Zadejte své nové heslo.

bg

Janoušek Václav
(Člen výboru)

Narozen: 23.8.1985
Trenér třídy: 1   od:  1.1.2011
Člen klubu od: 1.10.2000

Výkony (PB, SB)
Statistiky, výkonnostní růst
Závodnické úspěchy
Trenérské úspěchy - Mistrovství světa a Evropy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   7 ME Stewartová Moira Ž maratón družstev 2022 Silnice Janoušek Václav
   7 ME Stewartová Moira Ž22 5000 m 2017 Stadion Janoušek Václav
   12 MS Stewartová Moira Ž pulmaratón družstev 2020 Silnice Janoušek Václav
   15 ME Stewartová Moira Jky přespolní běh 2014 Terén Janoušek Václav
   22 ME Češka Jiří Pavel Jři 800 m 2023 Stadion Janoušek Václav
   26 MS Stewartová Moira Ž maratón 2023 Silnice Janoušek Václav
   29 ME Stewartová Moira Ž přespolní běh 2018 Terén Janoušek Václav
   32 ME Stewartová Moira Ž22 přespolní běh 2017 Terén Janoušek Václav
   34 ME Stewartová Moira Ž22 přespolní běh 2016 Terén Janoušek Václav
   34 MS Stewartová Moira Ž pulmaratón 2020 Silnice Janoušek Václav
   39 ME Stewartová Moira Ž přespolní běh 2019 Terén Janoušek Václav
   40 ME Stewartová Moira Ž maratón 2022 Silnice Janoušek Václav
   40 MS Češka Jiří Pavel Jři 800 m 2022 Stadion Janoušek Václav
   45 ME Stewartová Moira Ž22 přespolní běh 2015 Terén Janoušek Václav
   56 ME Stewartová Moira Jky přespolní běh 2013 Terén Janoušek Václav
   70 MS Stewartová Moira Ž přespolní běh 2019 Terén Janoušek Václav
   76 ME Češka Jiří Pavel Jři přespolní běh 2023 Terén Janoušek Václav
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Trenérské úspěchy - Mistrovství ČR
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 MČR Stewartová Moira Ž 10 000 m 2024 Stadion Janoušek Václav
   1 MČR Stewartová Moira Ž maratón 2023 Silnice Janoušek Václav
   1 MČR Stewartová Moira Ž 10 000 m 2022 Stadion Janoušek Václav
   1 MČR Stewartová Moira Ž 10 km silnice 2022 Silnice Janoušek Václav
   1 MČR Stewartová Moira Ž 10 000 m 2021 Stadion Janoušek Václav
   1 MČR Stewartová Moira Ž 5000 m 2021 Stadion Janoušek Václav
   1 MČR Stewartová Moira Ž 10 km silnice 2021 Silnice Janoušek Václav
   1 MČR Stewartová Moira Ž 10 000 m 2020 Stadion Janoušek Václav
   1 MČR Stewartová Moira Ž 10 km silnice 2020 Silnice Janoušek Václav
   1 MČR Stewartová Moira Ž 10 000 m 2019 Stadion Janoušek Václav
   1 MČR Stewartová Moira Ž 5000 m 2019 Stadion Janoušek Václav
   1 MČR Stewartová Moira Ž přespolní běh 2019 Terén Janoušek Václav
   1 MČR Stewartová Moira Ž 10 000 m 2018 Stadion Janoušek Václav
   1 MČR Stewartová Moira Ž přespolní běh 2018 Terén Janoušek Václav
   1 MČR Stewartová Moira Ž 10 000 m 2017 Stadion Janoušek Václav
   1 MČR Stewartová Moira Ž 10 000 m 2015 Stadion Janoušek Václav
   1 MČR Stewartová Moira Ž22 5000 m 2017 Stadion Janoušek Václav
   1 MČR Češka Jiří Pavel Jři přespolní běh 2023 Terén Janoušek Václav
