Zadejte své nové heslo.

bg

Feherová Martina
(Člen výboru)

Narozen: 24.10.1984
Trenér třídy 2
Člen klubu od: 1.9.1994

Výkony (PB, SB)
Statistiky, výkonnostní růst
Závodnické úspěchy
Trenérské úspěchy - Mistrovství světa a Evropy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
Žádná data k zobrazení.
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Trenérské úspěchy - Mistrovství ČR
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   2 MČR Rabiňáková Nikola
Kubicová Zuzana
Kaletová Ema
Kotková Daniela
Ž 4 x 100 m 2018 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   3 MČR Rajmonová Anežka
Kubicová Zuzana
Vedralová Iva
Buranská Šárka
Ž 4 x 100 m 2014 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
Kovář Milan
   3 MČR Bašťovanská Lucie
Kubicová Zuzana
Plíhalová Kateřina
Vedralová Iva
Ž 4 x 200 m 2013 Hala Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   4 MČR Končický Tomáš
Pasler Dominik
Pešta Bořek
Nevole Tomáš
M 4 x 400 m 2018 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   4 MČR Coufalová Kristýna
Kubicová Zuzana
Strejčková Tereza
Ondrková Hana
Ž 4 x 100 m 2017 Stadion Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   4 MČR Buranská Šárka
Kubicová Zuzana
Vedralová Iva
Bašťovanská Lucie
Ž 4 x 100 m 2013 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   4 MČR Vedralová Iva
Plíhalová Kateřina
Bašťovanská Lucie
Buranská Šárka
Ž 4 x 400 m 2013 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
   4 MČR Kotková Daniela Jky 60 m překážek 76-850 2021 Hala Feher Jan
Feherová Martina
   4 MČR Nardelli Alexander Dci 110 m překážek 91 2014 Stadion Feherová Martina
   4 MČR Nardelli Alexander Dci 300 m překážek 84 2014 Stadion Feherová Martina
   5 MČR Plíhalová Kateřina
Kubicová Zuzana
Rajmonová Anežka
Ondrková Hana
Ž 4 x 100 m 2015 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
   5 MČR Kotková Daniela Jky 100 m překážek 76-850 2020 Stadion Feher Jan
Feherová Martina
   5 MČR Kozák Miroslav
Wooller Tomáš
Pešta Bořek
Nevole Tomáš
Jři 4 x 200 m 2018 Hala Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
Feherová Martina
   5 MČR Hymplová Tereza
Kotková Daniela
Kaletová Ema
Rabiňáková Nikola
Dky 4 x 100 m 2018 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   5 MČR Nardelli Alexander
Pavlát Josef
Melicher Martin
Končický Tomáš
Dci 4 x 400 m 2013 Stadion Feherová Martina
Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   6 MČR Volfová Kristýna
Koubková Anežka
Pouchová Denisa
Strejčková Tereza
Ž 4 x 400 m 2016 Stadion Nakládal Tomáš
Feherová Martina
Janoušek Václav
   6 MČR Rajmonová Anežka Jky 200 m 2016 Stadion Feherová Martina
   6 MČR Pouchová Denisa
Rajmonová Anežka
Ondrková Hana
Brůhová Karla
Jky 4 x 100 m 2016 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   6 MČR Rajmonová Anežka Jky 200 m 2015 Stadion Feherová Martina
   6 MČR Nardelli Alexander
Melicher Martin
Hřebíček David
Končický Tomáš
Dci 4 x 200 m 2013 Hala Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   7 MČR Nevole Tomáš
Michal Vojtěch
Pasler Dominik
Pešta Bořek
Jři 4 x 200 m 2017 Hala Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   7 MČR Rajmonová Anežka
Pouchová Denisa
Brůhová Karla
Ondrková Hana
Jky 4 x 200 m 2016 Hala Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   7 MČR Nardelli Alexander
Melicher Martin
Vančura Matěj
Končický Tomáš
Jři 4 x 200 m 2014 Hala Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   7 MČR Rabiňáková Nikola
Kotková Daniela
Šimůnková Adéla
Kaletová Ema
Dky 4 x 200 m 2018 Hala Nakládal Tomáš
Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Kubicová Ivana
   7 MČR Rajmonová Anežka Dky 200 m 2014 Stadion Feherová Martina
   7 MČR Rajmonová Anežka Dky 60 m 2014 Hala Feherová Martina
   7 MČR Nardelli Alexander Dci 300 m překážek 84 2013 Stadion Feherová Martina
