Zadejte své nové heslo.

bg

Mareš Lukáš

Narozen: 30.5.2007
Trenér: Nakládal Tomáš
Člen klubu od: 9.9.2014

Výkony (PB, SB)
Statistiky, výkonnostní růst
Trenérské úspěchy
Soutěž družstev
Družstvo Počet let Počet kol Počet startů Počet bodů
Muži A 2 4 8 33.25
Muži B 2 3 8 48.75
Junioři 1 5 12 63.50
Dorostenci 1 1 1 13.00
Získaná umístění - Mistrovství světa a Evropy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
Žádná data k zobrazení.
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Získaná umístění - Mistrovství ČR
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   2 MČR Peffek Matěj
Mareš Lukáš
Lukeš Matyáš
Ťulák Dalibor
Jři 4 x 400 m 2024 Stadion Koutník Jan
Nakládal Tomáš
Feherová Martina
Janoušek Václav
   2 MČR Mareš Lukáš Žcs 300 m 2022 Stadion Kocánek David
Cikhart Jiří
Kuptíková Kateřina
   2 MČR Adamčík Ctirad
Starý Filip
Lukeš Matyáš
Mareš Lukáš
Žcs 4 x 300 m 2021 Stadion Kocánek David
Cikhart Jiří
Kuptíková Kateřina
   3 MČR Mareš Lukáš Dci 400 m 2024 Stadion Nakládal Tomáš
   3 MČR Lukeš Matyáš
Starý Filip
Holý Filip
Mareš Lukáš
Dci 4 x 400 m 2023 Stadion Feherová Martina
Feher Jan
Kubica Jaroslav
Nakládal Tomáš
   3 MČR Mareš Lukáš Žcs 150 m 2022 Stadion Kocánek David
Cikhart Jiří
Kuptíková Kateřina
   3 MČR Mareš Lukáš Žcm přespolní běh 2020 Terén Kocánek David
Balážová Věra
Bartošová Ladislava
   4 MČR Mareš Lukáš Žcs 300 m 2021 Stadion Kocánek David
Cikhart Jiří
Kuptíková Kateřina
   5 MČR Mareš Lukáš Dci 400 m 2023 Stadion Nakládal Tomáš
   5 MČR Mareš Lukáš Žcm pětiboj (0.762 m-7.70 m) 2020 Stadion Kocánek David
Balážová Věra
Bartošová Ladislava
   6 MČR Mareš Lukáš Dci 200 m 2023 Hala Nakládal Tomáš
   6 MČR Adamčík Ctirad
Starý Filip
Lukeš Matyáš
Mareš Lukáš
Žcs 4 x 60 m 2021 Stadion Kocánek David
Cikhart Jiří
Kuptíková Kateřina
   8 MČR Mareš Lukáš Dci 200 m 2023 Stadion Nakládal Tomáš
   10 MČR Mareš Lukáš Žcs 60 m 2022 Hala Kocánek David
Cikhart Jiří
Kuptíková Kateřina
   10 MČR Mareš Lukáš Žcs 150 m 2021 Stadion Kocánek David
Cikhart Jiří
Kuptíková Kateřina
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Získané medaile - Přebor Prahy
Soutěž Člen Disciplína Rok Trenéři
   1 Přebor Prahy Mareš Lukáš Dci 200 m 2023 Hala Nakládal Tomáš
   1 Přebor Prahy Mareš Lukáš Dci skok do dálky 2023 Hala Nakládal Tomáš
   1 Přebor Prahy Mareš Lukáš Dci 200 m 2023 Stadion Nakládal Tomáš
   1 Přebor Prahy Flegr Jiří
Fillo David
Holý Filip
Mareš Lukáš
Dci 4 x 400 m 2023 Stadion Nakládal Tomáš
Feherová Martina
Feher Jan
Kubica Jaroslav
   1 Přebor Prahy Mareš Lukáš Žcs 300 m 2022 Stadion Kocánek David
Cikhart Jiří
Kuptíková Kateřina
   1 Přebor Prahy Mareš Lukáš Žcs skok do dálky 2022 Stadion Kocánek David
Cikhart Jiří
Kuptíková Kateřina
   1 Přebor Prahy Adamčík Ctirad
Starý Filip
Lukeš Matyáš
Mareš Lukáš
Žcs 4 x 300 m 2021 Stadion Kocánek David
Cikhart Jiří
Kuptíková Kateřina
   1 Přebor Prahy Mareš Lukáš Žcm 300 m 2020 Hala Kocánek David
Balážová Věra
Bartošová Ladislava
   1 Přebor Prahy Mareš Lukáš Žcm 300 m 2020 Stadion Kocánek David
Balážová Věra
Bartošová Ladislava
   1 Přebor Prahy Mareš Lukáš Žcm skok do dálky 2020 Stadion Kocánek David
Balážová Věra
Bartošová Ladislava
   2 Přebor Prahy Mareš Lukáš M 400 m 2024 Stadion Nakládal Tomáš
   2 Přebor Prahy Mareš Lukáš Dci 400 m 2023 Stadion Nakládal Tomáš
   2 Přebor Prahy Mareš Lukáš Žcs skok do dálky 2021 Stadion Kocánek David
Cikhart Jiří
Kuptíková Kateřina
   2 Přebor Prahy Mareš Lukáš Žcm 150 m 2020 Hala Kocánek David
Balážová Věra
Bartošová Ladislava
   2 Přebor Prahy Kotík Adam
Plačková Linda
Kličková Barbora
Mareš Lukáš
Žcm 4 x 200 m 2020 Hala Kocánek David
Balážová Věra
Bartošová Ladislava
Innemanová Michaela
   2 Přebor Prahy Mareš Lukáš Žcm 300 m 2019 Hala Kocánek David
Balážová Věra
Bartošová Ladislava
   3 Přebor Prahy Starý Filip
Jaroš Adam
Helcl Matyáš
Mareš Lukáš
M 4 x 200 m 2023 Hala Feherová Martina
Feher Jan
Nakládal Tomáš
   3 Přebor Prahy Mareš Lukáš Žcs 150 m 2021 Stadion Kocánek David
Cikhart Jiří
Kuptíková Kateřina
   3 Přebor Prahy Mareš Lukáš Žcm pětiboj (0.762 m-7.70 m) 2020 Stadion Kocánek David
Balážová Věra
Bartošová Ladislava
   3 Přebor Prahy Mareš Lukáš Žcm 300 m 2019 Stadion Kocánek David
Balážová Věra
Bartošová Ladislava
   3 Přebor Prahy Mareš Lukáš Žcm 150 m 2019 Stadion Kocánek David
Balážová Věra
Bartošová Ladislava
   3 Přebor Prahy Kličková Barbora
Malinská Věra
Lukeš Matyáš
Mareš Lukáš
Žcm 4 x 200 m 2019 Hala Kocánek David
Balážová Věra
Bartošová Ladislava
Innemanová Michaela
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.