   1 MČR Češka Jiří Pavel Jři 800 m 2022 Stadion Janoušek Václav
   1 MČR Stewartová Moira Jky 3000 m 2014 Stadion Janoušek Václav
   1 MČR Stewartová Moira Jky 10 km silnice 2014 Silnice Janoušek Václav
   1 MČR Stewartová Moira Jky 1500 m 2013 Hala Janoušek Václav
   1 MČR Češka Jiří Pavel Dci 800 m 2021 Hala Janoušek Václav
   1 MČR Češka Jiří Pavel Dci 800 m 2020 Hala Janoušek Václav
   1 MČR Češka Jiří Pavel Dci 800 m 2020 Stadion Janoušek Václav
   1 MČR Stewartová Moira Dky 1500 m 2012 Stadion Janoušek Václav
   1 MČR Stewartová Moira Dky přespolní běh 2011 Terén Janoušek Václav
   2 MČR Stewartová Moira Ž maratón 2021 Silnice Janoušek Václav
   2 MČR Stewartová Moira Ž 5000 m 2020 Stadion Janoušek Václav
   2 MČR Stewartová Moira Ž 1500 m 2020 Stadion Janoušek Václav
   2 MČR Stewartová Moira Ž 5000 m 2018 Stadion Janoušek Václav
   2 MČR Stewartová Moira Ž přespolní běh 2017 Terén Janoušek Václav
   2 MČR Stewartová Moira Ž 3000 m 2016 Hala Janoušek Václav
   2 MČR Stewartová Moira Ž 10 000 m 2016 Stadion Janoušek Václav
   2 MČR Stewartová Moira Ž přespolní běh 2015 Terén Janoušek Václav
   2 MČR Pavlišen Petr M22 800 m 2020 Stadion Janoušek Václav
   2 MČR Stewartová Moira Ž22 5000 m 2015 Stadion Janoušek Václav
   2 MČR Stewartová Moira Jky 1500 m 2014 Stadion Janoušek Václav
   2 MČR Stewartová Moira Jky 1500 m 2013 Stadion Janoušek Václav
   2 MČR Stewartová Moira Jky přespolní běh 2013 Terén Janoušek Václav
   2 MČR Češka Jiří Pavel Dci 800 m 2021 Stadion Janoušek Václav
   2 MČR Stewartová Moira Dky 1500 m 2012 Hala Janoušek Václav
   2 MČR Stewartová Moira Dky přespolní běh 2012 Terén Janoušek Václav
   2 MČR Stewartová Moira Dky 1500 m 2011 Stadion Janoušek Václav
   2 MČR Stewartová Moira Dky 1500 m 2011 Hala Janoušek Václav
   3 MČR Stewartová Moira Ž 3000 m 2017 Hala Janoušek Václav
   3 MČR Stewartová Moira Ž 3000 m 2015 Hala Janoušek Václav
   3 MČR Stewartová Moira Ž 1500 m 2015 Stadion Janoušek Václav
   3 MČR Pasler Dominik M22 800 m 2020 Stadion Janoušek Václav
   3 MČR Stewartová Moira Ž22 1500 m 2013 Stadion Janoušek Václav
   4 MČR Skalička Jan M 1500 m 2022 Hala Janoušek Václav
   4 MČR Stewartová Moira Ž 1500 m 2019 Stadion Janoušek Václav
   4 MČR Pešta Bořek
Pasler Dominik
Fischer Radek
Nevole Tomáš
M 4 x 400 m 2019 Stadion Kmínek Jiří
Janoušek Václav
Nakládal Tomáš
   4 MČR Vedralová Iva
Koubková Anežka
Plíhalová Kateřina
Buranská Šárka
Ž 4 x 400 m 2012 Stadion Kubica Jaroslav
Janoušek Václav
Kovář Milan
   4 MČR Horáčková Emma Ž22 3000 m překážek 76 2023 Stadion Janoušek Václav
   4 MČR Pešta Bořek
Pasler Dominik
Pavlišen Petr
Nývlt Jiří
M22 4 x 400 m 2020 Stadion Kmínek Jiří
Janoušek Václav
   4 MČR Stewartová Moira Ž22 1500 m 2012 Stadion Janoušek Václav
   4 MČR Kapcová Michaela
Koubková Anežka
Vaňková Marie
Plíhalová Kateřina
Ž22 4 x 400 m 2012 Stadion Šťovíček Zdeněk
