)

Silnice program výsledky

24.4.2019 1.VZ PAS žactva

PRAHA Jeseniova (SK Jeseniova)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

25.4.2019 Interní závody žactva Spartaku Praha 4

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

27.4.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m

BŘECLAV (TJ Lokomotiva Břeclav)

Stadion program program výsledky

27.4.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

27.4.2019 Běh pro Zoo Praha

PRAHA Troja silnice

Silnice program výsledky

27.4.2019 Libeňská veteraniáda

PRAHA Pekařka (AC Praha 1890)

Stadion program výsledky

28.4.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

28.4.2019 Černošice meeting I

ČERNOŠICE (ASK Dipoli Černošice Dobřichovice z.s.)

Stadion program program výsledky

29.4.2019 1.VZ PAS

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion program program výsledky

29.4.2019 Pětiboj SpS Spartaku Praha 4

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

30.4.2019 Otevřený přebor města Prahy v atletice

PRAHA Děkanka - Pronájem

Stadion

30.4.2019 2.veřejné závody přípravek

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky

30.4.2019 2.VZ PAS - Kladivo na Čarodějnice

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Stadion program program výsledky

30.4.2019 Zahajovací závody

KLADNO (A. C. TEPO Kladno)

Stadion program program výsledky

1.5.2019 2.VZ PAS žactva

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

1.5.2019 Brigády květen
1.5.2019 Polabské závody

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Stadion program program výsledky

3.5.2019 3.VZ PAS + 3.VZ PAS žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

4.5.2019 - 5.5.2019 Víceboje na Děkance

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

5.5.2019 Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen

PRAHA silnice (Prague International Marathon)

Silnice program program výsledky

5.5.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

5.5.2019 Championnat de France des Clubs - 1er tour

FRANCIE TOMBLAINE

Stadion program program výsledky výsledky

7.5.2019 4.VZ PAS + 4.VZ PAS žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

8.5.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Stadion program program výsledky

9.5.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

10.5.2019 5.VZ PAS žactva

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

11.5.2019 - 12.5.2019 SVĚTOVÝ POHÁR VE ŠTAFETÁCH

JAPONSKO JOKOHAMA

Stadion program

11.5.2019 10 km chůze pro 2.kola ligy mužů a žen

MILOVICE silnice (Sportovní chůze Praha, z. s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program program výsledky výsledky

11.5.2019 - 12.5.2019 Přebor Prahy mužů a žen

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program výsledky

11.5.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

12.5.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

13.5.2019 1.kolo dvojboje MPD mladšího žactva

PRAHA Juliska (Atletika Jižní Město z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

15.5.2019 1.kolo MPD mládežnických kategorií

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Dorostenci, Dorostenky, Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

16.5.2019 Interní závody žactva Spartaku Praha 4

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

17.5.2019 - 18.5.2019 MČR ČSMPS v atletice

PRAHA Děkanka - Pronájem

Stadion

18.5.2019 1.kolo I.ligy mužů a žen

TŘEBÍČ (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

18.5.2019 1.kolo extraligy mužů a žen

PLZEŇ (AK ŠKODA Plzeň)

Stadion program program výsledky

18.5.2019 Lange Laufnacht

NĚMECKO KARLSRUHE

Stadion program program výsledky výsledky

18.5.2019 1.kolo II.ligy mužů a žen, skupina A

BÍLINA (AK Bílina)

Stadion program program výsledky

19.5.2019 1.kolo II.ligy mužů a žen

SUŠICE (TJ Sušice, z.s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

19.5.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Nelze trénovat 16 - 19 hod!

Stadion

19.5.2019 Championnat de France des clubs Elite 2

FRANCIE GRENOBLE

Stadion program program výsledky výsledky

19.5.2019 Jarní atletické závody JAZ

ŘÍČANY (T.J. Sokol Říčany a Radošovice)

Stadion program program výsledky

21.5.2019 1.kolo MPD staršího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

22.5.2019 3.veřejné závody přípravek

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky výsledky

23.5.2019 Veřejné závody PAS žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

25.5.2019 10 km chůze pro 3.kolo II.ligy mužů a žen

PRAHA Opatov silnice (Sportovní chůze Praha, z. s.)

