bg

Ženy "A"

(I. liga)

Nevečeřal Jaromír
(Vedoucí družstva)

Trenér třídy 2
Aktivní od: 1.5.1993

Mail: jneveceral@sp4.cz
Telefon: 608736967

Stav soutěže po 1. kole:

 

 

Hl. body

Pom. body

1.

ASK Slavia Praha

9

306,5

2.

Spartak Praha 4

8

230

3.

SK Jeseniova

7

181,5

4.

TJ Sokol SG Plzeň-Petřín

6

146

5.

TJ Slavoj BANES Pacov

5

141,5

6.

Atletika Vlašim, z.s.

4

135

7.

T. J. Sokol České Budějovice

3

134

8.

Univerzitní sportovní klub Praha

2

86,5

9.

TJ Lokomotiva Beroun z.s.

1

69

 

 

   

Termínovka 2024

28.4.2024 Chůze pro 1.kolo I. a II.ligy mužů a žen

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ (SK Nové Město nad Metují)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion program výsledky

11.5.2024 1.kolo I.ligy mužů a žen

DOMAŽLICE (AC Domažlice, z. s.)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program výsledky

12.5.2024 Chůze pro 2.kolo I. a II.ligy mužů a žen

OLOMOUC silnice (Atletický klub Olomouc z.s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program výsledky

25.5.2024 2.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program výsledky

1.6.2024 Chůze pro 3.kolo I. a II.ligy mužů a žen

PRAHA Satalice silnice (AC Praha 1890)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program výsledky

8.6.2024 3.kolo I.ligy mužů a žen

PACOV (TJ Slavoj BANES Pacov)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program výsledky

3.8.2024 Chůze pro 4.kolo I. a II.ligy mužů a žen

BRNO Výstaviště silnice (AC Moravská Slavia Brno, spolek)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program výsledky

18.8.2024 4.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program výsledky

Výsledky a bodování družstva

Výsledky družstva za rok 2024
Družstvo Soutěž Vedoucí Stadion
Žádná data k zobrazení.
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Bodování za družstvo v roce 2024
Člen Kat. Bodů Kol Startů
Olivová Natálie Ž22 30.00 1 3
Brůhová Karla Ž 28.00 1 3
Šmeralová Viktorie Ž22 16.00 1 3
Procházková Regina Ž35 15.00 1 3
Kličková Barbora Dky 13.50 1 3
Špotáková Barbora Ž40 13.00 1 1
Petříková Johana Ž22 13.00 1 1
Pánková Tereza Dky 12.25 1 3
Johnová Amálie Dky 11.25 1 3
Ukolova Elizabeta Ž 11.00 1 2
Kverková Jindřiška Ž45 11.00 1 3
Kyselicová Ema Jky 11.00 1 1
Hrdličková Veronika Ž22 10.25 1 4
Šobrová Anna Ž22 9.75 1 2
Gejdošová Zuzana Ž 9.00 1 2
Horáčková Emma Ž 6.00 1 2
Velenská Barbora Jky 4.25 1 3
Vorlová Evelína Dky 2.50 1 3
Noasová Sára Jky 2.25 1 4
Košátková Adéla Jky 1.00 1 4
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.