Janoušek Václav
Kučera Vladimír
Kubica Jaroslav
   5 MČR Procházková Regina Ž 3000 m 2023 Hala Janoušek Václav
   5 MČR Procházková Regina Ž 10 000 m 2023 Stadion Janoušek Václav
   5 MČR Skalička Jan M 5000 m 2023 Stadion Janoušek Václav
   5 MČR Končický Tomáš
Češka Jiří Pavel
Pasler Dominik
Nevole Tomáš
M 4 x 400 m 2022 Stadion Kubica Jaroslav
Janoušek Václav
Nakládal Tomáš
   5 MČR Pešta Bořek
Češka Jiří Pavel
Fischer Radek
Nevole Tomáš
M 4 x 400 m 2020 Stadion Janoušek Václav
Kmínek Jiří
Nakládal Tomáš
   5 MČR Stewartová Moira Ž 5000 m 2016 Stadion Janoušek Václav
   5 MČR Skalička Jan M22 1500 m 2021 Stadion Janoušek Václav
   5 MČR Skalička Jan M22 5000 m 2021 Stadion Janoušek Václav
   5 MČR Češka Jiří Pavel
Pavlišen Petr
Jára Michal
Nevole Tomáš
M22 4 x 400 m 2021 Stadion Janoušek Václav
Koutník Jan
Nakládal Tomáš
   5 MČR Češka Jiří Pavel M22 1500 m 2020 Stadion Janoušek Václav
   5 MČR Plíhalová Kateřina
Vaňková Marie
Brezíková Barbora
Koubková Anežka
Ž22 4 x 400 m 2011 Stadion Kubica Jaroslav
Kučera Vladimír
Nakládal Tomáš
Janoušek Václav
   5 MČR Veselá Barbora Jky 1500 m 2015 Hala Janoušek Václav
   5 MČR Veselá Barbora Jky 10 km silnice 2014 Silnice Janoušek Václav
   5 MČR Koděrová Hana Dky 1500 m 2019 Stadion Janoušek Václav
   5 MČR Gajda Jan Dci 3000 m 2017 Stadion Janoušek Václav
   6 MČR Procházková Regina Ž 5000 m 2023 Stadion Janoušek Václav
   6 MČR Ukolova Elizabeta Ž 3000 m překážek 76 2023 Stadion Janoušek Václav
   6 MČR Češka Jiří Pavel M 800 m 2022 Stadion Janoušek Václav
   6 MČR Janoušková Klára Ž 10 km silnice 2018 Silnice Janoušek Václav
   6 MČR Volfová Kristýna
Koubková Anežka
Pouchová Denisa
Strejčková Tereza
Ž 4 x 400 m 2016 Stadion Nakládal Tomáš
Feherová Martina
Janoušek Václav
   6 MČR Stewartová Moira Ž přespolní běh 2016 Terén Janoušek Václav
   6 MČR Koubková Anežka Ž 800 m 2013 Stadion Janoušek Václav
   6 MČR Koubková Anežka Ž 800 m 2013 Hala Janoušek Václav
   6 MČR Stewartová Moira Ž22 1500 m 2014 Stadion Janoušek Václav
   6 MČR Češka Jiří Pavel Jři 1500 m 2023 Hala Janoušek Václav
   6 MČR Doležalová Karolína
Velenská Barbora
Marešová Anna
Hrušková Kristýna
Jky 4 x 400 m 2023 Stadion Javůrek Michal
Janoušek Václav
Feherová Martina
Feher Jan
   6 MČR Nývlt Jiří
Žák Adam
Dallal Mike
Češka Jiří Pavel
Jři 4 x 400 m 2020 Stadion Janoušek Václav
Koutník Jan
Javůrek Michal
   6 MČR Mrkvičková Simona Dky 3000 m 2012 Stadion Janoušek Václav
   6 MČR Mrkvičková Simona Dky 3000 m 2012 Hala Janoušek Václav
   6 MČR Gajda Jan Žcs přespolní běh 2016 Terén Janoušek Václav
   6 MČR Mrkvičková Simona Žks přespolní běh 2011 Terén Janoušek Václav
   7 MČR Janoušková Klára Ž 5000 m 2020 Stadion Janoušek Václav
   7 MČR Pavlišen Petr M 800 m 2020 Stadion Janoušek Václav
   7 MČR Stewart Gerron M přespolní běh 2020 Terén Janoušek Václav
