bg

Ženy "B"

(II. liga)

Feherová Martina
(Vedoucí družstva)

Trenér třídy 2
Aktivní od: 1.9.1994

Mail: mfeherova@sp4.cz
Telefon: 721228521

Konečné pořadí soutěže (II.liga, skupina B):

1.

TJ VS Tábor, z. s.

24

508,5

2.

TJ Spartak Vlašim

18

408

3.

AK ŠKODA Plzeň "B"

17

414,5

4.

TJ Baník Stříbro, spolek

17

398,5

5.

TJ Sokol Praha Královské Vinohrady

12

285,5

6.

Spartak Praha 4 "B"

8

227

7.

Atletika Klatovy

8

220

8.

SK Čtyři Dvory České Budějovice

4

197

Termínovka 2020

20.6.2020 10 km chůze pro 2.kolo I.ligy mužů a žen a 5 km chůze pro 2.kolo II.ligy mužů a žen

MILOVICE silnice

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program výsledky

5.7.2020 1.kolo II.ligy mužů a žen

PACOV (TJ Slavoj BANES Pacov)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

11.7.2020 10 000 m chůze pro 2.kolo I.ligy mužů a žen a 5 000 m chůze pro 2.kolo II.ligy mužů a žen

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ (SK Nové Město nad Metují)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion program výsledky

19.7.2020 2.kolo II.ligy mužů a žen

PLZEŇ (AK ŠKODA Plzeň)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

1.8.2020 10 km chůze pro 3.kola ligy mužů a žen

OLOMOUC silnice (Atletický klub Olomouc z.s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program výsledky

23.8.2020 3.kolo II.ligy mužů a žen

VLAŠIM (TJ Spartak Vlašim)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

Výsledky a bodování družstva

Výsledky družstva za rok 2020
Družstvo Soutěž Vedoucí Stadion
Žádná data k zobrazení.
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Bodování za družstvo v roce 2020
Člen Kat. Bodů Kol Startů
Kinkorová Tereza Ž22 39.00 3 5
Jeníková Karolína Ž50 33.00 3 3
Kotková Daniela Jky 23.50 1 4
Koubková Anežka Ž 21.00 2 4
Kodadová Kateřina Dky 20.00 3 4
Severová Denisa Ž40 19.75 2 5
Ukolova Elizabeta Ž22 17.50 3 8
Janovská Alžběta Ž22 14.75 3 5
Šimková Markéta Dky 7.50 3 6
Titěrová Tereza Ž 6.75 3 8
Pedko Anzhelika Jky 6.00 3 3
Šnáblová Jana Ž35 6.00 1 1
Bedrníková Lucie Jky 5.75 2 4
Šmeralová Viktorie Dky 5.00 1 3
Lorencová Markéta Dky 3.00 1 3
Mrázová Anna Dky 2.50 2 6
Škrobánková Růžena Ž22 2.50 3 8
Rulíšková Johana Dky 2.00 2 6
Panova Anastasija Ivanova Dky 1.50 1 3
Moravcová Zuzana Ž22 1.00 1 2
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.