Muži "B", Ženy "B"

Silnice program program výsledky

25.5.2019 - 26.5.2019 Přebor Prahy juniorů a dorostu a Přebor Prahy v hodu kladivem mužů a žen

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program výsledky

25.5.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Nelze trénovat 16 - 19 hod!

Stadion

25.5.2019 Mistrovství ČR neslyšících

BRNO

Stadion program program výsledky výsledky

26.5.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu dětí 17:00

Lze trénovat atletiku.

Stadion

28.5.2019 2.kolo MPD staršího žactva

PRAHA Juliska (Atletika Jižní Město z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

28.5.2019 Memoriál Ludvíka Daňka

TURNOV (AC Turnov, z. s.)

Stadion program program výsledky

29.5.2019 4.veřejné závody přípravek

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky výsledky

29.5.2019 6.PBT VAŠÍ LIGY

PRAHA Braník silnice (VAŠE LIGA, z.s.)

Silnice program výsledky

30.5.2019 2.kolo dvojboje MPD mladšího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

30.5.2019 5.VZ PAS

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program výsledky

30.5.2019 Otevřené závody A. C. TEPO Kladno

KLADNO (A. C. TEPO Kladno)

Stadion program program výsledky

31.5.2019 - 2.6.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích

ZLÍN (Atletický klub Zlín, z.s.)

Stadion program program výsledky

1.6.2019 Brigády červen
1.6.2019 Memoriál Květoslava Tichavského

UHERSKÉ HRADIŠTĚ (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště)

Stadion program program výsledky

1.6.2019 Mattoni 1/2Maraton České Budějovice

ČESKÉ BUDĚJOVICE silnice (Prague International Marathon)

Silnice program výsledky

1.6.2019 Pražská veteraniáda

PRAHA Eden (TJ Bohemians Praha)

Stadion výsledky

2.6.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Nelze trénovat 16 - 19 hod!

Stadion

3.6.2019 Memoriál Josefa Odložila

PRAHA Juliska

Stadion program program výsledky

3.6.2019 6.VZ PAS žactva

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

3.6.2019 Interní závody žactva Spartaku Praha 4

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

3.6.2019 Dukla mítink

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program výsledky

4.6.2019 5.veřejné závody přípravek

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky výsledky

4.6.2019 Veřejné závody

PARDUBICE (Hvězda Pardubice z.s.)

Stadion program program výsledky

7.6.2019 Desetiboj

PRAHA Děkanka - Pronájem

Jan Kratochvíl - Desetiboj celý den

Stadion

8.6.2019 2.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

8.6.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Nelze trénovat 16 - 19 hod!

Stadion

8.6.2019 2.kolo II.ligy mužů a žen, skupina A

KLADNO (A. C. TEPO Kladno)

Stadion program program výsledky

9.6.2019 2.kolo II.ligy mužů a žen

TÁBOR (TJ VS Tábor, z. s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

9.6.2019 10 km chůze pro 3.kolo I.ligy mužů a žen

ZELENEČ silnice (AC Praha 1890)

Muži "A", Ženy "A"

Silnice program program výsledky výsledky

9.6.2019 - 10.6.2019 Přebor Prahy mladšího žactva

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

11.6.2019 6.veřejné závody přípravek

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky výsledky

11.6.2019 Praga Academica

PRAHA Strahov přátelství (Univerzitní sportovní klub Praha)

Stadion program program výsledky

12.6.2019 2.kolo MPD mládežnických kategorií

PRAHA Stromovka (PSK Olymp Praha, z.s.)