   7 MČR Kučerová Zdislava Ž 3000 m překážek 76 2019 Stadion Janoušek Václav
   7 MČR Uhlířová Miroslava Ž 10 000 m 2018 Stadion Janoušek Václav
   7 MČR Koubková Anežka Ž 800 m 2016 Stadion Janoušek Václav
   7 MČR Koubková Anežka Ž 800 m 2014 Stadion Janoušek Václav
   7 MČR Stewartová Moira Ž 1500 m 2013 Stadion Janoušek Václav
   7 MČR Stewart Gerron M22 5000 m 2020 Stadion Janoušek Václav
   7 MČR Stewart Gerron M22 5000 m 2019 Stadion Janoušek Václav
   7 MČR Koubková Anežka Ž22 1500 m 2012 Stadion Janoušek Václav
   7 MČR Koubková Anežka Ž22 1500 m 2011 Stadion Janoušek Václav
   7 MČR Koděrová Hana Jky 1500 m 2020 Stadion Janoušek Václav
   7 MČR Prozrová Jana Jky 800 m 2015 Stadion Janoušek Václav
   7 MČR Veselá Barbora Jky 1500 m 2014 Stadion Janoušek Václav
   7 MČR Veselá Barbora Jky 1500 m 2014 Hala Janoušek Václav
   7 MČR Velenská Barbora Dky 800 m 2022 Hala Janoušek Václav
   7 MČR Brejla Matyáš Dci 1500 m 2022 Stadion Janoušek Václav
   7 MČR Slámová Jorika Thea
Stodolová Barbora
Hrušková Kristýna
Velenská Barbora
Dky 4 x 400 m 2022 Stadion Feherová Martina
Nevečeřal Jaromír
Janoušek Václav
   7 MČR Mrkvičková Simona Dky 1500 m 2013 Stadion Janoušek Václav
   7 MČR Mrkvičková Simona Dky přespolní běh 2012 Terén Janoušek Václav
   7 MČR Mrkvičková Simona Žks 1500 m 2011 Hala Janoušek Václav
   8 MČR Skalička Jan M 10 000 m 2023 Stadion Janoušek Václav
   8 MČR Skalička Jan M 3000 m 2022 Hala Janoušek Václav
   8 MČR Uhlířová Miroslava Ž 10 000 m 2017 Stadion Janoušek Václav
   8 MČR Nývlt Jiří M22 800 m 2023 Stadion Janoušek Václav
   8 MČR Skalička Jan M22 1500 m 2022 Stadion Janoušek Václav
   8 MČR Jára Michal
Češka Jiří Pavel
Nývlt Jiří
Nevole Tomáš
M22 4 x 400 m 2022 Stadion Koutník Jan
Janoušek Václav
Nakládal Tomáš
   8 MČR Hymplová Tereza
Kotková Daniela
Hrdličková Veronika
Kaletová Ema
Jky 4 x 100 m 2020 Stadion Janoušek Václav
Feher Jan
Kubica Jaroslav
   8 MČR Koděrová Hana Jky 10 km silnice 2020 Silnice Janoušek Václav
   8 MČR Rejent Štěpán Jři přespolní běh 2016 Terén Janoušek Václav
   8 MČR Jaroš Adam
Dallal Mike
Jára Michal
Češka Jiří Pavel
Dci 4 x 100 m 2020 Stadion Javůrek Michal
Koutník Jan
Janoušek Václav
   8 MČR Mrkvičková Simona Dky 3000 m 2013 Hala Janoušek Václav
   9 MČR Skalička Jan M 1500 m 2023 Stadion Janoušek Václav
   9 MČR Olšanský Martin M 1500 m 2022 Hala Janoušek Václav
   9 MČR Skalička Jan M 10 000 m 2021 Stadion Janoušek Václav
   9 MČR Stewart Gerron M 5000 m 2021 Stadion Janoušek Václav
   9 MČR Janoušková Klára Ž 5000 m 2018 Stadion Janoušek Václav
   9 MČR Uhlířová Miroslava Ž 5000 m 2017 Stadion Janoušek Václav
   9 MČR Stewartová Moira Ž 1500 m 2014 Stadion Janoušek Václav
   9 MČR Koděrová Hana Ž22 1500 m 2020 Stadion Janoušek Václav
   9 MČR Rejent Štěpán Jři 10 km silnice 2016 Silnice Janoušek Václav
   9 MČR Mrkvičková Simona Jky 3000 m 2014 Stadion Janoušek Václav
   9 MČR Hymplová Tereza
Kaletová Ema
Šmeralová Viktorie
Hrdličková Veronika
Dky 4 x 200 m 2019 Hala Kubica Jaroslav
Janoušek Václav
Kubicová Ivana
   9 MČR Mrkvičková Simona Dky přespolní běh 2013 Terén Janoušek Václav
   10 MČR Ukolova Elizabeta Ž přespolní běh 2023 Terén Janoušek Václav
   10 MČR Ukolova Elizabeta Ž 3000 m překážek 76 2022 Stadion Janoušek Václav
   10 MČR Janoušková Klára Ž 10 km silnice 2022 Silnice Janoušek Václav
   10 MČR Ukolova Elizabeta Ž přespolní běh 2022 Terén Janoušek Václav
   10 MČR Auersvaldová Eliška Ž pulmaratón 2019 Silnice Janoušek Václav
   10 MČR Stewart Gerron M 5000 m 2019 Stadion Janoušek Václav
   10 MČR Koubková Anežka Ž 800 m 2011 Hala Janoušek Václav
   10 MČR Rajmonová Anežka
Veselá Barbora
Stewartová Moira
Plíhalová Kateřina
Ž22 4 x 400 m 2014 Stadion Feherová Martina
Janoušek Václav
Kubica Jaroslav
   10 MČR Koděrová Hana Jky 1500 m 2021 Hala Janoušek Václav
   10 MČR Koděrová Hana Jky 3000 m 2021 Hala Janoušek Václav
   10 MČR Koděrová Hana Jky 3000 m 2020 Stadion Janoušek Václav
   10 MČR Rajmonová Anežka
Stewartová Moira
Prozrová Jana
Veselá Barbora
Jky 4 x 400 m 2014 Stadion Janoušek Václav
Feherová Martina
   10 MČR Gajda Jan Dci 1500 m 2017 Hala Janoušek Václav
   10 MČR Gajda Jan Dci přespolní běh 2017 Terén Janoušek Václav
   11 MČR Olšanský Martin M 3000 m 2023 Hala Janoušek Václav
   11 MČR Pavlišen Petr M 800 m 2021 Stadion Janoušek Václav
   11 MČR Pavlišen Petr M 1500 m 2021 Stadion Janoušek Václav
   11 MČR Češka Jiří Pavel M 800 m 2020 Stadion Janoušek Václav
   11 MČR Janoušková Klára Ž 10 km silnice 2020 Silnice Janoušek Václav
   11 MČR Uhlířová Miroslava Ž 5000 m 2018 Stadion Janoušek Václav
   11 MČR Koubková Anežka Ž 800 m 2017 Stadion Janoušek Václav
   11 MČR Veselá Barbora Ž 1500 m 2015 Hala Janoušek Václav
   11 MČR Koubková Anežka Ž 800 m 2011 Stadion Janoušek Václav
   11 MČR Stewart Gerron M22 1500 m 2020 Stadion Janoušek Václav
   11 MČR Prozrová Jana Jky 800 m 2015 Hala Janoušek Václav
   11 MČR Mrkvičková Simona Jky 1500 m 2014 Hala Janoušek Václav
   11 MČR Velenská Barbora Dky 800 m 2021 Stadion Janoušek Václav
   12 MČR Pasler Dominik M 800 m 2022 Stadion Janoušek Václav
   12 MČR Janoušková Klára Ž 10 km silnice 2021 Silnice Janoušek Václav
   12 MČR Veselá Barbora Ž22 1500 m 2014 Stadion Janoušek Václav
   12 MČR Mrkvičková Simona Jky 3000 m 2015 Hala Janoušek Václav
   12 MČR Jára Martin Dci 800 m 2024 Hala Janoušek Václav
   12 MČR Velenská Barbora Dky 800 m 2022 Stadion Janoušek Václav
   12 MČR Mrkvičková Simona Dky 1500 m 2013 Hala Janoušek Václav
   12 MČR Veselá Barbora Dky 800 m 2012 Stadion Janoušek Václav
   12 MČR Mrkvičková Simona Žks 1500 m 2011 Stadion Janoušek Václav
