bg

Ženy "B"

(II. liga)

Feherová Martina
(Vedoucí družstva)

Trenér třídy 2
Aktivní od: 1.9.1994

Mail: mfeherova@sp4.cz
Telefon: 721228521

Stav soutěže (II.liga, skupina B) po 2.kole:

 

 

pom. body

hl. body

1.

TJ VS Tábor, z. s.

330,5

16

2.

AK ŠKODA Plzeň "B"

318

14

3.

TJ Baník Stříbro, spolek

251

11

4.

TJ Spartak Vlašim

243

11

5.

TJ Sokol Praha Královské Vinohrady

172

7

6.

Atletika Klatovy

170,5

7

7.

Spartak Praha 4 "B"

141

4

8.

SK Čtyři Dvory České Budějovice

118

2

Termínovka 2020

20.6.2020 10 km chůze pro 2.kolo I.ligy mužů a žen a 5 km chůze pro 2.kolo II.ligy mužů a žen

MILOVICE silnice

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program výsledky

5.7.2020 1.kolo II.ligy mužů a žen

PACOV (TJ Slavoj BANES Pacov)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

11.7.2020 10 000 m chůze pro 2.kolo I.ligy mužů a žen a 5 000 m chůze pro 2.kolo II.ligy mužů a žen

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ (SK Nové Město nad Metují)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion program výsledky

19.7.2020 2.kolo II.ligy mužů a žen

PLZEŇ (AK ŠKODA Plzeň)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

1.8.2020 10 km chůze pro 3.kola ligy mužů a žen

OLOMOUC silnice (Atletický klub Olomouc z.s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program výsledky

23.8.2020 3.kolo II.ligy mužů a žen

VLAŠIM (TJ Spartak Vlašim)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

Výsledky a bodování družstva

Výsledky družstva za rok 2020
Družstvo Soutěž Vedoucí Stadion
Žádná data k zobrazení.
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Bodování za družstvo v roce 2020
Člen Kat. Bodů Kol Startů
Kinkorová Tereza Ž22 23.00 2 3
Jeníková Karolína Ž50 22.00 2 2
Ukolova Elizabeta Ž22 15.75 2 5
Kodadová Kateřina Dky 12.00 2 2
Severová Denisa Ž40 11.75 1 3
Koubková Anežka Ž 9.00 1 2
Janovská Alžběta Ž22 8.00 2 3
Šimková Markéta Dky 6.75 2 4
Titěrová Tereza Ž 6.00 2 6
Šnáblová Jana Ž35 6.00 1 1
Bedrníková Lucie Jky 5.75 2 4
Šmeralová Viktorie Dky 5.00 1 3
Lorencová Markéta Dky 3.00 1 3
Rulíšková Johana Dky 2.00 2 6
Pedko Anzhelika Jky 2.00 2 2
Mrázová Anna Dky 1.00 1 3
Moravcová Zuzana Ž22 1.00 1 2
Škrobánková Růžena Ž22 1.00 2 5
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.