Dorostenci, Dorostenky, Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

13.6.2019 - 14.6.2019 Přebor Prahy staršího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

14.6.2019 Anhalt 2019

NĚMECKO DESSAU

Stadion program program výsledky výsledky

15.6.2019 - 16.6.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program výsledky

15.6.2019 Mistrovství ČR veteránů

SVITAVY (TJ Svitavy, z. s.)

Stadion program program program výsledky výsledky

15.6.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Nelze trénovat 16 - 19 hod!

Stadion

15.6.2019 - 16.6.2019 Slovinský pohár mužů a žen

SLOVINSKO CELJE (AD Kladivar Celje)

Stadion program výsledky

18.6.2019 3.kolo dvojboje MPD mladšího žactva

PRAHA Vokovice FTVS (TJ Stodůlky Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

18.6.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno

KLADNO (A. C. TEPO Kladno)

Stadion program program výsledky

19.6.2019 3.kolo MPD staršího žactva

PRAHA Strahov přátelství (Univerzitní sportovní klub Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

20.6.2019 Mítink IAAF - Zlatá tretra Ostrava

OSTRAVA Vítkovice

Stadion program program program výsledky

21.6.2019 Meeting National de Carquefou

FRANCIE CARQUEFOU

Stadion program program výsledky výsledky

22.6.2019 3.kolo II.ligy mužů a žen

VLAŠIM (TJ Spartak Vlašim)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

22.6.2019 3.kolo II.ligy mužů a žen, skupina A

RUMBURK (AC Rumburk, z.s.)

Stadion program program výsledky

23.6.2019 3.kolo I.ligy mužů a žen

STARÁ BOLESLAV (Atletika Stará Boleslav, z.s.)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

23.6.2019 - 28.6.2019 EVROPSKÉ HRY

BĚLORUSKO MINSK

Stadion program

24.6.2019 - 26.6.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže

JABLONEC NAD NISOU (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program program výsledky

24.6.2019 6.VZ PAS

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Stadion program program výsledky

25.6.2019 Závody Gymnázium Nový PORG

PRAHA Děkanka - Pronájem

Nový PORG

úterý 25. 6. 2019 v čase 9 – 13 hod

Stadion

25.6.2019 - 26.6.2019 České akademické hry

BRNO

Stadion program program program výsledky výsledky

25.6.2019 Pardubický atletický mítink

PARDUBICE (Hvězda Pardubice z.s.)

Stadion program program výsledky

26.6.2019 Závody Gymnázium VP

PRAHA Děkanka - Pronájem

Gymnázium na Vítězné plání - závody

čas 9-12 (8-13)

Stadion

27.6.2019 7.VZ PAS žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

28.6.2019 - 30.6.2019 Mistrovství ČR juniorů a dorostu

OLOMOUC (Atletický klub Olomouc z.s.)

Stadion program program výsledky

1.7.2019 Brigády červenec
3.7.2019 Vlašimské memoriály a víceboje

VLAŠIM (TJ Spartak Vlašim)

Stadion program program výsledky

5.7.2019 Pražské memoriály

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program výsledky

6.7.2019 - 13.7.2019 Letní soustředění mládeže I.

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

6.7.2019 Evropský pohár v běhu na 10 000 m

VELKÁ BRITÁNIE LONDÝN

Stadion program program program výsledky výsledky

7.7.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů

MAĎARSKO GYÖR

Stadion program program výsledky výsledky

8.7.2019 - 13.7.2019 LETNÍ SVĚTOVÁ UNIVERZIÁDA

ITÁLIE NEAPOL

Stadion program program výsledky výsledky

11.7.2019 - 14.7.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET

ŠVÉDSKO GÄVLE

Stadion program program program výsledky výsledky

13.7.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály

KLADNO (A. C. TEPO Kladno)

Stadion program program výsledky

13.7.2019 - 14.7.2019 Cena Pacova ve vícebojích

PACOV (TJ Slavoj BANES Pacov)

Stadion program program výsledky

17.7.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána

TÁBOR (TJ VS Tábor, z. s.)

Stadion program program výsledky

18.7.2019 - 21.7.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ

ŠVÉDSKO BORÅS

Stadion program program program výsledky výsledky

20.7.2019 - 27.7.2019 Letní soustředění mládeže II.

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

20.7.2019 Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cena

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ (SK Nové Město nad Metují)

Stadion program program výsledky

20.7.2019 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Rakousko-Slovinsko-Švýcarsko veteránů

MAĎARSKO ZALAEGERSZEG

Stadion program výsledky

21.7.2019 10 000 m chůze pro 4.kola ligy mužů a žen

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ (SK Nové Město nad Metují)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

22.7.2019 2.prázdninový mítink

BRNO (AC Moravská Slavia Brno, spolek)

Stadion program program výsledky

22.7.2019 - 27.7.2019 Mistrovství Evropy neslyšících

NĚMECKO BOCHUM-WATTENSCHEID

Stadion program program výsledky výsledky

24.7.2019 Zlatá pětka Emila Zátopka

PRAHA Eden (SC MARATHON PLZEŇ,z.s.)

Stadion program výsledky

26.7.2019 - 27.7.2019 Mistrovství ČR mužů a žen

BRNO (AC Moravská Slavia Brno, spolek)

Stadion program program výsledky

26.7.2019 - 4.8.2019 Evropské veteránské hry

ITÁLIE TURÍN

Stadion program program program výsledky výsledky

27.7.2019 - 28.7.2019 Mistrovství Slovinska mužů a žen

SLOVINSKO CELJE (AD Kladivar Celje)

Stadion program výsledky

27.7.2019 Zlatý maratón Emila Zátopka

PRAHA Stromovka silnice (SC MARATHON PLZEŇ,z.s.)

Silnice program program program výsledky výsledky

1.8.2019 Brigády srpen
3.8.2019 - 10.8.2019 Letní soustředění

LIBEREC (Spartak Praha 4) - Soustředění

Ahoj všem. Letos máme snad příjemnou změnu, pojedeme na soustředění na krásný stadion do Liberce. Termín od 3.8. do 10.8.2019.

Ubytování i strava bude zajištěna v hotelu a ubytovně Hotel Arena. Máme předběžně rezervováno 60 míst. Opět platí pravidlo, kdo se přihlásí dřív, ten jede. Proto neváhejte s přihlašováním. Cena ubytování včetně plné penze je 690 Kč za noc (4830 Kč). Pronájem stadionu je pro aktivní závodníky v soutěži družstev hrazen oddílem, stejně tak máme naplánováno i jednu návštěvu welness. Případní nezávodící zájemci si pronájem stadionu hradí ze svého (+300 Kč).

Termín přihlášení je do čtvrtka 28.2.2019. Platbu je pak potřeba provést do konce března (při odhlášení do konce června se vám případně peníze vrátí). V případě velkého zájmu budou upřednostňováni zájemci o celý pobyt.

Informace o platbách Vám budou rozeslány a řád soustředění bude doplněn.

Stadion

9.8.2019 - 11.8.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV - SUPERLIGA

POLSKO BYDHOŠŤ

Stadion program program program výsledky výsledky

9.8.2019 - 11.8.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV - 1.LIGA

NORSKO SANDNES

Stadion program výsledky

10.8.2019 Velká cena ČEZ a.s.

LOUNY (ASK ELNA Počerady)

Stadion program program výsledky

16.8.2019 - 17.8.2019 Czech Open 2019

OLOMOUC (Atletický klub Olomouc z.s.)

Stadion program výsledky

17.8.2019 Bílinská půlka

BÍLINA (AK Bílina)

Stadion program program výsledky

17.8.2019 Libeňská skokanská veteraniáda

PRAHA Pekařka (AC Praha 1890)

Stadion program výsledky

18.8.2019 CAS Meeting International

LUCEMBURSKO SCHIFFLANGE

Stadion program program výsledky výsledky

20.8.2019 7.VZ PAS

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program výsledky

21.8.2019 Velká cena Kolína

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Stadion program program výsledky

24.8.2019 4.kolo II.ligy mužů a žen

BEROUN (TJ Lokomotiva Beroun z.s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

24.8.2019 2.kolo extraligy mužů a žen

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program výsledky

24.8.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:30

Nelze trénovat 9:30 - 12:30 hod!

Stadion

24.8.2019 4.kolo II.ligy mužů a žen, skupina A

TURNOV (AC Turnov, z. s.)

Stadion program program výsledky

25.8.2019 4.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

28.8.2019 2.Atletická středa v Houštce

STARÁ BOLESLAV (Atletika Stará Boleslav, z.s.)

Stadion program program výsledky

29.8.2019 3.kolo MPD mládežnických kategorií

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Dorostenci, Dorostenky, Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

31.8.2019 Cena města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály

PACOV (TJ Slavoj BANES Pacov)

Stadion program program výsledky

1.9.2019 Brigády září
1.9.2019 Hvězdné házení na Chodsku a memoriál Jana Mazance

DOMAŽLICE (MÍLAŘI Domažlice)

Stadion program program výsledky

3.9.2019 4.kolo MPD mládežnických kategorií

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Dorostenci, Dorostenky, Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

3.9.2019 Hradecké memoriály

HRADEC KRÁLOVÉ (TJ Sokol Hradec Králové)

Stadion program program výsledky

4.9.2019 8.VZ PAS žactva

PRAHA Jeseniova (SK Jeseniova)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

4.9.2019 3.Atletická středa v Houštce

STARÁ BOLESLAV (Atletika Stará Boleslav, z.s.)

Stadion program program výsledky

5.9.2019 - 15.9.2019 Mistrovství Evropy veteránů

ITÁLIE BENÁTKY

Stadion program

6.9.2019 Závody OU Vyšehrad

PRAHA Děkanka - Pronájem

Pronájem

čas: 9-12 hodin

Stadion

7.9.2019 - 8.9.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen

HODONÍN (Atletický klub Hodonín,z.s.)

Stadion program program výsledky

7.9.2019 Finále A MPD staršího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

7.9.2019 Baráž o postup do I.ligy mužů a žen

JABLONEC NAD NISOU (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Stadion program program výsledky

8.9.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen

PRAHA Eden (A. C. Sparta Praha)

Stadion program program výsledky

8.9.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Nelze trénovat 16:00 - 19:00 hod!

Stadion

8.9.2019 5.kolo KPD mužů a žen Libereckého kraje

TURNOV (AC Turnov, z. s.)

Stadion program program výsledky

10.9.2019 Semifinále A MPD mladšího žactva

PRAHA Jeseniova (SK Jeseniova)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

10.9.2019 8.VZ PAS

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program výsledky

10.9.2019 Závody OU Vyšehrad

PRAHA Děkanka - Pronájem

Pronájem

čas: 9-12

Stadion

11.9.2019 Sprinterský trojboj

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Stadion program program výsledky

14.9.2019 Mistrovství Čech dorosteneckých družstev

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Dorostenci, Dorostenky

Stadion program program výsledky

14.9.2019 Mistrovství Čech žákovských družstev

KARLOVY VARY (Karlovarský KAS)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

14.9.2019 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří

MEZIBOŘÍ (Atletika Litvínov, z.s.)

Stadion program program výsledky

15.9.2019 Mistrovství Čech juniorských družstev

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

15.9.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 16:30

Stadion

17.9.2019 Finále A MPD mladšího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program výsledky

17.9.2019 Vrhačský trojboj

PRAHA Juliska (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Stadion program program výsledky

17.9.2019 9.VZ PAS

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program výsledky

18.9.2019 Finále B MPD mladšího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

18.9.2019 Finále C MPD mladšího žactva

PRAHA Jeseniova (SK Jeseniova)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

19.9.2019 7.veřejné závody přípravek

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky

19.9.2019 Interní závody žactva Spartaku Praha 4

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

19.9.2019 Hanácká laťka

OLOMOUC (Atletický klub Olomouc z.s.)

Stadion program program výsledky

20.9.2019 - 22.9.2019 Mistrovství ČR žactva

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Stadion program program výsledky

21.9.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátky zápasů 9:00 a 10:30

Stadion

22.9.2019 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

22.9.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 16:30

Nelze trénovat 15:30 - 18:30 hod!

Stadion

23.9.2019 10.VZ PAS

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion program program výsledky

26.9.2019 Podzimní závody ve vrhu koulí

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)

Stadion program program výsledky

27.9.2019 - 6.10.2019 MISTROVSTVÍ SVĚTA

KATAR DAUHÁ

Stadion program program program výsledky výsledky

28.9.2019 Mistrovství ČR juniorských družstev

PLZEŇ (AK ŠKODA Plzeň)

Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

28.9.2019 Mistrovství ČR dorosteneckých družstev

OSTRAVA Vítkovice (SSK Vítkovice, z.s.)

Dorostenci, Dorostenky

Stadion program program výsledky

28.9.2019 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žactva

SLOVINSKO PTUJ

Stadion program program výsledky výsledky

28.9.2019 Podzimní Atletický Jindřicháč a Memoriál Karla Koláře

JINDŘICHŮV HRADEC (SKOK J. Hradec, z.s.)

Stadion program program výsledky

29.9.2019 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

BĚCHOVICE - PRAHA silnice (Sdružení závodů Běchovice)

Silnice program program výsledky

29.9.2019 Baráž o postup do II.ligy mužů a žen

DĚČÍN (ASK Děčín)

Muži "B"

Stadion program program výsledky

29.9.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátky zápasů 13:00 a 16:00

Nelze trénovat 15:00 - 18:00 hod!

Stadion

29.9.2019 BMW Berlin Marathon

NĚMECKO BERLÍN silnice

Silnice program program výsledky výsledky

29.9.2019 Mezikrajová utkání družstev mladšího žactva

JABLONEC NAD NISOU (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

30.9.2019 Podzimní závody ve skoku dalekém

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)

Stadion program program výsledky

1.10.2019 Brigády říjen
1.10.2019 - 30.9.2020 Regenerace 2019/2020

(Spartak Praha 4) - Jiná akce

2.10.2019 Středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha

PRAHA Eden

Stadion program program výsledky

3.10.2019 Přebor školy Gymnázium VP

PRAHA Děkanka - Pronájem

Program: běhy, skoky, vrh koulí

9.00 - 13.00 hod.

Stadion

3.10.2019 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva II. – SPS

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program výsledky

5.10.2019 Mistrovství ČR žákovských družstev

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

5.10.2019 Tradiční utkání MUŽI - ŽENY (47.ročník)

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion program program výsledky

5.10.2019 Sportovní utkání KLUCI - HOLKY (5.ročník)

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

5.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD

ŘÍČANY (T.J. Sokol Říčany a Radošovice)

Stadion program program výsledky

6.10.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátky zápasů 9:00 a 10:30

Stadion

6.10.2019 Medzinárodný maratón mieru

SLOVENSKO KOŠICE silnice (Maratónsky klub Košice)

Silnice program výsledky

7.10.2019 Podzimní závody ve skoku vysokém

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)

Stadion program program výsledky

9.10.2019 Kotlářská míle a desítka

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Stadion program program výsledky

10.10.2019 8.veřejné závody přípravek

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky

10.10.2019 Podzimní závody v hodu oštěpem

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)

Stadion program program výsledky

11.10.2019 Podzimní závody v trojskoku

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)

Stadion program program výsledky

12.10.2019 - 13.10.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, dorostu a staršího žactva ve vícebojích a chůzi

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

12.10.2019 - 19.10.2019 INAS Global Games

AUSTRÁLIE BRISBANE

Stadion program výsledky

12.10.2019 Testy ČVK

PRAHA Děkanka - Pronájem

12:45-13:45 cca 35 lidí

Stadion

12.10.2019 Pražský maraton - Memoriál Iva Domanského

PRAHA Stromovka silnice

Silnice program výsledky

13.10.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátky zápasů 13:00 a 15:30

Nelze trénovat 14:30 - 17:30 hod!

Stadion

15.10.2019 Podzimní závody v hodu kladivem

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)

Stadion program program výsledky

18.10.2019 - 25.10.2019 Podzimní soustředění žactva

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

18.10.2019 - 25.10.2019 Podzimní soustředění - rodiny

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Již tradiční soustředění pro rodiny atletů s dětmi se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 18.10.2019 do 25.10.2019.

Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 3430,-Kč.

Děti nad 3 roky platí plnou cenu .

Při jakékoli změně se peníze nevrací.

Termín přihlášení do 30.srpna a zaplacení soustředění do 20.září 2019.

S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal

18.10.2019 Podzimní závody v hodu diskem

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)

Stadion program program výsledky

19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Stadion program program výsledky

19.10.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátky zápasů 9:00 a 10:30

Stadion

19.10.2019 Pražská chodecká hodinovka

PRAHA Stromovka (AC Rumburk, z.s.)

Stadion program program program výsledky výsledky

20.10.2019 Víceboj rodič a dítě

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Stadion program program výsledky výsledky

20.10.2019 Víceboj smíšených dvojic

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Stadion program program výsledky výsledky

25.10.2019 - 3.11.2019 Soustředění Dvorská - běžci

(Spartak Praha 4) - Soustředění

26.10.2019 - 3.11.2019 Podzimní soustředění

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Již tradiční kondiční soustředění se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 26.10.2019 do 3.11.2019.

Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 3920,-Kč.

Termín přihlášení a zaplacení soustředění je do 27.září 2019, proto neváhejte a přihlašujte se.

S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal

28.10.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 14:30

Nelze trénovat 13:30 - 16:30 hod!

Stadion

1.11.2019 Brigády listopad
2.11.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátky zápasů 9:00 a 10:30

Stadion

2.11.2019 1.brigáda před Velkou Kunratickou

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

Sraz: 9:30

Úklid lesa a příprava prostoru závodu. Je potřeba maximálně 15 lidí.

Každý se při příchodu na brigádu nahlásí a zapíše do výplatnice čas příchodu.

Konec brigády nahlásí každý před svým odchodem a zapíše do výplatnice.

3.11.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 14:30

Stadion

7.11.2019 - 15.11.2019 Mistrovství světa handicapovaných sportovců

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY DUBAJ

Stadion program

9.11.2019 2.brigáda před Velkou Kunratickou

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

sraz 9:30 - garáž u Dolnomlýnského rybníku v Kunraticích.

Každý se při příchodu na brigádu nahlásí a zapíše do výplatnice čas příchodu.

Následně bude přiřazen k jednotlivým pracovním skupinám.

Konec brigády nahlásí každý před svým odchodem a zapíše do výplatnice.

10.11.2019 86.VELKÁ KUNRATICKÁ

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

Pro brigádu: Nezapomeňte napsat do poznámky velikost trička, které chcete!!! Například dámské M napíšete: "W-M", pánské L napíšete: "M-L" atd.

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

16.11.2019 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:00

Stadion

17.11.2019 Přebor Prahy v přespolním běhu

PRAHA Chodov (Atletika Jižní Město z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program program výsledky

23.11.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

DŘÍTEČ

Terénní program program výsledky

1.12.2019 Brigády prosinec
7.12.2019 Mikulášská hala žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

8.12.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY V PŘESPOLNÍM BĚHU

PORTUGALSKO LISABON

Terénní program program program výsledky

14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

14.12.2019 Vánoční hala žactva

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky