bg

Termínovka za rok

Chci si prohlédnout: za období
1.1.2023 Regenerace SP4 2022/2023

(Spartak Praha 4) - Jiná akce

Objednávka vstupu do regenerační místnosti (sauna/vířivka) cena 1500,-Kč platnost (jeden rok) od 1.10.2022 do 30.9.2023

1.1.2023 Přístupové čipy SP4 2023

(Spartak Praha 4) - Jiná akce

Objednávka přístupových čipů pro Spartak Praha 4 Do poznámky uveď jaký typ čipu požaduješ (náramek / na klíče) Cena 50,-/kus

1.1.2023 5 a 10 km VAŠÍ LIGY 2023 (1) - novoroční

PRAHA Braník silnice (VAŠE LIGA, z.s.)

Silnice výsledky

7.1.2023 - 8.1.2023 Přebor Prahy ve vícebojích v hale

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program program výsledky

8.1.2023 18.Sparkassen-Hochsprungmeeting der LG Kreis Gütersloh 09

NĚMECKO HERZEBROCK-CLARHOLZ hala

Hala program program program výsledky výsledky

9.1.2023 Akademické mistrovství ČR v hale

PRAHA Strahov hala (UK FTVS)

Hala program program program výsledky výsledky

10.1.2023 Veřejné závody žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program program výsledky

13.1.2023 I.VZ USK Praha

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Hala program program program výsledky

14.1.2023 Česká tyčka 2023 - závody ve skoku o tyči

PRAHA Strahov hala (Český atletický svaz)

Hala program program program výsledky

14.1.2023 - 15.1.2023 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích v hale

ŠPANĚLSKO PALMA DE MALLORCA

undefined

Hala program program program výsledky

14.1.2023 Přebor Libereckého kraje všech kategorií v chůzi v hale

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program program výsledky

17.1.2023 Veřejné závody dospělých

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program program výsledky

20.1.2023 II.VZ USK Praha

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Hala program program program výsledky

21.1.2023 Radotínské halové závody

PRAHA Strahov hala (SC Radotín Praha)

Hala program program program výsledky

21.1.2023 Krajský přebor staršího a mladšího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.)

Hala program program program výsledky

21.1.2023 Campeonato de Baleares absoluto por clubs PI 2023

ŠPANĚLSKO PALMA DE MALLORCA

Stadion výsledky

22.1.2023 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (Plzeňský KAS)

Hala program program program výsledky

22.1.2023 Meia Maratona do Funchal 2023

PORTUGALSKO FUNCHAL silnice

Silnice program výsledky

24.1.2023 Veřejné závody dospělých

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program program výsledky

24.1.2023 - 25.1.2023 VZHŮRU BRNO - Memoriál Josefa Sečkáře INDOOR

BRNO Ponava hala (AK Olymp Brno, spolek)

Hala program program program výsledky

25.1.2023 Veřejné závody mladšího žactva

PRAHA Juliska tunel (TJ Dukla Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program program výsledky

25.1.2023 4.halová středa

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program program výsledky

25.1.2023 Vinohradské koulování + vložený oddílový závod ve skoku vysokém žactva

PRAHA Vinohrady hala (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Hala program program program výsledky

28.1.2023 Přebor Jihočeského kraje dospělých a dorostu v hale

PRAHA Strahov hala (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)

Hala program program program výsledky

29.1.2023 Mistrovství Karlovarského kraje ml. žactva až po dospělé v hale OPEN

PRAHA Stromovka hala (Karlovarský KAS)

Hala program program program výsledky

29.1.2023 Krajský přebor Pardubického kraje v hale OPEN

JABLONEC NAD NISOU hala (Pardubický KAS)

Hala program program program výsledky

29.1.2023 Mistrovství kraje Vysočina v hale

PRAHA Strahov hala (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Hala program program program výsledky

31.1.2023 I.VZ žactva USK Praha

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program program výsledky

31.1.2023 Hvězdy v Nehvizdech (Stříbrný mítink WIT) - INTERNATIONAL ATHLETICS MEETING

NEHVIZDY hala (AK Sokol Nehvizdy)

Hala program program program výsledky

1.2.2023 5.halová středa

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program program výsledky

3.2.2023 II.VZ žactva USK Praha

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program program výsledky

4.2.2023 - 5.2.2023 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program program výsledky

4.2.2023 Hustopečské skákání (Stříbrný mítink WIT)

HUSTOPEČE hala (TJ Agrotec Hustopeče z.s.)

Hala program program program výsledky

4.2.2023 Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 m všech kategorií - Memoriál Karla Líbala

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program program výsledky

8.2.2023 24.ročník Otrokovického halového mítinku

OTROKOVICE hala (TJ Jiskra Otrokovice)

Hala program program program výsledky

8.2.2023 6.halová středa

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program program výsledky

10.2.2023 - 12.2.2023 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program program výsledky

11.2.2023 Veřejné závody staršího žactva a mládeže

BENEŠOV tunel (Atletika Benešov)

Hala program program program výsledky

11.2.2023 Krajský přebor Ústeckého kraje mužů a žen v hale

PRAHA Strahov hala (Ústecký KAS)

Hala program program program výsledky

12.2.2023 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva v chůzi v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program program výsledky

14.2.2023 Veřejné závody mladšího žactva

PRAHA Juliska tunel (TJ Dukla Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program program výsledky