   8 MČR Pasler Dominik
Stewart Gerron
Michal Vojtěch
Kocánek David
M22 4 x 400 m 2016 Stadion Nakládal Tomáš
Feherová Martina
Šťovíček Zdeněk
   8 MČR Kotková Daniela Jky koule 4kg 2021 Hala Feher Jan
Feherová Martina
   8 MČR Kotková Daniela Dky 60 m překážek 76-850 2018 Hala Feherová Martina
Feher Jan
   8 MČR Hrdličková Veronika
Kotková Daniela
Rabiňáková Nikola
Kaletová Ema
Dky 4 x 400 m 2018 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
Nakládal Tomáš
   8 MČR Rajmonová Anežka Dky 100 m 2014 Stadion Feherová Martina
   8 MČR Nardelli Alexander
Vančura Matěj
Melicher Martin
Končický Tomáš
Dci 4 x 100 m 2013 Stadion Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   9 MČR Kotková Daniela Ž 100 m překážek 84 2018 Stadion Feherová Martina
Feher Jan
   9 MČR Nardelli Alexander M22 400 m překážek 91 2014 Stadion Feherová Martina
   9 MČR Pešta Bořek Jři 60 m překážek 99 2018 Hala Feherová Martina
   9 MČR Pešta Bořek Jři 400 m překážek 91 2018 Stadion Feherová Martina
   9 MČR Rajmonová Anežka Jky 200 m 2016 Hala Feherová Martina
   9 MČR Rajmonová Anežka Jky 100 m 2016 Stadion Feherová Martina
   9 MČR Rajmonová Anežka Jky 100 m 2015 Stadion Feherová Martina
   9 MČR Pešta Bořek Dci 300 m překážek 84 2017 Stadion Feherová Martina
   10 MČR Rajmonová Anežka
Veselá Barbora
Stewartová Moira
Plíhalová Kateřina
Ž22 4 x 400 m 2014 Stadion Feherová Martina
Janoušek Václav
Kubica Jaroslav
   10 MČR Nardelli Alexander
Pavlát Josef
Stewart Gerron
Kostohryz Martin
Jři 4 x 400 m 2014 Stadion Feherová Martina
Nevečeřal Jaromír
Nakládal Tomáš
   10 MČR Rajmonová Anežka
Stewartová Moira
Prozrová Jana
Veselá Barbora
Jky 4 x 400 m 2014 Stadion Janoušek Václav
Feherová Martina
   10 MČR Kotková Daniela Dky 100 m překážek 76-850 2018 Stadion Feherová Martina
Feher Jan
   11 MČR Pešta Bořek M 110 m překážek 106 2018 Stadion Feherová Martina
   11 MČR Pešta Bořek M 400 m překážek 91 2018 Stadion Feherová Martina
   11 MČR Pešta Bořek Jři 110 m překážek 99 2018 Stadion Feherová Martina
   12 MČR Kotková Daniela Dky skok do dálky 2018 Hala Feherová Martina
Feher Jan
   12 MČR Pešta Bořek Dci 110 m překážek 91 2017 Stadion Feherová Martina
   12 MČR Rajmonová Anežka Dky 200 m 2014 Hala Feherová Martina
   12 MČR Nardelli Alexander Dci 400 m 2014 Hala Feherová Martina
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Trenérské úspěchy - Přebor Prahy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 PP Rajmonová Anežka
Kubicová Zuzana
Čadová Adéla
Buranská Šárka
Ž 4 x 200 m 2015 Hala Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   1 PP Feher Jan
Benda Ondřej
Nardelli Alexander
Končický Tomáš
M 4 x 100 m 2015 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
   1 PP Rajmonová Anežka
Kubicová Zuzana
Vedralová Iva
Plíhalová Kateřina
Ž 4 x 100 m 2013 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   1 PP Michal Vojtěch
Kulhánek Martin
Brůha Václav
Pešta Bořek
Jři 4 x 400 m 2018 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
   1 PP Michal Vojtěch
Pešta Bořek
Nevole Tomáš
Pavlica Filip
Jři 4 x 100 m 2017 Stadion Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   1 PP Michal Vojtěch
Pasler Dominik
Pešta Bořek
Nevole Tomáš
Jři 4 x 400 m 2017 Stadion Feherová Martina
Nakládal Tomáš
   1 PP Coufalová Kristýna
Pouchová Denisa
Rajmonová Anežka
Ondrková Hana
Jky 4 x 100 m 2016 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   1 PP Michal Vojtěch
Pasler Dominik
Nevole Tomáš
Stewart Gerron
Jři 4 x 400 m 2016 Stadion Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   1 PP Michal Vojtěch
Pasler Dominik
Prozr Aldo
Stewart Gerron
Dci 4 x 400 m 2015 Stadion Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   1 PP Rajmonová Anežka Dky 200 m 2014 Stadion Feherová Martina
   1 PP Rajmonová Anežka
Čadová Adéla
