bg

Termínovka za rok

Chci si prohlédnout: za období
1.1.2024 Nové skříňky SP4

(Spartak Praha 4) - Jiná akce

1.1.2024 Klubové mikiny šedé SP4

(Spartak Praha 4) - Jiná akce

Oficiální klubová mikina pro dospělé - dotovaná cena pro aktivní závodníky 1100,-Kč do poznámky vždy uveď pohlaví - velikost (např: M-L nebo W-S)

1.1.2024 Klubové dresy SP4

(Spartak Praha 4) - Jiná akce

Ojednávka klubových dresů dresů Spartaku Praha 4 do poznámky vždy uveď pohlaví - velikost (např: M-L nebo W-S) , případně poznámku TOP

1.1.2024 Klubové bundy modré SP4

(Spartak Praha 4) - Jiná akce

Oficiální klubová bunda pro dospělé - dotovaná cena pro aktivní závodníky 2000,-Kč do poznámky vždy uveď pohlaví - velikost (např: M-L nebo W-S)

1.1.2024 Klubová trika SP4

(Spartak Praha 4) - Jiná akce

Oficiální klubové triko s krátkým rukávem - dotovaná cena pro aktivní závodníky 500,-Kč cena pro ostatní 800,-Kč do poznámky vždy uveď pohlaví - velikost (např: M-L nebo W-S)

1.1.2024 Přístupové čipy SP4 2023/2024

(Spartak Praha 4) - Jiná akce

Objednávka přístupových čipů pro Spartak Praha 4 Do poznámky uveď jaký typ čipu požaduješ (náramek / na klíče) Cena 50,-/kus

1.1.2024 Regenerace SP4 2023/2024

(Spartak Praha 4) - Jiná akce

Objednávka vstupu do regenerační místnosti (sauna/vířivka) Cena: 1500,-Kč/rok Platnost (jeden rok) od 1.10.2023 do 30.9.2024

4.1.2024 VZ žactva USK Praha I.

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

6.1.2024 Halové pětiutkání

PRAHA Strahov hala (ASK Dipoli z.s.)

Hala program program výsledky

7.1.2024 19.Sparkassen-Hochsprungmeeting

NĚMECKO HERZEBROCK-CLARHOLZ hala

Hala program program výsledky výsledky

7.1.2024 Radotínské halové závody

PRAHA Strahov hala (SC Radotín Praha)

Hala program program výsledky

8.1.2024 Akademické mistrovství ČR v hale

PRAHA Strahov hala (UK FTVS)

Hala program program výsledky

9.1.2024 Veřejné závody žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

9.1.2024 Zahajovací závody ve skoku o tyči

PLZEŇ tunel (AK ŠKODA Plzeň)

Hala program program výsledky

12.1.2024 VZ žactva USK Praha II.

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

13.1.2024 - 14.1.2024 Přebor Prahy ve vícebojích v hale

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

13.1.2024 VZ mládeže a dospělých USK Praha I.

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Hala program program výsledky

13.1.2024 Středočeský krajský přebor mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (A. C. TEPO Kladno)

Hala program program výsledky

13.1.2024 Navy vs. Princeton Dual

USA ANNAPOLIS hala

Hala program program výsledky výsledky

13.1.2024 Penn Select 10

USA STATEN ISLAND hala

Hala program program výsledky výsledky

16.1.2024 Veřejné závody M, Ž, J, Jky, Dci, Dky

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

18.1.2024 Veřejné závody mladšího žactva

PRAHA Juliska tunel (TJ Dukla Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

19.1.2024 VZ mládeže a dospělých USK Praha II.

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Hala program program výsledky

20.1.2024 Česká tyčka 2024 - Mítink ve skoku o tyči a skoku vysokém

PRAHA Strahov hala (Český atletický svaz)

Hala program program výsledky

20.1.2024 Villanova Invitational

USA STATEN ISLAND hala

Hala program program výsledky výsledky

20.1.2024 Y-D-C

USA NEW HAVEN hala

Hala program program výsledky výsledky

21.1.2024 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (Plzeňský KAS)

Hala program program výsledky

23.1.2024 Veřejné závody M, Ž, J, Jky, Dci, Dky

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

24.1.2024 Vinohradské koulování + vložený závod ve skoku vysokém žactva

PRAHA Vinohrady hala (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

25.1.2024 Veřejné závody mladšího žactva

PRAHA Juliska tunel (TJ Dukla Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

26.1.2024 VZ žactva USK Praha III.

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

26.1.2024 - 27.1.2024 Dr. Sander Invitational Columbia Challenge

USA NEW YORK hala

Hala program program výsledky výsledky

26.1.2024 - 27.1.2024 Penn State National Open

USA UNIVERSITY PARK hala

Hala program program výsledky výsledky

27.1.2024 Mistrovství Karlovarského kraje ml. žactva až po dospělé v hale OPEN

PRAHA Stromovka hala (Karlovarský KAS)

Hala program program výsledky

27.1.2024 - 28.1.2024 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi v hale

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program výsledky

27.1.2024 Mistrovství kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostu a staršího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Hala program program výsledky

27.1.2024 - 28.1.2024 Campionato Regionale Indoor

ITÁLIE RIETI hala

Hala program program výsledky výsledky

28.1.2024 Krajský přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.)

Hala program program výsledky

30.1.2024 Veřejné závody žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

2.2.2024 VZ žactva USK Praha IV.

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

2.2.2024 Mets Indoor Track & Field Championships

USA STATEN ISLAND hala

Hala program program výsledky výsledky

3.2.2024 - 4.2.2024 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

3.2.2024 Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 m - Memoriál Karla Líbala

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program výsledky

6.2.2024 Veřejné závody mladšího žactva

PRAHA Juliska tunel (TJ Dukla Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

7.2.2024 Veřejné závody (60 m, 60 m př., 100 m, výška, dálka)

PLZEŇ tunel (AK ŠKODA Plzeň)

Hala program program výsledky

8.2.2024 VZ žactva USK Praha V.

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

9.2.2024 - 11.2.2024 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale

PRAHA Stromovka hala (Pražský atletický svaz)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

9.2.2024 Fastrack National Invite

USA STATEN ISLAND hala

Hala program program výsledky výsledky

10.2.2024 Veřejné halové závody

ČESKÝ BROD tunel (TJ Slavoj Český Brod, z.s.)

Hala program program výsledky

10.2.2024 Halový mítink

PRAHA Strahov hala (A. C. TEPO Kladno)

Hala program program výsledky

10.2.2024 Hustopečské skákání (Stříbrný mítink WIT)

HUSTOPEČE hala (TJ Agrotec Hustopeče z.s.)

Hala program program výsledky

11.2.2024 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva v chůzi v hale

PRAHA Stromovka hala (Pražský atletický svaz)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

11.2.2024 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen v hale

PRAHA Strahov hala (Ústecký KAS)

Hala program program výsledky

14.2.2024 Valentýnské vinohradské koulování + vložený závod ve skoku vysokém žactva

PRAHA Vinohrady hala (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Hala program program výsledky

17.2.2024 - 18.2.2024 Mistrovství ČR mužů a žen v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program výsledky

17.2.2024 Otevřené halové závody Atletika Stodůlky

PRAHA Strahov hala (Atletika Stodůlky, z.s.)

Hala program program výsledky

18.2.2024 Veřejné závody dorostu a juniorů

PRAHA Strahov hala (SC Radotín Praha)

Hala program program výsledky

18.2.2024 Princeton Indoor Invitational

USA PRINCETON hala

Hala program program výsledky výsledky

20.2.2024 Hvězdy v Nehvizdech 2024 - WORLD INDOOR TOUR SILVER

NEHVIZDY hala (AK Sokol Nehvizdy)

Hala program program výsledky

21.2.2024 - 22.2.2024 Přebor Prahy staršího žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (SK Jeseniova)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

24.2.2024 - 25.2.2024 Mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program výsledky

24.2.2024 Mistrovství ČR veteránů v hale

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program výsledky

24.2.2024 - 25.2.2024 Ivy League Heptagonal Indoor Track & Field Championships

USA CAMBRIDGE hala

Hala program program výsledky výsledky

24.2.2024 Zimní půlmaraton VAŠÍ LIGY

PRAHA Braník silnice (VAŠE LIGA, z.s.)

Silnice program výsledky

25.2.2024 10K FACSA Castelló

ŠPANĚLSKO CASTELLÓN silnice

Silnice program program výsledky výsledky

28.2.2024 - 29.2.2024 Přebor Prahy mladšího žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (SK Aktis Praha z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

1.3.2024 - 3.3.2024 HALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA

VELKÁ BRITÁNIE GLASGOW hala

Hala program program program výsledky výsledky

2.3.2024 - 3.3.2024 Mistrovství ČR žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

2.3.2024 Hochsprung-Meeting mit Musik

NĚMECKO HOF hala

Hala program program výsledky výsledky

6.3.2024 Hala SABZO

PRAHA Strahov hala (SABZO Praha)

Hala výsledky

13.3.2024 Veřejné závody přípravek

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Závody

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky

13.3.2024 Veřejné závody přípravek - brigáda

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion

15.3.2024 Oddílový závod v hodu břemenem

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion program program výsledky

16.3.2024 Velká cena města Pardubic v hodu břemenem a Zlatá struna Pardubic v hodu kladivem

PARDUBICE (Hvězda Pardubice z.s.)

Stadion program program výsledky

17.3.2024 - 23.3.2024 Mistrovství Evropy veteránů v hale

POLSKO TORUŇ hala

Hala program program program výsledky

17.3.2024 EDP Lisbon Half Marathon

PORTUGALSKO LISABON silnice

Stadion program program výsledky výsledky

20.3.2024 Výroční členská schůze Spartaku Praha 4

PRAHA Děkanka hala (Spartak Praha 4) - Schůze

Začátek 17:30

Hala

22.3.2024 Jarní skákání a házení II

ČERNOŠICE (ASK Dipoli z.s.)

Stadion program program výsledky

23.3.2024 Penn Challenge

USA PHILADELPHIA

Stadion program program výsledky výsledky

24.3.2024 Jarní běh - 2.ročník

JESENICE Zdiměřice (Atletika Jesenice, z.s.)

Stadion program program výsledky

27.3.2024 - 1.4.2024 Jarní soustředění - Franěk

LITOMYŠL (Spartak Praha 4) - Soustředění

Stadion

27.3.2024 - 1.4.2024 Jarní soustředění - Řežábek

NOVÁ PAKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Stadion

27.3.2024 - 1.4.2024 Jarní soustředění - Feherovi

RUMBURK (Spartak Praha 4) - Soustředění

Stadion

27.3.2024 - 1.4.2024 Jarní soustředění - Koutník

- Soustředění

Stadion

28.3.2024 - 1.4.2024 Velikonoční příměstské soustředění staršího žactva

PRAHA Děkanka - Soustředění

Jarní/Velikonoční příměstské soustředění žactva Čt 28.3. - Po 1.4. Dopoledne tréninky na Děkance, odpoledne výlety a jiné sportovní akce mimo stadion (plavání, lezení apod.). Oběd bude zařízen na Děkance. Cena bude cca 1000,- (jídlo + akce).

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion

28.3.2024 Předsezónní závody

SUŠICE (ASK Dipoli z.s.)

Stadion program program výsledky

29.3.2024 - 30.3.2024 Monmouth University Season Opener

USA WEST LONG BRANCH

Stadion program program výsledky výsledky

30.3.2024 MISTROVSTVÍ SVĚTA V PŘESPOLNÍM BĚHU

SRBSKO BĚLEHRAD

Terénní program program výsledky výsledky

30.3.2024 Sam Howell Invitational

USA PRINCETON

Stadion program program výsledky výsledky

4.4.2024 Veřejné závody - hod diskem a břemenem

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Stadion program program výsledky

6.4.2024 Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen

PODĚBRADY silnice (Český atletický svaz)

Silnice program program výsledky

6.4.2024 Mets Outdoor Track & Field Championships

USA NEW YORK

Stadion program program výsledky výsledky

6.4.2024 Poděbrady Walking (Zlatý mítink WA v chůzi)

PODĚBRADY silnice (Český atletický svaz)

Silnice program program výsledky

7.4.2024 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 16:30

Stadion

7.4.2024 Jarní brigáda

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Začátek 9:00.

Stadion

9.4.2024 Interní závody žactva - běhy

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

10.4.2024 - 14.4.2024 Jarní soustředění - Kubica

STARÁ BOLESLAV - Soustředění

Stadion

12.4.2024 Veřejné závody - hod kladivem a vrh koulí

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Stadion program program výsledky

12.4.2024 - 13.4.2024 LarryEllis24

USA PRINCETON

Stadion program program výsledky výsledky

12.4.2024 - 13.4.2024 UCONN Northeast Challenge

USA STORRS

Stadion program program výsledky výsledky

13.4.2024 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen

PARDUBICE silnice

Silnice program program výsledky

13.4.2024 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:30

Stadion

13.4.2024 - 21.4.2024 Jarní soustředění - Janouškovci

ITÁLIE MELAGO - Soustředění

Soustředění Melago - Janouškovci

Stadion

13.4.2024 Pardubický vinařský půlmaraton

PARDUBICE silnice

Silnice program program výsledky

14.4.2024 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 16:30

Stadion

15.4.2024 1.kolo MPD mladšího žactva

PRAHA Vítkov (SK Jeseniova)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Terénní program program výsledky

15.4.2024 - 28.4.2024 Soustředění - Calella

ŠPANĚLSKO CALELLA - Soustředění

Stadion

17.4.2024 Veřejné závody přípravek 2

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Závody

Atletická přípravka

Stadion program program výsledky

17.4.2024 Veřejné závody přípravek - brigáda

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion

19.4.2024 - 20.4.2024 Virginia Challenge

USA CHARLOTTESVILLE

Stadion program program výsledky výsledky

20.4.2024 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:30

Stadion

20.4.2024 Kladivo+Vrhačský pětiboj

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Stadion program program výsledky

21.4.2024 MISTROVSTVÍ SVĚTA V CHŮZI DRUŽSTEV

TURECKO ANTALYA silnice

Silnice program program program výsledky výsledky

21.4.2024 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

22.4.2024 Interní závody žactva - techniky

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

22.4.2024 Veřejné závody žactva PAS

PRAHA Jeseniova (SK Jeseniova)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

23.4.2024 Interní sprinterské závody

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Interní závody mužů, žen a pro juniorské a dorostenecké kategorie.

Stadion program program výsledky

27.4.2024 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m

HOLEŠOV (Atletika Holešov, z.s.)

Stadion program program výsledky

27.4.2024 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:30

Stadion

28.4.2024 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

28.4.2024 Chůze pro 1.kolo I. a II.ligy mužů a žen

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ (SK Nové Město nad Metují)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

28.4.2024 Mistrovství ČR v chůzi na 10 000 m mužů a žen

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ (SK Nové Město nad Metují)

Stadion program program výsledky

30.4.2024 2.kolo MPD mladšího žactva

PRAHA Jeseniova (SK Jeseniova)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

30.4.2024 Kladivo na čarodějnice

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Stadion program program výsledky

1.5.2024 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

1.5.2024 Májové závody na Julisce

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program výsledky

2.5.2024 Veřejné závody staršího a mladšího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

3.5.2024 Veřejné závody PAS

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program výsledky

4.5.2024 - 5.5.2024 MISTROVSTVÍ SVĚTA ŠTAFET

BAHAMY NASSAU

Stadion program program program výsledky

4.5.2024 - 5.5.2024 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, dorostu a staršího žactva ve vícebojích

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

5.5.2024 Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen

PRAHA silnice (Prague International Marathon)

Silnice program program výsledky

7.5.2024 1.kolo MPD juniorů a dorostu

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Dorostenci, Dorostenky, Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

8.5.2024 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

11.5.2024 1.kolo I.ligy mužů a žen

DOMAŽLICE (AC Domažlice, z. s.)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

11.5.2024 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:30

Stadion

12.5.2024 1.kolo II.ligy mužů a žen

TÁBOR (TJ VS Tábor, z. s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

12.5.2024 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasů 13:00 a 17:00

Stadion

12.5.2024 Chůze pro 2.kolo I. a II.ligy mužů a žen

OLOMOUC silnice (Atletický klub Olomouc z.s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program program výsledky

13.5.2024 Veřejné závody staršího a mladšího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

16.5.2024 1.kolo MPD staršího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

17.5.2024 Přebor Prahy v hodu kladivem mužů, žen, juniorů a juniorek

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Stadion program program výsledky

18.5.2024 - 19.5.2024 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích

OLOMOUC (Atletický klub Olomouc z.s.)

Stadion program program výsledky

18.5.2024 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 10:30

Stadion

18.5.2024 - 19.5.2024 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program výsledky

19.5.2024 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

21.5.2024 2.kolo MPD dorostenců a dorostenek

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Dorostenci, Dorostenky

Stadion program program výsledky

22.5.2024 2.kolo MPD staršího žactva

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

24.5.2024 1.kolo MPD mužů a žen - hod kladivem

PRAHA Pekařka (AC Praha 1890)

Ženy "C"

Stadion program program výsledky

25.5.2024 2.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

25.5.2024 2.kolo II.ligy mužů a žen

PÍSEK (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

25.5.2024 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátky zápasů 10:30 a 17:00

Stadion

26.5.2024 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

27.5.2024 Atletické školní závody

PRAHA Děkanka - Pronájem

Gymnázium Na Vítězné pláni

Čas: 8.30 - cca 14.30 hod.

Jana Věšínová

Stadion

27.5.2024 1.kolo MPD mužů a žen

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Ženy "C"

Stadion program program výsledky

27.5.2024 Veřejné závody staršího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

29.5.2024 3.kolo MPD mladšího žactva

PRAHA Mazurská (Atletický školní klub Mazurská, z. s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

30.5.2024 2.kolo MPD juniorů a juniorek

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

1.6.2024 Mistrovství ČR veteránů

HRANICE

Stadion

1.6.2024 - 2.6.2024 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

1.6.2024 Chůze pro 3.kolo I. a II.ligy mužů a žen

PRAHA Satalice silnice (AC Praha 1890)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program program výsledky

2.6.2024 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:30

Stadion

3.6.2024 Memoriál Josefa Odložila

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program program výsledky

4.6.2024 4.kolo MPD mladšího žactva

PRAHA Jeseniova (SK Jeseniova)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

6.6.2024 2.kolo MPD mužů a žen

PRAHA Stromovka (PSK Olymp Praha, z.s.)

Ženy "C"

Stadion program program výsledky

7.6.2024 - 12.6.2024 MISTROVSTVÍ EVROPY

ITÁLIE ŘÍM

Stadion program program program výsledky

8.6.2024 3.kolo I.ligy mužů a žen

PACOV (TJ Slavoj BANES Pacov)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

8.6.2024 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasů 10:00 a 13:30

Stadion

9.6.2024 3.kolo II.ligy mužů a žen

VLAŠIM (Atletika Vlašim, z.s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

9.6.2024 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Stadion

10.6.2024 Školní závody

PRAHA Děkanka - Pronájem

10. 6. 2024, časově od 7:30 -11:30 h. Mgr. Pavlína Ticháčková

Stadion

10.6.2024 Veřejné závody mladšího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

12.6.2024 3.kolo MPD staršího žactva

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

13.6.2024 Veřejné závody PAS

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program výsledky

15.6.2024 - 16.6.2024 Mistrovství ČR juniorů a dorostu

OSTRAVA Vítkovice (SSK Vítkovice, z.s.)

Stadion program program výsledky

18.6.2024 - 19.6.2024 Přebor Prahy mladšího žactva

PRAHA Hostivař (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

20.6.2024 KPMG Noc rekordů

PRAHA Děkanka - Pronájem

KPMG, Štěpán Kačena

5000 m a 1 míle

celý den příprava, závod 16:30-22:00

včetně Bistra

Stadion program program výsledky

21.6.2024 3.kolo MPD mužů a žen

PRAHA Hostivař (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.)

Ženy "C"

Stadion program program výsledky

21.6.2024 Veřejné závody PAS

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program program výsledky

23.6.2024 Sportovní atletický den

PRAHA Děkanka - Brigáda

v naší spolupráci

Stadion

24.6.2024 Pronájem školní závody

PRAHA Děkanka - Pronájem

čas 8-12

Mgr. Martin Běloušek, zástupce ředitele - Základní škola, Praha 4, Nedvědovo náměstí 140/13

Stadion

25.6.2024 Školní atletické závody

PRAHA Děkanka - Pronájem

cca. 9-13 hodin. Martin Janda Gymnázium Nový PORG Pod Krčským lesem 25 142 00 Praha 4 - Krč

Stadion

25.6.2024 3.kolo MPD juniorů a dorostu

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Dorostenci, Dorostenky, Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

25.6.2024 - 27.6.2024 Letní olympiáda dětí a mládeže

ČESKÉ BUDĚJOVICE (Jihočeský KAS)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

29.6.2024 - 30.6.2024 Mistrovství ČR mužů a žen

ZLÍN (Atletický klub Zlín, z.s.)

Stadion program program výsledky

30.6.2024 - 7.7.2024 Letní soustředění mládeže (I.)

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Tradiční soustředění přípravka a žactva (I. turnus)

Zveme vás na 12. ročník letního dětského soustředění SP4.

Detailní informace najdete v družstvech.

Cena 6100,- Kč (ubytování, strava 6x denně, doprava, program, trenéři) doprava autobusem z Děkanky

Přihlášky - zde po přihlášení do osobního účtu.

Vedoucí akce: Veronika Hrdličková

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

6.7.2024 - 7.7.2024 Mistrovství ČR juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích

STARÁ BOLESLAV (Atletika Stará Boleslav, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

7.7.2024 - 14.7.2024 Letní soustředění mládeže (II.)

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Tradiční soustředění přípravka a žactva (I. turnus)

Zveme vás na 12. ročník letního dětského soustředění SP4.

Detailní informace najdete v družstvech.

Cena 6100,- Kč (ubytování, strava 6x denně, doprava, program, trenéři) doprava autobusem z Děkanky

Přihlášky - zde po přihlášení do osobního účtu.

Vedoucí akce: Veronika Hrdličková

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

15.7.2024 - 19.7.2024 Příměstský tábor - 1.turnus

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Soustředění

Stadion

18.7.2024 - 21.7.2024 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET

SLOVENSKO BANSKÁ BYSTRICA

Stadion program program program výsledky

20.7.2024 - 27.7.2024 Letní soustředění

TRUTNOV (Spartak Praha 4) - Soustředění

Ubytování v hotel Patria
v termínu od 20.7.2024 do 27.7.2024.

Celková cena 8000,-Kč. .

Ubytování ve velmi hezkém hotelu v Trutnově. Stadion je hned vedle, kde bude k dispozici hala i tunel. Za další poplatky sauna, vířivka. Vzhledem k pěknému ubytování očekávám účast pouze atletů, kteří chtějí sportovat a nebudou zde dělat potíže a nepřiměřený hluk.
Vedoucí soustředění
Martina Feherová

Stadion

29.7.2024 - 2.8.2024 Příměstský tábor - 2.turnus

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Soustředění

Stadion

1.8.2024 - 11.8.2024 OLYMPIJSKÉ HRY

FRANCIE PAŘÍŽ

Stadion program program program výsledky

3.8.2024 Chůze pro 4.kolo I. a II.ligy mužů a žen

BRNO Výstaviště silnice (AC Moravská Slavia Brno, spolek)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program program výsledky

13.8.2024 - 25.8.2024 Mistrovství světa veteránů

ŠVÉDSKO GÖTEBORG

Stadion program program program výsledky

17.8.2024 4.kolo II.ligy mužů a žen

JIHLAVA (Atletika Jihlava z.s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program program výsledky

18.8.2024 4.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Muži "A", Ženy "A"

Stadion program program výsledky

24.8.2024 - 25.8.2024 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let

JABLONEC NAD NISOU (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Stadion program program výsledky

26.8.2024 - 31.8.2024 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

PERU LIMA

Stadion program program program výsledky

2.9.2024 4.kolo MPD juniorů a dorostu

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Dorostenci, Dorostenky, Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

3.9.2024 Veřejné závody staršího a mladšího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

7.9.2024 - 8.9.2024 Mistrovství ČR družstev mužů a žen

TÁBOR (TJ VS Tábor, z. s.)

Stadion program program výsledky

8.9.2024 Finále A MPD staršího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

9.9.2024 Finále B MPD staršího žactva

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

10.9.2024 - 11.9.2024 Semifinále MPD mladšího žactva

PRAHA

Podle vylosování

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion

13.9.2024 4.kolo MPD mužů a žen

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Ženy "C"

Stadion program program výsledky

14.9.2024 Mistrovství Čech dorosteneckých družstev

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Dorostenci, Dorostenky

Stadion program program výsledky

14.9.2024 Mistrovství Čech žákovských družstev

JIHLAVA (Atletika Jihlava z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

15.9.2024 Mistrovství Čech juniorských družstev

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

17.9.2024 Finále A MPD mladšího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

18.9.2024 - 20.9.2024 Finále B, C, D MPD mladšího žactva

PRAHA

Podle vylosování

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion

19.9.2024 Extra míle KPMG

PRAHA Děkanka - Pronájem

Pronájem 16:30-20 stadion volné všechny šatny

17-21 Bistro Na dvoustovce

Stadion

21.9.2024 - 22.9.2024 Mistrovství ČR žactva

TŘINEC (TJ TŽ Třinec)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

28.9.2024 Mistrovství ČR juniorských družstev

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Junioři, Juniorky

Stadion program program výsledky

28.9.2024 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

29.9.2024 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

BĚCHOVICE - PRAHA silnice (Sdružení závodů Běchovice)

Silnice program program výsledky

29.9.2024 Mistrovství ČR dorosteneckých družstev

KLADNO (A. C. TEPO Kladno)

Dorostenci, Dorostenky

Stadion program program výsledky

5.10.2024 Mistrovství ČR žákovských družstev

BŘECLAV (Lokomotiva FOSFA Břeclav)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

26.10.2024 - 3.11.2024 Podzimní soustředění

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Kondiční soustředění se letos koná v Horský hotel na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 26.10.2024 do 3.11.2024.
V rámci ubytování je možné využívat wellness

Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 9600,-Kč.

Termín Přihlášení proběhne od 26.7.-22.9., zaplacení soustředění je nutné do 11.října 2024.

S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal

Terénní

26.10.2024 Mistrovství ČR v chůzi na 35 km mužů a žen

NĚMECKO ZITTAU silnice (AC Rumburk, z.s.)

Silnice program program výsledky

3.11.2024 1.brigáda na Velkou Kunratickou

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

Sraz v 13:00 v Kunratickém lese u rybníka.

Maximální počet 15 lidí

3.11.2024 Přebor Prahy v přespolním běhu

PRAHA Motol

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program program výsledky

9.11.2024 2.brigáda na Velkou Kunratickou

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

Sraz v 9:30 u rybníka

10.11.2024 91.VELKÁ KUNRATICKÁ

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program program výsledky

24.11.2024 Mistrovství ČR v přespolním běhu

PRAHA Velká Chuchle (SC Radotín Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program program výsledky

8.12.2024 MISTROVSTVÍ EVROPY V PŘESPOLNÍM BĚHU

TURECKO ANTALYA

Terénní program program program výsledky