Zadejte své nové heslo.

bg

Koutník Jan
(Místopředseda)

Narozen: 25.9.1991
Trenér: Koutník Jan
Trenér třídy: 2   od:  31.12.2011
Člen klubu od: 1.9.2007

Výkony (PB, SB)
Statistiky, výkonnostní růst
Závodnické úspěchy
Trenérské úspěchy - Mistrovství světa a Evropy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   13 MS Jára Michal Jři desetiboj (0.990 m-9.14 m)-6 kg-1,75 kg-800 g 2022 Stadion Koutník Jan
   16 ME Jára Michal Jři desetiboj (0.990 m-9.14 m)-6 kg-1,75 kg-800 g 2023 Stadion Koutník Jan
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Trenérské úspěchy - Mistrovství ČR
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 MČR Olivová Natálie Ž halový pětiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg 2024 Hala Koutník Jan
   1 MČR Jára Michal Jři halový sedmiboj (0.99 m-9.14 m)- 6 kg 2022 Hala Koutník Jan
   1 MČR Češka Jiří Pavel Žcs 800 m 2019 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   1 MČR Češka Jiří Pavel Žcs 800 m 2019 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   2 MČR Jára Michal Jři desetiboj (0.990 m-9.14 m)-6 kg-1,75 kg-800 g 2023 Stadion Koutník Jan
   2 MČR Jára Michal Jři desetiboj (0.990 m-9.14 m)-6 kg-1,75 kg-800 g 2022 Stadion Koutník Jan
   2 MČR Jára Michal Dci desetiboj (0.914 m-9.14 m)-5 kg-1,5 kg-700 g 2021 Stadion Koutník Jan
   2 MČR Kozák Miroslav Žcs 150 m 2017 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   3 MČR Olivová Natálie Ž halový pětiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg 2023 Hala Koutník Jan
   3 MČR Baše Roman M desetiboj (1.067-9.14 m)-7,26 kg--2 kg-800 g 2023 Stadion Koutník Jan
   3 MČR Žák Adam Jři desetiboj (0.990 m-9.14 m)-6 kg-1,75 kg-800 g 2020 Stadion Koutník Jan
   3 MČR Žák Adam Jři 400 m překážek 91 2020 Stadion Koutník Jan
   3 MČR Kličková Barbora Dky halový pětiboj (0.762 m-8.50 m)-3 kg 2023 Hala Koutník Jan
   3 MČR Jára Michal Dci skok o tyči 2021 Hala Koutník Jan
   3 MČR Zuzánek Jan
Jára Michal
Rajmon Jan
Češka Jiří Pavel
Žcs 4 x 300 m 2019 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   3 MČR Wooller Tomáš Robert Žcs 300 m 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   4 MČR Jára Michal Jři skok o tyči 2022 Hala Koutník Jan
   4 MČR Gucfová Sofie
Šmeralová Viktorie
Kotková Daniela
Kaletová Ema
Jky 4 x 100 m 2021 Stadion Nakládal Tomáš
Koutník Jan
Feher Jan
Kubica Jaroslav
   4 MČR Kličková Barbora Dky halový pětiboj (0.762 m-8.50 m)-3 kg 2024 Hala Koutník Jan
   4 MČR Peffek Matěj Dci halový sedmiboj (0.914 m-9.14 m)-5 kg 2024 Hala Koutník Jan
   4 MČR Peffek Matěj Dci skok o tyči 2024 Hala Koutník Jan
   4 MČR Jára Michal Dci 60 m překážek 91 2021 Hala Koutník Jan
   4 MČR Jára Michal Dci 110 m překážek 91 2021 Stadion Koutník Jan
   4 MČR Jára Michal Dci skok do dálky 2021 Stadion Koutník Jan
   4 MČR Starý Adam Žcs halový sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg 2017 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
Writzl Jerneja
   4 MČR Kozák Miroslav Žcs 150 m 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   4 MČR Wooller Tomáš Robert
Žák Adam
Starý Adam
Kozák Miroslav
Žcs 4 x 300 m 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   5 MČR Jára Michal M halový sedmiboj (1.067 m-9.14 m)-7,26 kg 2024 Hala Koutník Jan
   5 MČR Baše Roman M halový sedmiboj (1.067 m-9.14 m)-7,26 kg 2023 Hala Koutník Jan
   5 MČR Češka Jiří Pavel
Pavlišen Petr
Jára Michal
Nevole Tomáš
M22 4 x 400 m 2021 Stadion Janoušek Václav
Koutník Jan
Nakládal Tomáš
   5 MČR Kozák Miroslav Žcs 60 m 2017 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   5 MČR Wooller Tomáš Robert
Starý Adam
Šmergl Michal
Kozák Miroslav
Žcs 4 x 300 m 2017 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   5 MČR Pavlica Marek Žcs skok o tyči 2017 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
Fetterová Kristýna