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Trenérské úspěchy - Přebor Prahy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 PP Skalička Jan M 1500 m 2023 Stadion Janoušek Václav
   1 PP Končický Tomáš
Kulhánek Martin
Hrdina Tomáš
Skalička Jan
M 4 x 400 m 2023 Stadion Kubica Jaroslav
Nevečeřal Jaromír
Janoušek Václav
   1 PP Stewart Gerron M 1500 m 2022 Stadion Janoušek Václav
   1 PP Ukolova Elizabeta Ž 3000 m překážek 76 2022 Stadion Janoušek Václav
   1 PP Končický Tomáš
Češka Jiří Pavel
Dallal Mike
Nevole Tomáš
M 4 x 400 m 2022 Stadion Kubica Jaroslav
Janoušek Václav
Feher Jan
Nakládal Tomáš
   1 PP Kinkorová Tereza Ž 3000 m 2021 Stadion Janoušek Václav
   1 PP Pavlišen Petr M 1500 m 2020 Stadion Janoušek Václav
   1 PP Hymplová Tereza
Kubicová Zuzana
Kaletová Ema
Gaigrová Sofie
Ž 4 x 100 m 2019 Stadion Kubica Jaroslav
Janoušek Václav
Nakládal Tomáš
   1 PP Novotná Markéta Ž přespolní běh 2019 Terén Janoušek Václav
   1 PP Uhlířová Miroslava Ž 5000 m 2017 Stadion Janoušek Václav
   1 PP Stewartová Moira Ž 3000 m 2016 Hala Janoušek Václav
   1 PP Stewartová Moira Ž 1500 m 2015 Hala Janoušek Václav
   1 PP Stewartová Moira Ž 1500 m 2013 Hala Janoušek Václav
   1 PP Koubková Anežka Ž 800 m 2013 Hala Janoušek Václav
   1 PP Koubková Anežka Ž 800 m 2013 Stadion Janoušek Václav
   1 PP Koubková Anežka Ž 800 m 2011 Stadion Janoušek Václav
   1 PP Češka Jiří Pavel Jři přespolní běh 2023 Terén Janoušek Václav
   1 PP Češka Jiří Pavel Jři 1500 m 2020 Stadion Janoušek Václav
   1 PP Veselá Barbora Jky 1500 m 2015 Hala Janoušek Václav
   1 PP Mrkvičková Simona Jky 3000 m 2015 Stadion Janoušek Václav
   1 PP Stewartová Moira Jky 800 m 2014 Hala Janoušek Václav
   1 PP Stewartová Moira Jky 1500 m 2013 Hala Janoušek Václav
   1 PP Doležalová Karolína
Slámová Jorika Thea
Mrázová Julie
Velenská Barbora
Dky 4 x 400 m 2022 Stadion Javůrek Michal
Feherová Martina
Nevečeřal Jaromír
Janoušek Václav
   1 PP Velenská Barbora Dky 800 m 2021 Stadion Janoušek Václav
   1 PP Velenská Barbora Dky 1500 m 2021 Stadion Janoušek Václav
   1 PP Gucfová Sofie
Marešová Anna
Šmeralová Viktorie
Velenská Barbora
Dky 4 x 400 m 2021 Stadion Nakládal Tomáš
Feherová Martina
Koutník Jan
Janoušek Václav
   1 PP Češka Jiří Pavel Dci 400 m 2020 Stadion Janoušek Václav
   1 PP Jaroš Adam
Kubala Mikuláš
Jára Michal
Češka Jiří Pavel
Dci 4 x 400 m 2020 Stadion Javůrek Michal
Nevečeřal Jaromír
Koutník Jan
Janoušek Václav
   1 PP Gajda Jan Dci 1500 m 2017 Hala Janoušek Václav
   1 PP Prozrová Jana Dky přespolní běh 2014 Terén Janoušek Václav
   1 PP Mrkvičková Simona Dky 3000 m 2013 Stadion Janoušek Václav
   1 PP Mrkvičková Simona Dky přespolní běh 2013 Terén Janoušek Václav
   1 PP Mrkvičková Simona Dky 800 m 2012 Stadion Janoušek Václav
   1 PP Mrkvičková Simona Dky přespolní běh 2012 Terén Janoušek Václav
   1 PP Mrkvičková Simona Dky 1500 m 2012 Stadion Janoušek Václav
   1 PP Mrkvičková Simona Dky 1500 m 2012 Hala Janoušek Václav
   1 PP Stewartová Moira Dky 1500 m 2011 Hala Janoušek Václav
   1 PP Stewartová Moira Dky přespolní běh 2011 Terén Janoušek Václav
   1 PP Češka Jiří Pavel Žcs přespolní běh 2019 Terén Janoušek Václav
   1 PP Prozrová Jana Žks přespolní běh 2012 Terén Janoušek Václav
   1 PP Mrkvičková Simona Žks 1500 m 2011 Hala Janoušek Václav
   2 PP Olšanský Martin M 1500 m 2023 Hala Janoušek Václav
   2 PP Procházková Regina Ž 3000 m 2023 Hala Janoušek Václav
   2 PP Procházková Regina Ž 1500 m 2023 Stadion Janoušek Václav
   2 PP Procházková Regina Ž 3000 m 2023 Stadion Janoušek Václav
   2 PP Ukolova Elizabeta Ž 3000 m překážek 76 2023 Stadion Janoušek Václav
   2 PP Kučera Antonín
Kučera Petr
Holý Filip
Zuzánek Jan
M 4 x 400 m 2023 Stadion Kubica Jaroslav
Janoušek Václav
Feherová Martina
Feher Jan
   2 PP Skalička Jan M 3000 m 2022 Hala Janoušek Václav
   2 PP Skalička Jan M přespolní běh 2022 Terén Janoušek Václav
   2 PP Kinkorová Tereza Ž 1500 m 2021 Stadion Janoušek Václav
   2 PP Uhlířová Miroslava Ž 1500 m 2018 Hala Janoušek Václav
   2 PP Veselá Barbora Ž 1500 m 2015 Hala Janoušek Václav
   2 PP Koubková Anežka
Prozrová Jana
Beľová Katarína
Veselá Barbora
Ž 4 x 400 m 2013 Stadion Janoušek Václav
Nevečeřal Jaromír
   2 PP Velenská Barbora Jky 1500 m 2023 Stadion Janoušek Václav
   2 PP Češka Jiří Pavel Jři 400 m 2022 Stadion Janoušek Václav
   2 PP Velenská Barbora Jky 1500 m 2022 Stadion Janoušek Václav
   2 PP Koděrová Hana Jky 1500 m 2020 Stadion Janoušek Václav
   2 PP Pirk Adam Jři 3000 m překážek 91 2019 Stadion Janoušek Václav
   2 PP Prozrová Jana Jky 800 m 2016 Stadion Janoušek Václav
   2 PP Veselá Barbora Jky přespolní běh 2015 Terén Janoušek Václav
   2 PP Stewartová Moira Jky 1500 m 2014 Hala Janoušek Václav
   2 PP Mrkvičková Simona Jky 1500 m 2014 Stadion Janoušek Václav
   2 PP Veselá Barbora Jky 800 m 2014 Stadion Janoušek Václav
   2 PP Jára Martin Dci 800 m 2024 Hala Janoušek Václav
   2 PP Bugan Matej Dci 1500 m 2024 Hala Janoušek Václav
   2 PP Velenská Barbora Dky 1500 m 2022 Stadion Janoušek Václav
   2 PP Brejla Matyáš Dci 1500 m 2021 Stadion Janoušek Václav
   2 PP Češka Jiří Pavel Dci přespolní běh 2021 Terén Janoušek Václav
   2 PP Gajda Martin Dci 3000 m 2020 Hala Janoušek Václav
   2 PP Svobodová Tereza Dky 1500 m 2016 Stadion Janoušek Václav
   2 PP Svobodová Tereza Dky přespolní běh 2016 Terén Janoušek Václav
   2 PP Mrkvičková Simona Dky 1500 m 2013 Stadion Janoušek Václav
   2 PP Mrkvičková Simona Dky 1500 m 2013 Hala Janoušek Václav
   2 PP Prozrová Jana Dky přespolní běh 2013 Terén Janoušek Václav
   2 PP Mrkvičková Simona Žks 800 m 2011 Stadion Janoušek Václav
   2 PP Mrkvičková Simona Žks 1500 m 2011 Stadion Janoušek Václav
   2 PP Rajmonová Anežka
Mrkvičková Simona
Veselá Barbora
Žks 3 x 300 m 2011 Stadion Janoušek Václav
