bg

Muži "B"

(II. liga)

Feher Jan
(Vedoucí družstva)

Trenér třídy 2
Aktivní od: 1.5.2006

Mail: jfeher@sp4.cz
Telefon: 604919907

Stav soutěže po 3. kole:

 

 

Hl. body

Pom. body

1.

Spartak Praha 4 "B"

25

658

2.

A. C. Sparta Praha

21

607

3.

SC Radotín Praha

21

534,5

4.

TJ VS Tábor, z. s.

16

449

5.

Atletika Vlašim, z.s.

15

434,5

6.

SK Čtyři Dvory České Budějovice

15

428,5

7.

Atletika Klatovy z.s.

11

389,5

8.

Atletika Jihlava z.s.

6

315

9.

AK ŠKODA Plzeň "B"

5

304

 

Termínovka 2024

28.4.2024 Chůze pro 1.kolo I. a II.ligy mužů a žen

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ (SK Nové Město nad Metují)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion program výsledky

12.5.2024 1.kolo II.ligy mužů a žen

TÁBOR (TJ VS Tábor, z. s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

12.5.2024 Chůze pro 2.kolo I. a II.ligy mužů a žen

OLOMOUC silnice (Atletický klub Olomouc z.s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program výsledky

25.5.2024 2.kolo II.ligy mužů a žen

PÍSEK (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

1.6.2024 Chůze pro 3.kolo I. a II.ligy mužů a žen

PRAHA Satalice silnice (AC Praha 1890)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program výsledky

9.6.2024 3.kolo II.ligy mužů a žen

VLAŠIM (Atletika Vlašim, z.s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

3.8.2024 Chůze pro 4.kolo I. a II.ligy mužů a žen

BRNO Výstaviště silnice (AC Moravská Slavia Brno, spolek)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program výsledky

17.8.2024 4.kolo II.ligy mužů a žen

JIHLAVA (Atletika Jihlava z.s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

Výsledky a bodování družstva

Výsledky družstva za rok 2024
Družstvo Soutěž Vedoucí Stadion
Žádná data k zobrazení.
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Bodování za družstvo v roce 2024
Člen Kat. Bodů Kol Startů
Brůha Václav M 49.75 3 9
Zuzánek Jan M22 47.50 2 8
Pajskr Jan Jři 38.50 3 8
Bugan Matej Dci 33.50 3 4
Jaroš Adam M22 33.50 1 4
Kordík Pavel M22 33.00 3 10
Holý Filip Jři 32.88 2 6
Zelenka Jiří M 30.25 3 5
Kučera Petr M 30.00 3 5
Rajmon Jan M22 27.62 2 7
Kučera Antonín Dci 27.00 3 9
Janoušek Robin Jři 24.75 2 8
Lukeš Matyáš Jři 24.00 1 2
Suchomel Petr M55 22.00 3 3
Helcl Matyáš M22 20.75 3 9
Nedvěd Tim M22 17.00 3 9
Fröhlich Vít M22 17.00 2 5
Kačena Štěpán M40 15.25 3 5
Hůlka Ondřej Dci 15.00 2 2
Plavec Oskar Jři 14.25 3 4
Feher Jan M35 13.25 1 3
Vaněk Martin M 13.00 1 1
Kopačka Kryštof Dci 12.38 1 3
Šimůnek Štěpán Dci 10.25 1 3
Polena Vojtěch M 9.25 2 6
Jára Martin Dci 8.75 3 5
Voda Štěpán Dci 8.25 1 3
Hyna Martin M 8.00 3 3
Flegr Jiří Dci 7.50 3 9
Linek Matěj Dci 7.25 2 5
Zima Jakub Dci 6.38 2 6
Pčolinský Juraj Dci 0.25 1 3
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.