   5 MČR Kozák Miroslav Žcs 60 m 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   5 MČR Žák Adam Žcs 200 m překážek 76 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   5 MČR Starý Adam Žcs skok o tyči 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Writzl Jerneja
   5 MČR Pavlica Filip Žcs skok o tyči 2015 Hala Fetterová Kristýna
Cikhart Jiří
Koutník Jan
   6 MČR Starý Adam Jři desetiboj (0.990 m-9.14 m)-6 kg-1,75 kg-800 g 2021 Stadion Koutník Jan
   6 MČR Žák Adam Jři 400 m překážek 91 2021 Stadion Koutník Jan
   6 MČR Starý Adam Jři skok o tyči 2021 Stadion Koutník Jan
   6 MČR Nývlt Jiří
Žák Adam
Dallal Mike
Češka Jiří Pavel
Jři 4 x 400 m 2020 Stadion Janoušek Václav
Koutník Jan
Javůrek Michal
   6 MČR Kličková Barbora Dky sedmiboj (0.762 m-8.50 m)-3 kg-500 g 2023 Stadion Koutník Jan
   6 MČR Jára Michal Dci desetiboj (0.914 m-9.14 m)-5 kg-1,5 kg-700 g 2020 Stadion Koutník Jan
   6 MČR Vacek Viktor Žcs halový sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg 2020 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   6 MČR Jára Michal
Rajmon Jan
Zuzánek Jan
Češka Jiří Pavel
Žcs 4 x 60 m 2019 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   6 MČR Starý Adam Žcs devítiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-1 kg-600 g 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Writzl Jerneja
   6 MČR Gajda Jan Žcs 3000 m 2016 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   7 MČR Jára Michal M skok do dálky 2023 Stadion Koutník Jan
   7 MČR Jára Michal M22 skok o tyči 2021 Stadion Koutník Jan
   7 MČR Jára Michal Dci disk 1,5kg 2021 Stadion Koutník Jan
   7 MČR Jára Michal Dci 110 m překážek 91 2020 Stadion Koutník Jan
   7 MČR Jára Michal Dci skok o tyči 2020 Stadion Koutník Jan
Writzl Jerneja
   7 MČR Šimůnková Adéla
Gaigrová Sofie
Kučerová Amálie
Kaletová Ema
Dky 4 x 100 m 2019 Stadion Koutník Jan
Nakládal Tomáš
Kubica Jaroslav
   7 MČR Gajda Martin Žcs 3000 m 2019 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   7 MČR Jára Michal Žcs devítiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-1 kg-600 g 2019 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
Writzl Jerneja
   7 MČR Jára Michal Žcs skok o tyči 2019 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
Writzl Jerneja
   7 MČR Kordík Pavel Žcs disk 1kg 2018 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
Kubicová Zuzana
   7 MČR Starý Adam Žcs 60 m překážek 84 2017 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   7 MČR Žák Adam
Starý Adam
Wooller Tomáš Robert
Kozák Miroslav
Žcs 4 x 60 m 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   7 MČR Stewart Gerron Žcs 1500 m překážek 76 2013 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   8 MČR Baše Roman M22 110 m překážek 106 2023 Stadion Koutník Jan
   8 MČR Jára Michal
Češka Jiří Pavel
Nývlt Jiří
Nevole Tomáš
M22 4 x 400 m 2022 Stadion Koutník Jan
Janoušek Václav
Nakládal Tomáš
   8 MČR Jára Michal Jři skok do dálky 2022 Stadion Koutník Jan
   8 MČR Noasová Sára
Hrušková Kristýna
Gucfová Sofie
Šmeralová Viktorie
Jky 4 x 100 m 2022 Stadion Franěk Vladimír
Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Koutník Jan
   8 MČR Starý Adam Jři skok o tyči 2021 Hala Koutník Jan
   8 MČR Starý Adam Jři skok o tyči 2020 Stadion Koutník Jan
Writzl Jerneja
   8 MČR Jaroš Adam
Dallal Mike
Jára Michal
Češka Jiří Pavel
Dci 4 x 100 m 2020 Stadion Javůrek Michal
Koutník Jan
Janoušek Václav
   8 MČR Vacek Viktor Žcs devítiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-1 kg-600 g 2020 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   8 MČR Kubala Mikuláš Žcs 1500 m 2018 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   8 MČR Wooller Tomáš Robert Žcs 300 m 2017 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   8 MČR Gajda Jan Žcs 3000 m 2016 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   8 MČR Kulhánek Martin
Pešta Bořek
Pavlica Filip
Nevole Tomáš