Kubicová Ivana
Polívka Petr
   2 PP Mrkvičková Simona Žks přespolní běh 2011 Terén Janoušek Václav
   3 PP Nývlt Jiří M 800 m 2023 Stadion Janoušek Václav
   3 PP Kučera Petr M 1500 m 2023 Stadion Janoušek Václav
   3 PP Ukolova Elizabeta Ž 3000 m 2023 Stadion Janoušek Václav
   3 PP Horáčková Emma Ž 3000 m překážek 76 2023 Stadion Janoušek Václav
   3 PP Hrušková Kristýna
Velenská Barbora
Procházková Regina
Rýdlová Anna
Ž 4 x 400 m 2023 Stadion Feherová Martina
Feher Jan
Janoušek Václav
Fetterová Kristýna
   3 PP Skalička Jan M přespolní běh 2023 Terén Janoušek Václav
   3 PP Ukolova Elizabeta Ž přespolní běh 2023 Terén Janoušek Václav
   3 PP Nývlt Jiří M 800 m 2022 Stadion Janoušek Václav
   3 PP Olšanský Martin M 1500 m 2022 Stadion Janoušek Václav
   3 PP Koděrová Hana Ž 800 m 2021 Stadion Janoušek Václav
   3 PP Koděrová Hana Ž 1500 m 2021 Stadion Janoušek Václav
   3 PP Pavlišen Petr M 1500 m 2020 Hala Janoušek Václav
   3 PP Kulhánek Martin
Hrdina Tomáš
Kostohryz Martin
Pavlišen Petr
M 4 x 400 m 2020 Stadion Nevečeřal Jaromír
Janoušek Václav
   3 PP Kučerová Zdislava Ž 1500 m 2019 Hala Janoušek Václav
   3 PP Novotná Markéta Ž 1500 m 2019 Stadion Janoušek Václav
   3 PP Kučerová Zdislava Ž 3000 m 2019 Stadion Janoušek Václav
   3 PP Stewart Gerron M 3000 m 2019 Stadion Janoušek Václav
   3 PP Kučera Petr M přespolní běh 2019 Terén Janoušek Václav
   3 PP Uhlířová Miroslava Ž 1500 m 2018 Stadion Janoušek Václav
   3 PP Koubková Anežka Ž 1500 m 2017 Hala Janoušek Václav
   3 PP Mrkvičková Simona Ž přespolní běh 2016 Terén Janoušek Václav
   3 PP Koděrová Hana Jky 800 m 2020 Hala Janoušek Václav
   3 PP Koděrová Hana Jky 800 m 2020 Stadion Janoušek Václav
   3 PP Prozrová Jana Jky 400 m 2015 Stadion Janoušek Václav
   3 PP Prozrová Jana Jky 800 m 2015 Hala Janoušek Václav
   3 PP Mrkvičková Simona Jky 3000 m 2014 Hala Janoušek Václav
   3 PP Veselá Barbora Jky 1500 m 2014 Hala Janoušek Václav
   3 PP Noasová Sára
Hrušková Kristýna
Marešová Anna
Velenská Barbora
Dky 4 x 100 m 2022 Stadion Franěk Vladimír
Feherová Martina
Feher Jan
Janoušek Václav
   3 PP Brejla Matyáš Dci 800 m 2021 Stadion Janoušek Václav
   3 PP Hošek Martin
Jára Michal
Jaroš Adam
Češka Jiří Pavel
Dci 4 x 100 m 2020 Stadion Feherová Martina
Koutník Jan
Javůrek Michal
Janoušek Václav
   3 PP Koděrová Hana Dky 1500 m 2019 Stadion Janoušek Václav
   3 PP Hymplová Tereza
Gaigrová Sofie
Šimůnková Adéla
Kaletová Ema
Dky 4 x 100 m 2019 Stadion Janoušek Václav
Nakládal Tomáš
Koutník Jan
Kubica Jaroslav
   3 PP Neumann Radek Dci přespolní běh 2017 Terén Janoušek Václav
   3 PP Prozrová Jana Dky 800 m 2014 Hala Janoušek Václav
   3 PP Prozrová Jana
Čadová Adéla
Ondrková Hana
Boučková Alice
Dky 4 x 400 m 2014 Stadion Janoušek Václav
Feherová Martina
Kučera Vladimír
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.