17.2.2023 VZ žactva, mládežnických kategorií a dospělých

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program program výsledky

18.2.2023 MISTROVSTVÍ SVĚTA V PŘESPOLNÍM BĚHU

AUSTRÁLIE BATHURST

Terénní program program program program výsledky výsledky

18.2.2023 - 19.2.2023 Mistrovství ČR mužů a žen v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program program výsledky

22.2.2023 - 23.2.2023 Přebor Prahy staršího žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (SK Jeseniova)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program program výsledky

25.2.2023 - 26.2.2023 Mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program program výsledky

28.2.2023 - 1.3.2023 Přebor Prahy mladšího žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (Pražský atletický svaz)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program program výsledky

2.3.2023 - 5.3.2023 HALOVÉ MISTROVSTVÍ EVROPY

TURECKO ISTANBUL hala

Hala program program program výsledky výsledky

4.3.2023 - 5.3.2023 Mistrovství ČR žactva v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program program výsledky

4.3.2023 Mistrovství ČR veteránů v hale

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program program výsledky

4.3.2023 Velká cena v hodu břemenem a Zlatá struna Pardubic

PARDUBICE (Hvězda Pardubice z.s.)

Stadion program program program výsledky

4.3.2023 PALESTRA Kbelská 10 + Akademické mistrovství ČR v silničním běhu

PRAHA Kbely silnice

Silnice program program program program výsledky výsledky

8.3.2023 Hala SABZO

PRAHA Strahov hala (SABZO Praha)

Hala výsledky

11.3.2023 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka

PEČKY silnice

Silnice program program program program výsledky výsledky

24.3.2023 - 25.3.2023 27th Annual Monmouth University Track & Field Season Opener

USA WEST LONG BRANCH

Stadion program program program výsledky výsledky

25.3.2023 Mistrovství ČR v chůzi na 35 km mužů a žen

SLOVENSKO DUDINCE silnice

Silnice program program program výsledky

25.3.2023 Velikonoční házení Poruba

OSTRAVA Poruba (Atletika Poruba z.s.)

Stadion program program program výsledky

26.3.2023 - 1.4.2023 Mistrovství světa veteránů v hale

POLSKO TORUŇ hala

Hala program program program program výsledky

29.3.2023 Výroční členská schůze Spartaku Praha 4

PRAHA Děkanka hala (Spartak Praha 4) - Schůze

Začátek 17:30

30.3.2023 Předsezónní vrhačské závody

DOBŘICHOVICE (ASK Dipoli z.s.)

Stadion program program program výsledky

1.4.2023 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu, staršího žactva a mladšího žactva

JABLONNÉ NAD ORLICÍ (TJ Jablonné nad Orlicí)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program program program výsledky

1.4.2023 1/2Maraton Praha

PRAHA silnice (Prague International Marathon)

Silnice program program program výsledky

2.4.2023 Chůze pro 1.kolo I. a II.ligy mužů a žen

RUMBURK (AC Rumburk, z.s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion program program program výsledky

2.4.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 16:30

Stadion

4.4.2023 Interní závody přípravky

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka

Stadion program program program výsledky

5.4.2023 - 10.4.2023 Jarní soustředění Franěk

LITOMYŠL - Soustředění

Stadion

5.4.2023 - 10.4.2023 Jarní soustředění Feherovi

BENEŠOV (Atletika Benešov) - Soustředění

Ubytování internátní škola - cena ubytování 340kč, jídlo - polopenze (oběd, večeře) S hotel, hned vedle, 340 kč. Celkem tedy 680kč za den, 3400kč celkem za 5 dní

Stadion

6.4.2023 - 10.4.2023 Jarní soustředění TBN

KUTNÁ HORA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Ubytování se snídaní cena: 3680,- dvojlůžkový a trojlůžkové pokoje navíc se platí poplatek městu pro osoby nad 18 let, tj. 21 Kč za noc. Pension Bed Breakfast Kouřimská 28, Kutná Hora

Stadion

7.4.2023 - 10.4.2023 Soustředění Litomyšl

LITOMYŠL - Soustředění

Stadion

7.4.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:30

Stadion

8.4.2023 Mets Outdoor Track & Field Championships

USA NEW YORK

Stadion program program program výsledky výsledky

9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM - BŘEZNICE silnice (TJ Spartak Rožmitál)

Silnice program výsledky

10.4.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 16:30

Stadion

15.4.2023 Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen

OLOMOUC silnice (Atletický klub Olomouc z.s.)

Silnice program program program výsledky

15.4.2023 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen

PARDUBICE silnice

Silnice program program program výsledky

15.4.2023 57.ročník Olomoucké dvacítky ve sportovní chůzi

OLOMOUC silnice (Atletický klub Olomouc z.s.)

Silnice program program program výsledky

16.4.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasů 13:30 a 16:30

Stadion

18.4.2023 Interní závody žactva - běhy

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program program výsledky

19.4.2023 18.ročník Jarního běhu Olympu

PRAHA Stromovka silnice (PSK Olymp Praha)

Silnice program program program výsledky

22.4.2023 Chůze pro 2.kolo I. a II.ligy mužů a žen

PRAHA Satalice silnice (AC Praha 1890)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program program program výsledky

22.4.2023 2023 Mark Young

USA NEW HAVEN

Stadion program program program výsledky výsledky

23.4.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

23.4.2023 VZ - vrhačský čtyřboj (koule, disk, kladivo, břemeno)

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Stadion program program program výsledky

24.4.2023 Interní závody žactva - techniky

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program program výsledky

24.4.2023 Vrhačské pondělí

PLZEŇ Skvrňany (AK ŠKODA Plzeň)

Stadion program program program výsledky

26.4.2023 1.kolo MPD mladšího žactva

PRAHA Nové Butovice (SK Aktis Praha z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Terénní program program program výsledky

26.4.2023 Pronájem - Vysoká škola kreativní komunikace

PRAHA Děkanka - Pronájem

26.4. v čase 10-14h Vysoká škola kreativní komunikace barbora kordíková

Stadion

28.4.2023 Veřejné závody na Děkance

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion program program program výsledky

29.4.2023 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m

SLOVENSKO ŽILINA

Stadion program program program výsledky

29.4.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:30

Stadion

29.4.2023 Jarní brigáda

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Od 13.00 hod.

Stadion

30.4.2023 Kladivo na čarodějnice

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Stadion program program program výsledky

30.4.2023 Černošice meeting 2023

ČERNOŠICE (ASK Dipoli z.s.)

Stadion program program program výsledky

30.4.2023 2023 Springtime

USA NEW HAVEN

Stadion program program program výsledky výsledky

1.5.2023 Májové závody na Julisce

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program program výsledky

1.5.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasů 14:30 a 17:00

Stadion

1.5.2023 Brigáda květen

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion

2.5.2023 Veřejné závody PAS (pouze běhy)

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program program výsledky

4.5.2023 Veřejné závody staršího a mladšího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program program výsledky

5.5.2023 Veřejné závody PAS (pouze běhy)

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program program výsledky

6.5.2023 - 7.5.2023 Víceboje na Děkance

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion program program program výsledky

6.5.2023 - 7.5.2023 Ivy League Outdoor Track & Field Championships

USA PHILADELPHIA

Stadion program program program výsledky výsledky

6.5.2023 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Rakousko-Slovensko-Slovinsko veteránů

KOLÍN (Sdružení veteránů ČAS, z.s.)

Stadion program program program výsledky výsledky

7.5.2023 Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen

PRAHA silnice (Prague International Marathon)

Silnice program program program výsledky výsledky

8.5.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

8.5.2023 51.ročník Velké ceny města Olomouce - Malá cena města Olomouce

OLOMOUC (Atletický klub Olomouc z.s.)

Stadion program program program výsledky

9.5.2023 1.kolo MPD juniorů a dorostu

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Junioři, Juniorky

Stadion program program program výsledky

11.5.2023 MČR ČSMPS 2023

PRAHA Děkanka - Pronájem

odpovědná osoba: Michal Javůrek

9-15:30

Stadion

11.5.2023 2.kolo MPD mladšího žactva

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program program výsledky

13.5.2023 Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek

HODKOVICE NAD MOHELKOU - JEŠTĚD (VIKING běžecký klub Starý Harcov, z.s.)

Terénní program program program výsledky výsledky

14.5.2023 1.kolo I.ligy mužů a žen

TŘEBÍČ (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program program výsledky

14.5.2023 1.kolo II.ligy mužů a žen

ČESKÉ BUDĚJOVICE (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program program výsledky

14.5.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasů 14:30 a 17:00

Stadion

14.5.2023 1.kolo II.ligy mužů a žen, skupina C

ÚSTÍ NAD ORLICÍ (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.)

Stadion program program program výsledky

15.5.2023 1.kolo MPD staršího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program program výsledky

19.5.2023 Přebor Prahy v hodu kladivem mužů, žen, juniorů a juniorek

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Stadion program program program výsledky

20.5.2023 7.Lange Laufnacht

NĚMECKO KARLSRUHE

Stadion program program program výsledky výsledky

20.5.2023 - 21.5.2023 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program program výsledky

20.5.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

20.5.2023 Testovací závod v rámci Mistrovství Evropy v chůzi družstev - Poděbrady 2023

PODĚBRADY silnice (Český atletický svaz)

Silnice program program program výsledky

20.5.2023 - 21.5.2023 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích

TŘEBÍČ (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Stadion program program program výsledky

21.5.2023 MISTROVSTVÍ EVROPY V CHŮZI DRUŽSTEV

PODĚBRADY silnice (Český atletický svaz)

Silnice program program program výsledky

21.5.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

21.5.2023 Poděbrady Walking 2023

PODĚBRADY silnice (Český atletický svaz)

Silnice program program program výsledky

22.5.2023 3.kolo MPD mladšího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program program výsledky

23.5.2023 Memoriál Ludvíka Daňka - mezinárodní mítink

TURNOV (AC Turnov, z. s.)

Stadion program program program výsledky

24.5.2023 Škodovácká středa

PLZEŇ Skvrňany (AK ŠKODA Plzeň)

Stadion program program program výsledky

25.5.2023 Veřejné závody staršího a mladšího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program program výsledky

27.5.2023 2.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program program výsledky

27.5.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

27.5.2023 2.kolo II.ligy mužů a žen, skupina C

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ (SK Nové Město nad Metují)

Stadion program program program výsledky

28.5.2023 2.kolo II.ligy mužů a žen

PLZEŇ Skvrňany (TJ Baník Stříbro, spolek)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program program výsledky

28.5.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 14:30

Stadion

28.5.2023 2.kolo I.ligy mužů a žen, skupina B

MLADÁ BOLESLAV (AC Mladá Boleslav z.s.)

Stadion program program program výsledky

29.5.2023 2.kolo MPD staršího žactva

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program program výsledky

30.5.2023 2.kolo MPD dorostenců a dorostenek

PRAHA Stromovka (PSK Olymp Praha, z.s.)

Stadion program program program výsledky

30.5.2023 - 31.5.2023 1.Víceboje UK FTVS

PRAHA Vokovice FTVS (UK FTVS)

Stadion program program program výsledky

1.6.2023 Vrhačský čtvrtek

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Stadion program program program výsledky

2.6.2023 - 4.6.2023 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích

PŘEROV (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program program výsledky

2.6.2023 Veřejné závody PAS (pouze běhy)

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program program výsledky

3.6.2023 Evropský pohár v běhu na 10 000 m

FRANCIE PACÉ

Stadion program program program program výsledky

4.6.2023 Chůze pro 3.kolo I. a II.ligy mužů a žen

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ (SK Nové Město nad Metují)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion program program program výsledky

4.6.2023 Kontrolní oddílové závody

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion program program program výsledky

5.6.2023 Atletické školní závody

PRAHA Děkanka - Pronájem

Gymnázium Na Vítězné pláni

Čas: 9.00 - cca 14.00 hod.

Jana Věšínová

Stadion

5.6.2023 Memoriál Josefa Odložila - Dukla mítink

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program program výsledky

6.6.2023 Veřejné závody staršího a mladšího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program program výsledky

6.6.2023 Veřejné závody přípravky

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka

Stadion program program program výsledky

6.6.2023 Atletické školní závody

PRAHA Děkanka - Pronájem

kontakt: Mgr. Pavlína Ticháčková 774 693 577

6. 6. 2023 od 8:00 – 11:30 na atletické závody.

Studenti budou závodit v disciplínách: Běh 100 m, Běh 800 m, Běh 1500 m, Štafeta 4 x 100m, Vrh koulí, Hod granátem, Skok daleký

Potřebovali bychom bloky na běžecké disciplíny. Všechny ostatní pomůcky máme.

Stadion

8.6.2023 2.kolo MPD juniorů a juniorek

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Junioři, Juniorky

Stadion program program program výsledky

8.6.2023 SPORTUNION Liese Prokop Memorial

RAKOUSKO SANKT PÖLTEN

Stadion program program program výsledky výsledky

10.6.2023 - 11.6.2023 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program program výsledky

10.6.2023 KPJ mužů a žen

BÍLINA (AK Bílina)

Stadion program program program výsledky

10.6.2023 Campeonato de Baleares absoluto por clubs PV 2023

ŠPANĚLSKO CALVIÀ

Stadion výsledky

10.6.2023 Pražská veteraniáda

PRAHA Eden (TJ Bohemians Praha)

Stadion výsledky

11.6.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

11.6.2023 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovensko-Slovinsko dorostu

SLOVINSKO PTUJ

Stadion program program program výsledky výsledky

13.6.2023 Veřejné závody PAS (pouze běhy)

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program program výsledky

13.6.2023 Kladno hází a Kladenské memoriály

KLADNO (A. C. TEPO Kladno)

Stadion program program program výsledky

14.6.2023 Tyčkařská středa-uzavřená

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Stadion program program program výsledky

14.6.2023 - 15.6.2023 Přebor Prahy mladšího žactva

PRAHA Hostivař (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program program výsledky

17.6.2023 - 18.6.2023 Mistrovství ČR juniorů a dorostu

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program program výsledky

17.6.2023 Děčínská míle

DĚČÍN (ASK Děčín)

Stadion program program program výsledky

17.6.2023 27.ročník Brněnské laťky OLYMPIA Brno

BRNO Olympia (JAC Brno)

Stadion program program program výsledky

18.6.2023 Zručská laťka

ZRUČ NAD SÁZAVOU (TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.)

Stadion program program program výsledky

19.6.2023 3.kolo MPD staršího žactva

PRAHA Vokovice FTVS (Atletika Stodůlky, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program program výsledky

19.6.2023 Dobřichovické házení

DOBŘICHOVICE (ASK Dipoli z.s.)

Stadion program program program výsledky

20.6.2023 - 21.6.2023 2.Víceboje UK FTVS

PRAHA Vokovice FTVS (UK FTVS)

Stadion program program program výsledky

21.6.2023 4.kolo MPD mladšího žactva - zrušeno

PRAHA Vokovice FTVS (SC Radotín Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program program výsledky

23.6.2023 Basis International School

PRAHA Děkanka - Pronájem

Malé děti 9:30-12:00

BASIS International School Prague

Nad Tejnkou 391/10

169 00 Praha 6 – Břevnov

IČO: 06957005

DIČ: CZ06957005

Stadion

24.6.2023 3.kolo I.ligy mužů a žen

VLAŠIM (Atletika Vlašim, z.s.)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program program výsledky

24.6.2023 3.kolo II.ligy mužů a žen, skupina C

PARDUBICE (Hvězda Pardubice z.s.)

Stadion program program program výsledky

25.6.2023 3.kolo II.ligy mužů a žen

TÁBOR (TJ VS Tábor, z. s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program program výsledky

25.6.2023 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva

STARÁ BOLESLAV (Atletika Stará Boleslav, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program program výsledky

26.6.2023 Basis International School

PRAHA Děkanka - Pronájem

Malé děti 9:30-12:00

BASIS International School Prague

Nad Tejnkou 391/10

169 00 Praha 6 – Břevnov

IČO: 06957005

DIČ: CZ06957005

Stadion

26.6.2023 - 27.6.2023 Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT)

OSTRAVA Vítkovice (SSK Vítkovice, z.s.)

Stadion program program program výsledky

27.6.2023 3.kolo MPD juniorů a dorostu

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Junioři, Juniorky

Stadion program program program výsledky

27.6.2023 Basis International School

PRAHA Děkanka - Pronájem

Malé děti 9:30-12:00

BASIS International School Prague

Nad Tejnkou 391/10

169 00 Praha 6 – Břevnov

IČO: 06957005

DIČ: CZ06957005

Stadion

28.6.2023 Interní závody přípravky

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka

Stadion program program program výsledky

28.6.2023 ZŠ Nedvědovo náměstí

PRAHA Děkanka - Pronájem

ZŠ Nedvědovo náměstí 140/13

Ičo: 61384224

8-12

Mgr. Martin Běloušek

zástupce ředitele

tel.: +420 222 993 502

Stadion

29.6.2023 Veřejné závody staršího a mladšího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program program výsledky

30.6.2023 Závody přípravek ASK Slavia Praha (ročník narození 2012 a mladší)

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program program výsledky

1.7.2023 - 2.7.2023 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let

OSTRAVA Vítkovice (SSK Vítkovice, z.s.)

Stadion program program program výsledky

3.7.2023 - 7.7.2023 Letní soustředění TBN

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Terénní

8.7.2023 8.ročník Memoriálu Josefa Hájka

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Stadion program program program výsledky

8.7.2023 Chodecké večerní dráhové závody

NOVÁ PAKA (TJ SOKOL Nová Paka)

Stadion program program program výsledky

11.7.2023 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána 61.ročník

TÁBOR (TJ VS Tábor, z. s.)

Stadion program program program výsledky

13.7.2023 - 16.7.2023 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET

FINSKO ESPOO

Stadion program program program výsledky výsledky

15.7.2023 45.VC NMMET, WA Continental Tour – Challenger, Certifikovaný mítink ČAS

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ (SK Nové Město nad Metují)

Stadion program program program výsledky

17.7.2023 - 23.7.2023 Letní soustředění žactva

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Letní soustředění žactva

20.7.2023 Pražské memoriály

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program program výsledky

20.7.2023 Zlatá desítka Emila Zátopka

PRAHA Děkanka (SC MARATHON PLZEŇ,z.s.) - Pronájem

Vlastimil Šroubek 1) ZLATÁ DESÍTKA EMILA ZÁTOPKA 20.7.2023 ( 16.00 až 21.00 hod.)

www.marathonplzen.cz

zlaty týden

Stadion program výsledky

22.7.2023 - 29.7.2023 Soutředění Franěk

LITOMYŠL (Spartak Praha 4) - Soustředění

Autokemp Primátor Litomyšl s.r.o.

Stadion

24.7.2023 - 28.7.2023 Příměstský tábor - 1.turnus

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Soustředění

Stadion

24.7.2023 Zlatá pětka Emila Zátopka

PRAHA Děkanka (SC MARATHON PLZEŇ,z.s.) - Pronájem

Vlastimil Šroubek 2) ZLATÁ PĚTKA EMILA ZÁTOPKA 24.7.2023 ( 16.00 až 20.00 hod.)

www.marathonplzen.cz

zlaty týden

Stadion program výsledky

27.7.2023 Zlatý maraton Emila Zátopka

PRAHA Stromovka silnice (SC MARATHON PLZEŇ,z.s.)

Silnice program výsledky

29.7.2023 - 30.7.2023 Mistrovství ČR mužů a žen

TÁBOR (TJ VS Tábor, z. s.)

Stadion program program program výsledky

29.7.2023 - 5.8.2023 Letní soustředění

VYSOKÉ MÝTO (Spartak Praha 4) - Soustředění

Letní soustředění Vysoké Mýto

Soustředění dorostu, juniorů a dospělých se uskuteční znovu ve Vysokém Mýtě. Vedoucí soustředění bude Martina Feherová. Podmínkou pro účast na soustředění pro atlety je aktivní soutěžní činnost zejména v letní sezoně (družstva mužů a žen, juniorů, Mistrovství ČR a Přebory Prahy).

Ubytování: Domov mládeže Vysoké Mýto web DMVM

Stravování: plná penze + druhá večeře

Stadion a sportovní zázemí: k dispozici 400 m atletický stadion (vše s výjimkou sektorů tyč a kladivo), dále po domluvě sportovní hala v areálu ubytování. Využít lze také městský stadion v Litomyšli (cca 15 min autem) opět po domluvě se správci.

Účastníci soustředění jsou povinni se řídit řádem soustředění. Cena 4000kč.

Stadion

1.8.2023 - 6.8.2023 LETNÍ SVĚTOVÁ UNIVERZIÁDA

ČÍNA CHENGDU

Stadion program program program výsledky výsledky

4.8.2023 - 6.8.2023 Neustädter Läufermeeting

NĚMECKO NEUSTADT AN DER WALDNAAB

Stadion program program program výsledky výsledky

5.8.2023 Chůze pro 4.kolo I. a II.ligy mužů a žen

BRNO Výstaviště silnice (AC Moravská Slavia Brno, spolek)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program program program výsledky

7.8.2023 - 10.8.2023 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ

IZRAEL JERUZALÉM

Stadion program program program výsledky výsledky

7.8.2023 - 11.8.2023 Příměstský tábor - 2.turnus

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Soustředění

Stadion

8.8.2023 2.kontrolní závody AKM Viktoria Plzeň

SUŠICE (AKM Viktoria Plzeň)

Stadion program program program výsledky

12.8.2023 Bílinská půlka

BÍLINA (AK Bílina)

Stadion program program program výsledky

17.8.2023 Natáčení závodu

PRAHA Děkanka - Pronájem

Martin Šmejkal

cca 9:00 – 15:00

Potřebujeme:

- prostory atletického stadionu (ovál a přilehlé prostory)

- možnost využití šatny a wc

- možnost parkování cca 6 vozů

- případné běžecké pomůcky (startovací blok, překážka apod.) bychom v případě zájmu upřesnili

Stadion

19.8.2023 - 27.8.2023 MISTROVSTVÍ SVĚTA

MAĎARSKO BUDAPEŠŤ

Stadion program program program program výsledky výsledky

19.8.2023 4.kolo II.ligy mužů a žen

PACOV (TJ Slavoj BANES Pacov)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program program výsledky

19.8.2023 4.kolo I.ligy mužů a žen, skupina B

LIBEREC (AC Slovan Liberec, z.s.)

Stadion program program program výsledky

20.8.2023 4.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program program výsledky

20.8.2023 4.kolo II.ligy mužů a žen, skupina C

JIČÍN (AC TJ Jičín)

Stadion program program program výsledky

21.8.2023 - 26.8.2023 Mistrovství Evropy neslyšících

POLSKO ŠTĚTÍN

Stadion program program program výsledky výsledky

22.8.2023 Hradecké sokolské memoriály

HRADEC KRÁLOVÉ (TJ Sokol Hradec Králové)

Stadion program program program výsledky

25.8.2023 Veřejné závody PAS (pouze běhy)

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program program výsledky

26.8.2023 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří

MEZIBOŘÍ (Atletika Litvínov, z.s.)

Stadion program program program výsledky

26.8.2023 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera

DOMAŽLICE (AC Domažlice, z. s.)

Stadion program program program výsledky

30.8.2023 4.kolo MPD juniorů a dorostu

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Junioři, Juniorky

Stadion program program program výsledky

30.8.2023 5.Atletická středa v Houštce

STARÁ BOLESLAV (Atletika Stará Boleslav, z.s.)

Stadion program program program výsledky

2.9.2023 - 3.9.2023 Mistrovství ČR družstev mužů a žen

HODONÍN (Atletický klub Hodonín,z.s.)

Muži "A"

Stadion program program program výsledky

2.9.2023 Mistrovství ČR veteránů

OLOMOUC (Atletický klub Olomouc z.s.)

Stadion program program program výsledky

2.9.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasů 10:30 a 17:00

Stadion

2.9.2023 Baráž o postup do I.ligy mužů a žen

TŘEBÍČ (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Muži "B"

Stadion program program program výsledky

2.9.2023 Birell Běh na 10 km

PRAHA silnice (Prague International Marathon)

Silnice program program program výsledky výsledky

3.9.2023 Finále A MPD staršího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Starší žákyně

Stadion program program program výsledky

3.9.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasů 14:00 a 17:00

Stadion

5.9.2023 České akademické hry

OLOMOUC (Atletický klub Olomouc z.s.)

Stadion program program program výsledky výsledky

6.9.2023 Veřejné závody mladšího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program program výsledky

7.9.2023 Finále B MPD staršího žactva

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Starší žáci

Stadion program program program výsledky

8.9.2023 OU Vyšehrad

PRAHA Děkanka - Pronájem

Disciplíny - koule, 100m, skok daleký.

Termíny jsou 08. a 15. 09. 2023 vždy od 09 - 11 hodin.

Jedná se o cca 60 žáků v každém termínu.

Mgr. Kamil Tuček, učitel OU Vyšehrad

Stadion

9.9.2023 Mistrovství Čech žákovských družstev

CHEB (SKP Union Cheb z.s.)

Stadion program program program výsledky

9.9.2023 Mistrovství Čech dorosteneckých družstev

TŘEBÍČ (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Stadion program program program výsledky

9.9.2023 Mistrovství Čech juniorských družstev

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Junioři, Juniorky

Stadion program program program výsledky

9.9.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:30

Stadion

10.9.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasů 14:00 a 17:00

Stadion

10.9.2023 4.memoriál bratří Jungwirthů

ROZTOKY (Sokol Roztoky u Prahy)

Stadion program program program výsledky

10.9.2023 Podzimní interní závody žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)

Stadion program program program výsledky

10.9.2023 Tucson 10k

USA TUCSON silnice

Silnice program výsledky

12.9.2023 Semifinále B MPD mladšího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program program výsledky

13.9.2023 Semifinále C MPD mladšího žactva

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program program výsledky

14.9.2023 KPMG

PRAHA Děkanka - Pronájem

Kačena

Stadion

15.9.2023 OU Vyšehrad

PRAHA Děkanka - Pronájem

Disciplíny - koule, 100m, skok daleký.

Termíny jsou 08. a 15. 09. 2023 vždy od 09 - 11 hodin.

Jedná se o cca 60 žáků v každém termínu.

Mgr. Kamil Tuček, učitel OU Vyšehrad

Stadion

16.9.2023 - 17.9.2023 Mistrovství ČR žactva

BŘECLAV (Lokomotiva FOSFA Břeclav)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program program výsledky

16.9.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:30

Stadion

16.9.2023 KPJ mužů a žen

MLADÁ BOLESLAV (AC Mladá Boleslav z.s.)

Stadion program program program výsledky

16.9.2023 Kladenský maraton

KLADNO silnice (Maratón klub Kladno, z.s.)

Silnice program výsledky

17.9.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 16:30

Stadion

19.9.2023 Veřejné závody žactva, dorostu, juniorů a dospělých

PRAHA Stodůlky (SK Aktis Praha z.s.)

Stadion program program program výsledky

20.9.2023 Interní závody přípravky - sprintík

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion program program program výsledky

21.9.2023 - 1.10.2023 Mistrovství Evropy veteránů

ITÁLIE PESCARA

Stadion program program program výsledky

21.9.2023 Finále A MPD mladšího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program program výsledky

21.9.2023 Interní závody přípravky - hod a štafeta

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka

Stadion program program program výsledky

22.9.2023 Finále D MPD mladšího žactva

PRAHA Pekařka (AC Praha 1890)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program program výsledky

22.9.2023 Vrhačské oddílové závody

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion program program program výsledky

23.9.2023 Mistrovství ČR juniorských družstev

PLZEŇ Skvrňany (AK ŠKODA Plzeň)

Juniorky

Stadion program program program výsledky

23.9.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:30

Stadion

24.9.2023 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

BĚCHOVICE - PRAHA silnice (Sdružení závodů Běchovice)

Silnice program program program výsledky

24.9.2023 Mistrovství ČR dorosteneckých družstev

OLOMOUC (Atletický klub Olomouc z.s.)

Stadion program program program výsledky

24.9.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasů 13:30 a 16:30

Stadion

25.9.2023 Víceboje mladšího žacva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program program výsledky

28.9.2023 Tradiční utkání MUŽI - ŽENY (51.ročník)

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Jiná akce


Letos se koná ve čtvrtek 28.9. již 51. ročník, na který jste všichni srdečně zváni.
Po odpoledním klání bude následovat jako vždy večerní program s občerstvením.
Program se bude odehrávat venku na stadionu a v altánu u ohně a v Bistru Na Dvoustovce. Doufáme, že nám bude přát počasí.
Z důvodu objednání dostatečného množství občerstvení prosíme o registraci na akci přes termínovku na našem webu. U bývalých členů stačí zaslání mailu s potvrzením.

Příspěvek na občerstvení (250 Kč) budeme letos vybírat na účet, email s platebními údaji Ti dorazí po registraci, případně po potvrzení mailem.

Časový harmonogram:

14:00 - Zahájení
17:00 - Závěrečný nástup závodníků, rozhodčích, fanoušků a všech ostatních
17:30 - Oficiální zahájení společenské části dne
18:00 - Grilování
19:30 - Tombola
21:00 - Pivní štafeta
22:30 - Hudba a DJ

Časový pořad závodní části:
14:10 110/100 m překážek
14:20 Sprint (100 y/80 m)
14:30 600 m (s handicapem 15s pro muže)
14:45 Skok vysoký, Vrh koulí
15:15 200 m překážek/200 m
15:45 Hod diskem, Skok daleký
16:45 Štafetový běh (160 m + 3x100 m/4x100 m)
17:00 Závěrečný nástup závodníků, rozhodčích, diváků

Těšíme se na Tebe!
Spartak Praha 4

Stadion program program program výsledky

28.9.2023 Sportovní utkání KLUCI - HOLKY (9.ročník)

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program program výsledky

28.9.2023 Týmové závody přípravky

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Jiná akce

Týmový závod přípravek při Muži-ženy.

Atletická přípravka

Stadion program program program výsledky

30.9.2023 Mistrovství ČR žákovských družstev

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

technická četa potřeba také již 29. odpoledne. Od 15h

Stadion program program program výsledky

30.9.2023 - 1.10.2023 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, dorostu a mladšího žactva ve vícebojích

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program program výsledky

1.10.2023 MISTROVSTVÍ SVĚTA V SILNIČNÍCH BĚZÍCH

LOTYŠSKO RIGA silnice

Silnice program program program program výsledky výsledky

1.10.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasů 10:30 a 16:00

Stadion

5.10.2023 Podzimní závody ve skoku vysokém

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)

Stadion program program program výsledky

6.10.2023 Podzimní závody v hodu oštěpem

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)

Stadion program program program výsledky

7.10.2023 - 8.10.2023 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program program výsledky

7.10.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:30

Stadion

8.10.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasů 13:00 a 16:00

Stadion

8.10.2023 Memoriál Ing. Zbyňka Šourka ve skoku vysokém

TÁBOR (TJ VS Tábor, z. s.)

Stadion program program program výsledky

10.10.2023 Dlouhá míle - závod

PRAHA Děkanka - Pronájem

KPMG závod 17-18

možno trénovat (pouze první dráha volná)

Stadion program program program výsledky

10.10.2023 Podzimní závody v hodu diskem

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)

Stadion program program program výsledky

13.10.2023 - 21.10.2023 Podzimní soustředění - rodiny

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Již tradiční soustředění pro rodiny atletů s dětmi se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 13.10.2023 do 21.10.2023.


Cena ubytování včetně plné penze je 7200,-Kč.

Děti nad 3 roky 5600,-Kč.

Při jakékoli změně se peníze nevrací.

Termín zaplacení soustředění do 27.září 2023.

S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal

Terénní

13.10.2023 Podzimní závody ve skoku dalekém

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)

Stadion program program program výsledky

14.10.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:30

Stadion

14.10.2023 1.ročník memoriálu Ferdy Borta v klasickém pětiboji a MČR veteránů

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Stadion program program program výsledky

15.10.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 15:30

Stadion

20.10.2023 - 29.10.2023 Pozimní soustředění - Janouškovci

KRKONOŠE Kolínská bouda (Spartak Praha 4) - Soustředění

Horský hotel Kolínská bouda termín: 20.-29.10.2023 (9 dní) cena: 9000,- / pobyt (1000,- / den / plná penze) doprava: individuálně - řád soustředění bude standardní - vedoucí soustředění Vašek Janoušek

Terénní

20.10.2023 Podzimní závody v hodu kladivem

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)

Stadion program program program výsledky

21.10.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:30

Stadion

21.10.2023 Pražská chodecká hodinovka

PRAHA Pekařka (AC Praha 1890)

Stadion program program program výsledky

22.10.2023 - 29.10.2023 Podzimní soustředění žactvo

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Již tradiční kondiční soustředění se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 22.10.2023 do 29.10.2023.

Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.

Termín Přihlášení proběhne od 26.7.-1.10..

S pozdravem, vedoucí soustředění
Radek Fischer

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

22.10.2023 - 29.10.2023 Podzimní soustředění

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Kondiční soustředění se letos koná v Horský hotel na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 22.10.2023 do 29.10.2023.
V rámci ubytování je možné využívat wellness

Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 8400,-Kč.

Termín Přihlášení proběhne od 20.7.-20.9. , zaplacení soustředění je nutné do 10.října 2023.

S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal

Terénní

22.10.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasů 13:00 a 15:30

Stadion

24.10.2023 Podzimní závody ve vrhu koulí

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)

Stadion program program program výsledky

27.10.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:30

Stadion

28.10.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 14:30

Stadion

29.10.2023 XXXII TotalEnergies Medio Maratón Ciudad de Málaga 2023

ŠPANĚLSKO MÁLAGA silnice

Silnice program program program program výsledky

4.11.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:30

Stadion

4.11.2023 1.brigáda na Velkou Kunratickou

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

Sraz v 9:30 v Kunratickém lese u rybníka.

Maximální počet 15 lidí

4.11.2023 Memoriál MUDr. Podmolíka v půlmaratonu - Mistrovství Moravy a Slezska

OTROKOVICE silnice (TJ Jiskra Otrokovice)

Silnice program program program výsledky výsledky

5.11.2023 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 14:00

Stadion

11.11.2023 2.brigáda na Velkou Kunratickou

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

Sraz v 9:30 u rybníka

12.11.2023 90.VELKÁ KUNRATICKÁ

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

Pro brigádu: Nezapomeňte napsat do poznámky velikost trička, které chcete!!! Například dámské M napíšete: "W-M", pánské L napíšete: "M-L" atd.

Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program program program program výsledky

12.11.2023 90.VELKÁ KUNRATICKÁ - dětský závod

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4)

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně

Terénní program program program program výsledky

19.11.2023 Přebor Prahy v přespolním běhu

PRAHA Velká Chuchle (SC Radotín Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program program program výsledky

25.11.2023 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

DŘÍTEČ (Zdraví a sportovní aktivity, spolek)

Terénní program program program výsledky

27.11.2023 Kontrolní závody přípravek

PRAHA Děkanka hala (Spartak Praha 4)

Atletická přípravka

Hala program program program výsledky

28.11.2023 Kontrolní závody přípravek

PRAHA Děkanka hala (Spartak Praha 4)

Atletická přípravka

Hala program program program výsledky

2.12.2023 Mikulášská hala žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program program výsledky

2.12.2023 Crowell Open

USA WEST POINT hala

Hala program program program výsledky výsledky

3.12.2023 Zimní úklid haly

PRAHA Děkanka hala (Spartak Praha 4) - Brigáda

Začátek 13:00, potřeba max. 10 lidí.

Hala

3.12.2023 Maratón Valencia Trinidad Alfonso

ŠPANĚLSKO VALENCIE silnice

Silnice program program program výsledky výsledky

9.12.2023 Joe Handelman Invitational

USA PRINCETON hala

Hala program program program výsledky výsledky

10.12.2023 MISTROVSTVÍ EVROPY V PŘESPOLNÍM BĚHU

BELGIE BRUSEL

Terénní program program program výsledky výsledky

10.12.2023 DNA Mezikrajové utkání družstev staršího žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program program výsledky

16.12.2023 Vánoční hala žactva

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program program výsledky

18.12.2023 Interní závody přípravky

PRAHA Děkanka hala (Spartak Praha 4)

Atletická přípravka

Hala program program program výsledky

19.12.2023 Interní závody přípravky

PRAHA Děkanka hala (Spartak Praha 4)

Atletická přípravka

Hala program program program výsledky

20.12.2023 Interní závody přípravky

PRAHA Děkanka hala (Spartak Praha 4)

Atletická přípravka

Hala program program program výsledky

21.12.2023 Interní závody přípravky

PRAHA Děkanka hala (Spartak Praha 4)

Atletická přípravka

Hala program program program výsledky

26.12.2023 Kontrolní oddílové závody

PRAHA Děkanka hala (Spartak Praha 4)

Hala program program program výsledky

27.12.2023 Silvestrovská hala

JABLONEC NAD NISOU hala (AC Slovan Liberec, z.s.)

Hala program program program výsledky