Žcs 4 x 300 m 2015 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   8 MČR Nardelli Alexander Žcs 100 m překážek 84 2012 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   9 MČR Baše Roman M skok do výšky 2023 Hala Koutník Jan
   9 MČR Žák Adam Jři halový sedmiboj (0.99 m-9.14 m)- 6 kg 2020 Hala Koutník Jan
   9 MČR Kličková Barbora Dky skok do dálky 2024 Hala Koutník Jan
   9 MČR Jára Michal Dci halový sedmiboj (0.914 m-9.14 m)-5 kg 2020 Hala Koutník Jan
   9 MČR Jára Michal Žcs skok o tyči 2019 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
Writzl Jerneja
   9 MČR Jára Michal Žcs 200 m překážek 76 2019 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   9 MČR Jaroš Adam Žcs halový sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg 2018 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   9 MČR Jaroš Adam
Kordík Pavel
Bohman Šimon
Kubala Mikuláš
Žcs 4 x 300 m 2018 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   9 MČR Žák Adam Žcs devítiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-1 kg-600 g 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   9 MČR Žák Adam
Starý Adam
Wooller Tomáš Robert
Kozák Miroslav
Žcs 4 x 60 m 2016 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   10 MČR Starý Adam M halový sedmiboj (1.067 m-9.14 m)-7,26 kg 2022 Hala Koutník Jan
   10 MČR Kličková Barbora
Hrušková Kristýna
Vorlová Evelína
Gucfová Sofie
Jky 4 x 200 m 2023 Hala Koutník Jan
Feherová Martina
Feher Jan
Nakládal Tomáš
   10 MČR Jára Michal Dci skok o tyči 2020 Hala Koutník Jan
Writzl Jerneja
   10 MČR Jaroš Adam
Kordík Pavel
Král Jan
Bohman Šimon
Žcs 4 x 60 m 2018 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   10 MČR Nevole Tomáš
Naxera Karel
Pešta Bořek
Pavlica Filip
Žcs 4 x 60 m 2015 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   11 MČR Šmeralová Viktorie Ž halový pětiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg 2024 Hala Koutník Jan
   11 MČR Šmeralová Viktorie Jky halový pětiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg 2023 Hala Koutník Jan
   11 MČR Jára Michal Jři 60 m překážek 99 2022 Hala Koutník Jan
   11 MČR Šmeralová Viktorie Jky 100 m překážek 84 2022 Stadion Koutník Jan
   11 MČR Jára Michal Dci 60 m překážek 91 2020 Hala Koutník Jan
   11 MČR Lukeš Matyáš Žcs halový sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg 2020 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   11 MČR Jaroš Adam Žcs devítiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-1 kg-600 g 2018 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   11 MČR Pavlica Marek Žcs halový sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg 2017 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   12 MČR Baše Roman M 110 m překážek 106 2023 Stadion Koutník Jan
   12 MČR Šmeralová Viktorie Jky halový pětiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg 2022 Hala Koutník Jan
   12 MČR Jára Michal Jři disk 1,75kg 2022 Stadion Koutník Jan
   12 MČR Peffek Matěj Dci 60 m překážek 91 2024 Hala Koutník Jan
   12 MČR Wooller Tomáš Robert
Žák Adam
Starý Adam
Kozák Miroslav
Žcs 4 x 300 m 2016 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   12 MČR Pavlica Filip Žcs skok o tyči 2015 Stadion Fetterová Kristýna
Cikhart Jiří
Koutník Jan
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Trenérské úspěchy - Přebor Prahy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 PP Olivová Natálie Ž sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-600 g 2024 Stadion Koutník Jan
   1 PP Olivová Natálie Ž halový pětiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg 2023 Hala Koutník Jan
   1 PP Olivová Natálie Ž sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-600 g 2023 Stadion Koutník Jan
   1 PP Starý Adam M desetiboj (1.067-9.14 m)-7,26 kg--2 kg-800 g 2022 Stadion Koutník Jan
   1 PP Fraňková Tereza Ž 400 m 2019 Stadion Koutník Jan
   1 PP Šmeralová Viktorie Jky sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-600 g 2023 Stadion Koutník Jan
   1 PP Jára Michal Jři desetiboj (0.990 m-9.14 m)-6 kg-1,75 kg-800 g 2023 Stadion Koutník Jan
   1 PP Jára Michal Jři halový sedmiboj (0.99 m-9.14 m)- 6 kg 2022 Hala Koutník Jan
   1 PP Jára Michal Jři desetiboj (0.990 m-9.14 m)-6 kg-1,75 kg-800 g 2021 Stadion Koutník Jan
   1 PP Žák Adam Jři 400 m překážek 91 2020 Stadion Koutník Jan
   1 PP Peffek Matěj Dci halový sedmiboj (0.914 m-9.14 m)-5 kg 2024 Hala Koutník Jan
   1 PP Peffek Matěj Dci skok o tyči 2024 Hala Koutník Jan
   1 PP Kličková Barbora Dky koule 3kg 2024 Hala Koutník Jan
   1 PP Peffek Matěj Dci desetiboj (0.914 m-9.14 m)-5 kg-1,5 kg-700 g 2024 Stadion Koutník Jan
   1 PP Kličková Barbora Dky halový pětiboj (0.762 m-8.50 m)-3 kg 2023 Hala Koutník Jan
   1 PP Kličková Barbora Dky 60 m překážek 76-850 2023 Hala Koutník Jan
   1 PP Kličková Barbora Dky skok do dálky 2023 Hala Koutník Jan
   1 PP Kličková Barbora Dky koule 3kg 2023 Hala Koutník Jan
   1 PP Kličková Barbora Dky koule 3kg 2023 Stadion Koutník Jan
   1 PP Rajmon Jan
Češka Jiří Pavel
Jára Michal
Vacek Viktor
Dci 4 x 400 m 2021 Stadion Feher Jan
Feherová Martina
Koutník Jan
Javůrek Michal
   1 PP Gucfová Sofie
Marešová Anna
Šmeralová Viktorie
Velenská Barbora
Dky 4 x 400 m 2021 Stadion Nakládal Tomáš
Feherová Martina
Koutník Jan
Janoušek Václav
   1 PP Jára Michal Dci skok o tyči 2021 Stadion Koutník Jan
   1 PP Vacek Viktor Dci desetiboj (0.914 m-9.14 m)-5 kg-1,5 kg-700 g 2021 Stadion Koutník Jan
   1 PP Jaroš Adam
Kubala Mikuláš
Jára Michal
Češka Jiří Pavel
Dci 4 x 400 m 2020 Stadion Javůrek Michal
Nevečeřal Jaromír
Koutník Jan
Janoušek Václav
   1 PP Šmeralová Viktorie Dky skok do dálky 2020 Stadion Koutník Jan
   1 PP Šafránek Jan Žcs skok do výšky 2020 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   1 PP Češka Jiří Pavel Žcs 800 m 2019 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   1 PP Jára Michal Žcs skok o tyči 2019 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
Writzl Jerneja
   1 PP Češka Jiří Pavel Žcs 800 m 2019 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   1 PP Zuzánek Jan
Jára Michal
Rajmon Jan
Češka Jiří Pavel
Žcs 4 x 300 m 2019 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   1 PP Kordík Pavel Žcs disk 1kg 2018 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kubicová Zuzana
   1 PP Kordík Pavel Žcs koule 4kg 2018 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   1 PP Žák Adam Žcs skok do výšky 2017 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   1 PP Wooller Tomáš Robert Žcs 300 m 2017 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   1 PP Pavlica Marek Žcs skok o tyči 2017 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
Fetterová Kristýna
   1 PP Kozák Miroslav Žcs 60 m 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   1 PP Kozák Miroslav Žcs 150 m 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   1 PP Kozák Miroslav Žcs 300 m 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   1 PP Starý Adam Žcs 200 m překážek 76 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   1 PP Žák Adam
Starý Adam
Wooller Tomáš Robert
Kozák Miroslav
Žcs 4 x 60 m 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   1 PP Wooller Tomáš Robert
Žák Adam
Starý Adam
Kozák Miroslav
Žcs 4 x 300 m 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   1 PP Starý Adam Žcs skok o tyči 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Writzl Jerneja
   1 PP Starý Adam Žcs devítiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-1 kg-600 g 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   1 PP Gajda Jan Žcs 3000 m 2016 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   1 PP Gajda Jan Žcs 1500 m 2016 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   1 PP Nevole Tomáš
Naxera Karel
Kulhánek Martin
Pavlica Filip
Žcs 4 x 300 m 2015 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   1 PP Stewart Gerron Žcs 1500 m 2013 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   2 PP Olivová Natálie Ž halový pětiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg 2024 Hala Koutník Jan
   2 PP Olivová Natálie Ž skok do výšky 2024 Hala Koutník Jan
   2 PP Starý Adam M halový sedmiboj (1.067 m-9.14 m)-7,26 kg 2022 Hala Koutník Jan
   2 PP Volfová Kristýna
Fraňková Tereza
Rajmonová Anežka
Šimůnková Adéla
Ž 4 x 100 m 2019 Stadion Koutník Jan
   2 PP Rajmonová Anežka Ž sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-600 g 2019 Stadion Koutník Jan
   2 PP Šmeralová Viktorie Jky halový pětiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg 2023 Hala Koutník Jan
   2 PP Šmeralová Viktorie Jky skok do dálky 2023 Hala Koutník Jan
   2 PP Šmeralová Viktorie Jky halový pětiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg 2022 Hala Koutník Jan
   2 PP Jára Michal Jři 60 m 2022 Hala Koutník Jan
   2 PP Šmeralová Viktorie Jky 400 m překážek 76 2022 Stadion Koutník Jan
   2 PP Jára Michal Jři disk 1,75kg 2022 Stadion Koutník Jan
   2 PP Šmeralová Viktorie Jky skok do dálky 2022 Stadion Koutník Jan
   2 PP Starý Adam Jři 110 m překážek 99 2021 Stadion Koutník Jan
   2 PP Peffek Matěj Dci 60 m překážek 91 2024 Hala Koutník Jan
   2 PP Kličková Barbora Dky 60 m překážek 76-850 2024 Hala Koutník Jan
   2 PP Peffek Matěj Dci skok do výšky 2024 Hala Koutník Jan
   2 PP Kličková Barbora Dky skok do dálky 2024 Hala Koutník Jan
   2 PP Jára Michal Dci 110 m překážek 91 2021 Stadion Koutník Jan
   2 PP Starý Adam Dci desetiboj (0.914 m-9.14 m)-5 kg-1,5 kg-700 g 2019 Stadion Koutník Jan
Writzl Jerneja
   2 PP Lukeš Matyáš Žcs skok do dálky 2020 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   2 PP Vacek Viktor Žcs disk 1kg 2020 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   2 PP Gajda Martin Žcs 3000 m 2019 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   2 PP Češka Jiří Pavel Žcs 300 m 2019 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   2 PP Jára Michal Žcs 200 m překážek 76 2019 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   2 PP Dissou Akinwale Adam Žcs skok do výšky 2019 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   2 PP Vacek Viktor Žcs disk 1kg 2019 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   2 PP Jára Michal Žcs devítiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-1 kg-600 g 2019 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
Writzl Jerneja
   2 PP Bohman Šimon Žcs 300 m 2018 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   2 PP Jaroš Adam
Kubala Mikuláš
Dallal Mike
Bohman Šimon
Žcs 4 x 200 m 2018 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   2 PP Kubala Mikuláš Žcs 800 m 2018 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   2 PP Jaroš Adam
Kordík Pavel
Kubala Mikuláš
Bohman Šimon
Žcs 4 x 300 m 2018 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   2 PP Jaroš Adam Žcs devítiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-1 kg-600 g 2018 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   2 PP Kozák Miroslav Žcs 60 m 2017 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   2 PP Kozák Miroslav Žcs 150 m 2017 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   2 PP Žák Adam
Starý Adam
Wooller Tomáš Robert
Kozák Miroslav
Žcs 4 x 300 m 2017 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   2 PP Starý Adam Žcs skok o tyči 2017 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
Writzl Jerneja
   2 PP Wooller Tomáš Robert Žcs 150 m 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   2 PP Starý Adam Žcs 100 m překážek 84 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   2 PP Žák Adam Žcs skok do výšky 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   2 PP Pavlica Marek Žcs skok o tyči 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Fetterová Kristýna
   2 PP Gajda Jan Žcs 1500 m 2016 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   2 PP Mareš Jan Žcs 800 m 2016 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   2 PP Nevole Tomáš Žcs 60 m 2015 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   2 PP Nevole Tomáš Žcs 150 m 2015 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   2 PP Pavlica Filip Žcs skok o tyči 2015 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
Fetterová Kristýna
   3 PP Šmeralová Viktorie Ž sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-600 g 2024 Stadion Koutník Jan
   3 PP Baše Roman M desetiboj (1.067-9.14 m)-7,26 kg--2 kg-800 g 2024 Stadion Koutník Jan
   3 PP Polena Vojtěch
Jaroš Adam
Jára Michal
Hrdina Tomáš
M 4 x 400 m 2022 Stadion Feherová Martina
Feher Jan
Koutník Jan
Nevečeřal Jaromír
   3 PP Rajmonová Anežka Ž sedmiboj (0.840 m-8.50 m)-4 kg-600 g 2018 Stadion Koutník Jan
   3 PP Doležalová Karolína
Hrušková Kristýna
Gucfová Sofie
Šmeralová Viktorie
Jky 4 x 100 m 2022 Stadion Javůrek Michal
Feherová Martina
Nakládal Tomáš
Koutník Jan
   3 PP Starý Adam Jři desetiboj (0.990 m-9.14 m)-6 kg-1,75 kg-800 g 2021 Stadion Koutník Jan
   3 PP Peffek Matěj Dci skok do dálky 2024 Hala Koutník Jan
   3 PP Kličková Barbora Dky sedmiboj (0.762 m-8.50 m)-3 kg-500 g 2024 Stadion Koutník Jan
   3 PP Rajmon Jan
Zuzánek Jan
Schejbal Adam
Jára Michal
Dci 4 x 100 m 2021 Stadion Feher Jan
Feherová Martina
Franěk Vladimír
Koutník Jan
   3 PP Hošek Martin
Jára Michal
Jaroš Adam
Češka Jiří Pavel
Dci 4 x 100 m 2020 Stadion Feherová Martina
Koutník Jan
Javůrek Michal
Janoušek Václav
   3 PP Hymplová Tereza
Gaigrová Sofie
Šimůnková Adéla
Kaletová Ema
Dky 4 x 100 m 2019 Stadion Janoušek Václav
Nakládal Tomáš
Koutník Jan
Kubica Jaroslav
   3 PP Vacek Viktor Žcs 150 m 2020 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   3 PP Jára Michal Žcs skok o tyči 2019 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
Writzl Jerneja
   3 PP Schejbal Adam Žcs skok do výšky 2019 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   3 PP Vacek Viktor Žcs kladivo 4kg 2019 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   3 PP Kubala Mikuláš Žcs 800 m 2018 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   3 PP Jaroš Adam
Král Jan
Kubala Mikuláš
Bohman Šimon
Žcs 4 x 60 m 2018 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kuptíková Kateřina
   3 PP Starý Adam Žcs 60 m překážek 84 2017 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   3 PP Starý Adam Žcs skok do dálky 2017 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   3 PP Žák Adam Žcs 60 m 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   3 PP Žák Adam Žcs 100 m překážek 84 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   3 PP Kolář Ondřej Žcs kladivo 4kg 2017 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Kubicová Ivana
   3 PP Mareš Jan Žcs 3000 m 2016 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   3 PP Žák Adam
Starý Adam
Šmergl Michal
Kozák Miroslav
Žcs 4 x 60 m 2016 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   3 PP Nevole Tomáš
Naxera Karel
Pešta Bořek
Pavlica Filip
Žcs 4 x 300 m 2015 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   3 PP Nevole Tomáš Žcs 60 m 2015 Hala Cikhart Jiří
Koutník Jan
   3 PP Pavlica Filip Žcs skok o tyči 2014 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Fetterová Kristýna
   3 PP Nevole Tomáš
Prozr Aldo
Pavlica Filip
Brom Filip
Žcs 4 x 300 m 2014 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   3 PP Nardelli Alexander Žcs 100 m překážek 84 2012 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   3 PP Nardelli Alexander Žcs 200 m překážek 76 2012 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
   3 PP Ledvinka Jiří Žcs koule 4kg 2012 Stadion Cikhart Jiří
Koutník Jan
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.