Termínovka za rok
1.1.2024 Nové skříňky SP4
(Spartak Praha 4) - Jiná akce
1.1.2024 Klubové mikiny šedé SP4
(Spartak Praha 4) - Jiná akce
1.1.2024 Klubové dresy SP4
(Spartak Praha 4) - Jiná akce
1.1.2024 Klubové bundy modré SP4
(Spartak Praha 4) - Jiná akce
1.1.2024 Klubová trika SP4
(Spartak Praha 4) - Jiná akce
1.1.2024 Přístupové čipy SP4 2023/2024
(Spartak Praha 4) - Jiná akce
1.1.2024 Regenerace SP4 2023/2024
(Spartak Praha 4) - Jiná akce
4.1.2024 VZ žactva USK Praha I.
6.1.2024 Halové pětiutkání
7.1.2024 19.Sparkassen-Hochsprungmeeting
7.1.2024 Radotínské halové závody
8.1.2024 Akademické mistrovství ČR v hale
9.1.2024 Veřejné závody žactva
9.1.2024 Zahajovací závody ve skoku o tyči
12.1.2024 VZ žactva USK Praha II.
13.1.2024 - 14.1.2024 Přebor Prahy ve vícebojích v hale
13.1.2024 VZ mládeže a dospělých USK Praha I.
13.1.2024 Středočeský krajský přebor mužů, žen, juniorů a dorostu v hale
13.1.2024 Navy vs. Princeton Dual
13.1.2024 Penn Select 10
16.1.2024 Veřejné závody M, Ž, J, Jky, Dci, Dky
18.1.2024 Veřejné závody mladšího žactva
19.1.2024 VZ mládeže a dospělých USK Praha II.
20.1.2024 Česká tyčka 2024 - Mítink ve skoku o tyči a skoku vysokém
20.1.2024 Villanova Invitational
20.1.2024 Y-D-C
21.1.2024 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale
23.1.2024 Veřejné závody M, Ž, J, Jky, Dci, Dky
24.1.2024 Vinohradské koulování + vložený závod ve skoku vysokém žactva
25.1.2024 Veřejné závody mladšího žactva
26.1.2024 VZ žactva USK Praha III.
26.1.2024 - 27.1.2024 Dr. Sander Invitational Columbia Challenge
26.1.2024 - 27.1.2024 Penn State National Open
27.1.2024 Mistrovství Karlovarského kraje ml. žactva až po dospělé v hale OPEN
27.1.2024 - 28.1.2024 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi v hale
27.1.2024 Mistrovství kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostu a staršího žactva v hale
27.1.2024 - 28.1.2024 Campionato Regionale Indoor
28.1.2024 Krajský přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva v hale
30.1.2024 Veřejné závody žactva
2.2.2024 VZ žactva USK Praha IV.
2.2.2024 Mets Indoor Track & Field Championships
3.2.2024 - 4.2.2024 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a dorostu v hale
3.2.2024 Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 m - Memoriál Karla Líbala
6.2.2024 Veřejné závody mladšího žactva
7.2.2024 Veřejné závody (60 m, 60 m př., 100 m, výška, dálka)
8.2.2024 VZ žactva USK Praha V.
9.2.2024 - 11.2.2024 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale
9.2.2024 Fastrack National Invite
10.2.2024 Veřejné halové závody
10.2.2024 Halový mítink
10.2.2024 Hustopečské skákání (Stříbrný mítink WIT)
11.2.2024 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva v chůzi v hale
11.2.2024 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen v hale
14.2.2024 Valentýnské vinohradské koulování + vložený závod ve skoku vysokém žactva
17.2.2024 - 18.2.2024 Mistrovství ČR mužů a žen v hale
17.2.2024 Otevřené halové závody Atletika Stodůlky
18.2.2024 Veřejné závody dorostu a juniorů
18.2.2024 Princeton Indoor Invitational
20.2.2024 Hvězdy v Nehvizdech 2024 - WORLD INDOOR TOUR SILVER
21.2.2024 - 22.2.2024 Přebor Prahy staršího žactva v hale
24.2.2024 - 25.2.2024 Mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale
24.2.2024 Mistrovství ČR veteránů v hale
24.2.2024 - 25.2.2024 Ivy League Heptagonal Indoor Track & Field Championships
24.2.2024 Zimní půlmaraton VAŠÍ LIGY
25.2.2024 10K FACSA Castelló
28.2.2024 - 29.2.2024 Přebor Prahy mladšího žactva v hale
1.3.2024 - 3.3.2024 HALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA
2.3.2024 - 3.3.2024 Mistrovství ČR žactva v hale
2.3.2024 Hochsprung-Meeting mit Musik
6.3.2024 Hala SABZO
13.3.2024 Veřejné závody přípravek
13.3.2024 Veřejné závody přípravek - brigáda
(Spartak Praha 4) - Brigáda
15.3.2024 Oddílový závod v hodu břemenem
16.3.2024 Velká cena města Pardubic v hodu břemenem a Zlatá struna Pardubic v hodu kladivem
17.3.2024 - 23.3.2024 Mistrovství Evropy veteránů v hale
17.3.2024 EDP Lisbon Half Marathon
20.3.2024 Výroční členská schůze Spartaku Praha 4
PRAHA Děkanka hala (Spartak Praha 4) - Schůze
Začátek 17:30
27.3.2024 - 1.4.2024 Jarní soustředění - Franěk