Boučková Alice
Ondrková Hana
Dky 4 x 100 m 2014 Stadion Feherová Martina
Kučera Vladimír
   2 PP Coufalová Kristýna
Kubicová Zuzana
Strejčková Tereza
Ondrková Hana
Ž 4 x 100 m 2017 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
Nakládal Tomáš
   2 PP Rajmonová Anežka
Choděrová Lucie
Plíhalová Kateřina
Ondrková Hana
Ž 4 x 100 m 2015 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Zelenda Čeněk
Nardelli Alexander
Končický Tomáš
Vančura Matěj
M 4 x 100 m 2014 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
Nakládal Tomáš
   2 PP Michal Vojtěch
Hrdina Tomáš
Brůha Václav
Pavlica Filip
Jři 4 x 100 m 2018 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
   2 PP Uhlíková Petra
Macháčková Veronika
Janovská Alžběta
Coufalová Kristýna
Jky 4 x 100 m 2018 Stadion Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   2 PP Rajmonová Anežka Jky 100 m 2016 Stadion Feherová Martina
   2 PP Nardelli Alexander Jři 400 m překážek 91 2015 Stadion Feherová Martina
   2 PP Rajmonová Anežka Jky 100 m 2015 Stadion Feherová Martina
   2 PP Rajmonová Anežka Jky 200 m 2015 Stadion Feherová Martina
   2 PP Rajmonová Anežka Jky 200 m 2014 Stadion Feherová Martina
   2 PP Rajmonová Anežka Jky 100 m 2014 Stadion Feherová Martina
   2 PP Hymplová Tereza
Kaletová Ema
Kotková Daniela
Rabiňáková Nikola
Dky 4 x 100 m 2018 Stadion Feherová Martina
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   2 PP Pešta Bořek Dci 300 m překážek 84 2017 Stadion Feherová Martina
   2 PP Rajmonová Anežka Dky 60 m 2014 Hala Feherová Martina
   2 PP Nardelli Alexander Dci 300 m překážek 84 2014 Stadion Feherová Martina
   2 PP Nardelli Alexander Dci 110 m překážek 91 2014 Stadion Feherová Martina
   3 PP Nevole Tomáš
Michal Vojtěch
Pasler Dominik
Pešta Bořek
M 4 x 200 m 2017 Hala Nakládal Tomáš
Feherová Martina
   3 PP Rajmonová Anežka
Konečná Jana
Kubicová Zuzana
Bašťovanská Lucie
Ž 4 x 200 m 2014 Hala Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   3 PP Bašťovanská Lucie
Kubicová Zuzana
Rajmonová Anežka
Vedralová Iva
Ž 4 x 200 m 2013 Hala Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   3 PP Pešta Bořek Jři 60 m překážek 99 2018 Hala Feherová Martina
   3 PP Pouchová Denisa Jky 400 m 2016 Stadion Feherová Martina
   3 PP Ondrková Hana Jky 100 m překážek 84 2016 Stadion Feherová Martina
   3 PP Rajmonová Anežka Jky 200 m 2016 Stadion Feherová Martina
   3 PP Prozr Aldo
Kulhánek Martin
Pešta Bořek
Pavlica Filip
Jři 4 x 400 m 2016 Stadion Nakládal Tomáš
Nevečeřal Jaromír
Feherová Martina
Kubica Jaroslav
   3 PP Nardelli Alexander Jři 110 m překážek 99 2015 Stadion Feherová Martina
   3 PP Rajmonová Anežka Jky 200 m 2013 Stadion Feherová Martina
   3 PP Hošek Martin
Jára Michal
Jaroš Adam
Češka Jiří Pavel
Dci 4 x 100 m 2020 Stadion Feherová Martina
Koutník Jan
Javůrek Michal
Janoušek Václav
   3 PP Kotková Daniela Dky 60 m překážek 76-850 2018 Hala Feherová Martina
Feher Jan
   3 PP Kotková Daniela Dky koule 3kg 2018 Hala Feherová Martina
Feher Jan
   3 PP Žák Adam II
Polena Vojtěch
Macháček Filip
Kozák Miroslav
Dci 4 x 100 m 2018 Stadion Kubica Jaroslav
Feherová Martina
Nakládal Tomáš
   3 PP Prozrová Jana
Čadová Adéla
Ondrková Hana
Boučková Alice
Dky 4 x 400 m 2014 Stadion Janoušek Václav
Feherová Martina
Kučera Vladimír
   3 PP Rajmonová Anežka Dky 100 m 2014 Stadion Feherová Martina
   3 PP Nardelli Alexander Dci 60 m překážek 91 2014 Hala Feherová Martina
   3 PP Nardelli Alexander Dci 110 m překážek 91 2013 Stadion Feherová Martina
   3 PP Nardelli Alexander
Hřebíček David
Vančura Matěj
Končický Tomáš
Dci 4 x 100 m 2013 Stadion Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   3 PP Rajmonová Anežka Dky 100 m 2013 Stadion Feherová Martina
   3 PP Rajmonová Anežka Dky 60 m 2013 Hala Feherová Martina
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.