LITOMYŠL (Spartak Praha 4) - Soustředění
27.3.2024 - 1.4.2024 Jarní soustředění - Řežábek
NOVÁ PAKA (Spartak Praha 4) - Soustředění
27.3.2024 - 1.4.2024 Jarní soustředění - Feherovi
RUMBURK (Spartak Praha 4) - Soustředění
27.3.2024 - 1.4.2024 Jarní soustředění - Koutník
- Soustředění
28.3.2024 - 1.4.2024 Velikonoční příměstské soustředění staršího žactva
PRAHA Děkanka - Soustředění
Starší žáci, Starší žákyně
30.3.2024 MISTROVSTVÍ SVĚTA V PŘESPOLNÍM BĚHU
6.4.2024 Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen
7.4.2024 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 16:30
9.4.2024 Interní závody žactva - běhy
13.4.2024 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen
13.4.2024 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 10:30
13.4.2024 - 21.4.2024 Soustředění Melago - Janouškovci
ITÁLIE MELAGO - Soustředění
14.4.2024 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 16:30
15.4.2024 1.kolo MPD mladšího žactva
20.4.2024 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 10:30
21.4.2024 MISTROVSTVÍ SVĚTA V CHŮZI DRUŽSTEV
21.4.2024 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
22.4.2024 Interní závody žactva - techniky
27.4.2024 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m
27.4.2024 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 10:30
28.4.2024 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
28.4.2024 Chůze pro 1.kolo I. a II.ligy mužů a žen
28.4.2024 Mistrovství ČR v chůzi na 10 000 m mužů a žen
30.4.2024 2.kolo MPD mladšího žactva
4.5.2024 - 5.5.2024 MISTROVSTVÍ SVĚTA ŠTAFET
4.5.2024 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 9:30
4.5.2024 - 5.5.2024 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, dorostu a staršího žactva ve vícebojích
5.5.2024 Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen
7.5.2024 1.kolo MPD juniorů a dorostu
8.5.2024 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže
11.5.2024 1.kolo I.ligy mužů a žen
11.5.2024 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 10:30
12.5.2024 1.kolo II.ligy mužů a žen
12.5.2024 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasů 13:00 a 17:00
12.5.2024 Chůze pro 2.kolo I. a II.ligy mužů a žen
16.5.2024 1.kolo MPD staršího žactva
17.5.2024 Přebor Prahy v hodu kladivem mužů, žen, juniorů a juniorek
18.5.2024 - 19.5.2024 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích
18.5.2024 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 10:30
18.5.2024 - 19.5.2024 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek
19.5.2024 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
21.5.2024 2.kolo MPD dorostenců a dorostenek
22.5.2024 2.kolo MPD staršího žactva
24.5.2024 1.kolo MPD mužů a žen - hod kladivem
25.5.2024 2.kolo I.ligy mužů a žen
25.5.2024 2.kolo II.ligy mužů a žen
25.5.2024 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 10:30
26.5.2024 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:00
27.5.2024 Atletické školní závody
PRAHA Děkanka - Pronájem
Gymnázium Na Vítězné pláni
Čas: 8.30 - cca 14.30 hod.
Jana Věšínová
27.5.2024 1.kolo MPD mužů a žen
29.5.2024 3.kolo MPD mladšího žactva
30.5.2024 2.kolo MPD juniorů a juniorek
1.6.2024 Mistrovství ČR veteránů
HRANICE
1.6.2024 - 2.6.2024 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva
1.6.2024 Chůze pro 3.kolo I. a II.ligy mužů a žen
2.6.2024 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasu 17:30
4.6.2024 4.kolo MPD mladšího žactva
6.6.2024 2.kolo MPD mužů a žen
7.6.2024 - 12.6.2024 MISTROVSTVÍ EVROPY
8.6.2024 3.kolo I.ligy mužů a žen
8.6.2024 Fotbalové utkání SK Nusle
PRAHA Děkanka - Fotbal
Začátek zápasů 10:00 a 13:30
9.6.2024 3.kolo II.ligy mužů a žen
12.6.2024 3.kolo MPD staršího žactva
15.6.2024 - 16.6.2024 Mistrovství ČR juniorů a dorostu
18.6.2024 - 19.6.2024 Přebor Prahy mladšího žactva
20.6.2024 KPMG Noc rekordů
21.6.2024 3.kolo MPD mužů a žen
23.6.2024 Sportovní atletický den
PRAHA Děkanka - Brigáda
25.6.2024 Školní atletické závody
PRAHA Děkanka - Pronájem
25.6.2024 3.kolo MPD juniorů a dorostu
25.6.2024 - 27.6.2024 Letní olympiáda dětí a mládeže
29.6.2024 - 30.6.2024 Mistrovství ČR mužů a žen
30.6.2024 - 7.7.2024 Letní soustředění mládeže (I.)
ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění
Tradiční soustředění přípravka a žactva (I. turnus)
Zveme vás na 12. ročník letního dětského soustředění SP4.
Detailní informace najdete v družstvech.
Cena 6100,- Kč (ubytování, strava 6x denně, doprava, program, trenéři) doprava autobusem z Děkanky
Přihlášky - zde po přihlášení do osobního účtu.
Vedoucí akce: Veronika Hrdličková
Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
6.7.2024 - 7.7.2024 Mistrovství ČR juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích
7.7.2024 - 14.7.2024 Letní soustředění mládeže (II.)
ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění
Tradiční soustředění přípravka a žactva (I. turnus)
Zveme vás na 12. ročník letního dětského soustředění SP4.
Detailní informace najdete v družstvech.
Cena 6100,- Kč (ubytování, strava 6x denně, doprava, program, trenéři) doprava autobusem z Děkanky
Přihlášky - zde po přihlášení do osobního účtu.
Vedoucí akce: Veronika Hrdličková
Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
15.7.2024 - 19.7.2024 Příměstský tábor - 1.turnus
PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Soustředění
18.7.2024 - 21.7.2024 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET
20.7.2024 - 27.7.2024 Letní soustředění
TRUTNOV (Spartak Praha 4) - Soustředění
Ubytování v hotel Patria
v termínu od 20.7.2024 do 27.7.2024.
Celková cena 8000,-Kč. .
Ubytování ve velmi hezkém hotelu v Trutnově. Stadion je hned vedle, kde bude k dispozici hala i tunel. Za další poplatky sauna, vířivka. Vzhledem k pěknému ubytování očekávám účast pouze atletů, kteří chtějí sportovat a nebudou zde dělat potíže a nepřiměřený hluk. Vedoucí soustředění Martina Feherová
29.7.2024 - 2.8.2024 Příměstský tábor - 2.turnus
PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Soustředění
1.8.2024 - 11.8.2024 OLYMPIJSKÉ HRY
3.8.2024 Chůze pro 4.kolo I. a II.ligy mužů a žen
13.8.2024 - 25.8.2024 Mistrovství světa veteránů
17.8.2024 4.kolo II.ligy mužů a žen
18.8.2024 4.kolo I.ligy mužů a žen
24.8.2024 - 25.8.2024 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let
26.8.2024 - 31.8.2024 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ
2.9.2024 4.kolo MPD juniorů a dorostu
7.9.2024 - 8.9.2024 Mistrovství ČR družstev mužů a žen
8.9.2024 Finále A MPD staršího žactva
9.9.2024 Finále B MPD staršího žactva
10.9.2024 - 11.9.2024 Semifinále MPD mladšího žactva
PRAHA
Mladší žáci, Mladší žákyně
13.9.2024 4.kolo MPD mužů a žen
14.9.2024 Mistrovství Čech dorosteneckých družstev
14.9.2024 Mistrovství Čech juniorských družstev
Junioři, Juniorky
14.9.2024 Mistrovství Čech žákovských družstev
17.9.2024 Finále A MPD mladšího žactva
18.9.2024 - 20.9.2024 Finále B, C, D MPD mladšího žactva
PRAHA
Mladší žáci, Mladší žákyně
19.9.2024 Extra míle KPMG
PRAHA Děkanka - Pronájem
Pronájem 16:30-20 stadion volné všechny šatny
17-21 Bistro Na dvoustovce
21.9.2024 - 22.9.2024 Mistrovství ČR žactva
28.9.2024 Mistrovství ČR juniorských družstev
28.9.2024 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích
29.9.2024 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
29.9.2024 Mistrovství ČR dorosteneckých družstev
5.10.2024 Mistrovství ČR žákovských družstev
26.10.2024 - 3.11.2024 Podzimní soustředění
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
Kondiční soustředění se letos koná v Horský hotel na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 26.10.2024 do 3.11.2024.
V rámci ubytování je možné využívat wellness
Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 9600,-Kč.
Termín Přihlášení proběhne od 26.7.-22.9., zaplacení soustředění je nutné do 11.října 2024.
S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal
26.10.2024 Mistrovství ČR v chůzi na 35 km mužů a žen
3.11.2024 1.brigáda na Velkou Kunratickou
PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda
Sraz v 13:00 v Kunratickém lese u rybníka.
Maximální počet 15 lidí
3.11.2024 Přebor Prahy v přespolním běhu
9.11.2024 2.brigáda na Velkou Kunratickou
PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda